menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2301  
Nieprzeczytane 30-11-2010, 14:53
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Kto jeszcze został prezesowi do prowadzenia wojenki?
Jak się dobrze zakręci i poprzyjmuje więcej tego co już bierze,to pozostanie mu do zaatakowania "jego radio".
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...zynskiego.html
__________________
  #2302  
Nieprzeczytane 30-11-2010, 16:01
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

PIS to jest jak...hemoroidy...Ulokowane w ..d...ie.Bolesne i dokuczliwe.Wszyscy się wstydzą tego.Nawet wazelina nie pomaga choć jest wielu takich,którzy chętnie smarują aby się "wykazać"...Leczenie jest b,trudne gdyż sedno leży w centrum i tylko radykalne wycięcie tego wrzoda może uzdrowić PIS tj.samego prezesa...
__________________
zdzislaw1
  #2303  
Nieprzeczytane 30-11-2010, 18:57
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

W internecie są przecieki z tajnych spraw.
Podawali w radio plus gdzie alem nie dosłyszała.
Może ktoś z was już ma namierzone.
__________________
  #2304  
Nieprzeczytane 30-11-2010, 19:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Kto jeszcze został prezesowi do prowadzenia wojenki?
Jak się dobrze zakręci i poprzyjmuje więcej tego co już bierze,to pozostanie mu do zaatakowania "jego radio"

To też możliwe, ale najbardziej bohaterskim czynem byłoby gdyby wybrał się do Moskwy i spuścił łomot Putinowi w stylu Gołoty z początków kariery, albo onnego Adamka.
Narazie to walczy jak stara przekupka na targowicy....
  #2305  
Nieprzeczytane 30-11-2010, 20:05
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To też możliwe, ale najbardziej bohaterskim czynem byłoby gdyby wybrał się do Moskwy i spuścił łomot Putinowi w stylu Gołoty z początków kariery, albo onnego Adamka.
Narazie to walczy jak stara przekupka na targowicy....

Od Moskwy on odwrócony jest
__________________
  #2306  
Nieprzeczytane 30-11-2010, 20:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał artfilka
Od Moskwy on odwrócony jest
Ale chyba ciasno mu w kondominium, więc moglby coś z tym zrobić.
Najefektowniejszy byłby wp...l spuszczony ruskiemu samcowi Alfa.
  #2307  
Nieprzeczytane 30-11-2010, 22:24
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ale chyba ciasno mu w kondominium, więc moglby coś z tym zrobić.
Najefektowniejszy byłby wp...l spuszczony ruskiemu samcowi Alfa.
Pluto,kto wie,bo jezeli już upora się z wrogami ojczystymi,to nie wiadomo,gdzie go dalej waleczny duch zaprowadzi.
__________________
  #2308  
Nieprzeczytane 30-11-2010, 22:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Pluto,kto wie,bo jezeli już upora się z wrogami ojczystymi,to nie wiadomo,gdzie go dalej waleczny duch zaprowadzi.
Rozumiem, że w/g Ciebie powinien zacząć od Wróbel, Kempy i Nelly R. a potem wziąć się za Ziobre i Błaszczaka.
A dopiero po dokonaniu takich chwalebnych dokonań pokazać Merkel i Putinowi gdzie KACZORY zimuja.
Czy dobrze odczytałem Twoje przesłanie?
  #2309  
Nieprzeczytane 30-11-2010, 22:59
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Pluto,moze i tak być.
__________________
  #2310  
Nieprzeczytane 01-12-2010, 06:09
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Alfa nawet nie spojrzy w tamta strone

Cytat:
Napisał pluto37
Ale chyba ciasno mu w kondominium, więc moglby coś z tym zrobić.
Najefektowniejszy byłby wp...l spuszczony ruskiemu samcowi Alfa.


