menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 13:21
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Kufelku! Zauważ, że AP się nie pomylił i nie napisał: "szczym do gościa"
  #202  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 17:07
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie Nie ze mną te numery,Bruner..

Wyczytałam ,że jest normalnie..Nie wiem,czy mam normalnie płakac czy normalnie śmiać się..
Mając niejaki wybór,uczynię to drugie..

Odrobinka czarnego humoru..Powstała komisja do spraw śmierci B.Blidy.Smutna sprawa,kobieta nie żyje.Szkoda każdego życia..
Humor zaczyna się dopiero teraz.Na czele moja sympatia,poseł Ryszard Kalisz,reprezentujący ugrupowanie,które jest spadkobiercą wszystkich śmierci zadanych Narodowi po wojnie..
Ugrupowanie,które najwięcej skorzystało w czasie transformacji ,choć nie powinno,robi sobie cyrk medialny pt." Są jeszcze gorsi ,ha ''...

Poseł Kalisz na samym początku usadził posłankę Beatę Kempę,która uparcie wraca do tej afery węglowej,która tu jest w tle niejako,choć winna być w roli głównej..
''Żeby nie było tak, że będą dostarczane tylko te dokumenty, które będą wygodne bądź dobre dla tych członków komisji, którzy są przeciwni PiS - powiedziała posłanka PiS. Na co Kalisz odpowiedział, iż posłanka chce "bocznymi drzwiami ugrać na komisji badanie afery węglowej". - Nie ze mną te numery - zaznaczył" ..heeh.

I od razu zrobiło się wesolutko ..
Teraz pozostaje tylko ustalić winnego.Wybór niewielki - Zbigniew Ziobro lub Jarosław Kaczyński.Innego kandydata nie ma..

A jeszcze lepiej można się uśmiechnąć na taki lapsus :
Krzysztof Mika, którego działalność siedem lat temu zbulwersowała inspektorów NIK, wrócił do resortu zdrowia. Wtedy na szkoleniach zarabiał bajońskie sumy. Dziś doradza minister zdrowia Ewie Kopacz. – Za darmo – zapewnia ministerstwo.

No i jest patriota.Gdyby nie te taśmy Sawickiej,gdzie się mówi o kręceniu lodów,to można byłoby uwierzyć w taką bezinteresownośc.
  #203  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 16:49
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Czego to ludzie nie wymyślą

Mam na myśli utalentowanych internautów, którzy "podrasowują" nagrania na youtube. Akurat tego przemówienia słuchałam w tempie "właściwym" i brzmiało zupełnie inaczej.
Cytat:

http://www.youtube.com/watch?v=TXjRvAXmBpo
http://www.youtube.com/watch?v=WNo9T...elated&search=



Wklejam niektóre komentarze słuchających:

1/.to nie mozliwe zeby na wizji cos takiego bylo puszczone, nie jestem jego sympatykiem ale bez przesady - to nagranie wydaje sie byc nieoryginalne. pozdrawiam JM

2/.Oczywiscie ze nie jest oryginalne, nagranie jest spowolnione dlatego wydaje sie ze kaczka jest pijana =]

3/.To wideo to propaganda ślepych zwolenników PO na tak niskim poziomie jaki mieli bolszewicy w swej
propagandzie. Czyli wszystko w normie

4/.przecież to jest puszczone w zwolnionym tempie, lol

5/.racja zwolnione ale bardzo starannie ktos kto sie niezna by sie nabral Milve jak to zrobiłeś?
__________________
  #204  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 17:36
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

W wyniku działania tej komisji w sprawie Blidy, jadąc teraz przez Polskę zawsze będę miał na uwadze, aby do towarzyszy z libero-lewicy kierować ostrzeżenie: Ostrożnie mi-jajKalisz!
  #205  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 19:24
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie Co tam nowego,mocium panie ?

Ano,żółw pełznie dalej do przodu...

W Brukseli, w politycznych kuluarach, pytają czy Polska chce stracić unijne dotacje. I dziwią się, że nowy polski rząd robi wiele, aby tak się stało.

Rzeczywiście, bomba niewykorzystanych przez nowy rząd środków unijnych cyka w najlepsze. Rada Ministrów pod przewodnictwem Tuska, a zwłaszcza minister rozwoju regionalnego zachowuje się w tej sprawie jak słoń w składzie porcelany.
Minister Bieńkowska nie przekazała do województw podpisanych już przez swoją poprzedniczkę projektów zgłoszonych przez samorządowców - głównie chodzi o gminy i powiaty. Projekty te opiewają na łączną kwotę… 722 mln euro.

