menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41441  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 21:07
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Wyobraźmy sobie, że w Częstochowie na Jasnej Górze,do przemawiającego do ludu dyrektora Rydzyka, podchodzi jakiś młodzian z kartką, że "TvT kłamie" i uderza go kilkakrotnie w ramię. Albo do któregoś z biskupów z karteluszką, że "Episkopat chroni księży pedofili" i wali piąchą w biskupi biceps.
Cytat:
Napisał pluto37
A możesz sobie wyobrazić sytuację odwrotną?
Na Rydzyka zew stado jego wyznawców o mentalności niejakiego Cyby sprawiło lanie dziennikarce i zdemolowało sprzęt reporterowi. Inny Cybopodobny z lubelskiej okolicy g....m obryzgał tablice na pałacu prezydenckim poswięconą pamięci tych co zginęli pod Smoleńskiem.
Cytat:
Napisał Hypatia
Tego nie trzeba sobie wyobrażać,bo te zdarzenia miały miejsce !I oczywiście podobnie jak w przypadku ekscesów na Woodstocku, odezwał się zgodny i zawsze ten sam chór obrońców.
Jakie zdarzenia miały miejsce Hypatio? Czy ktoś obryzgał tablice o której pisze Pluto? Ktoś demolował dziennikarce sprzęt? Niesiołowski napadł na dziennikarkę, ale nie było widać na nagraniu upadającą kamerę. Jakoś ta napaść tutaj przeszła bez echa. Bo Lila, ja i inni--o tym nie pisaliśmy, a zwolennicy PO i Niesiołowskiego też.

Gdzie ten chór obrońcow zdarzenia na Woodstoku? Podaj linka. Będziesz mieć trudność--bo nie spotkałem artykułu aby ktoś bronił. Czy to znowu rozmijanie się z prawdą?

Macie bujna wyobraźnię. Prześcigacie się w wypowiedziach typu "co by było gdyby"-i wszystko w czarnowidztwie. Może byście założyli "wątek czarnowidza". Bo to nudne czytać gdybania i to o „tak kulturalnej treści”jak obryzganie --cytat z pluta: lubelskiej okolicy g....m obryzgał tablice na pałacu prezydenckim poswięconą pamięci tych co zginęli pod Smoleńskiem

Lepiej czytać co się wydarzyło. A rzucanie fekaliami przez pluta—to nikomu nie przeszkadza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41442  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 21:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 742
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Znów polskie kibolstwo się popisało. Ciekawe, kto pierwszy zacznie ich bronić. Wszak, to takie piękne, patriotyczne hasło.
....
Jakie kibolstwo. Dlaczego brzydkim słowem obrażasz patriotyczną młodzież polską, która nawiazuje do starych kresowych tradycji?
Przecie sto lat temu z kawałkiem niejaki Sienkiewicz wyraziście tłumaczył kto jest pan, a kto wredna zdziczała czerń. A Litwin u niego był przygłupi i chytry. I tej tradycji poznanska młódź trzyma się wiernie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41443  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 21:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 742
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
......

Lepiej czytać co się wydarzyło. A rzucanie fekaliami przez pluta—to nikomu nie przeszkadza?

Jak się nie czyta normalnej codziennej prasy, nie ogląda tv poza rydzykoidalną, to trza kombinować.
A co do rzucania to wychodzi, że ze zrozumieniem tego co napisane znowu masz kłopot.
Ale powtórzę. Wyznawca PiSu [nie ja] w słoik nakupkał i wybrał sie na warszawską pielgrzymke. I urządził rzut słoikiem z pełną zawartością w tablice.
Spryciul jestes od linków, to przy drobnym wysiłku znajdziesz co trza.
A co do "napadu" Niesiołowskiego, to gdyby wredne i nachalne babsko ganiało za mną z kamera i mimo kilkukrotnych upomnień nie zamierzało skończyc z ta zabawą to zrobiłbym podobnie. Ty zapewne też, ale tobie jaźń zakłóca nazwisko i postac profesora N.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41444  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 21:30
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 054
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Miecugow i tak pokazał kulturę, bo gdyby na innego trafiło to by cham w ryj albo i niżej dostał i wtedy by były prawdziwe brawa. Ja w takich sytuacjach nigdy drugiego policzka ani półdupka nie nadstawiałem teraz z wiekiem mam bardziej wyszukane metody.

