menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 14:28
ed-q ed-q jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Rzeszów
Posty: 156
Domyślnie życzenia

Radosnych, zdrowych, pełnych nadziei i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.
Oby przyniósł on same dobre nowiny i pozwolił na realizację wszelkich zamierzeń i spełnienie nawet tych najbardziej nieprawdopodobnych marzeń.

Ponad to życzę generacji 50+, aby odnosiła się do siebie – przynajmniej na tym wątku - w sposób, jaki jedynie przystoi ludziom (chyba?) dojrzałym, aby zaniechała siania - także tutaj - fałszywej propagandy, ewidentnych kłamstw i przeinaczeń oczywistych faktów, bo tego i na co dzień nie brakuje.

Życzę okazania choćby odrobiny szacunku dla wierzących i ludzi oceniających zupełnie inaczej obecną sytuację Polski aniżeli „szczęśliwcy (lub udający szczęśliwców!) dnia dzisiejszego”.

(No, ale to są chyba tylko moje „nieprawdopodobne”, noworoczne marzenia. Dałbym jednak wiele, aby się spełniły!)

ed-q
  #202  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 14:43
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał ed-q
Radosnych, zdrowych, pełnych nadziei i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.
Oby przyniósł on same dobre nowiny i pozwolił na realizację wszelkich zamierzeń i spełnienie nawet tych najbardziej nieprawdopodobnych marzeń.

Ponad to życzę generacji 50+, aby odnosiła się do siebie – przynajmniej na tym wątku - w sposób, jaki jedynie przystoi ludziom (chyba?) dojrzałym, aby zaniechała siania - także tutaj - fałszywej propagandy, ewidentnych kłamstw i przeinaczeń oczywistych faktów, bo tego i na co dzień nie brakuje.

Życzę okazania choćby odrobiny szacunku dla wierzących i ludzi oceniających zupełnie inaczej obecną sytuację Polski aniżeli „szczęśliwcy (lub udający szczęśliwców!) dnia dzisiejszego”.

(No, ale to są chyba tylko moje „nieprawdopodobne”, noworoczne marzenia. Dałbym jednak wiele, aby się spełniły!)

ed-q
Jakoś tak głupio życzysz ale myślisz, że marzysz, czegoś mi w tych życzeniach brak... co pies mówisz, aaa tak chyba szczerości... przepraszam ale mówię to co czuję, a jak czuje nie tak, to przepraszam... ale dodam, bo widzisz my chociaż tu się kłócimy i pierze leci nieraz to też się lubimy i to nie w marzeniach......
  #203  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 16:49
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/1545725,26...ioskart.ht ml
Czy Tusk i Rostowski naprawdę myśleli, że jesteśmy jak wyspa szczęśliwości i Mr Kryzys nas nie odwiedzi? No ale on zapragnął zwiedzić też Europę Środkową. A może nas zwodzili "uspokajając". Nawet z L.K. Tusk się naśmiewał, że robi jakieś narady a kryzysu u nas nie będzie. Poniżej "wyspa Tuska".
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #204  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 16:59
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

http://pl.wikiquote.org/wiki/Donald_Tusk
Dobre jest pod literkami K i M. Ale całe jest ciekawe.

Mam takie 2 linki zapisane w Wordzie, ale już się nie otwierają. To była krytyka rocznych rządów Tuska. Daleko jestem od teorii spiskowej ale..... Dziwne bo w internernecie przez lata trzymają artykuły. oto kopia:
http://www.porazka.net
http://www.porazkaroku.pl/index1.php porażka roku
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #205  
Nieprzeczytane 27-12-2009, 15:07
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Uśmiech Witam po świętach

Jedne już za nami, można pomyśleć o Wielkanocy, a na razie czas zacząć działkę uprawiać, żeby nie zaklasyfikowano jej jako bezużyteczny ugór.

