menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #44801  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 14:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Autorka nie żyje, Bielan co powiedział i kiedy powiedział a skoro "prawdy" nie autoryzował to chyba nie bał się Prezesa kiedy go porzucił dla innej partii.

Autorka wyjaśniała to za życia dość dokładnie i to kilka razy.
Bielan najpierw zeznał co wiedział, a potem kombinowął z autoryzacją bo sie wystraszył. Tekst poszedl do druku z odpowiednia adnotacją. I tyle.
A że Bielan teraz chciałby sie wczołgac pod PiSowski dywanik, to liże stopy prezesa jak kilku innych chwilowych odszczepieńców. Bo wybory sie zbliżają i gdzieś załapac by się wypadało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44802  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 14:44
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Autorka wyjaśniała to za życia dość dokładnie i to kilka razy.
Bielan najpierw zeznał co wiedział, a potem kombinowął z autoryzacją bo sie wystraszył. Tekst poszedl do druku z odpowiednia adnotacją. I tyle.
A że Bielan teraz chciałby sie wczołgac pod PiSowski dywanik, to liże stopy prezesa jak kilku innych chwilowych odszczepieńców. Bo wybory sie zbliżają i gdzieś załapac by się wypadało.
Bielan to gnida, przyniesie preziowi na tacy kody PJNu co im ukradł i uciekł. Jedni w tych formacjach mają haki inni kody taka to prawicowa bolszewia.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44803  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 15:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

[quote=Jarosław II]
Cytat:
jak czytam wypowiedzi niektórych elektryków z antenką na berecie odnośnie zakupu Skota to Boże zmiłuj się.

Jarek! Dajże spokój inżynierowi z antenką. Nie mozesz wymagać, żeby SKOTA z bliska oglądał, bo takie u Mietka w Lublinie robili, jak on prąd w gniazdku sprawdza wtykając palce do kontaktu.
A po drugie to trza mieć troche pomyślunku, zeby wyobrazić sobie co zostałoby z sejmu i zawartości z prezesem i całym stadem PiSowców plus reszta, gdyby taki SKOT z czterema tonami saletry amonowej doprawionej odpowiednio przez chemika wybuchł w garażu pod budynkiem. 14 mm pancerz SKOTA działałby jak granat rg-42. A w pełnej skali jak kilka bomb burzących z okresu II ws.

Ale byłaby jakas korzyśc z takiego fajerwerku. Antek M z prezesem mogliby osobiście spytac smoleńskiego bliźniaka i Błasika jak to było z tymi bojowymi gasnicami i kto kazal lądować. A Yoyo Brudziński nie musialby wiedzy czerpać od naukowców nieznanej profesji. Naoczni świadkowie prawdy wyłuszczyliby mu dokładnie.
A my znowu mielibysmy pokazowe parady pogrzebowe jakich swiat nie widział.
A te atrakcje ominęły nas tylko z tego powodu, że jeden g....nobomber -jak go okresliła fachowo jedna specjalistka od nawożenia gleb- dał sie przedwcześnie namierzyc tajnej policji Tuska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44804  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 15:04
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jednakże, jeśli ono się odbędzie, powinnaś ( moim zdaniem) wziąć w nim udział. Masz sporo wiedzy w temacie, a w końcu jest to obywatelska inicjatywa demokratyczna.

Ja nie wezmę, bo nie mam pojęcia o argumentach ''na tak'' i ''na nie''. a to mnie się wydaje tak abstrakcyjnie dalekie.
Jeśli się odbędzie, nie zamierzam zawyżać frekwencji.
Poza tym nie biorę udziału w tego typu zbiorowiskach zwanych dla zmylenia - obywatelskimi.
Nie moja broszka wywracanie wszystkiego do góry nogami pod pretekstem ratowania maluchów.
Wczoraj odbyłam jeszcze dwie rozmowy w ramach drążenia problemu, a dzisiaj posłaniec przywiezie mi podstawy programowe i programy - zadanie domowe na weekend.
Cytat:
Pozdrawiam Matkę Chrzestną, życząc Jej równie owocnego dnia oraz powodzenia wybranej formacji, niezależnie jak to będzie kolidowało z moim wyborem.
Dzięki wielkie, litościwa z Ciebie kobieta o gołębim sercu, ale na razie jestem bez formacji.
Ta, na którą głosowałam, wagaruje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44805  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 15:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Bielan to gnida, przyniesie preziowi na tacy kody PJNu co im ukradł i uciekł. Jedni w tych formacjach mają haki inni kody taka to prawicowa bolszewia.