Normalnie bohater spod Chocimia.

A to lanie w ryj ( jak kulturnie zauważyłeś) to też instrukcja wdrukowana w szarą komórkę jedynaczkę.

Cytat:
Ja bym chyba nie wytrzymał, wstał i w mordę dał

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...118d&_ticrsn=3

Podobno jest masa ciekawskich by to sprawdzić jak Lis będzie dawał....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41445  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 21:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 742
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Dobre było, kiedy zapowiedział powrót do 21 postulatów sierpniowych,bo ponoć jeszcze nie zostały zrealizowane. Mam wrażenie, że jest szansa, że przy pomocy PiS je zrealizują !
Po prosdtu socjalizm tak,wypaczenia nie!

Większość już ich nie pamięta i lubi roić na ich temat więc.......
http://www.solidarnosc.org.pl/pl/21-postulatow-1.html

Mnie do gustu przypadł punkt 13:
13.Wprowadzić na mięso i jego przetwory kartki - bony żywnościowe (do czasu opanowania sytuacji na rynku).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41446  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 21:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 742
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Dobrze nie będzie ale ciekawie na pewno. Europa wstrzyma z Polski import kartofli, a spontaniczność pochodów każdego 10go przejdzie wszelkie granice, ochroniarze będą skandować Ja-ro-sław Ja-ro-sław a tu szpaler i dzieci będą sypać kwiaty pod rozdeptane "szczewiki" jak na procesji, jedynemu nieomylnemu.

A lektyka gdzie?
Zbawiciel Żoliborski w lektyce z wieńcem z lisci bobkowych na skroniach a wokół tłum pląsających dziewic na podobienstwo pań typu Joanna od krzyża, Wróbel i Pawłowicz ze wsparciem podobnych im walkirii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41447  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 21:44
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 054
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Jakie zdarzenia miały miejsce Hypatio? Czy ktoś obryzgał tablice o której pisze Pluto? Ktoś demolował dziennikarce sprzęt? Niesiołowski napadł na dziennikarkę, ale nie było widać na nagraniu upadającą kamerę. Jakoś ta napaść tutaj przeszła bez echa. Bo Lila, ja i inni--o tym nie pisaliśmy, a zwolennicy PO i Niesiołowskiego też.

?


Przeszło bez echa, bo koleżanki są feministkami.
Nie odbiegają od reszty.
A tak zwani ''panowie'' rozumieją szarpanie i chamstwo Siedmiokulowej O Mało Co Ofiary.
Bo dziennikarka była natrętna.
Tak samo potraktowana dziennikarka pod Jasną Górą zyskała przychylność bokserków. Damskich.A była natrętna do upojenia.

Ostatnio edytowane przez Lila : 09-08-2013 o 22:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41448  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 21:51
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 054
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
\Lepiej czytać co się wydarzyło. A rzucanie fekaliami przez pluta—to nikomu nie przeszkadza?


Jak zauważysz fekalia, zgłoś.
Było tego.

Tu instrukcja.

http://www.klub.senior.pl/showpost.p...ostcount=40636
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41449  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 22:09
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 054
Domyślnie

Główny postulat wrześniowych strajków
ODWOŁANIE RZĄDU TUSKA



http://wpolityce.pl/wydarzenia/59929...-donalda-tuska

Oj, a przecież kochany Donek obiecuje poprawę.
Nawet coś bąka o dymisji naczelnego kuglarza od rachunków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41450  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 22:46
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Tusk się dał filmować na moście i zapowiedział że objazd miasta będzie darmowy. Po to budowano obwodnicę z mostem, aby ciężarówki i osobowe objeżdżały. Wtedy chwalił się sukcesem Minęło 1,5 roku i:

Asfalt można zbierać rękami. pokazali to ładnie we Wiadomościach. Ponadto od momentu otwarcia [1,5 roku] to darmo mają jedynie osobowe, no to ciężarowe z oszczędności a może specjalnie [bo objazd płatny] walą przez miasto Tirami.