O prezydencie naszym będzie, któremu roczek jeszcze pozostał do męki strasznej nadwyrężającej zdrowie.
Cytat:
Lech Kaczyński nie godzi się na zamianę kultowej nokii 6310 na jakikolwiek inny, nowszy model. A telefon z charakterystycznym dzwonkiem fińskiej firmy odzywa się w najbardziej niespodziewanych momentach. To znak, że dzwoni brat. Każdy dzień prezydenta zaczyna się od telefonu do Jarosława i kończy długą z nim rozmową. Ponieważ Jarosław Kaczyński nie używa komórki, prezydent czeka, aż brat wróci do domu. Jeśli jest w podróży – czeka do późnej nocy.
Pal licho nokię, ta reszta jest lepsza...
To Rzepa tak doniosła, a wie, bo ma przecieki ze źródeł zbliżonych do pałacu.
Cytat:
Wywiad z dziennikarzami zaplanowany na półtorej godziny może nagle przedłużyć się do czterogodzinnej pogawędki, po czym i tak prezydent może go nie autoryzować, nie podając powodu. Dlaczego? Pytani o to współpracownicy kręcą z zakłopotaniem głowami. Niejednokrotnie zaskakujące zachowania prezydenta bywają trudne do zrozumienia dla jego otoczenia.
Oj, bywają trudne i to jeszcze jak! jakiś niezrozumiały ten nasz prezydent, ale już niedługo nastąpi zmiana, mam nadzieję.
Lila się zeźli, ale ona daleko...nic mi nie grozi.
  #206  
Nieprzeczytane 27-12-2009, 15:20
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Jedne już za nami, można pomyśleć o Wielkanocy, a na razie czas zacząć działkę uprawiać, żeby nie zaklasyfikowano jej jako bezużyteczny ugór.
O prezydencie naszym będzie, któremu roczek jeszcze pozostał do męki strasznej nadwyrężającej zdrowie.
Pal licho nokię, ta reszta jest lepsza...
To Rzepa tak doniosła, a wie, bo ma przecieki ze źródeł zbliżonych do pałacu.
Oj, bywają trudne i to jeszcze jak! jakiś niezrozumiały ten nasz prezydent, ale już niedługo nastąpi zmiana, mam nadzieję.
Lila się zeźli, ale ona daleko...nic mi nie grozi.
A my nawet lubimy (ja i pies) prezydenta ale tylko wtedy jak go nie słyszymy i jak go nie widzimy i jak jest gdzieś tam zaszyty w głuszy cichej, no i okazuje się, że nawet wtedy mu notowania rosną, cicho pies, co jeszcze mu rośnie, to nie wiem, ale wątpię i oby był głośny do wyborów, po wyborach i tak zacichnie i będzie spokój, a Lilę dzieciaki podszkolą i tak cicho będzie siedzieć....
  #207  
Nieprzeczytane 27-12-2009, 15:39
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

O ile mnie pamięć nie myli, na jutro zaplanowano posiedzenie specjalistów od hazardu.
Przesłuchiwać mają Kempę i Wassermanna, nie wykluczam jednak, że wiadomość z zakalcem i nieaktualna.
Ma ktoś świeższe informacje?
Urlopik miałam, krótki bo krótki, ale jaki wyciszający!
  #208  
Nieprzeczytane 27-12-2009, 17:10
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

"Rząd podsumowuje rok i chwali się osiągnięciami" i jednak coby się nie gawędziło trochę to widać, nawet gdyby nieróżowe okulary założyć, to ja jednak coś tam widzę plusów i to co mówią też dostrzegam,........ Kazik zaraz pokaże jakąś fotkę Tuska i powie, że g...o prowda, ale niech se mówi ja wiem swoje, chociaż widzę dużo niedoróbek, i widzę, że dużo więcej można było zrobić, ale zrobili więcej niż poprzednicy.... a może się mylę?....
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...ticaid=1 95b1
  #209  
Nieprzeczytane 27-12-2009, 19:45
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

PiS chce wyjaśnień, bo w/g Kamińskiego rząd wiedział już w maju, że żaden katarski inwestor nie istnieje i że jest tylko handlarz bronią. To znaczy , że rząd kłamał bo zbliżały się wybory do PE.

Na to Schetyna: jeżeli Kamiński miał taką wiedzę to powinien powiadomić premiera i prokuraturę. Coś tu mi nie pasuje. Po co powiadamiać kogoś jak się uważa, że wie? No i jeszcze prokuratora-niech sam Tusk powiadomi. Jakoś tuż po wyborach okazało się fiasko z Katarczykami.

