menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #461  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 21:02
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

Chociaż nigdy jeszcze nie byłam z WAMI gratuluję udanych spotkań.Zawsze wam kibicuję.Pozdrowienia dla wszystkich Pomorzanek.
__________________
"Innego życia nie będzie".

Ostatnio edytowane przez zosinek : 13-08-2009 o 22:51.
  #462  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 21:20
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Cytat:
Napisał Niunio-Jola
Ja,Gdynianka, niestety nie znam tej piosenki o Gdyni.Bardzo mi się spodobała.Ja, urodzona Gdynianka, jestem nią zauroczona. Nie zamieniłabym Gdyni na żadne inne miasto.
Jolu, cieszę się, że spodobała się Tobie piosenka o naszej Gdyni kochanej.
Dla mnie także istnieje tylko Gdynia.
__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #463  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 21:33
Niunio-Jola's Avatar
Niunio-Jola Niunio-Jola jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Gdynia
Posty: 581
Domyślnie Hejka

Marzenko, zalogowałam się na to gdyńskie forum. Bardzo fajne. Często tam zaglądam. BUZIAKI
  #464  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 21:59
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Cytat:
Napisał Niunio-Jola
Marzenko, zalogowałam się na to gdyńskie forum. Bardzo fajne. Często tam zaglądam. BUZIAKI
Łomatko, Jolu, to moje własne, prywatne forum, a ja nie wiem, że Ty tam jesteś ?
Czy mogę poznać Twój login ?
Buziaczki wzajemne.
__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #465  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 22:05
dziewiątka's Avatar
dziewiątka dziewiątka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Włoszczowa
Posty: 24 347
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
Parasolka okazała się "prawdziwa". Oj co ja się z Nią mam...ale dobrze że jest jak jest...i że jest!
..no to kamień z serca... ...a co ja się naszukałam...
..buziaczki dla Mamusi Basieńki
__________________
część moich obrazków pochodzi ze stron dostępnych w necie ...
  #466  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 22:13
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

SERDECZNE GRATULACJE DLA UROCZYCH POMRZANEK,PIĘKNIE WYGLĄDACIE,NIKA W SWOIM ŻYWIOLE,W TAK GOSCINNYM GRONIE.JOLU DLA TWOJEJ M.BASI NISKIE UKLONY I POZDROWIENIA.
__________________
  #467  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 23:13
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Marzenko piosenka o Gdyni superowa...i tak sobie mysle moze i hymn Pomorzanek z tego zrobimy....Wroci Malwina i napewno cos zmontujemy.
Wklejam zdjecie z podpisem kto jest kto



Buziaki dla Wzystkich
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #468  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 23:41
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Honorko, pewnie, że możemy przerobić po swojemu...
Fotka opisowa jest super.
Nareszcie wiem kto jest kto.
__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #469  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 20:10
sylwetka's Avatar
sylwetka sylwetka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Gdańsk pomorskie Polska
Posty: 518
Domyślnie Witam !

Honorko, dzięki za objaśnienie zdjęcia, wszak na spotkaniu pojawiły się nowe Koleżanki i gdyby nie było imion na zdjęciu, to bym nie wiedziała, Która jest, Którą.
Tak się złożyło, że nie mogłam rodziny z Polski, zostawić samej i dlatego nie zawitałam do Was. Miałam nadzieję, że wpadnę chociaż na godzinkę, no niestety, rodzinka wybrała kurs na Kaszuby do słynnego domu " do góry nogami ", który mieści się w Szymbarku. To nie ten kierunek.
Już słyszałam, że bawiłyście się świetnie, no i zaszczycił spotkanie Gość Honorowy, który jest na jednym ze zdjęć.
Jolitko, Mama trzyma się wspaniale, a jaka elegancka !
Myślę, że jeszcze będę miała okazję poznać.
Pozdrawiam Wszystkie Uczestniczki spotkania.
  #470  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 20:46
Niunio-Jola's Avatar
Niunio-Jola Niunio-Jola jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Gdynia
Posty: 581
Domyślnie Hejka

My Cię też wszystkie pięknie pozdrawiamy, prawda? Buziaczki
  #471  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 21:38
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Kłaniam się Pomorzankom, miło oglądać Wasze uśmiechnięte, radosne buziunie, jestescie wspaniałe, co potwierdziła osobiscie poznana w realu Duszka, widać radość ze spotkania. Pozdrawiam z Wrocławia
__________________
]


  #472  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 01:03
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Kłaniam Wam sie pięknie i ciesze , ze mogę rozmawiac znów z Wami....czy czułyście ciężar mojej duszy 11 ego?
  #473  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 11:19
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Malinko

Uprzejmie donoszę, że część Dziewcząt - wydaje mi się, że na znak solidarności z Tobą zamówiła ...Name:  6.jpg
Views: 59
Size:  2.2 KB tatara z łososia więc szef kuchni nie odczuł Twojej nieobecności natomiast my bardzo.
Czuwaj - proszę nad swoim grafikiem pracy na wrzesień bo Pomorzanki sugerują spotkanie na 14 września (poniedziałek) ponieważ to II rocznica (już) naszego rozpoznania ,zapoznania oraz poznania!
p.s. a co Szanowna Reszta na to?
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #474  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 14:28
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Dzieki Jolu bardzo....oczywiście na dzien dzisiejszy jestem cała zwarta i gotowa na 14 wrzesnia.....jak Mama Twoja zniosła ten wiedźmiarski klimat?
  #475  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 15:49
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie re Malwince ale i do wiadomości wszystkich Pomorzanek

nie jestem pewna czy to ja nie zburzyłam atmosfery naszego spotkania pomysłem chyba w historii sabatów nawet tych prawdziwych - rzadkim, ale moja M. była i pozostaje zachwycona, oczarowana, wycałowana - co bardzo lubi, a czego ja Jej żałuję... Na swoim deptaku cały czas wypatruje osób które byłyby "godne" wysłuchania Jej opowieści.
Mnie na okazanie wdzięczności Pomorzaneczkom za opiekę jaką się czuję wśród Nich a teraz życzliwe potraktowanie mojego "wybryku" brak słów...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #476  
Nieprzeczytane 16-08-2009, 13:11
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 453
Domyślnie