Trudno się dziwić--będą jeździć przez miasto, to może ktoś "pójdzie po rozum do głowy". Pytanie tylko czy go znajdzie. Bo obecna ekipa PO [razem z HGW] szuka go 1,5 roku. A mieszkańcy mają hałas i spaliny--po dawnemu.

HGW rzekła że brakoróbstwo czasem się może zdarzyć. Ale gdzie był odpowiedzialny urzędnik od HGW? A nagródki co roku rozdaje w okolicach 60 milionów.

Jeszcze o HGW. Kajała się w TVinfo rano [TVN i Wiadomości tego nie powtórzyły]--że od tej pory będzie rozmawiać z mieszkańcami Warszawy. Może i będzie--ale już nie w ratuszu. Mogła wcześniej rozmawiać, a wybrała butę. A zapowiedź rozmów bez przeprosin była.

Mogła się chociaż rozpłakać, jak Sawicka po obejrzeniu nagrania, lub Beger na mównicy sejmowej gdy wyszło, że nawet zmarli popierali ją na posła.

Może łzy HGW by wzruszyły kogoś z tych co złożyli podpis o odwołanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41451  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 08:18
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 413
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A lektyka gdzie?
Zbawiciel Żoliborski w lektyce z wieńcem z lisci bobkowych na skroniach a wokół tłum pląsających dziewic na podobienstwo pań typu Joanna od krzyża, Wróbel i Pawłowicz ze wsparciem podobnych im walkirii
A niech sobie nawet zrobią pisparadę miłości. Nawet niech będę w stringach z Koniakowa też to przeżyję, byle się nie wtrącali do gospodarki tak jak poprzednio. Oni się wzajemnie śledzili a gospodarka sobie jakby za murem rosła.
Podoba mi się jak knajacy opowiadają jak można zbierać asfalt rękami. Tylko to zdarzenie było 300 km od Warszawy i nie ma nic wspólnego ani z Donkiem ani HGW. Do knajactwa każdy powód jest dobry.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 10-08-2013 o 08:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41452  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 10:33
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A możesz sobie wyobrazić sytuację odwrotną?
Na Rydzyka zew stado jego wyznawców o mentalności niejakiego Cyby sprawiło lanie dziennikarce i zdemolowało sprzęt reporterowi.
Inny Cybopodobny z lubelskiej okolicy g....m obryzgał tablice na pałacu prezydenckim poswięconą pamięci tych co zginęli pod Smoleńskiem.


Hm,

ale lemingi nie potragią nagłaśniać takich faktów
robić z igły wideł?

może nie dostali instrukcji?

albo może nie są..... tacy małostkowi?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41453  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 10:59
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
- My nie wydajemy pieniędzy na zbytki - deklaruje w rozmowie z "Rzeczpospolitą" polityk PiS Zbigniew Kuźmiuk i dodaje: "Nie wydawalibyśmy pieniędzy na ochronę prezesa, gdyby nie chciano go zamordować".
Noo patrz pies .... znowu Tusk, Merkel i Putin i dlatego teraz prezes w lektyce z goryli....
__________________
Kręci mnie ten Świat... jeszcze...
http://jip.flog.pl/
http://poznanskiefyrtle.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41454  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 11:31
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Podobno Niesiołowski wytrącił kamerę Ewie Stankiewicz
Dziwnym trafem nikt tego nie sfilmował, upadająca kamera również

A co na to Sąd?
Na podstawie materiałów Sąd nie podziela oceny wydarzeń przedstawionych przez Ewę Stankiewicz.