Nawet budżet [świetny tuż przed wyborami-- gdy dziennikarze i eksperci mówili inaczej] to po wyborach nowelizowano. Rząd nas okłamał, aby prawdę podać dopiero po wyborach. Kamiński im jeszcze da popalić. Myślę że ma jakieś dowody wyniesione z CBA.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html

Jak to rozumieć? Pod artykułem z linku podanego przez JiP jest : -86 [172 głosy] To czytający ocenili w większości na nie?
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #210  
Nieprzeczytane 27-12-2009, 20:15
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

2009-12-10 18:49
~NIKOS OBY NAM SIE ZYLO LEPIEJ >>> "Krótki kurs wciskania kitu przez PO, GW i TVN -Tusk Vision Network
Mechanizm propagandy zaserwowany młodym Polakom: Polega on na wiedzy co jest w danym momencie modne, trendy - czyli pożądane, i co jest niemodne. Trendy jest elegancja, ładne garnitury, wysublimowana uroda, dobry gust, bogactwo i smak wyższych sfer, kultura, salony, najlepsze marki. Niemodne jest natomiast tzw. "wieśniactwo". Dresiki, zaciąganie w mowie, miejsca w postaci remizy strażackiej, brudne paznokcie, tipsy, stodoła, widok pola, krówek. A więc mamy jakiś rząd, czyli jak przez ostatnie 19 lat mamy do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą w białych rękawiczkach, (wyjąwszy okres rządów PIS) która pasożytuje na kraju i mówiąc nieładnie, po prostu kradnie tworząc prawo które może wykorzystywać i naginać, a ukradzione pieniądze rozdaje swoim członkom. I teraz zaczyna się wojna psychologiczna -zestawia się na zasadzie skojarzeń - złodziej przewalający grube pieniądze na lewych prywatyzacjach - ubiera się go w ładny garnitur, i powtarza słowa klucze kodujące podświadomość - Europa, styl, szyk, elegancja. Czyli koduje nam się takie zestawienie, i teraz wystarczy pokazać w telewizji uśmiechniętego złodzieja w garniturze od Versace, i podświadomość reaguje zwracając nam sugestię, zalewając nas miłymi uczuciami które zostały tam wprowadzone. Potem się zestawia uczciwego człowieka, np. któregoś z braci Kaczyńskich który chce odsunąć od władzy ludzi którzy donosili na kolegów, kradli itd., i rzuca się hasła typu - nienawiść, oszołomstwo, pieniactwo, kłótnie, jątrzenie, złość, bieda, smutek, brzydota. Gdy pokazują Kaczyńskiego w telewizji, zalewają nas uczucia gniewu, zakłopotania, zażenowania. Zauważyłeś to? to się nazywa uwarunkowanie, i odruch Pawłowa. Wie o tym każdy spec od reklamy. Zasada psychotechniki sprawdza się w polityce doskonale tak samo, jak kodowanie ludziom zachwytu do proszków do prania. Nie wierzysz? czy myślisz ze jakby te metody nie działały, to firmy by płaciły miliardy dolarów na reklamę? sprawdź sam, spytaj przeciętnego człowieka czemu tak bardzo nienawidzi Kaczyńskiego. Odpowie że - "zobacz co oni robią, jak podzielili ludzi, jak jątrzą" każdy z tych zarzutów jest śmieszny i wyssany z palca, no chyba ze zamykanie morderców w więzieniach można uznać za dzielenie ludzi a pogonienie klanów prawniczych i notariuszy, zniesienie składki rentowej, zniesienie podatków od spadków i wiele, wiele innych uznamy za nienawiść, Gdy zaczniesz dopytywać o szczegóły, wyborca PO wpadnie w furię, zaśmieje się, bądź będzie chciał Cię pobić czy opluć jeśli będziesz wizualnie słabszy. Dziwisz się, że wykształceni mądrzy ludzie okazali sie aż tak naiwni? tu nie o wykształcenie jednak chodzi, chodzi o to że taki człowiek przyznając się sam przed sobą jak bardzo został wykorzystany i oszukiwany, straciłby do siebie szacunek - więc brnie dalej jeszcze mocniej. Wyborca PO, nawet jak zacznie sobie zadawać pytania, patrzeć co się dzieje wokoło niego, rzadko kiedy przyzna że został oszukany. Wtedy zaczyna działać mechanizm projekcji, i za własną naiwność i upodlenie obarcza Kaczyńskich, których zaczyna naprawdę nienawidzić, za swoje upokorzenie. Odruch Pawłowa - pokazujesz wyborcy PO zdjęcie Kaczyńskiego, wpada w furię, źle się czuje, kręci mu się z jadu zalewającego całe ciało w głowie. A teraz ta agresja wzrasta, ceny wszystkiego wraz z jabłkami szybują w górę, pensje stoją w miejscu, autostrady stoją, zapaść na giełdzie, inwestorzy uciekają. Zaczyna się obiecywana nam Irlandia."1204

