menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #541  
Nieprzeczytane 22-07-2010, 20:05
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Ja też...
no ale
"Janusz Palikot nie zostanie dopuszczony do prac zespołu ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej - zapowiedział w TVN24 poseł Arkadiusz Mularczyk z PiS"
boją się jednego posła? czy prawdy?


Z pewnością boją się prawdy i jedynego posła który mówi im głośno i prosto w oczy....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #542  
Nieprzeczytane 22-07-2010, 20:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 733
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Ciekawam jakie uczelnie trzeba skończyć by takie świadectwo otrzymać ?

Jak to jakie? A o wyzszej szkole wszystkiego dobrego i jeszcze lepszego z Torunia naprawde nie slyszalas?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #543  
Nieprzeczytane 22-07-2010, 20:42
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

i ja dałam komentarz popierający J.P.
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #544  
Nieprzeczytane 22-07-2010, 20:42
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Proszę nie mylić z Janem Pawłem!!!
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #545  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 00:19
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie To Palikot zna prawdę i to na trzeźwo? No to koniec śledztwa?

Cytat:
Napisał jip
Ja też...
no ale
"Janusz Palikot nie zostanie dopuszczony do prac zespołu ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej - zapowiedział w TVN24 poseł Arkadiusz Mularczyk z PiS"
boją się jednego posła? czy prawdy?
Po prostu nie chcą mieć jajcarza w zespole. A zespół jest jedynie po to aby naciskał na rząd--chcemy skrzynek ze samolotu bo są nasze. Chcemy oryginał a nie dziesiątą kopię. To skandal aby tak to śledztwo potraktować. Jak były jakieś błędy z obsługi naziemnej w Smoleńsku--to już się nie wykryje.

Emerytowany specjalista od wypadków lotniczych [z USA] powiedział, że zamach jest wielce prawdopodobny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #546  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 05:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 733
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Po prostu nie chcą mieć jajcarza w zespole.
Kazek! znowu ci sie chlupie. Oni moga chciec i nie chciec. Same dziobaki dziobami trzaskaly na wszystkie ekrany, ze KAZDY POSEL, KTORY ZECHCE WSTAPIC I SZUKAC PRAWDY, to ...moze.
Teraz sie okazuje, ze jeden ktoremu pissem nie wonieje nie moze, bo "jajcarz". On moze i jajcarz, ale co powiedziec o jajcarzach co to podobno prawdy chca szukac? Nie cuchnacy trep z dziobow zrobili?
Cytat:
A zespół jest jedynie po to aby naciskał na rząd--chcemy skrzynek ze samolotu bo są nasze.
Zespol jest dla jaj, jak stado kur w kurniku. I jakie ich te skrzynki. Kupili je czy co? Jak juz to MON-u, czyli Klicha, bo MON na jego glowie. Zespol sobie moze naciskac na ... i na
odciski.
Cytat:
Chcemy oryginał a nie dziesiątą kopię. To skandal aby tak to śledztwo potraktować.

Kazek! Ty/wy mozesz chciec. Razem z Macierewiczem. A te co maja teraz te skrzynki to moga ci i Macierewiczowi serdeczny paluszek pokazac. I bedzie to zgodne z prawem i dobrymi obyczajami.
Cytat:
Jak były jakieś błędy z obsługi naziemnej w Smoleńsku--to już się nie wykryje.
Dlaczego! Zwatplies w zdolnosci Macierewicza? Jak spusci sieroty po CBA, to samemu Putinowi z Miedwiediewem taki wp...l spuszcza w areszcie wydobywczym, ze sami sie do wszystkiego przyznaja.
Cytat:
Emerytowany specjalista od wypadków lotniczych [z USA] powiedział, że zamach jest wielce prawdopodobny.
Jak z USA i to emerytowany, to musi miec racje.
Nic prostszego, tylko zespol Macierewicza powinien go przesluchac zeby powiedzial dlaczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #547  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 09:21
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 636
Domyślnie

Cytat:
Emerytowany specjalista od wypadków lotniczych [z USA] powiedział, że zamach jest wielce prawdopodobny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Emert Amerykański to nie może mieć demencji starczej.Kaziu bo powiedział co innego emeryt Angielski.A emert Polski który latał takim typem samolotu co się rozbil to jest głupszy od amerykańskiego bo mniej zarabia i nie kończył szkól w Hameryce? Kaziu czy ty maż manię niższości boś z Polski?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #548  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 11:19
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Dzień dobry.Czytam ten wątek i coraz mniej go rozumiem.To jak w końcu jest?Palikot pali,czy nie.Bo jak nie to jest kłamczuch a jak palikot to jego wola i ręce precz.Mamy demokrację. Przepraszam za ten wtręt ale tyle zrozumiałem z Waszej wielodniowej dyskusji a chciałem zabrać głos bo mamy demokrację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #549  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 12:46
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

