menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 19:13
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Gdybym nie była leniwa, poszukałabym Twego postu, w którym sam o tym piszesz alem leniwa!
Zamieszczasz posty z innego forum - tak pisałeś? Ale się obraziłeś na nich za cenzurę, tak pisałeś? Nie chcesz, żeby się zmarnowało - to mój domysł.

A jak mam udowodnić, że unikasz dyskusji, co? Się pytam grzecznie.
Podrzucasz tematy i patrzysz - z ciekawością? radością? chichotem? znudzeniem? - co z tego wyniknie.

A w szlachetną sztukę dyskusji się nie bawię i już! Nie chcem i nie muszem
Alsko, nie wiem dlaczego poczułem do Ciebie (wyjątkowo z dużej litery) wirtualną sympatię.
Może dlatego, że skarżysz się na brak pieniędzy na słoik miodu, a równocześnie dymisz jak rozklekotany parowóz - samo życie.
Na tym forum zaistniało parę mocnych indywidualności (nieważne, że kobiety), wrzucam tematy - raczej prowokacyjne -znudzenie nie, bo nie umiem, chichot to nie ja, raczej ciekawość jakie będzie odbicie.
I jest zgodne z przewidywaniami - taka intelektualna gra.
Czy unikam dyskusji? - Dyskusyjne jest to.
Teraz ad rem.
Dlaczego wg ciebie tak mało menów tu pisze?
  #22  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 19:28
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Cytat:
Napisał kufa86
Dlaczego wg ciebie tak mało menów tu pisze?
co prawda nie do mnie skierowano to pytanie,ale że na temat to odpowiem.
Według mnie,mężczyźni,nasi rówieśnicy mają zbyt mało "luzu" w sobie,jeśli w ogóle nieliczni wiedzą co to znaczy.
Nie mają dystansu ani do siebie ani do rzeczywistości ,która ich otacza.
Są w większości nudni,stetryczali żałośni/odnosi się to też niestety do wielu kobiet w naszym wieku/
Zatrzymali się w swoim rozwoju w epoce PRL/dla mnie lodowcowej/i tylko za nia tęsknie wzdychają.
Zawsze myślałam,że to my kobiety gorzej,jesli tak można to okreslić,starzejemy się,ale teraz widzę że męzczyźni "biją nas w tym na głowę"
Oczywiście są i chlubne wyjątki,ale jakże nieliczne.
__________________
  #23  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 19:30
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Ewo

nic dodać nic ująć, strzał w dziesiątkę.
  #24  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 19:43
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Pozwolę sobie dodać, że podobnie jest na wszelkiego rodzaju prelekcjach, wykładach, pokazach, spotkaniach z ciekawymi ludźmi - wszędzie znakomitą wiekszość publiczności stanowią panie. Panów prawie nie widać.
Nie wiem dlaczego. Może wolą oglądać telewizję, albo drzemać?
Proszę mnie nie posądzić o złośliwość. A może sami panowie powiedzą, czemu tak jest?
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #25  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 19:55
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Nie chcę się wymądrzać ale myślę ze my jednak interesujemy się trochę innymi sprawami.Teraz kiedy mamy czas zajmujemy się sprawami które kiedyś odkładaliśmy na potem.Mamy jednak trochę inne zachwyty, zdajemy tez sobie sprawę ze ten czas ucieka więc się spieszymy. A lenistwo Miłe Panie powiem o sobie całe zawodowe zycie wychodziłem rano wracałem wieczorem nawet nie wiecie jaką sprawia mi przyjemność uwalenie się na kanapie z książką i piwem. A ci ciekawi ludzie dla Miłych Pań dla nas czasami wcale nie są ciekawi. Ale to tylko mój pogląd .
Natomiast zgadzam się w pełni ze ilość tetryków ziejących żółcią jest przerazająca
  #26  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:04
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stanley
Nie chcę się wymądrzać ale myślę ze my jednak interesujemy się trochę innymi sprawami.Teraz kiedy mamy czas zajmujemy się sprawami które kiedyś odkładaliśmy na potem.Mamy jednak trochę inne zachwyty, zdajemy tez sobie sprawę ze ten czas ucieka więc się spieszymy. A lenistwo Miłe Panie powiem o sobie całe zawodowe zycie wychodziłem rano wracałem wieczorem nawet nie wiecie jaką sprawia mi przyjemność uwalenie się na kanapie z książką i piwem. A ci ciekawi ludzie dla Miłych Pań dla nas czasami wcale nie są ciekawi. Ale to tylko mój pogląd .
Natomiast zgadzam się w pełni ze ilość tetryków ziejących żółcią jest przerazająca
Możliwe, że to różnica w zachwytach nad ciekawymi tematami i ciekawymi ludźmi Bo my też przecież zdajemy sobie sprawę z upływu czasu. Też chcemy poświęcić choć trochę czasu swoim zainteresowaniom (nareszcie!), tylko, że ta kanapa z piwem jakoś nas mniej nęci (przynajmniej mnie ). Natomiast książka, teatr, itp. - jak najbardziej.
Mam w pracy kolegę inżyniera-emeryta, na pół stawki. Ma na biurku komputer, jak wszyscy, ale go nie używa, bo musiałby się nauczyć np. pisać na klawiaturze. Nawet pocztę elektroniczną traktuje z podejrzliwością. Woli stać kwadrans przy faksie, niż wysyłać cokolwiek mailem.
Też nie wiadomo dlaczego. Twierdzi, że tak się przyzwyczaił.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #27  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:09
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Dzisiaj w temacie "Co z tą Polską " napisał edku:

teraz zdecydowałem się opuścić to forum. Niestety, nie czuję się tu najlepiej, bo wyczuwam obcość a nawet wrogość.
Zaczęło się to już po moim pierwszym poście, w którym starałem się wyłożyć swoje polityczne racje.
Poza tym dyskusje „ad personam”, przytaczanie jakichś plotkarskich a nawet oszczerczych opinii i „dyskusja” nad nimi (sic!), to dla mojego realizmu nie do zniesienia.