A po co prezesowi kody jak on długopisu nie potrafi włączyć żeby krzyżyk nabazgrać?
A że Bielan to gnida podworska, to od kilku lat wiadomo.
To atrakcyjny obrazek jak bielan pełzając chce dostąpić zaszczytu oblizania prezesowych trzewików, a Zbawiciel mówi mu na raty i przez podległych mu eunuchów .....won.
Tak Stalin załatwiał błądzących bolszewików. A Zbawiciel na Stalinie i komunistach zna się jak mało kto. Z mlekiem w końcu wyssał te wiedzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44806  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 15:16
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Gimnazja do likwidacji-a więc problem bezrobotnych nauczycieli z głowy.
Referendum /.../ popieram mimo,że do szkół już nie chodzę.
Mylisz się, zmniejszenia bezrobocia nie będzie, wprost przeciwnie.
Dla samego poparcia, czy masz jakieś konkretne powody, żeby zdemontować system nauczania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44807  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 15:22
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ale byłaby jakas korzyśc z takiego fajerwerku. Antek M z prezesem mogliby osobiście spytac smoleńskiego bliźniaka i Błasika jak to było z tymi bojowymi gasnicami i kto kazal lądować.
Chyba jesteś w błędnym błędzie. SKOT miał wjechać na salę sejmową przez to okno naprzeciw posłów PO o SLD i dopiero jakby pis się ewakuował miała być detonacja.Tak ustaliło śledztwo ale cholerawikto.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44808  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 15:30
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Będzie chyba wtopa.
"Radosław Sikorski przyznał, że stosowanie podsłuchów jest powszechne
- Będzie niedługo okazja do zapytania strony amerykańskiej na bardzo wysokim szczeblu - odpowiedział na pytanie dziennikarzy Sikorski pytany o to, czy amerykańska NSA podsłuchiwała także polskich polityków. - Zobaczymy, czy się przyznają - dodał minister spraw zagranicznych."
http://www.tvn24.pl/sikorski-takze-m...,366061,s.html

A mię się wydaje, że kto wie czy to nie z naszego kraju było podsłuchiwane, bo przecież Jankes -Polak teraz dwa bratanki. Polacy za wizy potrafią zdradzić nawet Merkel, bo to dla nich "periodytet".
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44809  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 16:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Chyba jesteś w błędnym błędzie. SKOT miał wjechać na salę sejmową przez to okno naprzeciw posłów PO o SLD i dopiero jakby pis się ewakuował miała być detonacja.Tak ustaliło śledztwo ale cholerawikto.

Cuś skręcasz. Przecie prezes nic mówił o bojkocie, bo jak ostatnio sie ewakuowal, to mu diete skasowali. A Jadwinia teraz opowiada, że on cuś marny, otepiały i niedożywiony na intelekcie.
I o którym oknie mówisz, bo już żem sie pogubił?
A może inżynier miał racje i to nie o SKOTa szło ino o SCUDA??? Co go te bywsze GROM-wce -co to ich prezes na działce trzyma- wykopały podczas wiosennych porządków?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44810  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 16:05
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Co tu się działo na stronie 2239? Dziewięć cięć admi na jednej stronie? Niestety nie czytałem te posty, a jak włączyłem kompa po godzinie to taki pogrom. Musiało być gorąco. Miedzy dwoma seniorami wynik meczu J II i pluto to 4 do 4-remis. Plus JII dzisiaj-strona ta sama. Wygrał w ostatnim momencie na samym dole strony.
No ale dość żartów—teraz poważnie
Cytat:
Napisał drzazga
Breivik przy naszym bohaterze Brunonie,to cienki Bolo się okazuje. Jeśli tamten w pojedynkę,dysponując starym pick up-em, saletrą i karabinkiem automatycznym,wysadził w powietrze siedzibę rządu i zdobył wyspę,to strach myśleć co by się z Polską stało gdyby z fazy planowania przeszedł do działania.

