menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4341  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 16:53
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

Zdegustowaną tchórzostwem Maciarewicza i kolesiów Polę chciałbym spytać czy pamięta ile razy do szaleństwa odważni posłowie Platformy głosowali przeciwko obecności Maciarewicza w różnych komisjach sejmowych.Nie potrafię go przytoczyć dosłownie ale któreś z polskich przysłów coś mówi o belce i żdziebełku w oczach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4342  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 17:26
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał jano43
Zdegustowaną tchórzostwem Maciarewicza i kolesiów Polę chciałbym spytać czy pamięta ile razy do szaleństwa odważni posłowie Platformy głosowali przeciwko obecności Maciarewicza w różnych komisjach sejmowych.Nie potrafię go przytoczyć dosłownie ale któreś z polskich przysłów coś mówi o belce i żdziebełku w oczach.
Może jak nie chcieli Macierewicza to może chcieli, żeby w tych komisjach odbywała się normalna praca a nie tropienie układów, wyciąganie teczek, szukanie szatana, komentarze u Rydzyka, no wiesz i tym podobne oszołomstwa.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4343  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 17:56
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

Dobrze Jip-ie,że zaczynasz od słowa "może".Domyślam się,że nie jesteś - mimo wszystko - pewien.Ja też pozwolę sobie stwierdzić:może chcieli by w tych komisjach było jak w hazardowej.Przewaga głosów po stronie koalicjantów. Przewodniczący,bez żenady robiący z siebie idiotę,również z PO.
To po co tam potrzebny ktoś tak wścibski i upierdliwy jak Maciarewicz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4344  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 18:14
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A ..przeczytaj jeszcze raz co napisalem. Wolno.
No to przeczytałem. Nadal wychodzi, że ktoś musiał bilonem płacić 20 tysiaków [maksymalna kwota darowizny] Bo gdyby płacił w 200-złotowych to by się o grosze nie pomylił. To był taki Twój żart czy ktoś zapłacił 20,000 i 3 grosze? Blankiet przekazu też tak by musial wypełnić? Poczytaj cytat z tamtego postu. na głos i powoli-abyś zrozumiał co sam pisałeś. Poniżej przypomnienie:
Cytat:
Napisał pluto37
Kazik! Nie truj ...slupy!
Ale masz racje. Najwiekszy przekret zrobil slup co wplacil na konto Palikota 3 grosze za duzo i sie ...wydalo.
Cytat:
Z tego kawalka nic nie widze. To byl wstep do rozmowy i poczatek kariery ministerialnej Kolodki.
reszte musisz poszukac w memuarach Kolodki.
Dałem cytat i link--poczytałeś artykuł? http://wiadomosci.onet.pl/1553480,26...,kioskart.html To z książki Leszka Millera. Kołodko na posiedzeniu rządu krytykuje Wałęsę za nie zapłacenie podatku, a później mu go umarza? W tak znanej sprawie? Kołodko byłby skończony. No a sprawa doszła do końca. Tak jak napisałem--sąd orzekł że powinien był zapłacić, ale oszustowi podatkowemu się przedawniło. Zawaliłeś sprawę i nadal chcesz tą wersję utrzymywać? Nie kompromituj się.
Cytat:
Czyzbys nie wierzyl w wyroby z sygnatura "Teraz Polska"?
Fe! Taki internacjonal sie zrobiles pod wplywem propagandy partyjnej?
Taki napis bywa na niektórych opakowaniach wyrobów dobrej jakości i krajowych. Co to ma wspólnego z podatkiem [nie zapłaconym] Wałęsy? Z powodu upału tak mieszasz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4345  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 18:40
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał jano43
Dobrze Jip-ie,że zaczynasz od słowa "może".Domyślam się,że nie jesteś - mimo wszystko - pewien.Ja też pozwolę sobie stwierdzić:może chcieli by w tych komisjach było jak w hazardowej.Przewaga głosów po stronie koalicjantów. Przewodniczący,bez żenady robiący z siebie idiotę,również z PO.
To po co tam potrzebny ktoś tak wścibski i upierdliwy jak Maciarewicz.