No i co wrony.
Zadziobałyście następnego.
Trzeba to opić w barze.
  #28  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:10
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Zal mi tego inżyniera -emeryta szkoda chłopa.Ale może ogląda się za dziewczynami bo wiesz ja też się oglądam ale nie mogę sobie przypomnieć po co
  #29  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:14
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Kufa akurat teraz moim zdaniem nie masz racji to nie Panie go zadziobały on zadziobał się sam i przy okazji jeszcze kilka osób radośnie zadziobał, Śledziłem dyskusję na tamtym wątku
  #30  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:16
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

hihihihi Stanley o matko moja obśmiałam sie jak norka az mi łoczki sie spociły
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
  #31  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:19
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stanley
Zal mi tego inżyniera -emeryta szkoda chłopa.Ale może ogląda się za dziewczynami bo wiesz ja też się oglądam ale nie mogę sobie przypomnieć po co
Nie masz go co tak bardzo żałować, to miły facet. Nie wiem, czy na coś liczy, jeśli chodzi o dziewczyny, ale że tak w ogóle bez przerwy przeprowadza jakieś obliczenia, to fakt. Kalkulator ma opanowany.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #32  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:19
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Siekierka też?
  #33  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:20
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bianka
Nie masz go co tak bardzo żałować, to miły facet. Nie wiem, czy na coś liczy, jeśli chodzi o dziewczyny, ale że tak w ogóle bez przerwy przeprowadza jakieś obliczenia, to fakt. Kalkulator ma opanowany.
Typowa damsko - forumowa wypowiedź na temat.
  #34  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:22
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał kufa86
Typowa damsko - forumowa wypowiedź na temat.
Ale nie do ciebie skierowana. Czujesz się upoważniony do opiniowania moich wypowiedzi?
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #35  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:27
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Oczywiście
Założyłem temat i go pilnuję.
Nie chcę tutaj rozmów rodem z magla.
  #36  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:31
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Hmmm...

Wcale nie jestem pewna, że Ed jest spokojnym inżynierem na emeryturze. Obrazek, który namalował jako swoją sylwetkę, coś nie taki. Podejrzany. I ta namolność... Te pouczenia...
Mogę się mylić, oczywiście. Z natury nie jestem podejrzliwa i raczej daję się nabierać, ale on za grubymi nićmi to szył.

A jeśli chodzi o panów - mam inne zdanie niż moje poprzedniczki.
Ci, których znam, albo nie mają komputera, bo ich nie stać, albo mają - i sprawnie go obsługują.
Tyle że do innych celów. Nie wchodzą na fora, bo im czasu szkoda. Nie lubią gadać o niczym, tak to nazywają. Pomimo że czasami ich napada i potrafią niezle o tym niczym gadać. Ale raczej w realu.
A czemu tu, w naszym klubie, panowie się mało udzielają? Bo jest ich mało. I w różnych strefach czasowych.

Hihihihi, Kufo, a gdybym do tego jeszcze piwo lubiła? Tyle że ja już nie pamiętam, czy je lubię
  #37  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:34
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Cytat:
Napisał kufa86
Oczywiście
Założyłem temat i go pilnuję.
Nie chcę tutaj rozmów rodem z magla.
Gratuluję nowego moderatora, ale to nie ta "działka"
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #38  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:35
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał kufa86
Oczywiście
Założyłem temat i go pilnuję.
Nie chcę tutaj rozmów rodem z magla.
A ja bym wolała, żeby nie było na forum takich chamskich i wulgarnych wypowiedzi jak twoje. Nie powiem rodem skąd, bo jestem za dobrze wychowana.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #39  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:36
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie

jak zauważyłam - jest tu taki, co lubi piwo i kanapę, a jednak klawiatury się nie brzydzi - więc można pogodzić jedno i drugie.
Ja myślę, że panie są bardziej ciekawe świata i ludzi i zostaje im to "na zawsze". U panów - zanika z wiekiem - "okopują się" w swoich utartych schematach i tak im dobrze. Znacznie lepiej jest w młodym pokoleniu - to całkiem inny świat!
  #40  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 20:39
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

38 postów i już awanturka?! Nie potraficie inaczej?
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dlaczego Poznań nie jest mi obojetny lorison Poznań 171 11-12-2017 23:50
czemu tak mało komedii o starszych? Anonymous Film, teatr 19 24-03-2009 21:23
Po co to forum? Dlaczego ludzie piszą? kufa86 Różności - wątki archiwalne 58 07-05-2008 21:15
Dlaczego klamiemy? inka-ni Różności - wątki archiwalne 86 08-08-2007 10:20
Pisze artykuł-szukam blogujących seniorów dziennikarka Zaproszenia 7 03-08-2007 18:26

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.