Teraz samorządowcy czekają na łaskawą zgodę pani minister. Tyle, że niektóre samorządy już pod kątem tych projektów - mając informacje z Warszawy, że zostały zaakceptowane i wręcz podpisane - zaczęły finansować swoją część w ramach “montażu finansowego”. A teraz boją się, co na to powie NIK i RIO (Regionalne Izby Obrachunkowe).

W tej sprawie rząd przyjął wyraźnie, wbrew deklaracjom, kurs antysamorządowy, kurs kompletnego braku zaufania do samorządów i ich projektów absorpcji pieniędzy z UE.

A dzisiaj byłam w Wieluniu.Takie miłe miasteczko w pobliżu Częstochowy.
Zbliża się rocznica obchodów 70-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej.No właśnie.Może na fali odklamywania historii ,wreszcie powiemy gdzie zaczęła się wojna.Nie w Westerplatte na pewno,ale we Wieluniu.

Kiedy na Westerplatte padły pierwsze strzały,mieszkańcy Wielunia już od kwadransa ginęli pod bombami.Wszak granica przebiegała w Herbach,o rzut beretem..Miasteczko nie miało żadnego znaczenia militarnego.Nie stacjonowało tam polskie wojsko,a mimo to zginęło 1200 mieszkańców.

Zniszczenie Wielunia było zbrodnią ludobójstwa w świetle Konwencji Haskiej. Tej samej konwencji, na którą dzisiaj powołują się Niemcy, żądając zwrotu tzw. Berlinki. Zasady Konwencji Haskiej zabraniają bombardowania miast otwartych, szpitali, zabytków i miejsc kultu religijnego.

Wieluń ,to daleko lepsze niż Westerplatte miejsce, w którym powinny odbyć się uroczystości 70 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Westerplatte to niezapowiedziany atak na polskie wojsko. Wieluń to niepojęty w swoim barbarzyństwie i pogardzie dla ludzkiego życia pierwszy przejaw ludobójstwa, zwiastun bezmiaru krzywd, które Niemcy szykowały światu.


ps.i jak tu nie oglądać się do tyłu ? Zapominać ? Może wyłonimy nową Erykę Steinbach znad Wisły ?
  #206  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 21:42
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

Na pytanie - co z tą Polską? Odpowiadam -ŹLE!!!!
Dlaczego?
Skoro, posłowi na Sejm Najaśniejszej RP, pomylili się Prezydenci z....problemem alkoholowym i dochodzi - pyta, czy to możliwe? Czy prawda?
Natychmiast otrzymuje od...., Najwyższe oburzenie, ale...., ani słowa dementi!!!!
I słusznie. Głowy państwa nie wolno obrażać, no chyba, że jest to, no ten z lewicy, to nawet trzeba. A co?
Acha! Jeszcze można znieważać jak się jest - dyrektorem radia.
To ja tak skromnie tylko, bo w tym potoku informacji o licznych uchybieniach i niedociągnięciach - wszystkich poza PiS-em- to taka drobna sprawa, jest chyba mało znacząca.
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #207  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 22:12
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Nie ma dementi,bo nie powinno być..

Jeżeli ktoś na swoim blogu ( bo poseł Palikot pisze bloga napisze iż premier jest seksoholikiem,bo oczka świeciły mu się do cycków Dody, a także wieczorami chodzi w pobliżu agencji towarzyskich wraz z ochroną,to kancelaria premiera będzie dementować ?
Noo,chyba nie...
Wystąpi do sądu,jak to zrobiła kancelaria Prezydenta..

Nie pamiętam także dementi co do stanu upojenia alkoholowego Kwaśniewskiego w Charkowie,gdzie między innym leży ojciec reżysera "Katynia ".

A poseł Palikot karierę zaczął od produkcji jabola patykiem pisanego,więc mu zapach siarkowodoru uderzył do głowy..
I tylko patrzeć ,jak PO go wywali ze swoich szeregów,bo poza obrazą prezydenta ma także problem z wyprowadzeniem kasy z kraju,a także miłość do sztucznego penisa ( ciekawe dlaczego ?) ,którym wymachiwał w czasie kampanii..
Ojojoj...jakie poczucie humoru.
Sądzę iż Platformy nie stać na takiego clowna.W końcu poważna partia to jest.
  #208  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 22:38
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Skierowanie

wyskoku Palikota na drogę sądową uważam za błąd.
Palikot postawił pytania pod wpływem plotek, i może czegoś jeszcze, nie twierdził, że LK ma problem alkoholowy, a wyraził troskę (o przewrotności ludzka!) o kondycję fizyczną prezydenta, który na tym procesie niczego nie zyska, a wiele straci.
Każda partia ma swojego "palikota" powiedział Tusk.
PiS ma np. Kurskiego.

