menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > podkarpackie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #421  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 12:11
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Pytanie Tak było?

Cytat:
Napisał Iza_bella
Jak to co????
Tak tu było miło, że zabawiłeś chwilkę - dłuższą chwilkę..... i.....
"siu - di - du - di - du
da - da - da - da - da
tup - tup - tup - tup - tup....." i poszedł ..........

ale mam nadzieję, że wróci! Bo .... szuka korzeni!
Jak to było tak jak tu napisałaś to może już sobie pójdę.Bo kto się przyzna do mnie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #422  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 12:16
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 982
Domyślnie

Dociekliwy ...... nie odchodź!!!
Tak źle nie było.......
a pośpiewać zawsze można, czyż nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #423  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 12:46
Dzanina-1's Avatar
Dzanina-1 Dzanina-1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Sanok
Posty: 3 638
Domyślnie

Witam i pozdrawiam. Dociekliwy nie uciekaj! My tu tak o Ciebie zabiegamy bo jesteś rodzynkiem, a Ty już odchodzisz? Jeszcze raz pozdrawiam w deszczowe popołudnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #424  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 13:34
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

No jak mie tak lubicie to trochę zostanę.Ale do śpiewania to mnie nie bierzcie bo mam głos jak słowik"co konie dusi" Wprawdzie J.Stuhr śpiewa co innego ale ja mam swoje zdanie... http://www.youtube.com/watch?v=Xk2UVDgpTNc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #425  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 16:51
babciaela's Avatar
babciaela babciaela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Sanok
Posty: 9 308
Domyślnie

Pozdrawiam WAS kochani....wesoło tu u nas,
A u mnie goście zawitali i nie było jak włączać komp.
Nareszcie upragniony chłodek-super.
Wesołego wieczorku kazdemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #426  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 21:52
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Zaprosili i się wynieśli,całe popołudnie zaglądam i cisza,odpust gdzieś jest czy co.Dobrze że przyłączył się Dean Martin to może coś zaśpiewa... http://www.voila.pl/348/but3o/?1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #427  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 22:10
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 982
Uśmiech Dociekliwy........

...... nie marudź jak baba...... Zaprosili, kazali czuć się jak u siebie w domu, więc..... rozgość się i ..... rób za gospodarza!!!
A wynieśli się..... wszak dziś niedziela, mamy gości, chodzimy w gości, kręcimy się po innych wątkach.... (kama5). Jutro napewno wrócimy.....
Jest nas - podkarpacian - bardzo mało, dlatego Twoje wsparcie jest nam potrzebne - nie obrażaj się więc..... tylko zaglądaj do swoich korzeni. Napewno coś z tego urośnie.....
Pozdrawiam Cię, życzę miłej nocki.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #428  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 23:52
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 812
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dociekliwy
Dzień dobry jestem"Dociekliwy"wędruję"I Tu i Tam"złapała mnie burza.Przytulicie? http://www.youtube.com/watch?v=6pCD81rw9Yc

Ach Ty Wędrowniczku, nie spodziewałeś się , że się na mnie natkniesz, co ? Na przytulanki Ci się zebrało? Dobrze wiesz gdzie trafić, boś wyczuł dobre serca u Podkarpatek, ale żeś swój to Cię przygarniemy , choć znając Twoje upodobanie do zmian , to nie wiem jak długo tu zagrzejesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #429  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 04:56
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Smutny No wiesz

Cytat:
Napisał kama5
Ach Ty Wędrowniczku, nie spodziewałeś się , że się na mnie natkniesz, co ? Na przytulanki Ci się zebrało? Dobrze wiesz gdzie trafić, boś wyczuł dobre serca u Podkarpatek, ale żeś swój to Cię przygarniemy , choć znając Twoje upodobanie do zmian , to nie wiem jak długo tu zagrzejesz.
Ale na mnie naskoczyłaś,taka fura zarzutów że na 10# by starczyło.Odpowiem krótko:przeca ja za Tobą przyszedłem,wiedziałem że prędzej czy póżniej do swoich wrócisz.No to na razie jeszcze mam 9# na wytłumaczenie się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #430  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 07:34
babciaela's Avatar
babciaela babciaela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Sanok
Posty: 9 308
Domyślnie

Pozdrawiam wszystkich miłych gości,
i PODKARPACIE....udanego dnia.
Ja się cieszę że jest chłodno...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #431  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 09:19
Dzanina-1's Avatar
Dzanina-1 Dzanina-1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Sanok
Posty: 3 638
Domyślnie

Witam i pozdrawiam wszystkich i z Podkarpacia i też przybyłych. Miłego chociaż deszczowego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #432  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 10:05
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Wszystkim Annom z Podkarpacia:Wszystkiego najlepszego w dniu Imienin. http://www.voila.pl/249/2jpi6/index.php?3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #433  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 10:15
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie Miłego dnia życzę ...