Rzeczowe, kulturalne i spod sztancy są wypowiedzi zwolenników p.Ewy pod filmikiem - brzmią znajomo

https://www.youtube.com/watch?v=IkAPLu4O4Yg

Ewa Stankiewicz się bała Niesiołowskiego,
a prokurator zlekceważył jej odczucia

Ewa Stankiewicz z tego strachu podtykała Niesiołowskiemu kamerę pod nos,
z tego strachu nie słuchała odmowy udzielenia wywiadu
i z tego strachu zapomniała,
że Niesiołowski też ma prawo do odczuć.

Feministki, prawdziwe feministki propagują równouprawnienie,
czyli nie kwestionują prawa Niesiołowskiego do własnych odczuć, ani nie popieraja większych uprawnień "dziennikarek" niż posiadają dziennikarze.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41455  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 11:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 742
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Hm,

ale lemingi nie potragią nagłaśniać takich faktów
robić z igły wideł?
może nie dostali instrukcji?
albo może nie są..... tacy małostkowi?

Widzisz. Przez kilka ostatnich dni troche się po Warszawie pokręciłem.Miasto czyste, autobusy i tramwaje też, trakty rowerowe ciągna się kilometrami, nawet taryfiarz nie narzekał i opowiadał jaka nędza była za poprzednika.
Objeździłem pare dzielnic i wszędzie widać, ze jest cos nowego, albo w budowie.
Najbardziej mi sie podoba jak na HGW popluwaja ci co od stolice ogladają w tv. Te z zadupia gdzie krowa robi za budzik, albo z umysłowego co same z pisowskiego chowu nie maja kogo wsadzic na stołek odpowiednika HGW.
Pewnie byliby szczęśliwi gdyby Hanka każdego z nich okrywała na dobranoc, a na rano zostawiała każdemu po tysiąc zeta z warszawskiej kasy. Zamiast tym urzędnikom.

Cały czas zastanawia mnie ta chrześcijanska i bezinteresowna miłość do bliźniego. I ta inwencja do splucia ludzi przyzwoitych z taka gorliwościa wiejskiego burka spuszczonego z łańcucha. Jakby im osobistą przykrość zrobili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41456  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 12:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 742
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
A niech sobie nawet zrobią pisparadę miłości. Nawet niech będę w stringach z Koniakowa też to przeżyję,......

Kaczynski w stringach na PiSparadzie?
Ty to masz pomysła.
mam znajome sztrykarki w Koniakowie, to dam im znac, ze robota extra moze sie im szykować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41457  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 12:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 742
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Noo patrz pies .... znowu Tusk, Merkel i Putin i dlatego teraz prezes w lektyce z goryli....

No zobacz jip-ie! A taki znienawidzony przez Kaczyńskiego, Ziemkiewicza i im podobnych speców od michnikowszczyzny guru Michnik chodzi luzem. Możesz -jak trafi ci sie okazja- do faceta podejść, uscisnie prawice, pogada. Rzuci jakiś bonmocik i wszystko jest OK.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41458  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 12:24
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie bezrefleksyjny zachwyt - jak to w PiSie bywa

a pelikany łykają i łykają

i marzy im się dla nas węgierski wariant

Cytat:
Węgry spłaciły resztę swego zadłużenia wobec MFW, prawie 721 milionów euro - poinformował węgierski bank centralny.

a czy pelikany wiedzą na ile miliardów dolarów Węgry zadłużyły się w tym roku, tylko w lutym?

Cytat:
W ciągu jednego dnia sprzedaży oferty zakupu 4 razy przekroczyły łączną wartość emisji, która została ustalona na poziomie 3,25 mld dol.
Lutowa emisja wypełnia lukę po „mitycznym” już kredycie z Międzynarodowego Funduszu Walutowego, którego nie było. Problem polega na tym, że pieniądze z MFW byłyby tańsze o 1-1,5 punktów procentowych. Rząd węgierski woli zatem obciążać droższym długiem bardzo płytkie kieszenie obywateli niż sięgać do zasobów Funduszu.

