menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 13:33
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

A niby dlaczego macie stać w kącie.Forum jest tak rozbudowane,ze dla kazdego znajdzie się miejsce i temat do pruszenia.Nie ma ,ze ktos się łokciami rozpycha a Ty się usuniesz.Masz swoje zdanie,masz wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia i wiele ciekawych tematow poruszasz.Kazdy wchodzi na temat ,który go interesuje.Pozdrawiam serdecznie i sio mi z tego kąta.Pozdrawiam cieplutko.Name:  8e4d753.png
Views: 73
Size:  1.8 KB
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 19:00
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 502
Domyślnie

Oczywiście że lepiej się rozmawia bezpośrednio niż pisze, ale wiemy też że to jest wirtualne forum dla seniorów i ma nam wszystkim seniorom poprawiać humor itd. i nikt nie powinien czuć się tu lekceważony, niezauważony.
Bo to nie jest sprawa tylko tej osoby ale nasza wspólna, żeby nam było wszystkim jednakowo dobrze i miło na forum.
I o tym rozmawiamy,bo jednak okazuje się że wiele nas ma podobne odczucia i to że mnie jest dobrze to nie znaczy że koleżance też.
Nie potrzeba tłumaczyć zachowań innych tu osób,bo każdy wie jak jest.
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 19:07
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 502
Domyślnie

Jolino i inne koleżanki, chyba trzeba będzie założyć wątek- ''jak się czujemy po pewnym czasie bycia na forum seniorów i co myślimy"
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 19:27
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał hania48
Jolino i inne koleżanki, chyba trzeba będzie założyć wątek- ''jak się czujemy po pewnym czasie bycia na forum seniorów i co myślimy"


Cytat:
Oczywiście że lepiej się rozmawia bezpośrednio niż pisze, ale wiemy też że to jest wirtualne forum dla seniorów i ma nam wszystkim seniorom poprawiać humor itd. i nikt nie powinien czuć się tu lekceważony, niezauważony.

No i jak ma sie jedno do drugiego! Kolegów brak

Mnie wielokrotnie wytyka się, że jestem wszędzie, że mam tyle postów ile mam, i tyle dziennie ile też mam.
Nie da sie wszystkich zauważyć a tym bardziej gdy napisze jeden dwa posty.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 19:50
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 502
Domyślnie

O wielkie sorry Tadeuszu i inni forumowi koledzy
- ja po prostu myślałam o kobitkach, bo my sobie tak ''biadolimy'' tzn. wymieniamy poglądy na ten temat i gadamy, gadamy,
a jeśli jeszcze inne osoby nie zależnie od płci podzielają nasze spostrzeżenia to zapraszamy do gadania.
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 19:57
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Halinko zwróciłem tylko uwagę,że też istniejemy.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 20:10
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Dzisiaj znów mam trochę czasu by pobiegać po wątkach, przeczytałam Wasze uwagi i też dodam swoje zdanie, Kochane, jest tutaj tak jak jest, ponieważ różni ludzie tutaj zaglądają, mają rózne oczekiwania, w danej chwili inne emocje,i trudno o takie same uczucia jak my przeżywamy u innej osoby, -w realu jest inaczej, człowiek się wsłuchuje, emocje wyrażane gestem, tonacją głosu, mimo woli przechodzą na tego z kim rozmawiamy, obie osoby rozmawiające ze sobą zaczynają nadawać na tych samych falach, tak czy inaczej to mają bezposredni wpływ na siebie, Tutaj wirtualnie jest inaczej, Nie odbierajcie też tego, ze jezeli ktos nie odpowie na Wasz post, ze tego nie czytał, poprostu,-może nie miał nic do powiedzenia w temacie,? -moze nie chciał kogoś urazić, -jeżeli inaczej myślał a nie miał argumentów do uzasadnienia swoich pogladów nie chciał się ośmieszyć? Każdy ma inny powód,- nie neguję , że na tym tak jak ina innych forach i w życiu przecież jest tak samo są ludzie, którzy lubią dominować, którzy chcą być ponad wszystkimi, a moze są nie docenieni i niespełnieni w życiu? Tutaj wirtualnie chociaż pokazują jacy to oni są ''mądrzy'' i ''dowcipni'', Trzeba wziąć na to poprawkę i odpowiadac idyskutować z tymi, z którymi znalazlo sie wspólny język, Jeżeli nawet chce się odkryć swoje tajemnice, jest priva, maile, gadu-gadu, . Na wątki ja osobiscie wchodzę tam, gdzie znajduję własne zainteresowania i mogę zawrzeć blizsze kontakty, Niektórych poprostu nie widzę, nigdy nie wchodzę w dyskusje z ludźmi ktorzy mi nie odpowiadają, chociaż poznaję ich opinie, Więc myślę, że nie warto rezygnować z forum, a szukać raczej swego miejsca i przyjaciół.
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 20:33
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 502
Domyślnie

Ależ my nie chcemy rezygnować z forum!
To forum uzależnia do bywania tu,więc to nie jest takie proste.
To jest tak jak w rodzinie spieramy się,dyskutujemy,'jak się zdenerwujemy- robimy sobie przerwę(ja tak robię)....i znowu zaglądamy do seniorka....bo...nudno jest bez K.S.C.
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 20:50
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Haniu48 bywaj jak najczęściej na forum. W końcu i pobiadolić trochę jest przyjemnie,ale lepiej przeglądać wątki z nadzieją na ciekawe tematy, uwagi lub komentarze. Jest na seniorku pewien przekrój poglądów i opinii, w związku z czym jesteśmy na bieżąco w wielu tematach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 20:54
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Haniu, rzeczywiscie uzależnia, ja też jak kilka dni nie mam czasu zaglądnąc to jestem chora, dobrze, ze sa tutaj przyjazne dusze, a Ty Haniu uśmiechnij się,,,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #91  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 21:09
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 502
Domyślnie