Bo i w całej tej sprawie jakiegoś sensu ciężko się dopatrzeć.
Jestem przekonany,że znakomita większość uczestników tej komisji (Maciarewicza) nie wie co powoduje,że samoloty w ogóle latają.Jak widać dla naszych (p)osłów to żadna przeszkoda. Oni rozwikłają każdy problem.
Człowiek z temparamentem i bezczelnością Palikota jest w tej komisji jak najbardziej na miejscu.Ktoś musi mieć odwagę by domagać się odpowiedzi na nie zawsze wygodne pytania.
Ale też bym się nie dziwił gdyby w jakiś sposób go z tej komisji wyautowali i to niekoniecznie z powodu tchórzostwa.Poprostu zadziała reguła kija co to ma dwa końce.Małoż to razy głosami nieustraszonych posłow PO Maciarewicz był wycinany z uczestnictwa w różnych ciałach sejmowych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #550  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 12:58
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Jano43 wielkie brawa za te słowa. Zespół pewnie poleci do Moskwy i odbije skrzynki, czarne zresztą. Jako ekspert poleci emerytowany jegomość z Ameryki. Będzie wiedział, które skrzyneczki są nasze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #551  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 13:16
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie bedzie sie dzialo o 14.30

Macierewicz zdradził, dlaczego Palikot ma zakaz prac w zespole

szczegolnie polecam filmiki na dole artykulu

http://wiadomosci.onet.pl/2201413,11...pole,item.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #552  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 13:46
Mekintosz's Avatar
Mekintosz Mekintosz jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kraków
Posty: 242
Domyślnie

Dziś miałem okazję posłuchać Palikota w TVN24 i po raz pierwszy spotkałem się ze zjawiskiem, że polityk mówi z sensem, krótko i do rzeczy. Teraz wiem, dlaczego go nie lubią. Palikot na PREMIERA !!!!
__________________
Myślę, więc jestem - Nie myślę, więc "Trwam" ... A wyborów dokonujemy sami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #553  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 14:01
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mekintosz_44
Dziś miałem okazję posłuchać Palikota w TVN24 i po raz pierwszy spotkałem się ze zjawiskiem, że polityk mówi z sensem, krótko i do rzeczy. Teraz wiem, dlaczego go nie lubią. Palikot na PREMIERA !!!!



Pamietacie zart z broda?
Otwieram gazete-Gierek,
otwieram radio -Gierek,
otwieram telewizor-Gierek,
az sie boje lodowki otworzyc.



Dzis tak kroluje posel Janusz z Bilgoraja.
Tez go posluchalam ...i jak stworzyl nowa deklinacje rzeczownika gacie, oniemialam z zachwytu.
Cytat:
Maciarewicz z pelnymi gacmi wyjechal ze Smolenska


Tak obwiescil urbi et orbi filozof.
Macal,czy wachal Maciarewicza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #554  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 14:15
ali10 ali10 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Poznań
Posty: 1
Domyślnie

Uważam,że ten pan nie jest taki,jakiego go kreują,ale powinien wypowiadać się delikatniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #555  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 14:25
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał ali10
Uważam,że ten pan nie jest taki,jakiego go kreują,ale powinien wypowiadać się delikatniej.

Oni go karykaturuja...ze strachu, ze im udowodni czarno na bialym jak sprawy wygladaja. Zastanawiam sie, czy jednego dnia zapanuje w Polsce spokoj i polityka wejdzie na cywilizowane tory. Jak na dzien dzisiejszy - z przykroscia obserwuje, ze niektorym odbilo i to zdrowo. No i tak na koniec, Polska to nie Ksiezyc.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #556  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 15:55
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Oni go karykaturuja...ze strachu, ze im udowodni czarno na bialym jak sprawy wygladaja. Zastanawiam sie, czy jednego dnia zapanuje w Polsce spokoj i polityka wejdzie na cywilizowane tory. Jak na dzien dzisiejszy - z przykroscia obserwuje, ze niektorym odbilo i to zdrowo. No i tak na koniec, Polska to nie Ksiezyc.
Masz racje i tu i tu, no i
Mekintosz_44
Cytat:
Dziś miałem okazję posłuchać Palikota w TVN24 i po raz pierwszy spotkałem się ze zjawiskiem, że polityk mówi z sensem, krótko i do rzeczy. Teraz wiem, dlaczego go nie lubią.
i też masz rację mówi z sensem i wie co mówi, wie o co pytać a, że nieraz przegina - jak inaczej go nie słuchają to musi przegiąć,
Ale obawiam się, że Macierewicz poleci na uczuciach rodzin, którym zginęli bliscy, a wtedy mówi i widzi i myśli się nie do końca racjonalnie,.... i będzie to moim zdaniem niegodziwość wywlekanie i namawianie do wypowiedzi publicznych najbardziej intymnych uczuć....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #557  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 16:00
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