Jolu 14 września nie mogę być na spotkaniu..ale myślami będę z Wami. Ja natomiast będę na turnusie rehabilitacyjnym w miejscowości Szymbark 7 - 21.09.I obejrzę sobie ten słynny "DOM DO GÓRY NOGAMI" oraz pozostałe atrakcje..ale o tym potem jak wrócę .



MIŁEGO SŁONECZNEGO DNIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ .
__________________
Zosia
  #477  
Nieprzeczytane 16-08-2009, 13:24
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 453
Domyślnie


Honorko , Było Mi Bardzo Miło Poznać Was Osobiście, Całą Gromadkę Wspaniałych Pomorzanek, I Naszego Super Gościa,pozdrowienia Dla P.Basi...
Trzymajmy Tak Dalej By Nam Było Zawsze Wesoło, A Fotki Pozostaną Naszym Niezapomnianym Wspomnieniem .buziaczki Dla Was Miłe Pomorzanki.
A Tak Po Cichutku..córka Już Mnie Wygania Na Spacer,bym Nie Zapomniała Spacerów W Gdyni I Tej "wspinaczki Górskiej"
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 16-08-2009 o 21:12.
  #478  
Nieprzeczytane 16-08-2009, 13:31
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Jolu,cieszę się,że M.gościła na spotkaniu akurat w tym samym terminie co ja!Było mi baaardzo miło poznać Was obie.Buziaki.
  #479  
Nieprzeczytane 16-08-2009, 14:18
dziewiątka's Avatar
dziewiątka dziewiątka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Włoszczowa
Posty: 24 347
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
Uprzejmie donoszę, że część Dziewcząt - wydaje mi się, że na znak solidarności z Tobą zamówiła ...Załącznik 29027 tatara z łososia więc szef kuchni nie odczuł Twojej nieobecności natomiast my bardzo.
Czuwaj - proszę nad swoim grafikiem pracy na wrzesień bo Pomorzanki sugerują spotkanie na 14 września (poniedziałek) ponieważ to II rocznica (już) naszego rozpoznania ,zapoznania oraz poznania!
p.s. a co Szanowna Reszta na to?

he he ...Pomorzanki Miłe !!...cosik mi się zdaje, ze w pobliżu Waszego terminu spotkania wrześniowego świętokrzyszczanki też się spotykają ....wstępnie w połowie września w Sielpi ...u Elizki .....
__________________
część moich obrazków pochodzi ze stron dostępnych w necie ...
  #480  
Nieprzeczytane 16-08-2009, 16:20
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Cytat:
Napisał dziewiątka
he he ...Pomorzanki Miłe !!...cosik mi się zdaje, ze w pobliżu Waszego terminu spotkania wrześniowego świętokrzyszczanki też się spotykają ....wstępnie w połowie września w Sielpi ...u Elizki .....

U nas data - póki nie znajdą się "poważne przeciwskazania" wydaje mi się obowiązującą z racji II rocznicy I spotkania. Sierpniowe - o ile dobrze policzyłam, a zwłaszcza o ile dobrze pamiętam było (z tych "zbiorowych"!) 15-te . Na własny teren - choć skromny (ale serducho wielkie!) odwarzyła się wpuścić nas tylko Honorka, ale to były początki i grono sympatyków nieco mniejsze. Dobrze się stało, że była okazja poznania jej uroczego Jasieńka! Ja użyłam podstępu i swoją M. przywiozłam do Gospody (dobrze, że dała się odesłać taksówką po dwóch (aż!) godzinach.)
Frekwencja naszych spotkań budzi we mnie dwa skrajne odczucia: I cieszę się, że tyle nas i że mamy przyjemność poznawać odwiedzające nasze spotkania osoby, II. czuję się trochę "niedogadana" bo z każdym nie da rady...Chciałam zaproponować po godzinie lub dwóch spotkania przesiadkę o parę miejsc, ale jakoś nie wyszło... poza tym ja staram się nie narzucać swego towarzystwa osobom niepalącym i tylko z palącymi staramy się tworzyć gromadkę...
Alem się rozgadała... przepraszam, całuję, pozdrawiam
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Zamknięty Temat


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Województwo warmińsko-mazurskie: powitanie i "lista obecności" admin warmińsko-mazurskie 292 24-12-2017 19:20
Województwo kujawsko-pomorskie: powitanie i "lista obecności" admin kujawsko-pomorskie 10460 13-06-2010 08:36
Województwo pomorskie: powitanie i "lista obecności" cz.III jolita pomorskie 523 22-04-2009 18:25
Województwo pomorskie: powitanie i "lista obecności" cz.II jolita pomorskie 501 18-10-2008 23:52
Województwo pomorskie: powitanie i "lista obecności" admin pomorskie 501 14-04-2008 19:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.