....jeżeli są tu Anie, to dużo szczęścia i słodyczy
Halina z Koronowa życzy.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #434  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 10:33
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie Witajcie Podkarpatki Miłe....

parę dni mnie tu nie było...parę ?, nie pamiętam, nie liczyłam, ale już jestem i co moje oczy widzą ?, Dociekliwy we własnej osobie. Oj , biegasz Ty za tą Kamcią, a ona niewdzięcznica
tylko pokrzykuje na Ciebie,biednyś Ty biedny.
Ja bardzo lubię Deana Martina, szkoda tylko, że na viola dałeś , ja tylko na YouTube mogę.Nawet nie wiem czemu.
No to pa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #435  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 10:54
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Och jak dawno u Was nie bylam- serdecznie przepraszam, ale ostatnio wogole nie miałam czasu na komputer, real, zajęcia domowo ogródkowe, wyjazd urlopowy i tak zeszło, ALE DZISIAJ WITAM WAS SERDECZNIE, życzę milego, pogodnego tygodnia

__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #436  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 11:27
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 982
Uśmiech

Witam wszystkich, którzy z początkiem nowego tygodnia odwiedzili nas wątek.... zrobiła się bardzo miła atmosfera.....
Jakempo - wiadomo, wszyscy mamy jakieś tam obowiązki domowe, rodzinne i ewent. zawodowe. Jeśli będziesz tylko miała czas - wpadaj.

Ochłodziło się...... i żyć się chce! Żeby tylko zdrowie wszystkim dopisywało. I ..... dobry humor..... Ale z tym widzę - nie ma problemów.

Pozdrawiam wszystkich miłych gości i .... mieszkańców Podkarpacia. Miłego dnia życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #437  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 12:14
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 812
Domyślnie

[quote=Dociekliwy]Ale na mnie naskoczyłaś,taka fura zarzutów że na 10# by starczyło.Odpowiem krótko:przeca ja za Tobą przyszedłem,wiedziałem że prędzej czy póżniej do swoich wrócisz.No to na razie jeszcze mam 9# na wytłumaczenie się.[/QUOT
Taką właśnie miałam nadzieję , że to dla mnie było , ale nie śmiałam tego glosno powiedzieć.
Jakie zarzuty ? gdzieżbym była taka okrutna , to było niewinne " a mam cię "...przeta to radość dyskretnie ukryta.Oj Ty Niedociekliwy , nie znasz niuansów kobiecej duszy.Ale ja Cię doszkolę , za darmo.
Chciałam Ci dedykować piękną piosenkę w wykonaniu Eleni i Ochmana w duecie " Bez Ciebie świat ", ale nie umiem.Jak Tobie się uda , to i Jolinka posłucha , bo Ona też lubi sentymentalne melodie.Ja mam to nagrane na płycie , dziś w nocy też nadawali po 24 ( zawsze słucham audycji Kazimierz a Kowalskiego - to są arie operowe na życzenie słuchaczy.)

Ostatnio edytowane przez kama5 : 26-07-2010 o 20:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #438  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 12:19
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 812
Domyślnie Jolinko

Ty nie napuszczaj Dociekliwego na mnie.Nazwała mnie " niewdzięcznicą " - tak zachowuje się przyjaciółka ?
A moje serce pełne jest wdzięcznosci dla Niego , bo jakie moje życie byloby smutne i bezbarwne gdyby się ode mnie odwrócil.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #439  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 15:57
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie Nie udawaj

Cytat:
Napisał Jolina
parę dni mnie tu nie było...parę ?, nie pamiętam, nie liczyłam, ale już jestem i co moje oczy widzą ?, Dociekliwy we własnej osobie. Oj , biegasz Ty za tą Kamcią, a ona niewdzięcznica
tylko pokrzykuje na Ciebie,biednyś Ty biedny.
Ja bardzo lubię Deana Martina, szkoda tylko, że na viola dałeś , ja tylko na YouTube mogę.Nawet nie wiem czemu.
No to pa.
Niewiniątko,przypadkowo spotkało Dociekliwego.A kto mnie śledzi i kamę stale wypomina? Ty jej tak nie"szczyp"bo ona jest u siebie i nie wiadomo co nam może tu wywinąć.Za to żeś wędrowała za mną taki kawał drogi przesyłam Martina na you tube... http://www.youtube.com/watch?v=eXFoOYxMnvg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #440  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 16:11
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie Jest

[quote=kama5]
Cytat:
Napisał Dociekliwy
Ale na mnie naskoczyłaś,taka fura zarzutów że na 10# by starczyło.Odpowiem krótko:przeca ja za Tobą przyszedłem,wiedziałem że prędzej czy póżniej do swoich wrócisz.No to na razie jeszcze mam 9# na wytłumaczenie się.[/QUOT
Taką właśnie miałam nadzieję , że to dla mnie było , ale nie śmiałam tego glosno powiedzieć.
Jakie zarzuty ? gdzieżbym była taka okrutna , to było niewinne " a mam cię "...przeta to radość dyskretnie ukryta.Oj Ty Niedociekliwy , nie znasz niuansów kobiecej duszy.Ale ja Cię doszkolę , za darmo.
Chciałam Ci dedykować piękną piosenkę w wykonaniu Eleni i Hofmana w duecie " Bez Ciebie świat ", ale nie umiem.Jak Tobie się uda , to i Jolinka posłucha , bo Ona też lubi sentymentalne melodie.Ja mam to nagrane na płycie , dziś w nocy też nadawali po 24 ( zawsze słucham audycji Kazimierz a Kowalskiego - to są arie operowe na życzeni słuchaczy.)
Powiedziałem im że to dla Ciebie i zaśpiewali jeszcze raz... http://www.youtube.com/watch?v=ShUESxr8diQ
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.