[quote=jip]Masz racje i tu i tu, no i
Mekintosz_44
i też masz rację mówi z sensem i wie co mówi, wie o co pytać a, że nieraz przegina - jak inaczej go nie słuchają to musi przegiąć,
Ale obawiam się, że Macierewicz poleci na uczuciach rodzin, którym zginęli bliscy, a wtedy mówi i widzi i myśli się nie do końca racjonalnie,.... i będzie to moim zdaniem niegodziwość wywlekanie i namawianie do wypowiedzi publicznych najbardziej intymnych uczuć....[/QUOTE]



Niegodziwosc?
Godziwoscia?/ja z emigracji/ natomiast bylo panapalikotowe GOSIEWSKI ZYJE
Odpowiedź z Cytowaniem
  #558  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 16:44
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

[quote=Kolczuga]
Cytat:
Napisał jip
Masz racje i tu i tu, no i
Mekintosz_44
i też masz rację mówi z sensem i wie co mówi, wie o co pytać a, że nieraz przegina - jak inaczej go nie słuchają to musi przegiąć,
Ale obawiam się, że Macierewicz poleci na uczuciach rodzin, którym zginęli bliscy, a wtedy mówi i widzi i myśli się nie do końca racjonalnie,.... i będzie to moim zdaniem niegodziwość wywlekanie i namawianie do wypowiedzi publicznych najbardziej intymnych uczuć....[/QUOTE]
Niegodziwosc?
Godziwoscia?/ja z emigracji/ natomiast bylo panapalikotowe GOSIEWSKI ZYJE
Zostanę przy swoim zdaniu, te kilka osób jest wybrane po selekcji, zawsze znajdą się niezadowoleni, i wcale im się nie dziwię, w takim galimatiasie trudno nie znaleźć błędów z każdej strony, a błędy można różnie opisać, wykorzystać itp. jednak cel wykorzystania błędu jest wg mnie haniebny, bo wcale tu nie idzie o pomoc rodzinom, a o zwykły polityczny szum, co było bardzo widać, słychać i czuć.... . Zgadzam się, że z Gosiewskim Palikot przesadził, ale jednak przeprosił, wiem, że to niewiele, ale też nie wiem czy koloru nie dodano w wypowiedzi Gosiewskiej, jednak zrobił i tak źle, że wspomniał..
Dla mnie ważne też są pozostałe pytania, zarówno formułowane przez PIS jak i Palikota, ale, ale powinny być wyjaśnione nie w sposób zakładany przez Macierewicza i PIS w atmosferze politycznego szumu, a w prokuraturze....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #559  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 16:59
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
[
Cytat:
B]Dla mnie ważne też są pozostałe pytania,[/B] zarówno formułowane przez PIS jak i Palikota, ale, ale powinny być wyjaśnione nie w sposób zakładany przez Macierewicza i PIS w atmosferze politycznego szumu, a w prokuraturze....


Dla mnie tez,ale czytajac to forum mam wrazenie ze wiekszosci zalezy ,aby sie potwierdzilo,ze przezydent byl pijany,Ty jeden powiedziales ,ze Ci z ta przyprawiana geba nie do twarzy/o matko ,co ja wypisuje /.
Reszta nie zauwazyla komunikatu.
A nawet byly uwagi ,a co za roznica na trzezwo czy po pijaku.
Prezydent wydal rozkaz ladowania, bo tak kazal mu w ostatniej rozmowie JK i tym samym zabil siebie ,zone i pozostale 94 osoby.
Takie orzeczenie tylko ubrane w niezrozumialy zargon prawniczy chcialoby uslyszec to forum z wyjatkiem kilku osob,ktore czekaj na rezultat rzetelnych badan nezawislego sledztwa.




Kiedys sie mowilo,ze wszyscy Polacy znaja sie na sporcie ,medycynie szkolnictwie i rolnictwie.
Teraz wszyscy sa lotnikami,narod Ikarow .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #560  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 17:15
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Ja i wielu innych zauważyło komunikat o trzeźwości Prezydenta a zadać pytanie też było na miejscu. Tak więc szanowna kolczugo czytaj uważniej zanim rzucisz oszczerstwami.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Oszukał staruszka, trafił w ręce Policji - komentarze Lila Ogólny 4 28-06-2010 14:25
Myj ręce, unikniesz grypy - komentarze Wieslaw_ww Ogólny 0 23-09-2009 21:11
Ręce precz od Radia Maryja Bajadera07 Społeczeństwo - wątki archiwalne 446 14-08-2009 18:56
Eutanazja - ręce precz od naszych babć - komentarze czort Ogólny 0 13-03-2007 18:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.