Pluto
JK "mocny" jest wylacznie werbalnie i nie ma juz do bitki ludzi, ani do wypitki
odszczekuje sie tylko spoza stada
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #2311  
Nieprzeczytane 03-12-2010, 20:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Pluto
JK "mocny" jest wylacznie werbalnie i nie ma juz do bitki ludzi, ani do wypitki
odszczekuje sie tylko spoza stada

Z tą wypitką to chyba lekko przesadziłaś.
A co do ludzi, to mu znowu dwójka dała dyla i wygląda na to, że mu same Plaszczaki i Nelly zostaną.
I znowu się okazało, że one - te dwa- som wędrowniki i od dawna spiskowaly i że chcą prywatyzacji. Sosnierz to z PO do PiSu się przepisał za Religą. I wtedy był sliczny.
I jak widać wuc chyba znów na prochach, bo jakiś wesoly się porobił. Kawały opowiada ukraińskie i dziób krzywi w czymś co mozna umownie nazwać usmiechem.
  #2312  
Nieprzeczytane 03-12-2010, 21:04
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

im oni są.....Pytanie istotne w obecnym czasie...... Czy są Polakami - TAK ; czy są -Niemcami ? Oni są Śłazakami...tj. ludżmi,którzy są członkami naszej współczesności...Ludżmi,których historia nie pieściła..... Czesi,Niemcy i Austriacy i inne narody po tej nacji swe piętna wyciskały w sposób dosadny gdzie do dnia dzisiejszego są tego dowody. Ja tych ludzi wielce szanuję i uważam,że należy im się szacunek gdyż m.innymi praca na Kopalni potrafi ukształtować charakter tych ludzi....Chodzi o górników czyli ludzi,którzy od wieków tam żyli i nadal żyją w warunkach,których nikomu nie zazdroszczę....Myślę,że każdy niedowiarek powinien popracować na Kopalni i tam osobiście zobaczyć jaka tam jest praca a są tacy,którzy im zazdroszczą czy to zarobków czy dodatków. Moje życie na Śląsku rozpoczęło się w 1945 roku kiedy mnie z rodzicami wyrzucono w Bytomiu na bocznicy kolejowej jako repatriantów ze Lwowa..Było to straszne podobne do tych tzw."niemieckich wypędzonych" z tym wyjątkiem,że nas ze Lwowa do Bytomia trzymano w wagonach około 3 tygodni bez środków do życia( tj.jedzenia i wody) Trasa 356 km. przez 3 tygodnie...Horror... Ja z rodzicami zamieszkałem w Chorzowie gdzie mieszkam do dzisiaj...Kawał życia..Szkoły,wojsko,praca,rodzina i emerytura i......życie wśród prawdziwych Ślązaków.. W moim życiu przepracowałem na 2 Kopalniach 17 lat..i tych ludzi doskonale poznałem...ich życie osobiste,zawodowe. Mam do nich szacunek i mam też zięcia górnika,czyli człowieka w rodzinie....To tyle osobistych dewagacji. Chodzi o zupełnie coś innego...... W chwili obecnej nijaki pan Jerzy Gorzelik tzw.Ślązak z Rudy Śląskiej UWAŻA,ŻE ON JUŻ ....NIE JEST POLAKIEM.. TYLKO JEST ŚLĄZAKIEM I POWINIEN ..ZAŁOŻYĆ AUTONOMIĘ ŚLĄSKA..BEZ POLSKI... Czysty obłęd i paranoja....... Ten człowiek uczył się w Polskich Uczelniach za nasze (moje) pieniądze....a teraz..pragnie secesji od Polski.. Chore to i niebezpieczne...... Ja jestem Lwowiakiem i jestem dumny z moich korzeni mimo tego,że historia mam wyrządziła tyle krzywdy...Wrosłem w tych ludzi,ale uważam,że ten człowiek jest nie wart tego aby go cenić jako człowieka honoru. Ta sprawa nie przejdzie i nikt o normalnym podejściu tego nie zaakpcetuje. Faktem jest,że po wojnie Ślązacy byli na marginesie i wszystkie stanowiska były obsadzane przez osoby z tzw."teczek" i długo po wojnie środowisko śląskie zostało uznane i szanowane .... Obecnie jest inaczej Śląsk jest prężny intelektualnie i zawodowo...Tyle wspaniałych ośrodków akademickich i naukowych..... Ja Śląska już nigdy nie opuszczę...Do Lwowa mnie ciągnie ale z rezerwą gdyż ludzie tam nie tacy sami,są tam ciągoty nacjonalistyczne np.ulice i place Bandery,UPA i inne ....Nie ma po tam jechać.Szkoda nerwów.Tylko żal.... __________________ zdzislaw1 Edytuj/Usuń Wiadomość Odpowiedź z Cytowaniem Szybka odpowiedź do tej wiadomości zdzislaw.bedrylo Zobacz publiczny profil Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika zdzislaw.bedrylo Wyślij email do zdzislaw.bedrylo Odwiedź stronę domową zdzislaw.bedrylo Znajdź wszystkie posty, których autorem jest zdzislaw.bedrylo Dodaj zdzislaw.bedrylo do listy znajomych #14884 Nie odpowiadaj na posty naruszające regulamin. Zgłoś nadużycie lub złamanie regulaminu. Stary Dzisiaj, 18:01
__________________
zdzislaw1
  #2313  
Nieprzeczytane 03-12-2010, 21:05
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Kim oni....są