odpowiedz

2009-12-10 17:31
~AREK ZERO NAZWISK BO NIE PIS JAKBY ZŁAPALI KOGOŚ Z PISU TO CAŁA POLSKA BY WIEDZIAŁA A JAK TUSKI KRADNĄ TO BĘDZIE CISZA

odpowiedz

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opa...98,opinie.html -to powyżej to cytat jakiegoś komentarza do artykułu.Tutaj to znalazłem. !0 grudnia 18,49 --komentarz internauty.

Zastanawiające jest dlaczego tylu internautów na pytanie jakie media są od początku za PO i przeciw PiS, to wymieni Wyborczą i TVN. A z redaktorów to Żakowski. Ale ja już to Poli kiedyś pisałem, że to nie przypadek jak na setkę pism, wymienia się Wyborczą jako anty PiS.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #211  
Nieprzeczytane 27-12-2009, 21:19
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
2009-12-10 18:49
~NIKOS OBY NAM SIE ZYLO LEPIEJ >>> "Krótki kurs wciskania kitu przez PO, GW i TVN -Tusk Vision Network
odpowiedz
2009-12-10 17:31
~AREK ZERO NAZWISK BO NIE PIS JAKBY ZŁAPALI KOGOŚ Z PISU TO CAŁA POLSKA BY WIEDZIAŁA A JAK TUSKI KRADNĄ TO BĘDZIE CISZA
odpowiedz
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opa...98,opinie.html -to powyżej to cytat jakiegoś komentarza do artykułu.Tutaj to znalazłem. !0 grudnia 18,49 --komentarz internauty.
Zastanawiające jest dlaczego tylu internautów na pytanie jakie media są od początku za PO i przeciw PiS, to wymieni Wyborczą i TVN. A z redaktorów to Żakowski. Ale ja już to Poli kiedyś pisałem, że to nie przypadek jak na setkę pism, wymienia się Wyborczą jako anty PiS.
  #212  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 09:23
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ludzie !
Dlaczego wy jeszcze wierzycie partiom politycznym i mediom,ktore za nimi stoja ???

Dlaczego wy to powielacie na portalu seniora,ktory winien byc drogowskazem na dalsze zycie zarowno dla mlodych jak i dla siebie po zejsciu z "areny bytu normalnego" ?

Przeciez seniorka/senior ma taki wplyw na "polityczne modly" jak mucha na przebieg nabozenstwa w kosciele lub w synagodze .

MY IDZMY ZA PRAWDA A NIE ZA KLAMSTWEM !

Dosyc nas w zyciu oklamano ,sami tez klaskalismy klamcom ,czy nadal mamy to czynic ???
  #213  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 12:54
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Ludzie !
Dlaczego wy jeszcze wierzycie partiom politycznym i mediom,ktore za nimi stoja ???

Dlaczego wy to powielacie na portalu seniora,ktory winien byc drogowskazem na dalsze zycie zarowno dla mlodych jak i dla siebie po zejsciu z "areny bytu normalnego" ?

Przeciez seniorka/senior ma taki wplyw na "polityczne modly" jak mucha na przebieg nabozenstwa w kosciele lub w synagodze .

MY IDZMY ZA PRAWDA A NIE ZA KLAMSTWEM !

Dosyc nas w zyciu oklamano ,sami tez klaskalismy klamcom ,czy nadal mamy to czynic ???
Seniorze, wracaj i walcz, zrób porządek w tym kraju.
  #214  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 16:09
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 055
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Ludzie !
Dlaczego wy jeszcze wierzycie partiom politycznym i mediom,ktore za nimi stoja ???


Przeciez seniorka/senior ma taki wplyw na "polityczne modly" jak mucha na przebieg nabozenstwa w kosciele lub w synagodze .

MY IDZMY ZA PRAWDA A NIE ZA KLAMSTWEM !

Dosyc nas w zyciu oklamano ,sami tez klaskalismy klamcom ,czy nadal mamy to czynic ???


