menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4801  
Nieprzeczytane 12-01-2015, 11:30
halkow halkow jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Białystok
Posty: 37
Domyślnie

Witam wszystkich samotników i promyki słoneczka przesyłam.
U mnie ładna pogoda świeci słoneczko, wiatr ucichł, a ja wybieram się na dłuższy spacer i zakupy.Edwardzie w tak długie wieczory i jeszcze wietrzne wspomnienie wracają. Ja natomiast łapię dołki ale wtedy szybciutko się ubieram i wychodzę pobiegać po osiedlu. Troszkę mi to mija- lepsze to niż siedzieć i buczeć.Danusiu z tymi znajomościami z portali to moja sąsiadka miała masę komicznych sytuacji. Powiem ci, że kilkakrotnie razem przeglądałyśmy tych adoratorów, ale oka nie było na kim zawiesić.Przez dwa lata buszowała na portalach, a przyjaciela zapoznała z bloku obok i jest bardzo szczęśliwa.I tobie życzę wspaniałej znajomości i przyjaźni i...wszystkiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4802  
Nieprzeczytane 12-01-2015, 11:48
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam i pozdrawiam wszystkich.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4803  
Nieprzeczytane 12-01-2015, 12:00
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

witajcie
u mnie bezdeszczowo i w miarę pogodnie a że zamiaru nie mam ani potrzeby wychodzić z domu na razie... to pranie zrobię
Danuśka widzę, że odkryłaś piękno koncertów
czasem też bywam.
Pisz, pisz bo dla mnie jesteś jak słoneczko

Ludzie, dołki wszystkim się zdarzają ważne by w nich nie siedzieć.
To tak jest jak z pogodą...pogoda chmurna, deszczowa zmienia się w słoneczną i takiej to pogody, pogody słonecznej wam życzę
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4804  
Nieprzeczytane 12-01-2015, 14:22
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 923
Domyślnie

Po wczorajszej nocy dzisiaj spałam jak dwa susły. Wstałam wypoczęta i radosna, pełna ochoty do życia. Może jaką górę przeniosę albo wykopię rzekę...?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4805  
Nieprzeczytane 12-01-2015, 14:28
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Sznycle upieczone obiadek gotowy to czas z wigilii prezenty otworzyć, szukam kremu do rąk o jest z Dove a to dobrze jeszcze podziękuje i ręce posmaruję. Danusia zaśpiewała pięknie i jest wesoło to dobrze. Ja też już jedną sprawę załatwiłam to z głowy i myśli ( jak ja nie lubię urzędów to tak jak wchodzić do piekła) odstawie na rok niech sobie odpoczywa, a ja ciało na płasko wyciągnę niech sobie też odpoczywa Życzę naszym Samotnym miłego popołudnia
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4806  
Nieprzeczytane 12-01-2015, 15:44
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Jak na razie po obejściu się kręcę..pranie też się kręci.
gdybym ja miał cztery nogi mi się przypomniało
https://www.youtube.com/watch?v=UnR0povwD24
i zaległam na legowisku
Obiad mam od wczoraj to dziś gotowania nie mam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4807  
Nieprzeczytane 12-01-2015, 17:19
anuska15's Avatar
anuska15 anuska15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: dolnośląskie
Posty: 663
Domyślnie

Serdecznie witam samotnych i nie tylko .Danuśka,masz odwagę i cierpliwość do poszukiwania przyjaciela,życzę Ci żebyś znalazła takiego całkiem normalnego i miłego pana,chociaż znajome twierdzą,że takich już nie ma.Jestem też samotna,ale wolę to niż rozczarowania,a może po prostu za wiele wymagamy od kandydatów na partnera.W każdym razie przyzwyczaiłam się do życia w pojedynkę i jest mi z tym dobrze.Mam znajomych w realu i wirtualnych więc taka samotna chyba nie jestem.Problem tylko w tym,że tych realnych trudno namówić nawet do wyjścia na spacer a co dopiero na pogaduchy do kawiarni czy kina.Dobrze, że jestem tutaj,mogę poklikać,poczytać po prostu być wśród życzliwych ludzi. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4808  
Nieprzeczytane 12-01-2015, 17:40
Pamira's Avatar
Pamira Pamira jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 20 029
Domyślnie