Kluczem takiego wyboru jest suwerenność, która zdaniem władz mogłaby ucierpieć przy bardziej zażyłych relacjach z MFW.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41459  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 12:43
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Widzisz. Przez kilka ostatnich dni troche się po Warszawie pokręciłem.Miasto czyste, autobusy i tramwaje też, trakty rowerowe ciągna się kilometrami, nawet taryfiarz nie narzekał i opowiadał jaka nędza była za poprzednika.
Objeździłem pare dzielnic i wszędzie widać, ze jest cos nowego, albo w budowie.
Najbardziej mi sie podoba jak na HGW popluwaja ci co od stolice ogladają w tv. Te z zadupia gdzie krowa robi za budzik, albo z umysłowego co same z pisowskiego chowu nie maja kogo wsadzic na stołek odpowiednika HGW.
Pewnie byliby szczęśliwi gdyby Hanka każdego z nich okrywała na dobranoc, a na rano zostawiała każdemu po tysiąc zeta z warszawskiej kasy. Zamiast tym urzędnikom.

Cały czas zastanawia mnie ta chrześcijanska i bezinteresowna miłość do bliźniego. I ta inwencja do splucia ludzi przyzwoitych z taka gorliwościa wiejskiego burka spuszczonego z łańcucha. Jakby im osobistą przykrość zrobili.

Otóż Pluto,
tego lata "pomieszkiwałam" w Warszawie po dwa trzy tygodnie - tak ze trzy razy.
Najmniej podobała mi się robotnicza Wola
bo niesamowity eklektyzm i dużo zapyziałych budek,
baraczków i rozpadających się post.... budyneczków - taki spadek po historii,
ale czysto i w miarę zielono, odnawia się co się da i trzeba kochać co się ma.

Generalnie Warszawa jest w budowie.
Pomijam budowy przez prywatnych inwestorów,
ale parki, i skwerki zadbane albo w trakcie renowacji - wszędzie coś się dzieje

jako człowiek z ludu korzystałam tam z komunikacji miejskiej
i mimo zamknięcia metra w śródmieściu i wiecznych objazdów,
chciałabym takiej komunikacji w moim prowincjonalnym Szczecinie

Ciągle jakieś dzieciaki namawiały mnie do podpisywania listy referendalnej
Odwoływanie HGW to przybieranie nóżkami do TKM
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #41460  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 12:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 742
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
a pelikany łykają i łykają
i marzy im się dla nas węgierski wariant
a czy pelikany wiedzą na ile miliardów dolarów Węgry zadłużyły się w tym roku, tylko w lutym?

A po co to pelikanom? Madziary nie mają zegara Balcerowicza bo na co im?
Ale jest nadzieja, ze jak zacznie nam panować Zbawiciel z Żoliborza, to tez w ramach odzyskiwania suwerennosci polskie długi będą droższe o większe "kilka" punktów procentowych.
Ale jak juz przy śmiesznotach -śmy, to spodobał mi sie taki kawałek:
Cytat:
John Lennon to okultysta manipulujący słuchaczami. W dodatku sympatyk satanizmu, wykorzystujący satanistyczne elementy w swej muzyce, podobnie jak Pink Floyd, The Doors, Electric Light Orchestra, Bruce Springsteen czy Madonna. Sam rock'n'roll został zaś wynaleziony po to, by zaszczepiać ludziom bunt przeciw Kościołowi. Takie tezy stawia w rozmowie z portalem Fronda.pl Sławomir Hawryszczuk, autor książki "Religia rocka".

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,14416421,...#ixzz2bYrLXZv0
Na tej liscie złowrogich satanistów zabrakło twórców mojego ulubionego filmu pt "Żywot Briana"
A juz mi się wydawało, że po wyczynach Natanka nic juz mnie specjalnie zdziwić nie moze.

pssst
A jeszcze do stolycy. HGW powinni odwołac za wprowadzenie rowerów miejskich w dużych ilościach. Bo kto to widział, żeby miasto ludziom rowery fundowało zamiast bezpłatnych taksówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.