Senior, to tylko takie gadanie.
Bez żadnych wyższych ambicji.
Zresztą i Ty w tej swojej Ameryce też nie masz wpywu ( jako Polonia) na nic.
  #215  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 22:32
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
...,sami tez klaskalismy klamcom
Przyznanie się do winy gładzi połowę grzechów.
Cytat:
,czy nadal mamy to czynic ???
A kto Ci każe? Przymusu nie ma, wolny to kraj, gdybyś zapomniał.
  #216  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 22:50
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Frasyniuk

wystąpił z PD i nie poprze Nałęcza, wesprze...Olechowskiego.
No, to mi pasuje.
Andrzejek dwa głosy już ma na pewno.
  #217  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 23:10
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Gaduła Donos na kolegę

Cytat:
Koniec z zawodową solidarnością nauczycieli. Pedagodzy będą musieli donosić władzom szkoły na niekompetentnych kolegów - taki między innymi zapis znajdzie się w powstającym właśnie kodeksie etyki nauczycielskiej. Związkowcy cieszą się z tego rozwiązania.
Już to widzę, jak donoszą dla podniesienia poziomu edukacji.
No i jeszcze jedno: a jak nie doniesie, to co? Jakieś sankcje?
Kolejny martwy zapis?
  #218  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 23:14
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Posłowie pracują jak mrówy nad sankcjami dla kierowców pijaków. Dwa razy zgrzeszysz, tracisz prawko dożywotnio.

No tak, ale jeden taki, któremu prawko zabrano, i tak jeździł nawet na potrójnym gazie, zabił dziewczynę i co? Wyjdzie z kicia za dobre sprawowanie przed terminem i znowu będzie jeździł i zabijał?
Może nafaszerować takiego anticolem albo czymś takim?
  #219  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 23:50
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Już to widzę, jak donoszą dla podniesienia poziomu edukacji.
No i jeszcze jedno: a jak nie doniesie, to co? Jakieś sankcje?
Kolejny martwy zapis?
A kto to wymyślił? Czy ci sami którzy o podsłuchy oskarżali PiS? A Ziobro nagrywał "gwoździa" lecz nie podsłuchiwał. Czy może ci którzy mianowali Bondaryka na szefa ABW, a jego zastępca Mąka wykorzystuje podsłuchy do prywatnego procesu. Ciekawe kiedy zaczną podsłuchiwać rozmowy przeciwnika z adwokatem? Czy Bondaryk lub Mąka ponieśli jakąś karę? Czy media zajmowały się tym dłużej niż 1 dzień? Czy wywalono Bondaryka w trybie tygodniowym jak Kamińskiego?

Do Kamińskiego Tusk "stracił zaufanie"--nie dziwię się, po aferze hazardowej to oczywiste. Ale Mąka złamał prawo, a ani on, ani szef Bondaryk nie dostali od Tuska publicznej reprymendy.

Czy może znowu ci sami, którzy napisali ustawę o daniu policji i innym służbom uprawnień do kontroli na jakie strony wchodzę i do czytania maili. To jest dobre, ale nie bez zgody sądu. Unia zareagowała i Boni się wycofał. Oglądałem to na Y.T. jak nas uspokajał, że tego jednak nie będzie.

Gdyby nie UE to bylibyśmy w jednym szeregu z "demokracjami" Chin, Iranu i Korei Północnej.

Zgadnij o jakiej partii i rządzie tu napisałem?
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #220  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 23:57
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Posłowie pracują jak mrówy nad sankcjami dla kierowców pijaków. Dwa razy zgrzeszysz, tracisz prawko dożywotnio.

No tak, ale jeden taki, któremu prawko zabrano, i tak jeździł nawet na potrójnym gazie, zabił dziewczynę i co? Wyjdzie z kicia za dobre sprawowanie przed terminem i znowu będzie jeździł i zabijał?
Może nafaszerować takiego anticolem albo czymś takim?
Odkopali z dolnej szuflady propozycje Ziobry? Niech i tak będzie, byle było mniej wypadków. Ziobro proponował też zabieranie samochodu. Trudno powiedzieć czy to by było dobre, ale jak łapią gościa po raz czwarty, z zabranym prawkiem i wyrokiem w "zawiasach" to może zabranie auta by nie dopuściło do kolejnych trzech razy.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...IX cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 506 01-12-2008 23:21
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.