menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2241  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 22:51
Tadek's Avatar
Tadek Tadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warmińsko-mazurskie
Posty: 1 459
Domyślnie

Gdzie włączyć narzędzia bo gdześ nacisnęłem i zginęły
  #2242  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 23:17
Tadek's Avatar
Tadek Tadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warmińsko-mazurskie
Posty: 1 459
Domyślnie

Narzędzia znalazłem i okno prawidłowe
  #2243  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 23:30
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Podaję Tadziu link może Ci się przyda jak będziesz się uczył na PSP, początki trudniejsze są zawsze, musi się coś popsuć by się nauczyć.
Zapraszamy do wspólnej nauki, PSP jest super programem.
Dobranoc.http://www.scribd.com/doc/9777757/Pa...Pro-XXI-Porady
  #2244  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 06:09
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 796
Domyślnie

Witajcie... pomalenku Krakow zbudowano, to i pokonamy wspolnymi silami PSP. Tadku, juz jestes na dobrej drodze. Rob wszystko zeby program dzialal, bedzie moment ze ci sie wyswietli taka ramka w ktorej bedziesz mogl wpisac te kody.
Sprawdzilam mam dwa kody, jeden kupna zaczyna sieR12WEL-numer-VLC
Drugi kod aktywacji: sklada sie on z pieciu czesci: BB42-0000-0000-0000-0000. To sa polaczone litery z cyframi. I ten kod jest wazny.
Wazne zeby program dzialal. Probowales Gimpa chyba, to bedzie ci latwiej przestawic sie na PSP. Bo po PFS... dziwnie bylo!!! Ale nam sie udalo to tobie tez przy wspolnej pomocy.

Dziewczynki, jezeli Tadek bedzie z nami, to juz nie bede mogla pisac "dziewczynki"... cos trzeba wymyslec.
Jasiu, pobralam programik, zainteresowalam sie, znalazlam nawet po francusku, ale jest platny. Wiec zostawie sobie ten portable. Dziekuje.
Wyprobowalam, jeszcze troche po omacku, ale juz udalo mi sie wkleic gifka na obrazek, w programiku.
AS jest niezastapionym programem, ten jest fajny bo malutki, mozliwosci ma, nawet mysle, ze dla poczatkujacych, nie znajacych wcale AS moze byc bardzo dobry. Bo wszystko ma sie klikajac na odpowiednia ikonke. We Francji jest bardzo popularnym programem do animacji, sa nawet Forumy gdzie mozna znalesc tuta. Ogladnelam sobie najnowszy, platny, ale nie znalazlam ceny. Bylam zdziwiona ze nie moge dowiedziec sie ile kosztuje. Majac AS kupowac nie warto, ale nie zaszkodzi miec darmowego, zwlaszcza ktos kto poczatkuje.
Sprobuj Jasiu... bedziesz zaskoczona latwoscia. Jak sie juz pojmie jak co dziala.
A to gifek przyklejony na obrazek, to sie robi automatycznie, po nacisnieciu na odpowiednie miejsce. Zaskoczylo mnie to niezmiernie.

...

Jasiu podpowiedz w czym robi sie Diaporamy z muzyka?...
Wroce jak sie obudzicie...
ps: Tadku, rozumiem ze mozesz pracowac w programie bez wlaczonego internetu?... No to do momentu zakupu, o ile sie zdecydujesz, pracuj i ucz sie w ten sposob. Internet nie jest potrzebny w tym wypadku. A jak sie porzadnie zarejestrujesz i dolozysz kod aktywacyjny, bo program bedzie kupiony, a warto!!! to bedziesz mogl wszysko robic jak bedziesz chcial... nawet z wlaczonym internetem.
Jasiu, swietne te porady, zajrzalam tam, dla poczatkujacych niezbedne!!! Zawsze cos ciekawego znajdziesz, a to jest fantastyczne!!!
__________________
  #2245  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 06:37
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 796
Domyślnie

Otworzylam kilka obrazkowego gifka, dolozylam drugiego, polaczyly sie samoistnie i migaja. Wiem, ale jeszcze nie potrafie... ze mozna ustawic obrazki w jakiej sie chce kolejnosci, ale jeszcze tego nie znalazlam.

