menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 15:04
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Name:  ab klotnia.gif
Views: 125
Size:  10.6 KBA może dobrze byłoby stworzyć osobny wątek na uszczypliwości oraz wymianę zdań przeciwnych, wówczas łatwiej byłoby znalęźć posty dotyczące tematu głoszonego w tytule...bo obecnie np. w wątku o kolędach na 50 postów znalazło się tylko 5 kolęd...To tylko delikatny przykład, bo bywa gorzej...Name:  b awant.gif
Views: 126
Size:  8.6 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #202  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 15:18
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Pomysł bardzo dobry

Cytat:
Napisał jolita
Załącznik 10342A może dobrze byłoby stworzyć osobny wątek na uszczypliwości oraz wymianę zdań przeciwnych, wówczas łatwiej byłoby znalęźć posty dotyczące tematu głoszonego w tytule...bo obecnie np. w wątku o kolędach na 50 postów znalazło się tylko 5 kolęd...To tylko delikatny przykład, bo bywa gorzej...Załącznik 10343
tylko musimy się zastanowić nad tytulem wątku.
  #203  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 15:26
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Och z tym nie byłoby sprawy: pretensje, dygresje, złośliwości czy wręcz pomyje...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #204  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 15:33
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Może dla zdegustowanych?
  #205  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 16:00
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

i przemądrzałych

ps. Basiu po uzgodnieniu bądź jak nam złość przejdzie - proponuję zlikwidować tą polemikę bodaj dla uniknięcia plagiatu...Ha,ha
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.

Ostatnio edytowane przez jolita : 02-12-2007 o 16:04.
  #206  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 17:29
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

a może wątek pt.Ring?
  #207  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 17:37
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisał nika
a może wątek pt.Ring?
zakładać, co sądzicie?
  #208  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 17:39
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ewita
wkleić jakiegoś obrazka - z tej prostej przyczyny, że nie umiem i nie chcę się nauczyć
Nie zdrabniam, nie spieszczam, staram się używać poprawnej polszczyzny, jako że niechlujstwo językowe mnie drażni.
Dlaczego więc wrzucasz mnie do jednego worka z innymi???
Na "słodkie" wątki nie chadzam, bo mi nie po drodze. Ale lubię się bawić i żartować... A na tym forum naprawdę można znaleźć dostatecznie dużo ciekawych indywidualności, aby było z kim rozmawiać. Jeśli tego nie zauważyłaś, Malagenio, złe świadectwo wystawiasz własnej inteligencji i spostrzegawczości, po prostu...
Ewita nie rozumiem dalczego się tlumaczysz pojawila się baba ,nie podobalo jej się to przecież nie musi tu być .Kazdy ma prawo wyrazic swoją opinię ,ale inni nie muszą jej brac pod uwagę .Basia otwiera wątek dla niezadowolonych tam sobie możemy ponarzekac .A czemu TY nasza gwiazda przewodnia i naczelna majtka tlumaczysz się przed jakąs baba ...nie rozumiem
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #209  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 17:41
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
zakładać, co sądzicie?
NATYCHMIASTOWO....o przekierowywac tam wszyatkie kufy i danmale oraz Malagenia oraz Malgosię w czasie bezchumorza
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #210  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 17:45
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
Żal mi zgorzkniałych ludzi, ale nie znam na to lekarstwa...
Mam nadzieję, że to nie zaraźliwe!
Jolu nie odbierz tego jako krytykę .Ona nie musi być zgorzkniala ta Malagenia -mnie też zarzucalaś swojego czasu zgorzknialstwo-po prostu rzeczywiscie jak sie tu wchodzi po raz pierwszy to ta ilośc obrazeczków i specyficzny ton forum lekko przytlacza ,trzeba pobyć rozejrzeć się itd ...Może niekoniecznie od razu nas do parteru ...ale ja mam takie nieśmiale podejrzonko Ze to trzeci bliźniak
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #211  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 17:46
Malagenia's Avatar
Malagenia Malagenia jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 38
Domyślnie

Ha, ha!
Fajnie jest!

Taki wypierdek mamuta, żółtodziób nieopierzony, który śmiał targnąć się na świętości tego cudownego miejsca, został zaszczycony wymianą zdań dostojnego grona zasłużonych stażem i ilością postów forumowiczek. Ilość nie zawsze idzie w parze z jakością.
Ale one były tu pierwsze i zejdą ostatnie.
I nikt im nie będzie się tu szarogęsił
i w kaszę dmuchał! Tylko one są nieomylne i wszystkowiedzące.
Pospólstwo do szeregu i starszyzny słuchać.