Ostatnio edytowane przez POLA : 13-01-2008 o 22:52.
  #209  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 22:43
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Ja też uważam za błąd...
Poseł Palikot sam niedługo się ośmieszy,jak Giertych będzie w imieniu jego żony prowadził sprawę o 40.000.000 euro...
Ponoć sika ze strachu ,jak jego sikacze.Giertych nie ma nic do roboty,to wziął się z radością za taką sprawę...

A publiczność będzie miała znowu igrzyska...
  #210  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 22:57
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Co to za sprawa z żoną Panakota?
  #211  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 23:00
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Nie znam

siły prawniczej Giertycha, ale nie będzie mu łatwo pokonać finansowego rekina.
Chwalił się, ile płaci alimentów, ile daje byłej żonie na utrzymanie pałacu (2000m kw.) i jeszcze mu zostaje
No, no... szykują się igrzyska, w kilku konkurencjach
  #212  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 23:06
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Poseł Palikot z Polmosu ma duże zyski.Po co miał placić podatki ,jak można je wyprowadzić do republik bananowych..

Żonie daje ,owszem ,ale kobieta ma złość na niego i postanowiła podzielić się tymi milionami..
Giertych chce poprowadzić sprawę nawet za darmo..Ciekawe czemu...

Acha,nie ma skierowania sprawy do sądu...

Tusk ma sobie z nim poważnie porozmawiać .Nawet koalicjanci są oburzeni.
  #213  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 23:08
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Czy w Polsce nie dzieje się nic ciekawszego waszym zdaniem niz afery i aferki ,takie dzieją się wszędzie ...ale nareszcie mozna w tym kraju oddychać swieżym powietrzem i to jest dla mnie ważne
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #214  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 23:13
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Senior zrobil swoje wkurzona jestem jak cholera i tyle
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #215  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 23:14
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Czy w Polsce nie dzieje się nic ciekawszego waszym zdaniem niz afery i aferki ,takie dzieją się wszędzie ...ale nareszcie mozna w tym kraju oddychać swieżym powietrzem i to jest dla mnie ważne

Wiesz Małgoś,ja poprzednio też miałam świeże...
  #216  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 23:17
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie ;-)

Cytat:
Napisał Lila
Poseł Palikot z Polmosu ma duże zyski.Po co miał placić podatki ,jak można je wyprowadzić do republik bananowych..

Żonie daje ,owszem ,ale kobieta ma złość na niego i postanowiła podzielić się tymi milionami..
Giertych chce poprowadzić sprawę nawet za darmo..Ciekawe czemu...

Acha,nie ma skierowania sprawy do sądu...

Tusk ma sobie z nim poważnie porozmawiać .Nawet koalicjanci są oburzeni.

Do sądu nie ma po co - to były pytania a nie odpowiedzi
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #217  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 23:17
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

A ja nie ...bo ta kruchta ,ktora panowala i wszechogarniajaca agresja dolowaly mnie okropnie ...tNie twierdzę ,ze zmiana rzadu przyniosla nagle znikniecie problemow tudzież powszechną szczęsliwosc .Jest kupa spraw ,ktore mi się nie podobaja ,ale mam takie blogie uczucie ze moze mnie to nic nie obchodzić.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #218  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 23:18
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Ja też

Cytat:
Napisał Lila
Wiesz Małgoś,ja poprzednio też miałam świeże...
poprzednio na powietrze nie narzekałam było świeże jak nie wiem co. Małgośka zaraz nam nawrzuca.
  #219  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 23:20
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Nie bo mi się nie chce wsciekac na przyjaciolki .Powiedzialam co wiedzialam i już
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #220  
Nieprzeczytane 13-01-2008, 23:20
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

No to ja mam odwrotnie...

I jak słyszę o rosyjskim wściubianiu nosa na nasze podwórko,to mam dreszcze..Mam jeszcze duuuużo więcej wątpliwości,ale nie powiem,bo nie chcę kiedyś powiedzieć ...a nie mówiłam ???
A tego za NIC nie chciałabym...
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17
Co z tą Polską ???..część II Lila Polityka - wątki archiwalne 490 19-12-2007 19:50
Co z tą Polską ??? Lila Polityka - wątki archiwalne 511 25-11-2007 18:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.