im oni są.....Pytanie istotne w obecnym czasie...... Czy są Polakami - TAK ; czy są -Niemcami ? Oni są Śłazakami...tj. ludżmi,którzy są członkami naszej współczesności...Ludżmi,których historia nie pieściła..... Czesi,Niemcy i Austriacy i inne narody po tej nacji swe piętna wyciskały w sposób dosadny gdzie do dnia dzisiejszego są tego dowody. Ja tych ludzi wielce szanuję i uważam,że należy im się szacunek gdyż m.innymi praca na Kopalni potrafi ukształtować charakter tych ludzi....Chodzi o górników czyli ludzi,którzy od wieków tam żyli i nadal żyją w warunkach,których nikomu nie zazdroszczę....Myślę,że każdy niedowiarek powinien popracować na Kopalni i tam osobiście zobaczyć jaka tam jest praca a są tacy,którzy im zazdroszczą czy to zarobków czy dodatków. Moje życie na Śląsku rozpoczęło się w 1945 roku kiedy mnie z rodzicami wyrzucono w Bytomiu na bocznicy kolejowej jako repatriantów ze Lwowa..Było to straszne podobne do tych tzw."niemieckich wypędzonych" z tym wyjątkiem,że nas ze Lwowa do Bytomia trzymano w wagonach około 3 tygodni bez środków do życia( tj.jedzenia i wody) Trasa 356 km. przez 3 tygodnie...Horror... Ja z rodzicami zamieszkałem w Chorzowie gdzie mieszkam do dzisiaj...Kawał życia..Szkoły,wojsko,praca,rodzina i emerytura i......życie wśród prawdziwych Ślązaków.. W moim życiu przepracowałem na 2 Kopalniach 17 lat..i tych ludzi doskonale poznałem...ich życie osobiste,zawodowe. Mam do nich szacunek i mam też zięcia górnika,czyli człowieka w rodzinie....To tyle osobistych dewagacji. Chodzi o zupełnie coś innego...... W chwili obecnej nijaki pan Jerzy Gorzelik tzw.Ślązak z Rudy Śląskiej UWAŻA,ŻE ON JUŻ ....NIE JEST POLAKIEM.. TYLKO JEST ŚLĄZAKIEM I POWINIEN ..ZAŁOŻYĆ AUTONOMIĘ ŚLĄSKA..BEZ POLSKI... Czysty obłęd i paranoja....... Ten człowiek uczył się w Polskich Uczelniach za nasze (moje) pieniądze....a teraz..pragnie secesji od Polski.. Chore to i niebezpieczne...... Ja jestem Lwowiakiem i jestem dumny z moich korzeni mimo tego,że historia mam wyrządziła tyle krzywdy...Wrosłem w tych ludzi,ale uważam,że ten człowiek jest nie wart tego aby go cenić jako człowieka honoru. Ta sprawa nie przejdzie i nikt o normalnym podejściu tego nie zaakpcetuje. Faktem jest,że po wojnie Ślązacy byli na marginesie i wszystkie stanowiska były obsadzane przez osoby z tzw."teczek" i długo po wojnie środowisko śląskie zostało uznane i szanowane .... Obecnie jest inaczej Śląsk jest prężny intelektualnie i zawodowo...Tyle wspaniałych ośrodków akademickich i naukowych..... Ja Śląska już nigdy nie opuszczę...Do Lwowa mnie ciągnie ale z rezerwą gdyż ludzie tam nie tacy sami,są tam ciągoty nacjonalistyczne np.ulice i place Bandery,UPA i inne ....Nie ma po tam jechać.Szkoda nerwów.Tylko żal.... __________________ zdzislaw1 Edytuj/Usuń Wiadomość Odpowiedź z Cytowaniem Szybka odpowiedź do tej wiadomości zdzislaw.bedrylo Zobacz publiczny profil Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika zdzislaw.bedrylo Wyślij email do zdzislaw.bedrylo Odwiedź stronę domową zdzislaw.bedrylo Znajdź wszystkie posty, których autorem jest zdzislaw.bedrylo Dodaj zdzislaw.bedrylo do listy znajomych #14884 Nie odpowiadaj na posty naruszające regulamin. Zgłoś nadużycie lub złamanie regulaminu. Stary Dzisiaj, 18:01
__________________
zdzislaw1
  #2314  
Nieprzeczytane 04-12-2010, 10:22
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie

