menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 11-04-2009, 21:31
max56 max56 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 2
Post Ze stresem można (i trzeba) walczyć - komentarze


Komentarz do artykułu: Ze stresem można (i trzeba) walczyć
--------------------
Polecam ulubiona muzyke przed snem, jednak w okresach wzmozonego wysilku, napiecia moze to nie dzialac. Siegalem bo rozne rzeczy jak lampka wina, jednak nie do konca jest to dobre na psyche.
Kluczem do stresu, dla mnei jest dobry sen. Wspieram sie ostatnio produktem sleep niejakiego mind4you.pl. Dziala calkiem neizle, wprowadza w stan relaksu i latwiej zasnac i zlapac szybciej gleboki sen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 11-04-2009, 21:35
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Witaj Max.
Napisz proszę Coś więcej, o tym sleep.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-04-2009, 00:45
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Myślę,ze pod tym linkiem znajdziesz Martusiu.http://www.mind4you.pl/4,produkt,4sleep.html
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 12-04-2009, 12:02
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Co to jest "stres" - o tym problemie nam dużo mówiła pani psycholog na pogadankach w sanatorium w Ustroniu /polecam/, i zawsze nam mówiła, że największy stres to utrata współmałżonka - i to takiego na "wieczność".
Że to prawda, przekonałam się 7 lat temu,kiedy zmarł mój kochany Edzio.Przeżyliśmy ze sobą 40 lat, a to już jest coś!!!!!Już w czasie jego choroby 6-tygodniowej przeżywałam horror, a kiedy było po wszystkim - co czułam to wiem tylko ja sama!!!
Jestem bardzo wdzięczna naszej "służbie zdrowia" za to, że w szybkim tempie wysłano mnie do sanatorium do pięknej Polanicy Zdroju, gdzie spotkałam Marię - poznaniankę, przeuroczą osobę,która swoim ciepłym głosem, delikatnym uśmiechem i właściwym podejściem do mojego bólu potrafiła zdziałać cuda!Tłumaczyła, przekonywała że rozpacz nic nie pomoże, że mam dzieci i będę pewnie miała wnuczęta, /co sie sprawdziło/i że jeszcze sporo spraw przyjemnych przede mną.
Tak więc wszystkim zestresowanym osobom życzę żeby oprócz farmakologii spotkały takiego człowieka jak ja!!!! Pozdrawiam i p o c i e s z a m !!!! Świat jest piękny i warto na nim żyć!!!!http://www.iv.pl/images/jfjpsf3x7vckiic59c23.gif
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-04-2009, 21:11
max56 max56 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 2
Post

Martunia

Po prostu lepsza metoda niz muzyka, chodz poniewaz jest jedna wersja muzyczna tego 4sleep z czasem moze sie znudzic. Klasycznie muzyka to tylko muzyka. Tutaj oddzialywanie ponoc jest szersze i wplywa bezposrednio na fale mozgowe. Troche jak nastrajanie antenty na dachu, to dobre powronanie. 4sleep to taki stroiciel takiej anteny, przy czym nie wymaga duzego wysilki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 21-02-2010, 21:26
Artek Artek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 1
Post

,,Zwalcz Stres"
http://stres.zlotemysli.pl/zlotaoferta,1/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 19-11-2021, 19:33
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Jeśli sami szukacie pomocy w zakresie redukcji stresu, to na pewno lepiej byłoby postawić na wizytę w takich miejscach jak Klinika Psychomedic z https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ Jednak jeśli poddacie się leczeniu w tak dobrych miejscach, to będzie Wam o wiele prościej poradzić sobie z własnymi problemami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.