Oh jano

pokaz mi chociaz jedno, jedyne cialo powolane przez PiS w ktorym bylaby wiekszosc czlonkow i przewodniczacy z opozycji.

Jedno jano
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4346  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 18:46
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 675
Domyślnie

Cytat:
Kołodko na posiedzeniu rządu krytykuje Wałęsę za nie zapłacenie podatku, a później mu go umarza? W tak znanej sprawie? Kołodko byłby skończony. No a sprawa doszła do końca. Tak jak napisałem--sąd orzekł że powinien był zapłacić, ale oszustowi podatkowemu się przedawniło
Nie wiem w czym spór obecnie kiedy sprawa przedawniona.W tym okresie czasu jak żyłem i nie pamiętam aby ktoś protestował i stał na Rynku w Krakowie z transparentem na której było by napisane aby podatek zapłacił Wałęsa.Kaziu jesteś teraz bohater bo się sprawa przedawniła ,mogłeś ze swoimi kolegami wtedy kiedy ta sprawa była zgłosić do prokuratury o nadużyciu prawa?Ale wtedy się bałeś albo popierałeś Wałęsę jak teraz popierasz Kaczyńskich i ich bronisz.Daj spokój tej sprawie tu nic nie zmienisz .Natomiast masz rację że prawo należy szanować a w/g mnie nagrody Nobla powinny w naszym kraju być nie opodatkowane z racji prawa a nie jako decyzja Premiera czy Ministra Finansów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4347  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 19:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

[quote=Kazik]
Cytat:
No to przeczytałem. Nadal wychodzi, że ktoś musiał bilonem płacić 20 tysiaków [maksymalna kwota darowizny] Bo gdyby płacił w 200-złotowych to by się o grosze nie pomylił. To był taki Twój żart czy ktoś zapłacił 20,000 i 3 grosze? Blankiet przekazu też tak by musial wypełnić?
Bravissimo! Widzisz! Jak sie postarasz, to zrozumiesz. Tylko trza powoli, bez piwa i ziela w nadmiarze.
Jeszcze raz gratuluje sukcesu.
Cytat:
Taki napis bywa na niektórych opakowaniach wyrobów dobrej jakości i krajowych. Co to ma wspólnego z podatkiem [nie zapłaconym] Wałęsy? [b]Z powodu upału tak mieszasz?
Kazek! Raz ci sie udalo. Kombinuj dalej. Powodzenia!
Tez cie lubie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4348  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 20:01
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Kazik cos specjalnego dla ciebie

Cytat:
Napisał waclaw46
Nie wiem w czym spór obecnie kiedy sprawa przedawniona.


to moze cos bardziej aktualnego, ciekawa jestem jak te sprawe nam Kazik wyjasni

Gdyby min. Kalata wstrzymała się od głosu, Netzel nie zostałby prezesem - mówi Łukasz Dajnowicz, rzecznik KNF.

Po głosowaniu w KNF sprawa odszkodowania Kalatów rusza z kopyta. W styczniu 2007 r. akta przeniesiono z inspektoratu PZU w Pruszkowie do centrali ubezpieczyciela. Dwa dni później strony siadają do rozmów o ugodzie. 3 kwietnia zarząd PZU z Netzlem na czele akceptuje warunki ugody. 5 kwietnia strony podpisują ugodę, a sąd umarza sprawę.

PZU przyjmuje wszystkie warunki Kalatów. W czerwcu 2007 r. wypłaca im 1,3 mln zł - odszkodowanie wraz z odsetkami.


