menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 14-11-2008, 17:50
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
Istotnie, argumentacja przekonująca. Jak nie ma co powiedzieć, to się moża pośmiać.
Urban kiedyś mawiał, rząd się sam wyżywi. W domyśle: po cholerę się zajmować zwykłymi ludźmi. Niech zdychają.
Podobno śmiech to zdrowie, a w naszym wieku powinniśmy o zdrowie dbać, a jeszcze jak jest z czego się pośmiać, to należy z tego korzystać jak tylko się da. A widzisz po drugiej stronie stresy, wzrost ciśnienia i.. nie daj Boże ..zawał. Jeden miałem to i po co mi drugi?
  #22  
Nieprzeczytane 15-11-2008, 10:51
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

"jip -ku" !

Po zawale to musisz uwazac,od smiechu tez mozna umrzec,szczegolnie wtedy gdy jest to pusty smiech z wlasnej.......
Ja ci jednak zycze dlugiego zdrowia jaka osiagnela naukowa eksperymentalna myszka (biala) !
  #23  
Nieprzeczytane 15-11-2008, 17:20
a_sikorzanka's Avatar
a_sikorzanka a_sikorzanka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 365
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
I co ty na to "jip" ?
Daleko nam do "zdechniecia " ???
Wprawdzie strajkowac nie pojdziemy,bo gdzie by z takimi Tusk sie spotkal,jak z mlodszymi nie chce.
Kaczynscy tez nas nie popra,bo fundusze emerytalne sie koncza.
Chyba,ze moze KK bedzie mial w tym interes,bo to juz sie na cmentarzach oglasza, przyklejajac karteczki na ksero zrobione i do nagrobkow klejone (dobrym klejem) aby sobie mieszkanko cmentarne wykupic i na biezaco oplaty uiszczac ,bo moze sie prlowska kolejka utworzyc i co wtedy - trzeba bedzie znowu talony lub kartki przydzielac.

Dziwne to troszkę bo jak na obywatela mieszkającego za wielką wodą jesteś nader dobrze poinformowany na temat takich bzdur.Wam to może bliziutko do tego zdechnięcia bo nam raczej nie. Trzymamy się dobrze.A może Ty jesteś taki Amerykan co to mieszka o rzut kamieniem?
  #24  
Nieprzeczytane 15-11-2008, 18:07
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

cytat
Chyba,ze moze KK bedzie mial w tym interes,bo to juz sie na cmentarzach oglasza, przyklejajac karteczki na ksero zrobione i do nagrobkow klejone (dobrym klejem) aby sobie mieszkanko cmentarne wykupic i na biezaco oplaty uiszczac ,bo moze sie prlowska kolejka utworzyc i co wtedy - trzeba bedzie znowu talony lub kartki przydzielac.

Przecież miejsce grobu nie jest wykupione na wieki i należy co jakiś czas wznowić opłatę,. Zdecydowanie lepiej gdy jest przyklejona kartka przypominająca o uiszczeniu opłaty za miejsce pochowania krewnego niż przekopanie grobu w celu pochowania tam kogoś obcego. I co wtedy przychodzimy na znane miejsce i tu pochowany ktoś inny.. Wolę kartkę i to właśnie przed Świętem Zmarłych.
Dwa lata temu zapłaciłem za dzierżawę miejsca pochowku żony i drugie miejsce rodziców po 300 zł na lat 10. Wychodzi 30 zł rocznie. Po zastanowieniu się to jest darmo. Przecież w tej opłacie jest pobór wody do mycia pomnika i wywóz śmieci (wiązanki, kwiatki, znicze itp.) Ja płacę miesięcznie za wywóz śmieci 51zł z domu w którym mieszkam i jestem pewien, że na cmentarzu przez rok czasu więcej ich wyrzucę niż w domu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #25  
Nieprzeczytane 15-11-2008, 18:13
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
"jip -ku" !