Nie ma chętnych nad jezioro zajrzeć?
To może ktoś po ulicach pochodzi ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4809  
Nieprzeczytane 12-01-2015, 21:22
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Herbatkę sąsiedzką miałam

Mirko pochodziłam a teraz w łódce posiedzę

Cytat:
Napisał anuska15
Mam znajomych w realu i wirtualnych więc taka samotna chyba nie jestem.Problem tylko w tym,że tych realnych trudno namówić nawet do wyjścia na spacer a co dopiero na pogaduchy do kawiarni czy kina.Dobrze, że jestem tutaj,mogę poklikać,poczytać po prostu być wśród życzliwych ludzi.

Lecz zaprosić do siebie znajomych przecież możesz wystarczy raz w tygodniu a pomału się rozkręci bywanie ze sobą


Przez kolejne grudnie, maje każdy goni jak szalony,
A za nami pozostaje sto okazji przegapionych
Ktoś wytyka nam co chwilę
W mróz czy upał, w zimie, w lecie
Szans niedostrzeżonych tyle
I ktoś rację ma, lecz przecież

Jeszcze w zielone gramy,
https://www.youtube.com/watch?v=NeWYgFQYAF0
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 12-01-2015 o 21:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4810  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 08:18
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Witam Samotnych życzę pięknego ja dziś herbatkę wysączę i do urzędu spacerkiem zajdę Pozdrawiam Was serdecznie życzę wspaniałego dnia Anuska masz racje w realu ciężko kogoś namówić na spacer nawet koncepcja że się schudnie nie pomogła
Pamirko po twoich uliczkach bardzo często chodziłam i jezioro tez zwiedziłam ale jeszcze raz pochodzę dziękuję i pozdrawiam

__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4811  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 09:06
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Anuska, doskonale cie rozumiem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4812  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 10:44
anuska15's Avatar
anuska15 anuska15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: dolnośląskie
Posty: 663
Domyślnie

Arti,oczywiście,że mogę i to robię,mój dom jest otwarty dla wszystkich,ale jak ktoś nie chce,to każdy pretekst jest dobry,a to brak czasu,a to ktoś nie lubi psów,albo przychodzi wnusiu.Nie mam tych znajomych dużo,ale z tych co mam to tylko jedna daje się namówić na wspólne spędzanie czasu.Pozostałych trudno wyciągnąć z domu,obserwują świat przez okno.Widocznie tak jest dla nich przyjemniej.Ciekawa jestem,czy też macie takie znajome.Sama też jestem raczej domatorką,ale czasami chce się bardzo wyjść do ludzi,pogadać,pospacerować,wypić kawę w towarzystwie drugiego człowieka. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4813  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 11:18
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 590
Domyślnie

Witam.
Pogoda zdecydowanie poprawiła się, jest ciepło i słonecznie a że za godzinkę muszę być w gabinecie fizykoterapii więc z przyjemnością wyprowadzę rowerek. /około 2 km to spory kawałek drogi/.
Słonecznego wtorku życzę wszystkim samotnym i tym którzy mają towarzystwo no i na spacerek zapraszam.
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4814  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 11:48
halkow halkow jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Białystok
Posty: 37
Domyślnie