Nie ma to jak miernoty wiernoty stają się władcami,
i choćby w wirtualnym świecie mogą sobie porządzić.
Nieposłusznych się wytnie, i znów będzie słodko aż do mdłości.

Chyba zaniosę jakieś 5 złotych na tacę
i zamówię mszę dziękczynną dla jaśnie oświeconych,
które mają szczere chęci, wiedzę i takt i władzę!
Ha, ha! Kto nie z Mieciem, tego zmieciem!

Mam wiele innych miejsc, gdzie nawet mimo tego,
że wyrażam swoje własne opinie nikt mnie nie straszy wykluczeniem, bo to jest śmieszne i dziecinne.

Tutaj inne zdanie świadczy o złośliwości, i jest przejawem braku taktu. Wszyscy powinni myśleć jednakowo.

Wszystko jest piękne, śliczne, dziubusie moje,
całuję, witam uroczo i serdecznie, na powitanie błyszczące serduszko.
A jak już wszystkie nauczą się wklejać, to nie starczy miejsca na pisanie. I pewnie o to chodzi.
Już obecnie forum jest przytłoczone kwiatkami, sratkami wlepianymi gdzie tylko się da, a treści niewiele.

Wystarczy sięgnąć po zapisy archiwum, aby zobaczyć, jak mało treści w sobie mieści.
  #212  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 17:49
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malagenia
Ha, ha!
Fajnie jest!

Taki wypierdek mamuta, żółtodziób nieopierzony, który śmiał targnąć się na świętości tego cudownego miejsca, został zaszczycony wymianą zdań dostojnego grona zasłużonych stażem i ilością postów forumowiczek. Ilość nie zawsze idzie w parze z jakością.
Ale one były tu pierwsze i zejdą ostatnie.
I nikt im nie będzie się tu szarogęsił
i w kaszę dmuchał! Tylko one są nieomylne i wszystkowiedzące.
Pospólstwo do szeregu i starszyzny słuchać.

Nie ma to jak miernoty wiernoty stają się władcami,
i choćby w wirtualnym świecie mogą sobie porządzić.
Nieposłusznych się wytnie, i znów będzie słodko aż do mdłości.

Chyba zaniosę jakieś 5 złotych na tacę
i zamówię mszę dziękczynną dla jaśnie oświeconych,
które mają szczere chęci, wiedzę i takt i władzę!
Ha, ha! Kto nie z Mieciem, tego zmieciem!

Mam wiele innych miejsc, gdzie nawet mimo tego,
że wyrażam swoje własne opinie nikt mnie nie straszy wykluczeniem, bo to jest śmieszne i dziecinne.

Tutaj inne zdanie świadczy o złośliwości, i jest przejawem braku taktu. Wszyscy powinni myśleć jednakowo.

Wszystko jest piękne, śliczne, dziubusie moje,
całuję, witam uroczo i serdecznie, na powitanie błyszczące serduszko.
A jak już wszystkie nauczą się wklejać, to nie starczy miejsca na pisanie. I pewnie o to chodzi.
Już obecnie forum jest przytłoczone kwiatkami, sratkami wlepianymi gdzie tylko się da, a treści niewiele.

Wystarczy sięgnąć po zapisy archiwum, aby zobaczyć, jak mało treści w sobie mieści.
Slowo honoru trzeci bliźniak!!!!!! A tak nawiasem mówiąc mamy rozne zdania prermanentnie i nikt nikogo nie wyrzuca .Nie lubisz wklejać nie wklejaj.Nie chcesz z nami gadać nie gadaj.Mialaś ochotę wylac zółć .wylałaś .I teraz albo przejrzyj sobie czy coś cię tu zainteresuje albo Internet jest bezbrzeżny -na pewno coś dla siebie znajdziesz .Ale nie zrażaj się .....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 02-12-2007 o 17:53.
  #213  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 18:00
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Nie zrażaj się, Rudziu,

upuść jeszcze trochę żółci, co sobie będziesz żałowała! Tylko jedno mnie dziwi: jeśli tak wspaniale jest na innych forach, czemu tam nie zostaniesz? Może dlatego. że tam nie jest śmiesznie i dziwacznie? Coś Cię ciągnie do tego panopticum.
  #214  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 18:07
finezja's Avatar
finezja finezja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Toruń
Posty: 215
Domyślnie