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...1,4936047.html

http://www.pardon.pl/artykul/4008/sk...lej_m inister


I na deser
Pani minister gotuje
http://www.wprost.pl/ar/100718/Pani-...gotuje/?I=1258
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4349  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 20:23
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Tylko, ze Defense nie jest w centrum Paryza. Jest to osobna dzielnica, ktora i mnie sie podoba. Wlasnie cos w tym stylu chcialabym widziec w Warszawie - dalej od centrum miasta - jezeli to ma byc za pieniadze unijne.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4350  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 20:24
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Masz tu swój post [klik w link] http://www.klub.senior.pl/p-a-to-pol...count4306.html Piszesz o Renatce Beger ale i o Macierewiczu. Poczytaj a potem klikaj następny link to zobaczysz moją odpowiedź .

O tych samych osobach pisałem. Oto była moja odpowiedź. Cytat mojej odpowiedzi [całość] ale jaki komentarz napisałaś pod spodem. O czym miałem pisać--to jest odpowiedź na twój post. Jak najbardziej na temat.

Jak więc rozumieć to? http://www.klub.senior.pl/p-a-to-pol...count4326.html Przecież odpisałem na temat. Macierewicza wspomniałaś—to temat poszerzyłem bo właśnie aktualny. Palikota nie wspomniałaś—to nie ruszałem chamidło. Coś nie na temat? A może za dużo zdań do czytania?

To do Barbary K.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4351  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 20:40
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Spór o pogrzeb Lecha Kaczyńskiego. Faktura źródłem problemu

- Ogólny koszt pogrzebu pary prezydenckiej to 3,7 mln zł. Jeśli chodzi o rozliczenia z miastem, to największą kwotą było 2 mln 258 tys. zł dla Krakowskiego Biura Festiwalowego - tłumaczyła rzeczniczka wojewody małopolskiego Joanna Sieradzka. Jak dodała, Krakowskie Biuro Festiwalowe wystawiło fakturę 18 maja, a kwota ta została zapłacona dwa dni później. Z kolei Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu (ZIKiT) w Krakowie przesłał wojewodzie w sumie 19 faktur. Ostatnia z nich, opiewająca na 369 tys. zł, wzbudziła wątpliwości wojewody.

369 tys. zł - taka kwota widniejąca na fakturze rozliczającej usługi związane z pogrzebem Lecha Kaczyńskiego stała się kością niezgody między władzami Krakowa a wojewodą małopolskim. Urząd wojewódzki nie chce przyjąć faktury, władze tłumaczą, że wszystko jest w


http://www.newsweek.pl/artykuly/sekc...oblemu,62294,1
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4352  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 20:45
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Amelio, czytalam w prasie elektronicznej o kosztach pogrzebu pary prezydenckiej. Pewnie byloby taniej w Aleji Zasluzonych, ale zdecydowano inaczej, wobec tego obowiazkiem organizatorow jest rzetelne rozliczenie udokumentowane jasnymi fakturami. Zreszta i tak podatnik zaplaci....
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4353  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 20:49
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Masz tu swój post [klik w link] http://www.klub.senior.pl/p-a-to-pol...count4306.html Piszesz o Renatce Beger ale i o Macierewiczu. Poczytaj a potem klikaj następny link to zobaczysz moją odpowiedź .

O tych samych osobach pisałem. Oto była moja odpowiedź. Cytat mojej odpowiedzi [całość] ale jaki komentarz napisałaś pod spodem. O czym miałem pisać--to jest odpowiedź na twój post. Jak najbardziej na temat.

Jak więc rozumieć to? http://www.klub.senior.pl/p-a-to-pol...count4326.html Przecież odpisałem na temat. Macierewicza wspomniałaś—to temat poszerzyłem bo właśnie aktualny. Palikota nie wspomniałaś—to nie ruszałem chamidło. Coś nie na temat? A może za dużo zdań do czytania?

To do Barbary K.
Nie ,nigdy za dużo do czytania,ale Ty nie umiesz czytać między wierszami.
Więc teraz kawa na lawę:historyczne i histeryczne bywają Twoje #.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4354  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 21:02
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Wszędzie PO ma większość-nawet broniąc własnych przekrętów.