Witam serdecznie. U mnie dzisiaj szaro i buro. Przegląd informacji politycznych i plotkarskich zrobiony teraz wpadłam do was sprawdzić dzisiejsze nastroje. Anuska wszystkie chyba mamy te same problemy. Ostatnio to nawet zaczęłam sama do opery chodzić, jak mi ktoś robi łaskę, że ze mną idzie to po co zmuszać. Zauważyłam, iż dużo osób samotnie wybiera spektakle. Muszę jeszcze zacząć chodzić sama do kina i będzie o kej.Wiem, że samotność w domu to nie fajna sprawa (dzieci mam w Warszawie). Głowa do góry damy sobie radę w pojedynkę jak inni wolą siedzieć w domu.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4815  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 17:08
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Była piękna słoneczna pogoda ...lubię taką.
Z Busem przeszliśmy załatwiwszy parę pilnych swoich spraw z drobnymi konfliktami interesów
Chętnie Blusisko pobiegałoby luzem, wiem.
Ze spotkanym byłym sąsiadem z lat panieńskich pogadałam.
Jeżdżąc samochodem możliwości spotkań znajomych jest prawie żadna
a co tak tu ciiiicho...moja melodia która mi dziś towarzyszyła i towarzyszy to https://www.youtube.com/watch?v=hjZXYbSPqt0
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4816  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 19:12
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Anuska, ja tez nie mam tych znajomych zbyt wielu, a ci których mam mieszkają o te kilka km za daleko, dosłownie...spotykamy się od czasu do czasu na kawie i pogaduszkach, ale nie ma nikogo w sąsiedztwie, kto byłby w zasiegu ręki przez cały rok...na szczęście mam prace i mało czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4817  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 19:18
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dobry wieczór!Nie jest to właściwie moja pora na wpisywanie wątków ani postów-ale chętnie przeczytałam Wasze wpisy!Tak,czuje sie szczęsliwa z tym śpiewaniem,wreszcie znalazłam coś dla ducha,coś co daje mi ogromną radość i satysfakcję.To i te dzieci z patologii,którym czytam w świetlicy.Od czwartku znów zaczynam bo świetlica w okresie okołoświątecznym była nieczynna!Śmieję się sama z siebie z tych poszukiwań,nie przejmuję sie,że nikogo godnego nie poznałam!!Lubie poznawać ludzi,ale powoli dochodzę do wniosku,że nie jest mi dane ani przeżycie wielkiej miłości,ani 100%przyjazni!!Umysł jeszcze pracuje,ale stary grat-komputer zawiesza się coraz częsciej!Pół godziny czekam na załadowanie Mozilli,drugie pół,żeby zalogować się na seniorka!Córka ma mi oddać swój stacjonarny bardziej nowy model to powstawiam sobie wszystko.Ona ma chyba Chrome,będę się uczyć jak wszystko powstawiać!Zrobie to sama a co nie dam rady to zięć przyjedzie kiedyś i założy!Office mi nie jest potrzebny-nie będe nic liczyć ani wpisywać.No cóż,kończę i życzę miłego wieczoru i dobrego snu!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4818  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 19:28
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 590
Domyślnie

Danusiu, ja mam i Mozillę i Chrome ale zdecydowanie wolę Chrome jest bardziej "poukładane"a wszystko co masz na Mozilli możesz "adoptować" na Chrome, bardzo łatwo.
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4819  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 21:51
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
..........................ale stary grat-komputer zawiesza się coraz częsciej!Pół godziny czekam na załadowanie Mozilli,drugie pół,żeby zalogować się na ........................!

Miałem podobny problem. Zaniosłem komputer do punktu. Wyczyścili mi wszystko. Pliki poprzenosili na pendrive i wgrali system od nowa. Za system od nowa z wgraniem sterowników zapłaciłem 80 zł. Zmiana była bardzo duża. teraz mam laptopa bo wygodniejszy, ale czasem korzystam nadal ze starego komputera i działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4820  
Nieprzeczytane 13-01-2015, 21:52
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 923
Domyślnie

Już drugi dzień mam kłopoty z internetem. Co chwila pokazuje mi się komunikat: Strona internetowa jest niedostępna. Najbardziej denerwuje kiedy ukazuje się po wysłaniu napisanego postu. Ileż takich postów przez ten czas poleciało w przestrzeń!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.