Nie wiem jaka jest dostępność na naszym rynku innych potrzebnych mu akcesoriów,to z nieuleczalnie chorymi problemu z pewnością by nie miał.Znając dostępność i sprawność rodzimej służby zdrowia,zmobilizował by bez trudu z 5 dywizji ochotników.

Pamiętasz że chciano zdjąć z ABW prawo do prowadzenia dochodzeń? Pisałem o tym że to taki dziwny zbieg okoliczności, to pokazali że dochodzenia są potrzebne dla ABW. Wykryli "terrorystę" nawozowego. W necie wykryli—a później dali się zwerbować.

A więc kasa i etaty zachowane, bo są BARDZO potrzebni? No to natychmiast znaleziono Brunona. Tylko czy on werbował tych CZTERECH z ABW [pod przykrywką-tak pisano], czy odwrotnie—oni jego?

Teraz prokuratura krakowska przebiła nawet Millera, Laska i Szeląga razem wziętych. A jakie ładne komentarze pod artykułem.

Piszą że dla wybitnych 100% idiotów to napisano. Ktoś napisał jak do SKOTA zmieścić te 4 tony, a inny że chyba do pancernego aby wybuch osłabić. No i ta laweta ze SKOTEM to tak aby było niezauważalnie? Ktoś zauważył że przedtem pisali o ciężarówce a teraz wóz opancerzony i laweta? Krótko mówiąc to prawdziwe jajca.

http://i48.tinypic.com/2qiz0o7.jpg prawda Szeląga.

http://fotus.pl/zdjecia/2013/10/25/lepszy_niż.jpg leszy niż Breivik

http://fotus.pl/zdjecia/2013/10/25/mały_Brunon.jpg mały Brunon

http://fotus.pl/zdjecia/2013/10/25/zestaw.jpg zestaw Brunona

http://otomoto.pl/inny-transporter-s...-T2371372.html jakby kto chciał kupić SKOTA-taniocha

Był w necie jeszcze wierszyk [pomoc terrorystom], ale nie kopiowałem-początek taki: „weź szklankę śrutu, kłębek drutu…itd.”

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...&obxx=14833800
Link aby poczytać komentarze Też tam kpiłem
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44811  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 16:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
.......

A mię się wydaje, że kto wie czy to nie z naszego kraju było podsłuchiwane, bo przecież Jankes -Polak teraz dwa bratanki. Polacy za wizy potrafią zdradzić nawet Merkel, bo to dla nich "periodytet".

Jaka wtopa? jakie podsłuchy?
Jak Waszczykowski i jakis pisowski prokurator kłusem do USmanów na spowiedź ganiały a po nich Antek z Fotygiem, a na dodatek sam Zbawiciel w dyrdy amerykancowi na piśmie zeznania doniósł.
A co do reszty, to burza sie w szklance wody zrobiła. Po zamachach w Hiszpanii i u Angoli okazało sie, że amerykance dawały ich służbom cynki. Podobnie było u żabojadów i Holendrów... Teraz będzie minuta na wyrażenie św. oburzenia, a za 5 wszystko wróci do normy. Czyli Chińczyki USmanów, Ruskie Chińczyków i Usmanów, Hindusi wszystkich dookoła, a jewropejce kazdy kazdego na wzajem i ruskich też. I na odwrót
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44812  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 16:17
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Cuś skręcasz. Przecie prezes nic mówił o bojkocie, bo jak ostatnio sie ewakuowal, to mu diete skasowali. A Jadwinia teraz opowiada, że on cuś marny, otepiały i niedożywiony na intelekcie.
I o którym oknie mówisz, bo już żem sie pogubił?
A może inżynier miał racje i to nie o SKOTa szło ino o SCUDA??? Co go te bywsze GROM-wce -co to ich prezes na działce trzyma- wykopały podczas wiosennych porządków?
Tu wcale nie trzeba SCUDA. Tu tylko trzeba pod kontrolą mieć tych wszystkich modelarzy co to teraz takie sklejanki robią nazywane samo-loty albo drony. Leci toto, udaje zabawkę a tu naraz buuum albo tratatatata. Strach pomyśleć jakby to się znalazło w takich rękach jak ten nasz niedoszły Brunon.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44813  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 16:48
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Tu wcale nie trzeba SCUDA. Tu tylko trzeba pod kontrolą mieć tych wszystkich modelarzy co to teraz takie sklejanki robią nazywane samo-loty albo drony. Leci toto, udaje zabawkę a tu naraz buuum albo tratatatata. Strach pomyśleć jakby to się znalazło w takich rękach jak ten nasz niedoszły Brunon.