Po zawale to musisz uwazac,od smiechu tez mozna umrzec,szczegolnie wtedy gdy jest to pusty smiech z wlasnej.......
Ja ci jednak zycze dlugiego zdrowia jaka osiagnela naukowa eksperymentalna myszka (biala) !
  #26  
Nieprzeczytane 15-11-2008, 18:17
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
Nasi seniorzy to w znacznej liczbie konformiści, którym odpowiadają rządy okradających nas liberałów. Nie licz na to, że się obudzą i oburzą na trwające od wielu lat wyniszczanie i rozkradanie Polskiego majatku narodowego. Większości z nich nie przeszkadza, że wszystko po kolei w Polsce jest niszczone, rozkradane lub sprzedawane obcokrajowcom za psi grosz, ze robią to wszystkie po kolei rządy i ich ministrowie, od T. Mazowieckiego poczynając (z wyjątkiem Olszewskiego i Kaczyńskiego - ale to były "wypadki przy pracy").
Okrada się nas ze wszystkiego po kolei. Metodą obłędnej likwidacji, marnowania i wyprzedaży najlepszych składników gospodarki. Za bezcen. Banki. Przemysł lekki. Papiernie. Przemysł ciężki. Cukrownie. Handel. Miedź. Koleje. Naukę. Stocznie. Domy. Górnictwo. Mleczarstwo. Huty. Kable. Energetykę. Ziemię. Wszystko. Aby tylko sprzedać i wprowadzić nas bez żadnych praw własności, na kolanach do wymarzonej przez PO - Unii
Ostatnie posunięcia dotyczące ustaw "zdrowotnych", emerytur pomostowych i szkolnictwa a także działania w sprawie stoczni, rybactwa morskiego i PP PŻM przelewaja czarę goryczy. Przeciez my juz nie mamy prawie nic !!

Ale jeszcze będzie święto na naszym podwórku. Mimo moich 73 lat.

Zapadlem w sen zimowy ale sie juz przebudzilem.
Wysylam moja pelnomocniczke w sprawie pilnej.
Uwaga:Ostra rozmowa(osoby wrazliwe prosze o nie otwieranie strony)
Cholera,wszystko rozkradaja.
http://pl.youtube.com/watch?v=VKh1iWpmvc4
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
  #27  
Nieprzeczytane 15-11-2008, 18:41
a_sikorzanka's Avatar
a_sikorzanka a_sikorzanka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 365
Domyślnie

Tadeuszu święta prawda.Jip super.Karolu- świetne!!!!!
  #28  
Nieprzeczytane 15-11-2008, 20:16
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Zapadlem w sen zimowy ale sie juz przebudzilem.
Wysylam moja pelnomocniczke w sprawie pilnej.
Uwaga:Ostra rozmowa(osoby wrazliwe prosze o nie otwieranie strony)
Cholera,wszystko rozkradaja.
http://pl.youtube.com/watch?v=VKh1iWpmvc4
Super. Pozdrawiam jip
  #29  
Nieprzeczytane 16-11-2008, 10:05
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Super,super sie bogaca ,nawet na cmentarzach i to kto ,ci co im ciagle malo. Drugie podbrodki i podgarla rosna ,na wadze wzrost ponad miare,tylne czesci ciala odstajace a sedesy za male na takie siedzenia.
Dobrobyt rosnie ,jak wyzej czytam pelne zachwytow zdania i buziaczki przesylane - jednym slowem szafa gra !!!
Mamy wiec przeglad seniorow na forum,ktorym wysmienicie sie powodzi,to tylko ja z siekierka i czasem "nowy/poczatkujacy" forumowicz ponarzeka,zamiast siedziec cicho i przytakiwac popierajac dobrobyt ,co najwyzej poddac konfrontacji i krytyce jakis partyjny zlob.
Oto Polska !
Ale aby bylo przyjemniej dla tych co sie tak wyzej ustawili w koejce do pochwal, to wam "doniose",ze naprawde narod w calym swiecie sie budzi i dla przyklad w USA sklepy z bronia pustoszeja a Kalifornia (ta bogata ) plonie.
Czyzby i Pan Bog stracil cierpliwosc i ukazal swoj "paluszek bozy" ?
Jak jest w Polsce wiecie lepiej ,nawet jakie sa zachowania w marszach "rownosci" - ostatnio chyba Poznan.
Wolnosc-rownosc-braterstwo !
Na forum tez - ciekawe jak dlugo jeszcze .
Zreszta raz kozie smierc .
  #30  
Nieprzeczytane 19-11-2008, 09:00
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