Jest wielu cwaniaków, którzy wietrzą swoją szansę ustawienia się w życiu w odwoływaniu się do regionalnego nacjonalizmu. Synekury państwowe, partyjne, to główna motywacja działania naszej klasy politycznej.
  #2315  
Nieprzeczytane 04-12-2010, 20:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol
Jest wielu cwaniaków, którzy wietrzą swoją szansę ustawienia się w życiu w odwoływaniu się do regionalnego nacjonalizmu. Synekury państwowe, partyjne, to główna motywacja działania naszej klasy politycznej.
Karolu!
Nie chcesz chyba zabronić Ślązakom uprawiania śląskich zwyczajów i ich regionalnego tradycjonalizmu? Nie zapominaj też że tę autonomię dostali w "prezencie" od RP w związku z plebiscytem, więc nic specjalnie dziwnego, że niektórym z nich marzy sie coś podobnego w obecnych czasach. Inna sprawa, że to nie jest coś co mogliby doprowadzić do radosnego finału. Z mocy prawa to niemożliwe, a na rewolucję a'la Kosowo możliwości im brak. I jeszcze trzeba dodać i ten drobiazg, że Slązakow na Śląsku jest chyba sporo mniej niż mieszkańców Śląska. W sumie ten ruch należy traktować tak jak zwiazki Kaszubów, Tatarów, Ukraińców, czy Litwinów.
A że ich wodzowie wystawiają swoich do rad to w końcu ich prawo obywateli ....Polski.
Nie zapominaj też że Polacy wystawiali do władz zaborczych swoich przedstawicieli takich jak DMOWSKI, KORFANTY czy DASZYŃSKI i in.
Przecie nawet gdyby ci autonomiści zdobyli większość w sejmiku śląskim, to i tak żadnej autonomii ogłosić by nie mogli. Chyba, że powróconoby do pierwotnej idei regionów z pierwszych prób reformy administracyjnej państwa. Czyli 7-8 silnych regionów ze sporą autonomią. Ale wtedy to kazdy kawałek z tych siedmiu, czy ośmiu byłby na takich samych prawach autonomiczny względem centrum.
  #2316  
Nieprzeczytane 04-12-2010, 23:05
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol
Jest wielu cwaniaków, którzy wietrzą swoją szansę ustawienia się w życiu ........... Synekury państwowe, partyjne, to główna motywacja działania naszej klasy politycznej.


Nie tylko naszej
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #2317  
Nieprzeczytane 04-12-2010, 23:14
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie rozpaczliwe apele

Cytat:
Napisał pluto37
Z tą wypitką to chyba lekko przesadziłaś.
A co do ludzi, to mu znowu dwójka dała dyla i wygląda na to, że mu same Plaszczaki i Nelly zostaną.
I znowu się okazało, że one - te dwa- som wędrowniki i od dawna spiskowaly i że chcą prywatyzacji. Sosnierz to z PO do PiSu się przepisał za Religą. I wtedy był sliczny.
I jak widać wuc chyba znów na prochach, bo jakiś wesoly się porobił. Kawały opowiada ukraińskie i dziób krzywi w czymś co mozna umownie nazwać usmiechem.