...
__________________
  #2246  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 07:30
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Witajcie. Świetnie, że Tadek do nas dołączy. Była mowa chyba u Dziadka Janka o darmowym PSPX, ale nie wiem czy w jęz.polskim. Muszę oszukać te wiadomości.
Cały Flaming Pear /taki jak mam/ zamieściłam w swoim chomiku w folderze dokumenty.
Wczoraj robiłam karteczkę z polnymi kwiatkami.

~~~~~~~~~~~~~~
__________________
  #2247  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 07:51
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 796
Domyślnie

Witaj Urszulko, dobrze ze pomyslalas o tym PSP10, przyda sie wszystkim tym, ktorzy by chcieli wyprobowac i na razie nie kupowac. Ale i tak, jak sprobuja, to dojda do wniosku... ze trzeba go posiadac.
Przepiekny obrazek, uwielbiam takie delikatnosci.
Ja zrobilam tuto, niezle uzywanie pluginow, dosc interesujace.

...http://chezdianecreations.com

Wroce...
__________________
  #2248  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 08:57
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 796
Domyślnie

A ja wyprobowalam inne sposoby na ramki w PFS. Dodalam tylko gwiazdeczki, na dodane serduszka.

...

Wychodze na chwile... wroce.
__________________
  #2249  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 10:10
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Witam Irenko, Urszulko, ale dużo napiane że aby dać jakieś komentarze to długo by mi zeszło na razie zajęłam się ogniem na obrazku, zrobiłam do świecy, na początek coś wyszło, ale zrobię ogień na całym obrazku niech się pali. Irenko napisz z skąd znasz tuto do ognia czy sama wymyśliłaś, gratulacje Ci się należą tak czy owak.
Urszulka chyba już nie można sciągnąć za darmo PSP X trzeba uważać i pilnować sprawdzać może znowu coś dadzą za darmo.
__________________
  #2250  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 10:54
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Zobaczcie jak można zrobić tak zrobiłam bez tutoriala, nie znam ustawień lepiej by było je poznać, ogień byłby więcej może dokładniej naturalny.
  #2251  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 11:24
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 796
Domyślnie

Witaj Jasiu, znakomity ogien. Jak znajde ustawienia tej swiecy to ci zamieszcze. Bo ja tylko wzielam ustawienia, i tak robilam mniejsze, bo to byl ogien, a ja chcialam swiece.
Od gory; 90-110-8-15-10- i na koncu dwa kwadraciki po lewej zaptaszkowane.
Random Seed:525, a potem na drugim: 821, na trzecim:784
Ale ja i tak zmniejszalam, bo to mial byc plomyk. Juz zrobilas, to teraz wiesz jak robic zeby bylo wielkie, wiec wyprobuj zmniejszyc.
A ja nameczylam sie, ale zrobilam fajne tuto, gdzie woda plynie, bo potraktowano ja Eye Candy 4000-tym co wlosy, Jiggle. Kto by pomyslal?...

...
http://chezdianecreations.com

Milego popoludnia... sprobuje zrobic cos w tym nowym do animacji.
__________________
  #2252  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 11:43
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko super ta woda tylko ulepszyć może płynność, a to już bez problemu,ale nowości nie spodziewałam się, jest lepiej to robić w programie PSP i potem AS niż programem do wody obrazki są lżejsze, brawo!!! Irenko z tą wodą.Ogień zrobiłam tak na szybko wiem już jak zmniejszać i powiększać płomienie.
Irenko ten nowy program do animacji jest jak wiesz spolszczony , ale nic nie próbowałam, dałam Tobie na probę ponieważ masz więcej czasu.
Muszę sprawdzić po południu czy jest też plik do instalacji bo ten co masz to Portable i może ma mniejsze możliwości.
  #2253  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 12:18
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Witajcie w zimną sobotę !
Piękne te Wasze animacje.
Podziwiam, podziwiam i podziwiam...




Tło moje
Maska, ramka i tubki smoczka z netu
Zdjęcie: wnusia mojej koleżanki z Norwegii
__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #2254  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 13:47
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 796
Domyślnie

Witaj Marzenno. To moze zaczniesz animacje z nami?...
Jasiu, ten programik jest naprawde niezly, i jak otworzylam taki na stale, to niczym sie nie roznil od tego polskiego. Tylko byl po francusku. I na probe, bo za trzydziesci dni trzeba go kupic.
Sprawdzilam kazde miejsce i ikonke. Nic nie ma wiecej. Wygladaja oba tak samo. Moze by Marzenna zaczela z nami?... bo jest latwiejszy i bardziej zautomatyzowany. Ja go sprobuje poznac, przyda sie potem to co wiem, jakims dzieciakom.
Bo AS na poczatku przeraza troche.
Milego popoludnia zycze... ja jeszcze sobie poogladam co nie co. I napisze jak cos odkryje...
__________________
  #2255  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 14:08
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko jeżeli Ci tak łatwo poszło poznać ten programik dostaniesz inny, ale chyba już tak łatwo nie będzie, teraz program super, też go nie próbowałam.
Mnie najbardziej odpowiada AS szybko pojęłam, a te inne nawet nie próbuję.
PS: za chwilę będziesz mieć, tylko zajrzyj dzisiaj.
Jest już do pobrania dołożę jeszcze jakieś tuto, otwiera się w przeglądarce.
__________________
  #2256  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 15:38
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Jasiu, Irenko świetnie poczynacie z animacjami. Ognia się bardzo boję, ale świeca z małym płomyczkiem może być.
Jasiu chyba masz rację z tym darmowym PSPX, że to była tylko chwilowa promocja.
__________________
  #2257  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 15:52
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Urszula ten program PSPX był do pobrania za darmo, kto pobrał ten ma, była podana stronka podałam ją, jak również była podana na innym wątku graficznym.
Podam stronkę gdzie również można pobrać płatne programy za darmo, warto co dzień sprawdzać, tylko trzeba pobrać w tym czasie kiedy dają nam prezent.
http://komputery.katalogi.pl/P%C5%82...o-t116889.html
  #2258  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 17:41
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Jasiu,Iluzjo dużo piszecie o nowym programie do animacji ,ale nie podajecie o jaki program chodzi a może gdzieś przeoczyłam.
__________________
  #2259  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 20:29
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Cytat:
Napisał Iluzja
Witaj Marzenno. To moze zaczniesz animacje z nami?...
Moze by Marzenna zaczela z nami?... bo jest latwiejszy i bardziej zautomatyzowany. Ja go sprobuje poznac, przyda sie potem to co wiem, jakims dzieciakom.
Bo AS na poczatku przeraza troche.
Irenko, próbowałam już kiedyś animacji i niestety nie mam do nich cierpliwości, bo mi nie zawsze wychodziło...

__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #2260  
Nieprzeczytane 03-10-2009, 20:33
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Ale gdyby było Irenko coś bardzo prostego, może skusiłabym się...

__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
Zamknięty Temat


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 830 Wczoraj 03:38
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.