Nie wywołuj Cyby z lasu, bo znowu prezes Zbawiciel NARODU będzie musiał zwiekszyć załoge odgromników i piwnice na schron atomowy przerobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44814  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 16:56
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie "Niechaj

władza trzyma się z daleka przed wszelkimi zmianami" - rzekł Błaszczak.
O co chodzi?
PiS nie chce zniesienia ciszy wyborczej.
http://www.tv.rp.pl/artykul/873524,1...yborczego.html
A ja chcę.
Proponuję referendum.
A co, jak się bawić, to na całego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44815  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 17:09
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak ktoś nie jest chętny kupić Skota ma lepszą okazję. Tylko jak nia wjechać do Sejmu, ale od czego elektryczna głowa.LOL:

"USS Forrestal - 300-metrowa legenda amerykańskiej floty, został właśnie sprzedany za jednego centa. W końcu jak się dawało instrukcje zamachu na prezydenta to i z tym nie będzie problemu.
Może tym byś chciał pod sejm „popłynąć”? Ja wyśmiałem że prokuratura ciężarówkę [pisano pół roku temu] zamienili na SKOTA a i broni Brunonowi przybyło. Może przeszukali już przeszukane mieszkanie? Za drugim razem znaleźli?

Napisałem że ten artykuł [na podstawie wieści z prokuratury] jest pisany dla 100% idiotów.

Widocznie tego nie doczytałeś. A post w Wordzie miałem napisany wczoraj, ale internet wyłączyła chyba poczta i nie wysłałem. Tak więc już rano miałbyś link gdzie SKOTA kupić.

Elektryczna głowa jest lepsza niż pusta głowa. A instrukcji zamachu nigdy nie podawałem. Napisałem tylko że jednego pana to na Ukrainie posmarowano jajem—bo jaki pan to taki zamach. I jego ochrona taka na jaką zasługuje.

Tu masz ten mój post w którym wyśmiewałem prokuraturę i napisałem dla jakich to ludzi napisali. To samo znajdziesz w komentarzach pod artykułem. Ludzie piszą czy to dla kompletnych idiotów napisano. Chyba tak. A teraz dalej się „strachaj” co by było gdyby. Może będą dla poniektórych stopniować strach.

Nie zdziwiłbym się gdyby następnym razem napisali, że w Syrii zakupił broń chemiczną. Powodzenia lektury—ale mniej zachwytów, bo zdradzasz komu takie piszą.

Masz ten mój post do powtórnego poczytania, skoro raz nie doczytałeś:
http://www.klub.senior.pl/showpost.p...ostcount=44769
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44816  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 17:35
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Prof. Jadwinia

o prezesie i jego drużynie:
Cytat:
Kaczyński powinien pokazać zdolną, młodą ekipę gotową do realizacji nowych zadań dla Polski. Krzysztof Szczerski zamiast Witolda Waszczykowskiego. Adam Bielan byłby lepszy od Adama Hofmana. (...)
Hofman i Błaszczak szkodzą wizerunkowi PiS. Kiedy oni są na pierwszym froncie, czy prof. Krystyna Pawłowicz, która niepotrzebnie wdała się w medialne przepychanki, partia nie ma szans na pozyskanie nowego elektoratu. (...)
Nie ma już mamy i bliskiej rodziny, właściwie pozostał sam. Dawni działacze PC czy taki Adam Hofman dają mu namiastkę rodziny.
http://www.rp.pl/artykul/107684,1059...cierewicz.html

Ostatecznie nie wiem już, czy Hofman jest OK, czy tylko do ewentualnego przytulania zamiast np. żony.
A tyle wolnych dam wędruje po świecie.
Byłoby prezesowi lżej, ale to też wszystkiego nie załatwi.