Do byłych koleżanek i kolegów z Prawa i Sprawiedliwości
Szanowni Państwo,

Wierzyć mi się nie chce, że nie zdajecie sobie sprawy ze zła, które uczyniliście Polsce oraz Prawu i Sprawiedliwości walczącemu o prawdę w zakłamanej Polsce. Czy nie zauważyliście, że opanowując media, wyrzucając niezależnych i inaczej myślących dziennikarzy, PO pozbawiła Polaków dostępu do rzetelnych informacji?
Nie wierzę w to, że większość z Państwa czyni to z wyrachowania, choć zapewne niektórzy – tak! Niestety !

W prezydenckiej kampanii wyborczej urządzono, w okresie najcięższej żałoby, „karnawał w Rio” z przebieraniem w kolorowe szaty, kowbojskie kapelusze i z innymi wygłupami. Zrezygnowano z przypominania Katastrofy Smoleńskiej. Na życzenie PO? Czy aby tylko nieświadomie??

Teraz również robicie wszystko, żeby rozbić PiS choć, mam nadzieję, że to Wam się nie uda.

ZWRACAM SIĘ TYLKO DO TYCH, KTÓRZY NIE CZYNIĄ TEGO Z PREMEDYTACJĄ !!! Wierzę, że tacy istnieją!





http://www.pis.org.pl/article.php?id=18093
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #2318  
Nieprzeczytane 05-12-2010, 03:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Szanowna Amelio!
Ja się w zupelności utożsamiam z tym co objawiła nam wszystkim prof.dr, schab i pewnie mgr też na A...
Bo to w istocie był skandal, żeby takiego nieutulonego w żalu żałobnika wystawiać wyscigów wyborczych. I na dodatek kazać mu ściskac sie z KomoRUSKIM i jeszcze kazać mu wielbić Gierka i przerabiać go na patryjote-komunistę, a komunistę Oleksego przerabiać na lewicowca w starszym wieku. A już wepchnięcie w paszczęki zbolałego wodza oświadczenia urbi et orbi, że PiS i on sam to TEŻ LEWICA powinno być ścigane przez prokuratora generalnego z urzędu.
Ale też włączyłbym do tego zestawu barbarzyńców Jadwinię S. bo owa dama wmawiała wszystkim, że wuc jest cool i to wtedy kiedy to nie wuc był w stanie cool.
I w takich okolicznościach fundować na koszt PiSu brewerie z Rio to faktyczny skandal, a nawet sabotaż, żeby nie rzec, że zdrada główna.
I tu mam pretensje do naszego klubowego społeczeństwa w osobach tak czujnych postaci jak edekQ, Kazik, czy kol.Mietek, że nas nie ostrzegli przed taką plugawą prowokacją wrogów PiSu i prezesa.
Gdyby takie ostrzeżenia ukazały się wtedy tzn w czasie wyborów, to być może niejedn obywatel nie dałby się nabrać na plugastwo w kapeluszach z Rio i prezes dziś nie byłby prezes tylko mister prezydent i taki Obama obama rencamy do ziemi witałby go w domu na biało i żaden Putin z tym drugim naszych granic nie przekroczyłby na milimetr. A wrak te one obydwa doniesłyby nam do granic w zębach na trzy razy.
Tera to my wiemy co my straciliśmy. A wtedy te piejące wywrotowce zamąciły społeczeństwu w rozumie i mamy co mamy, czyli ...PiS wam ...lizał, jak nie chcieliście zbawiciela.
  #2319  
Nieprzeczytane 05-12-2010, 11:32
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Kuffa und wamać, tej Pani Ambroz chyba cos sie ze łbem robi, może na przykład, kołtun????
__________________
  #2320  
Nieprzeczytane 05-12-2010, 13:01
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą. Autor: Otto von Bismarck . Jak czytam Wasze wypowiedzi przykro nie przyznać racji OTTO von Bismarcowi
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 13:47
Sympatycznie zaspokajany niezdrowy apetyt na apanaże władzy z centrum Polityka - wątki archiwalne 10 28-06-2008 11:13
Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz Nordic Walking - komentarze Aleksander Ogólny 0 26-04-2008 10:09
Marsz w obronie życia poczętego. Basia. Polityka - wątki archiwalne 100 03-04-2008 13:35
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.