menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-07-2008, 22:33
sarna2's Avatar
sarna2 sarna2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Posty: 3 770
Post Cera naczynkowa - komentarze


Komentarz do artykułu: Cera naczynkowa
--------------------
Artykuł podnosi bardzo ważne i trudne problemy z cerą naczyńkową.Z moich doświadczeń wynika że był to problem nie do rozwiązania.Wrażliwość na zmiany temperatury,alergia na produkty żywnościowe i kosmetyki praktycznie są nie do przeskoczenia.Od kiedy zaczęłam jeść produkty Herbalife/ na odchudzanie/ skończyły się problemy z cerą ,a do tego kosmetyki Herbalife nie uczulają i są idealne na taki rodzaj cery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-01-2009, 11:25
Bogusia Bogusia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 2
Post

Ciekawy choć zabrakło mi tego co w związku z tym mam kupić.
Taki spis znalazłam w aptece internetowej http://www.drolivia.pl/category/10035,dla-cery-naczynkowej - i mamy pytanie czy ktoś może może stosował któryś z kremów? Zastanawiam się na polskimi produktami - Dermedic lub Iwostin. Czy ktos ich używął?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 19-01-2009, 11:53
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

Bogusiu ja też borykam się z cerą naczyńkową, obejrzałam stronkę, ale tam są przeważnie kosmetyki z górnej półki. Osobiście używam kosmetyków Flos- Leku, jestem zadowolona bo mi pomagają. Używałam też Pharmaceris, ale wówczas , kiedy miałam większe problemy z cerą. Teraz po uspokojeniu objawów spokojnie wystarczają te z Flos -Leku. Pudru w kremie używam z firmy Mincer Pharma.
No i oczywiście ostry reżim, żadnych alkoholi, gorących potraw itd.....
pozdrawiam
__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 27-01-2009, 13:27
ciepla_lapka's Avatar
ciepla_lapka ciepla_lapka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 8
Domyślnie

Ja używam kosmetyków z ziai, nie ukrywam że ze względu na niską cenę w stosunku do chyba niezłej jakości. i mają bardzo ładny zapach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 06-01-2010, 17:54
Madaria Madaria jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 6
Post

Tak problem skóry naczynkowej jest rzeczywiście poważny, zwłaszcza jeśli powiązany jest z wspólistniejącym trądzikiem różowatym , a to się dość często zdarza. Na dobrą sprawę jeśli idzie o wskazania dietetyczne, nie można bezkarnie wiele jeść i pić. Humorystycznie stwierdzić można , że wskazana dieta to woda źródlana i owsianka. Poważnie jednak polecam na noc żel o nazwie rozex /w aptece/, a z kremów anti-rose /firmy eucerin/, albo diroseal /firmy avene/ , które nadają się wyjątkowo pod podkład bądź puder. Konieczne też jest spryskiwanie twarzy wodą termalną. Twarz będzie lepiej wyglądać,a ale na fotografiach i tak będziemy różowiaste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 27-10-2010, 00:44
Stasiaa Stasiaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 6
Post

U mnie naczynka już przy tych paru dniach chłodu zaczynają "wychodzić" bardziej. Też stosowałam ziaję, potem różne apteczne, ale sporo kosztują. Moja córka niestety odziedziczyła to po mnie, ale ostatnio zaczęła brać z tej grupy preparatów Belissa własnie na pajączki wyszukała wersję. Choć i jak ostatnio w radiu ich reklamę słyszałam. I zastanawiam się czy też nie kupić, przed zimą bardziej wzmocnić naczynka,bo tej czerwieni pajączków naprawdę nie lubię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 23-08-2012, 12:17
Maja69 Maja69 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: lodz
Posty: 22
Post

polecam maseczke z acerola Estien i algi z glinka czerwona , sa super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 30-01-2013, 18:21
~gość: 89.200.144.xxx's Avatar
~gość: 89.200.144.xxx
 
Posty: n/a
Post

Przy cerze naczynkowej trzeba pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Trzeba faktycznie zadbać o odpowiednie kosmetyki i warto również pomyśleć o zabiegach takich jak Harmony XL, czyli o laserowym zamykaniu naczynek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 16-08-2013, 17:05
aganowik1971 aganowik1971 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 5
Post

ja używam masek kolagenowych Beautyface do cery naczynkowej i rzeczywiście pomagają na kruche i pękajace naczynka łagodzą podrażnienia moge je spokojnie poeciec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 19-08-2013, 15:23
Katarzyna i Jerzy's Avatar
Katarzyna i Jerzy Katarzyna i Jerzy jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Kraków
Posty: 55
Domyślnie

Pewnie, że najlepiej usuwać laserowo, ale trwalsze jest działanie od wewnątrz. Te małe naczynka dobrze usuwa naturalna witamina c najlepiej w kompleksie P z rutyną i bioflawonoidami cytrusowymi, hespedryną. Gdy się dorzuci do tego naturalną witaminę D to przykre objawy menopauzy będą historią. Już nie mówię o innych korzyściach, naprawdę warto bo ryzyko żadne a działanie trwałe.
__________________
http://zdrowadroga.com
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.