Cytat:
Napisał amelia
Oh jano

pokaz mi chociaz jedno, jedyne cialo powolane przez PiS w ktorym bylaby wiekszosc czlonkow i przewodniczacy z opozycji.

Jedno jano
Może ja odpowiem amelio? Pokaz mi najpierw komisje powołaną przez Pis. Bo hazardowa--przez Pis i SLD z poparciem PSL. Z wielkimi oporami ze strony PO. Ale nie mogli inaczej--opinia publiczna. Ale i tak zamiatają pod dywan. Każdy to widzi. I na bezczelniaka.

Najlepsze rozwiązanie w/g Sekuły [sterowanego] To podsłuch wykazał tylko jakieś "niefrasobliwe słowa". Dlatego tak się Chlebowski pocił. Chcesz fotkę? Potem się pocił Miro--ale już przygotowany i nauczony.

A to pech. Sobiesiak się z nim na Florydzie spotkał [po dacie znajomości afery], a biedaczek Miro zaparł się że nie spotkał i nie rozmawiał [nie znał zeznań Sobiesiaka w prokuraturze.] Krótka pamięć Mira. Na dodatek o aferze [na Florydzie] nie rozmawiali ani słowa. Mam w to uwierzyć? Tylko hi,hi, hi o golfie wyłącznie.

Jedno Ci się udało jak czytam to co zacytowałem w całości. Wszędzie PO ma większość, a nawet przewodniczącego--bo jego też wybiorą większością [hazardowa]. A bronią się we własnej sprawie.

No to wyciek nie z kancelarii Tuska [poprzez zainteresowanej trójcy] Pokaz mi kogoś kto miesiącami prowadzi śledztwo, zgłasza [ bo musiał] premierowi--a potem powiadamia SAM ZAINTERESOWANYCH?

A może do nich zadzwonił i do Sobiesiaka. Szanowni panowie--ja Was podsłuchuję bo prowadzę śledztwo. Wyrzućcie dotychczasowe telefony komórkowe. Tego by największy wariat nie powiedział.

Mam nadzieję, że nikomu tego już nie będę "dojaśniał". Nawet tym, którzy zamiast kpiny pomyślą, że tak sam myślę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4355  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 21:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

B. szef PZU Jaromir Netzel zeznając przed sejmową komisją ds. nacisków podkreślił, że w połowie lipca 2007 roku rozmawiał z Zbigniewem Ziobro na temat afery gruntowej. Zarzucił też b. wiceprokuratorowi generalnemu Jerzemu Engelkingowi manipulację. Netzel przyznał też, że za odpowiednie zeznania miał ocalić stanowisko prezesa PZU.



Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,8170831,Netzel__Ziobro_interesowal_sie_afe ra_gruntowa__Engelking.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=4254142#ixzz0uX9fVsok


Nigdy nie mialam sympatii dla p.Ziobro a do J.Netzela...szkoda slow.

Czy w koncu jest wiadomo z czyjego osobistego polecenia: polityka czy dyrygenta "jednej slusznej partii" zostal mianowany szefem PZU SA. W pewnych kregach chodzily wiesci, ze rece w tym maczal Jaroslaw Kaczynski.


__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4356  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 21:13
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A sama wiesz Marbello, że w polityce nigdy nic pewnego. Każdy może sobie wybrać wersję jaką woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4357  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 21:13
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Nastepny pasztet:

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wkroczyli do kancelarii prawnej Marka i Marcina Dubienieckich 13 lipca - potwierdza naczelnik wydziału śledczego Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu



Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,8170975,ABW_w_kancelarii_meza_Marty_Kaczyn skiej__ale_10_dni.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=4254142#ixzz0uXBrrlWg


Zarzuty w tej sprawie postawiono już 7 osobom, m.in. poznańskiemu prawnikowi i założycielowi SKOK-u. Nieprawidłowości wykryła wewnętrzna kontrola SKOK-u w 2008 roku.