Malagenia .... nikt nikogo tutaj nie trzyma na sile .... nie musisz tu zagladac jesli cos ci sie nie podoba .... jak sama piszesz ..."Mam wiele innych miejsc, gdzie nawet mimo tego,
że wyrażam swoje własne opinie nikt mnie nie straszy wykluczeniem, bo to jest śmieszne i dziecinne" ..wiec pozostan tam..gdzie tak dobrze sie czujesz ... ale nalezy ci sie podziekowanie i za taka krytyke .... bo kazda opinia i ta dobra... i ta zla ... upieksza i wzbogaca ... acha... jeszcze taka jest moja uwaga .. skoro tu zagladasz ... skoro zabierasz zdanie ... skoro wnosisz uwagi .. to smiem twierdzic... ze i tobie ta stronka sie podoba .. i ze ty rowniez znajdujesz tutaj cos dla siebie )) ... a teraz posylam ci usmiech i zachecam do dalszych uwag .. a dzieki temu stronka ta bedzie sie doskonalila i nabierala coraz wiekszego zainteresowania )))
taka jest moja odpowiedz ... pozostali moze maja inna ...
ale takie jest ich prawo))
  #215  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 18:11
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Ale jedno trzeba przyznać- styl ma!Wyszukany co prawda,ale ma!Nawet mi przypomina takiego jednego młodzika,co to niedawno oburzał się tu na staruszki i ich sposoby na życie,a szczególnie walczył siekierką na forum muzycznym..no i nie tylko.Jakoby wątków za dużo itp.A może to tylko efemeryda?
  #216  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 18:13
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
...ale ja mam takie nieśmiale podejrzonko Ze to trzeci bliźniak
Czwarty! Zapomniałaś o Siekierce???
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #217  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 18:24
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Ja bardzo lubię, kiedy ktoś ma odmienne zdanie.

Bo coś się dzieje, coś z tej rozmowy może wyniknąć. Ale nic nie wyniknie, jeśli oponent obraża. Forma jest bardzo ważna.
Są - to się na ogół zdarza wśród forumowiczow weteranów - osobniki, które muszą nawtykać i dokuczyć innym. To jest ich jedyna dostępna im forma dyskusji. Kufa ją nazywa ostrą jazdą. Co kto lubi...
  #218  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 18:50
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Karmicie, Dziewczyny,

wielogłowego trolla...
Dzięki dyskusji i rozmowie z nim - istnieje. Bez odpowiedzi - istnieć przestanie.
Też popełniłam błąd i odezwałam się. Ale to już wszystko w temacie
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #219  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 19:30
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał danmal
Bianka ma niewatpliwie obsesje,kazdy komu sie kwiotuszki nie podobaja to troll,ja tak naprawde nie znam znaczenia tego slowa ,a nie chce sprawdzac,ale jest niewatpliwie o aurze pejoratywnej
Akurat ja nie wklejam kwiatuszków, chyba, że są to reprodukcje na wątku o malarstwie, więc pretensji trolla nie odbieram osobiscie.
Obsesja? He he he, chciałbyś To jest tylko, mój drogi, spore doświadczenie forumowe, bo czytam i piszę nie tylko tutaj i to od dawna. Na wielu forach, szczególnie tam, gdzie istnieje grono zaprzyjaźnionych osób, nagle pojawia się taki frustrat i zaczyna mącić. W trosce o poziom rozmów się stara, intelekt forumowiczów zaczyna oceniać, styl rozmów narzucać.
Niby w ogóle mógłby nie uczestniczyć w rozmowach, skoro uważa je za nie interesujące dla siebie, ale nie - on czuje POWOŁANIE, ma do spełnienia MISJĘ, on musi pouczać
No i się produkuje...
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #220  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 19:31
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling
Zamknięty Temat


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
obrazki trójwymiarowe largetto eSenior 13 31-03-2008 10:50
Nie umiem załadować zdjęcia do Profilu senastan eSenior 2 23-03-2008 20:06
Nie umiem załadować zdjęcia do Profilu senastan eSenior 4 22-03-2008 17:42
Jak zamieszczać obrazki i zdjecia na forum krise1 eSenior 520 11-09-2007 10:08
Forum dla niewybranych cd. wątku "forum dla wybranych????" Basia. Różności - wątki archiwalne 502 20-08-2007 16:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.