menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #301  
Nieprzeczytane 30-08-2009, 16:28
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Witajcie

Basiu ,Tarninko i Ninko witam w niedzielę .Basia mitologia brawo Tarninka super obrazek ,śliczna ta dziewczyna z zespołu Romskiego Ninko pięknie już robisz no widzisz a tak się Bałaś .A mnie skończył się program AS bo był darmowy minął termin i bieda ,a drugi raz nie można ściągnąć ,mówi się trudno robię na tym co mam pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli ,Obrazek trochę inny
  #302  
Nieprzeczytane 30-08-2009, 16:31
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie A teraz taki

  #303  
Nieprzeczytane 30-08-2009, 17:14
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 726
Domyślnie

Witaj Nektarynko.
Sciagnij sobie filtrusia tez jest darmowy a ma duzo mozliwosci
A ja nastepna lekcje wklejam
. . . . . . . . . . . . . . . .
Tym razem z zastosowaniem maski
  #304  
Nieprzeczytane 30-08-2009, 20:07
Arakuda's Avatar
Arakuda Arakuda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Kraków
Posty: 569
Domyślnie

Witam,trochę mnie nie było,ale wszystkie prace pooglądałam, piękne są i bardzo mi się podobają.Ja tylko zrobiłam ćwiczenia
scrapek
Pozdrawiam
  #305  
Nieprzeczytane 30-08-2009, 20:09
Maryna46's Avatar
Maryna46 Maryna46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: mazowsze
Posty: 11 178
Domyślnie Obrazek


Witam wszystkie graficzki.
  #306  
Nieprzeczytane 30-08-2009, 21:20
irena's Avatar
irena irena jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: ogrodzieniec
Posty: 349
Domyślnie

Jak zwykle wieczorem witam pięknie.Oko nacieszyłam .Brawo ,brawo...obrazeczki śliczne.
Też zostawiam ślad mojej pracy.

__________________
irena
  #307  
Nieprzeczytane 30-08-2009, 21:23
irena's Avatar
irena irena jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: ogrodzieniec
Posty: 349
Domyślnie

I jeszcze taki.
Tak skojarzył mi się z końcem wakacji.
__________________
irena
  #308  
Nieprzeczytane 30-08-2009, 21:27
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Mruga oczkiem (żart)

Witam wszystkie dziewczyny późnym już wieczorem ale dopiero wróciłam.Wszystkie prace bardzo ładne,ja dziś nie mam za wiele ale coś tam mam,Nektarynko,Tarninka dobrze radzi,
bo prosty Photo Filter jest darmowy i też można na nim fajne rzeczy robić.Ten drugi co radziła Basia też mam ale jeszcze na nim nie pracowałam.

  #309  
Nieprzeczytane 30-08-2009, 21:43
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Akusiu bardzo oryginalnie wyglądają te kwiaty w wianku z liści, a już ta żabka, niby szczególik, a dla obrazeczka bardzo ważna. Sellenhel zadumana i chyba o lecie myśli. O już odchodzącym niestety.Jak te ptaki odleci, a zostawi nam tylko płatki z rozkwitłych róż.Fiolet cudny. Taki jak cudownie zrobiona koronka. Lekka, zwiewna i tylko leciutkiego wiaterku szukam jak patrzę na tę twoją kunsztowność. Basiu 1247 informuję, że dzięki medycynie można zostać dziewicą ponownie. Może smoki powrócą, może nabiorą się na odnowione dziewice. A mitologia zadowolona, że ją tak zdolna artystka ludziom przypomina. Krajobrazy stworzyłaś takie jakie ja widzę w osobistych wizjach starożytnych mitów.Mają surowość właściwą epoce walki bogów o władzę nad światem.Tar-ninko co kazali to zrobiłaś i dobrze, że nam dzieło pokazałaś. Ja dodam, że z właściwym sobie talentem do zadania domowego podeszłaś. Lekcja w brązach przecudowna. Pejzaż idealnie dobrany do ciepłego koloru kojarzącego się z pyszną gorącą czekoladą. Inka-ni już jesiennie u ciebie. Liście pożółkły i tylko zielony z żółtym kolor tła o ciepłej porze roku przypomina. Nektarynko ten inny obrazek bardzo ciekawy. Powiedziałabym, że zyskał na urodzie. Bardzo interesująco wyglądają w tym kolorycie drzewa, konik i samochód. A pani z plaży wyszła, przed słońcem uciekła i oddała się pod opiekę niewinności- aniołkowi i maluszkowi z niebieskimi oczętami. Arakudo scrapek na szóstkę. A schody obok tej piękności to swego rodzaju metafora. W życiu nie jest łatwo. Cudownie wkomponowałaś te schody, a jeszcze ten ich kolor. Super. Alicjo 211046 pocałunek w lustereczku podpatrzony. i coś mi tak się widzi, że to tylko gorąca przyjaźń. Cóż domyślać się można. Sztuka od tego jest. Wczoraj Irenka napisała, że są tu piękne prace, a ona jeszcze wielu rzeczy nie potrafi i aż się obawia wklejać swoich obrazków. Jeden nam pokazała niezwykle udany. Dzieciaczki na łące i ślimaczki. Widoczek tchnący spokojem letnich dni. Ja też wielu rzeczy nie umiem, ale wstawiam co sobie wymyślę. Ale jak Basia napisała mamy sobie radość sprawiać, a nie szkolić się tylko w technice graficznej. Uczmy się, ale nie zapominajmy, że każda z nas jest inna, każda inaczej patrzy na świat. A piękno to wytęsknione jest w nas, a nie idealnym posługiwaniu się czyimiś instrukcjami. Irenko dzieci po makach chodzące sama radość. A już uśmiechnięte od ucha do ucha gruszeczki na półeczce grzecznie stojące dobrze wiedzą, że schowane na zimę i Puchatek ich nie dostanie. Wiedzą też, że ten miś nie ich szuka. On chce miodu.To moja Nikusia.Zbliża się rocznica naszego rozstania i tak ku jej pamięci sobie zrobiłam sobie obrazeczki. Wydrukuję i przykleję na kafelki w kuchni.