Premier ma żonę, nawet dzieci i wnuczątko i... też jest zmęczony, co widać po nieefektywnych efektach.
Doradców i otoczenie obaj panowie mają do chrzanu, więc do wymiany, ale jakoś tych zmian nie chcą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44817  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 18:00
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 071
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Jeśli się odbędzie, nie zamierzam zawyżać frekwencji.
Poza tym nie biorę udziału w tego typu zbiorowiskach zwanych dla zmylenia - obywatelskimi.
Nie moja broszka wywracanie wszystkiego do góry nogami pod pretekstem ratowania maluchów.
Wczoraj odbyłam jeszcze dwie rozmowy w ramach drążenia problemu, a dzisiaj posłaniec przywiezie mi podstawy programowe i programy - zadanie domowe na weekend.

Dzięki wielkie, litościwa z Ciebie kobieta o gołębim sercu, ale na razie jestem bez formacji.
Ta, na którą głosowałam, wagaruje.

Szkoda, że nie wytłuściłaś akapitu o gołębim sercu;
mielibyśmy do tego czasu, na wątku, kilka pięknych zwłok o znamionach męskości, zeszłych z paroksyzmu śmiechu.
Ja wprawdzie nigdy w nie nie wątpiłam,
ale cóż..ja!

Natomiast nie sądzę, aby tylu rodziców chciało źle dla dzieci.
Nie wiem, nie wiem.

I jeszcze; kto, kiedy i po co wprowadził gimnazja? Czy ośmiolatka i liceum to był zły pomysł?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44818  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 18:09
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 071
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Co tym razem podstawia żaba? Jest mi strasznie wszystko jedno co o mnie sądzisz.


Szkoda wysiłku na obojętność. Nic nie sądzę. NIC.
Za duży rozziew między osobą, której nie znam ani nie poznam, a bytem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44819  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 18:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

[quote=POLA]

Cytat:
Ostatecznie nie wiem już, czy Hofman jest OK, czy tylko do ewentualnego przytulania zamiast np. żony.
Prezes Hofmana zamiast żony??? Byłoby to jakieś rozwiązanie szczególnie po wystepie Adiego na Podkarpaciu
Cytat:
A tyle wolnych dam wędruje po świecie.
Byłoby prezesowi lżej, ale to też wszystkiego nie załatwi.
Zaraz, powoli! Czy sugerujesz że dama [np Pawłowicz] w miejsce Hofmana nie załatwi prezesowych problemów?
Jak tak na spokojnie tę myśl przerobic, to jest w tym sporo sensu. W końcu Szczypińska była tuż, tuż i kwiecie zwiedło w zebach wielebnego.
Cytat:
Premier ma żonę, nawet dzieci i wnuczątko i... też jest zmęczony, co widać po nieefektywnych efektach.
Doradców i otoczenie obaj panowie mają do chrzanu, więc do wymiany, ale jakoś tych zmian nie chcą.
Nic ino Jadwinia -bis.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44820  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 18:20
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 071
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
o prezesie i jego drużynie:

Ostatecznie nie wiem już, czy Hofman jest OK, czy tylko do ewentualnego przytulania zamiast np. żony.
A tyle wolnych dam wędruje po świecie.
Byłoby prezesowi lżej, ale to też wszystkiego nie załatwi.

Premier ma żonę, nawet dzieci i wnuczątko i... też jest zmęczony, co widać po nieefektywnych efektach.
Doradców i otoczenie obaj panowie mają do chrzanu, więc do wymiany, ale jakoś tych zmian nie chcą.

Premier ma dodatkowo żonę - pisarkę, dumną kobietę ( jak o sobie pisze), która wiele razy od niego chciała odejść.
Cóż się dziwić, że baba biedaka zmęczyła?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.