Tak jest, jesteśmy na bieżąco w wielu tematach Halinko.
Tu trochę odskoczyłyśmy od tematu wątku,ale niech tam(Lucynka się nie pogniewa)...jest potrzeba wygadania się to gadamy. W domu nie zawsze jest z kim...
Tak naprawdę to my tworzymy to forum i od nas zależy jaka tu będzie atmosfera.
Każdy chce się wygadać,powiedzieć co czuje, co myśli i dobrze, trzeba na to pozwolić, niekoniecznie trzeba zaraz wystawiać ocenę złą, czy dobrą.
Ja jestem np. zadowolona jak mogę sobie pogadać i nikt mnie nie ''kasuje''

Poza tym są ciekawe wątki; jak graficzny, fotograficzny, malarski, z przyjemnością tam wchodzę.
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 21:11
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 502
Domyślnie

Jadziu ja się cały czas śmieję, tylko nie widzisz ..
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 21:28
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

No to fajnie, bo zycie trzeba brać na wesolo i nie zamartwiac się na zapas, ja też w ostatnim tygodniu miałam bardzo nieciekawą przygodę, która sporo kosztowała mnie nerwów i kasy, 2dni się powkurzałam, a potem stwierdziłam, że nie ma co się denerwować, ze wszystkiego złego wyjęłam nić dobrego i machnęłam ręką na wszystko, życie jest jedno, trzeba sięcieszyc kazdym dniem, bo już go nie powtórzę, -po wielu przeczytanych mądrych ksiązkach, nauczyłam się wybierać z życia to co najważniejsze i wiesz Haniu jak mi z tym dobrze? A kiedyś kazdym drobiazgiem się zamartwialam na zapas
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 21:39
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 502
Domyślnie

Kiedyś też się zamartwiałam na zapas,ale już teraz żyję dniem dzisiejszym i jak się martwię to też na bieżąco.
Mam też super książkę(pisałam już o niej)
którą mi ktoś ofiarował i z niej czerpię siłę duchową i mądrość życiową.
(ale mi się zrymowało)
p.s.- no i czy nie fajnie się nam wszystkim gada?
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 21:44
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

No pewnie, Haniu, ważne jest kiedy człowiek ma do kogo powiedzieć, wymienić poglądy, nieraz mam ''doła'' wejdę na wątki seniorka które lubię ,lub na gadu -gadu z koleżanką z seniorka, pogadam i dołek mija, -to jest swojego rodzaju terapia, bo niestety człowiek nie moze być sam, bo zdziwaczeje
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 22:10
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 502
Domyślnie dwie strony medalu...

Myślę że prawie wszystkie tak mamy.
Od jesieni mam laptopa i zaraz weszłam do KSC. i powiem że niejednokrotnie jest to taka ''szybka deska ratunkowa'' bo jak coś tam w realu nie tak, to wchodzę na forum i jest natychmiastowy kontakt z ludżmi i są różne tematy....
i pisząc tu zapominam o tamtej sprawie w realu.
Nie muszę nawet wychodzić z domu ...
i to są m. innymi te dobre strony seniorka.
A złe wtedy,
kiedy sama mam ''doła'' a jeszcze mnie ktoś próbuje tu zdołować na maxsa..
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 22:16
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Haniu, wtedy szukaj bratniej duszy, ja lubię ''wsiąsć do pociągu byle jakiego'' jadę w świat, pokazany na tym wątku i zapominam o bożym swiecie, wątki muzyczne, pps-y i już mi dobrze
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 22:26
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech Witajcie.

Wszystkie posty poczytałam i ja także skakam po wielu wątkach,na jednym piszę a na drugim czytam i tak w kółko.
Jest to odskocznia od nudnej codzienności a najwięcej sprawia mi przyjemność siedzenie nocą.Pozdrawiam miło.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 23:04
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Haniu, ale bywa i tak , że właśnie w seniorku, gdzie szukamy tego czego nie mamy w realu, doznajemy zniechęcenia, i zamiast komfortu psychicznego , mamy dołek. Ja wczoraj cały dzień byłam właśnie zdołowana. I to z tego samego powodu już drugi raz.
Cały dzień stracony. A mój humorek odczuł i mąż i moja sunia. Byłam niczym mała chmura gradowa. Było mi z tym bardzo źle.
Do wczoraj też myślałam, i odczuwałam, że dzięki seniorkowi jestem wreszcie na luzie,ze wystarczy otworzyć laptopka i już jestem w innej czasoprzestrzeni i jest fajnie. Okazało się jednak że to było by zbyt piękne , żeby było prawdziwe. ,nie stety tutaj( ale nie na tym wątku) też można doznać przykrości i zaczyna dręczyć myśl... czy warto,czy może jednak dać sobie spokój . Czy jak to w powiedzonku..gra warta świeczki.
E tam, przynudzam, jeszcze trochę i rozkleję się. Lepiej pod prysznic, dla ochłody i do łóżeczka.
Dobranoc, nie mogę powiedzieć koleżanki, bo zawitał też do nas kolega.
Więc Dobranoc Wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Nieprzeczytane 05-05-2010, 23:37
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Jolinko, nie załamuj się każdy z nas tego doswiadczył, ze ktoś nam dogryzł, albo pokazał swoją głupią ''wyższość'' , olej taką osobę generalnie, jesteś wspaniałą, pełną energii kobitką i to najważniejsze, na czym Ci zależy? Czy warto się denerwować przez swiat wirtualny? Masz swoje problemy w realu, a tutaj wchodź na te watki które lubisz i sprawiają Ci przyjemność
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.