Sam zainteresowany - Marcin Dubieniecki - dementował informacje o przeszukaniu. - ABW kłamie, nie było żadnego przeszukania - powiedział "Super Expressowi".
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4358  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 21:30
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Nie wiem w czym spór obecnie kiedy sprawa przedawniona.W tym okresie czasu jak żyłem i nie pamiętam aby ktoś protestował i stał na Rynku w Krakowie z transparentem na której było by napisane aby podatek zapłacił Wałęsa.Kaziu jesteś teraz bohater bo się sprawa przedawniła ,mogłeś ze swoimi kolegami wtedy kiedy ta sprawa była zgłosić do prokuratury o nadużyciu prawa?
Nie rozumiesz [lub nie chcesz], że odpowiadałem na post pluto37. Który napisał, że Kołodko darował Wałęsie nie zapłacony podatek.

Pluto się upierał-więc podałem mu żrodło. Na dodatek starsi z nas pamiętają.
Wacławie--ja prostowałem pluto gdy minął się bardzo z prawdą. A na dodatek pisał że kłamię. Byłem delikatniejszy,ale musialem mu wyjaśnić, że się z prawdą często mija.

Wacław--czytaj jeden post i odpowiedź na ten post. Bo inaczej nie złapiesz sensu. Będzie Ci się wydawało jakbym poruszał podatek Wałęsy bez przyczyny.

A zrozumiałbyś poczytawszy cały post--na który odpisuję. Zawsze tak rób, to nie będziesz miał wrażenia, że komuś nie na temat odpisuję.

Tu nie chodziło o Wałęsy podatek, bo to stary kotlet, ale czasem ważny do oceny tego człowieka. Za to najważniejsze było, że według Pluto--to Kołodko ten podatek Wałęsie umorzył. Niestety tak nie było. Bo akurat odwrotnie--Kołodko nawoływał Wałesę do zapłacenia.

Pluto37 podał informacje wprost odwrotną. Teraz zrozumiałe? Czytaj posty na które się odpisuję, bo wyrywasz się jakbyś się obudził.

Na dodatek piszesz o Nagrodzie Nobla, jakbyś nie wiedział, że ja piszę o milionie dolców za film nigdy nie zrealizowany. Jak tu z Toba dyskutować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4359  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 21:48
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Bravissimo! Widzisz! Jak sie postarasz, to zrozumiesz. Tylko trza powoli, bez piwa i ziela w nadmiarze.
Jeszcze raz gratuluje sukcesu.

Kazek! Raz ci sie udalo. Kombinuj dalej. Powodzenia!
Tez cie lubie!
1] To jednak 20 tysiaków płacił studencina na Palikota bilonem? Ale jak można wypełnić przekaz na 20 tysiaków i jeszcze 3 grosze? To mi spokoju nie daje. Są tacy głupcy studenci czy emeryci, że ze swoich dołożył aż 3 grosze --wiesz nie zmyślaj--na anegdoty i żarty to są inne wątki.

2] No co Kołodko Wałęsie umorzył czy wprost przeciwnie?

Tak więc już masz dwa złapania od wczoraj. A zapomniałeś jak spreparowałeś cytat, że niby Lila pisała, a potem na to odpowiadałeś? Przypomnieć Ci czy darować bo upał? Łapanek miałeś więcej--ale dziś abolicja. Bo skoro już mnie lubisz?

Ale ze mną takiego numerasa* z cytatem nigdy nie próbuj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4360  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 21:54
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

dot.# 4344 - pisząc o Maciarewiczu miałem na myśli te komisje sejmowe,które stawiają sobie za cel wyjaśnianie afer jakie od czasu do czasu bywa,że są ujawniane.Twoje pytanie Amelio jest dla mnie -a mozę będzie i dla Ciebie - kłopotliwe o tyle,że nie przypominam sobie by za czasów PIS-u jakakolwiek komisja
działała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.