  #310  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 06:55
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Bardzo to miłe że każda z nas i ja też ciągle się uczy a efekty widać. Piękne scrapki,przyznam się że ich nie robię bo niezbyt umię.Cichaczem próbuję ale jednak nie bardzo się mam czym pochwalić więc tylko podziwiam. A z umiejętnościami to jest tak że im dalej w las tym...... lepsze efekty. Halinie dziękuję za recenzje a pieski w jej obrazkach doskonałymi są modelami .Stanowią również jakby jej logo. Cieszy mnie każda wystawiona przez praca.Dla wszystkich na dobry początek tygodnia Miała to być muszla a wyszedł peryskop łodzi podwodnej???????!!!!.Miłego oglądania
  #311  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 09:48
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 726
Domyślnie

Witam wszystkich w nowym tygodniu.
Basiu peryskop fajnie ci wyszedł
A ja zapraszam do naszego Parku Strzeleckiego
Może spotkamy zakochanego malarza?
. . . . . . . . . . . . . . .
Zdjęcie moje - fontanna w Parku Strzeleckim w Tarnowie
Kochani wszystkie obrazki wasze piekne, ale najpiekniejsza jest Nikusia Halinki
Prawdziwa pieknosc . Jak moja Azunia..
  #312  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 12:58
irena's Avatar
irena irena jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: ogrodzieniec
Posty: 349
Domyślnie

Dzisiaj u mnie szewski poniedziałek.nic nie robię ,tylko sobie obrazeczki oglądam i podglądam..Tarninko,urokliwy Twój obrazek.Jednym słowem masz talent Za komentarz Halinki pięknie dziękuję.Nikt lepiej tego nie robi.
I zostawiam nowy.

__________________
irena
  #313  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 13:41
Maryna46's Avatar
Maryna46 Maryna46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: mazowsze
Posty: 11 178
Domyślnie Obrazek

L[url=http://img15.imageshack.us/i/57616840.gif/][/UR]
Witam nowy mój obrazek.
  #314  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 14:49
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Witam nasze graficzki,kazdy obrazek ma swój styl i to jest piękne dla oczu.I real i romantyzm i smutek i kosmos co czasem jest w obrazkach Rabasi.Halinko ten Twój pupilek piękny i taka mądrosc z oczu patrzy.To już rok,jak szbko mijają chwile,jak szybko mija czas...
ja wesolego figarza zrobilam.Ta kolumienka z prawej wlasne wykonanie.
__________________
  #315  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 14:54
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

__________________
  #316  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 16:43
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Uśmiech

Witam wszystkie zapracowane dziewczyny,jak zawsze wszystkie prace świetne,jest czym oko nacieszyć.Mam dziś
za sobą wyjazd do Zielonej Góry i jestem padnięta ale w nocy nie próżnowałam więc mogę pokazać czym się zajmowałam.
Życzę wszystkim miłego już ostatniego dziś sierpniowego popołudnia.Jutro już wrzesień i możemy zacząć śpiewać:
"żegnaj lato na rok..."