PKP Krakow strajkuje !
Brawo kolejarze !
Nie dajcie sie szubrawcom i zlodziejom !!!
  #31  
Nieprzeczytane 19-11-2008, 09:29
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Senior A.P. nie daj sie szubrawcom i zlodziejom !!! wreszcie zastrajkuj. Idź w ślady kolejarzy. A dla rozluźnienia, znasz definicję lufy? Lufy karabinu albo może być działa?
  #32  
Nieprzeczytane 19-11-2008, 10:01
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Znowu znikla moja odpowiedz dla ciebie "jip-u" wiec napisze moze taka co nie powinna zniknac.

Dawac sie nie dawac to nie tylko od nas zalezy.
To jest tak ,jak ty masz spluwe w rece i celujesz ja w przeciwnika ale nie bedziesz nawet wiedzial kiedy ci spluwe wytraci ktos trzeci !
O krzywych lufach i strzelaniu za wegla,nam wojskowym nie musisz tlumaczyc ,widzielismy tez zgiete lufy armat ,nie takich jak na tym forum.
  #33  
Nieprzeczytane 21-11-2008, 10:37
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Niezadowolenie juz nie tylko zwiazkowcow wzrasta ale o tym cicho sza w mediach.Spoleczenstwo polskie ma juz dosc niewoli partyjnej oraz zlodziejstwa i oszustwa na kazdym kroku.
  #34  
Nieprzeczytane 21-11-2008, 11:06
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Mruga oczkiem (żart)

Cytat:
Napisał senior A.P.
Znowu znikla moja odpowiedz dla ciebie "jip-u" wiec napisze moze taka co nie powinna zniknac.

Dawac sie nie dawac to nie tylko od nas zalezy.
To jest tak ,jak ty masz spluwe w rece i celujesz ja w przeciwnika ale nie bedziesz nawet wiedzial kiedy ci spluwe wytraci ktos trzeci !
O krzywych lufach i strzelaniu za wegla,nam wojskowym nie musisz tlumaczyc ,widzielismy tez zgiete lufy armat ,nie takich jak na tym forum.
Nie krzywą lufę idzie tylko o lufę jako lufę. Widzisz lufa jak sama nazwa wskazuje jest to dziura oblana żelazem!!!!
  #35  
Nieprzeczytane 21-11-2008, 11:19
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

W takim razie czym jest studnia ?
Jezeli ludziom zyje sie tak dobrze,ze jest im zle ,ze po rozum do glowy trzeba przejsc przez zoladek ,to po co strajki - nie lepiej chwycic za lufy,ktore nam tu przypominasz "jip-ku" ?
  #36  
Nieprzeczytane 21-11-2008, 14:59
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Studnia to z kolei dziura oblana betonem albo cegłą obłożona!
  #37  
Nieprzeczytane 21-11-2008, 15:04
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Dobrze prawisz,wiec jeszcze dopisz czym jest UE ?
  #38  
Nieprzeczytane 21-11-2008, 16:16
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że prawie sam beton.
  #39  
Nieprzeczytane 21-11-2008, 21:16
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Z przewaga portlandzkiego a moze .........-ego ?
Kto go zmieszal przed zalaniem w formy ???
  #40  
Nieprzeczytane 26-11-2008, 13:18
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Wyciszono strajki ,dano medialna sieczke,narod sie zaczail ale zwiazkowcy nie spia po nocach - co ciekawe jednocza sie !
Polska ma szczescie do grudni.
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Spoleczenstwo polskie. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 134 12-12-2008 01:42
Sądownictwo polskie kufa86 Polityka - wątki archiwalne 40 08-05-2008 17:30
Polskie poczucie humoru. kufa86 Społeczeństwo - wątki archiwalne 170 21-04-2008 10:10
Polskie Boze Narodzenie Pani Slowikowa Różności - wątki archiwalne 97 21-12-2007 17:00
Strajki lekarzy podzieliły Polaków - komentarze Basia. Ogólny 1 19-06-2007 16:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.