Druga praca też z dziewczyną.

  #317  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 17:58
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Witam, podziwiam jak szybko robicie piękne obrazki, może z czasem i ja będę miała więcej pomysłów.
  #318  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 20:49
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Basiu początek dobry, ale tylko z uwagi na twój talent. Chociaż jak popatrzyłam na tych badaczy polskiej literatury to raczej smutno mi się zrobiło. Masz rację teraz na słowa Pan Tadeusz jest odpowiedź dobra wódka. A kiedyś kojarzono jednak z wieszczem. Ach, czasy. Obrazek kopiuję i wysyłam znajomym. Nie pytam o zgodę, ponieważ autora podam. Niech i inni mają o czym myśleć. A przeskoki w czasie robisz ogromne. Dopiero wczoraj były czasy prehistoryczne, a dziś świat za milion lat.Tak będzie wyglądać nasza planeta.To nie peryskop to miasto. A to obok kształtnego miejsca zamieszkania to antena pozwalająca łączyć się z Mgławicą Andromedy. Albo lotnisko. Tar-ninko piękny park i malarz urokliwy i zdolny niezwykle. Spotkać takiego nie byłoby źle. Dodałby mi urody. A talent do cudownej kreski nie tylko ten artysta posiada. Ty też. Fantastyczny i oryginalny obrazek. Irenko do zakochania ten krajobraz. Ramka, dodatki idealnie dobrane do pejzażu wiejskiego. Jednym słowem cudowna robota droga Irenko. Alicjo211046 paw się puszy. Dumny autentycznie. Elfik, biedroneczki, piesek,pingwinek i motylek przykryte jego ogonem jak niebem. Inka-ni twój obrazek może mieć tytuł -Tajemnica. Coś ta pani chce ukryć przed nami.Pewnie jakiś romans.A drugi pewnie deszczową jesień wróży.Pieskowi się ta prognoza nie bardzo podoba. A Sellenhel też podjęła tematykę kobiecą. Jedna dama wyraźnie po przygodzie namiętnej. Hm, jak się jeszcze raz przyjrzeć to może przed. A druga smutniejsza. Nie zapachu róż szuka. Ona sprawdza czy tam jeszcze nie została ta jedna, jedyna woń. Woń tego co te kwiaty podarował. A czy na powitanie, czy na pożegnanie to już nam autorka nie dopowiada. Same mamy sobie poszukać odpowiedzi. Basia73 nie narzekaj na brak pomysłów. Mam przed oczami ten brak. Cudowne drzewa w fiolecie,stary dom i ktoś kto na niego patrzy z daleka. Ileż tu można historyjek poopowiadać. Miłosnych i rodzinnych tzw. familijnych. Urzekasz pomysłami i ich wykonaniem. Czekamy na jeszcze więcej prac.
  #319  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 21:19
irena's Avatar
irena irena jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: ogrodzieniec
Posty: 349
Domyślnie

Halinko,miód lejesz na nasze dusze .
__________________
irena
  #320  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 21:32
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witajcie dziewczyny ,ile pieknych pracek ?nasz Halinka poetycko juz wszysko skomentowala tylko zapomniala napisac jakie postepy sama robi.Wielkie brawa bronczyk !!z dnia na dzien slicznosci robisz dziewczyno!
Ja latam jak "strus pedzi wiatr" pamietacie ta bajke ?
przynioslam dzisiaj scrapka ktory poswiecam wszyskim dziadkom co wnusi wychowuja.

Milego wieczoru wam zycze.



tlo zrobilam sama
konie-mc
dziecko-Suzi Sqai
serduszko,napis,galazka ,ramk-cecile
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
Zamknięty Temat


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
...Nasza grafika - obrazki ...cz.XI tar-ninka Hobby, pasje 507 25-04-2009 08:23
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. IX tar-ninka Hobby, pasje 532 24-03-2009 17:49
. . .Nasza grafika - obrazki . . .cz. VI tar-ninka Hobby, pasje 515 02-02-2009 20:49
....Nasza grafika - obrazki cz. V tar-ninka Hobby, pasje 507 21-01-2009 11:29
....Nasza grafika-obrazki ...cz. IV tar-ninka Hobby, pasje 503 05-01-2009 12:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.