menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4801  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 01:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Co prawie połowa narodu to bydło? Bo tak chce pluto37?
No to jak pozostałą nazwać? Yntelygęci?

kazek! Nieszczescie ty nasze!
NIE KLAM!!!
Odstaw mieszanke.
I znajdz cytat!
I zachowuj sie przyzwoicie, bo gajowy czuwa.
I napisz skad ci miedzy uszy wlazla polowa narodu?
Dodawania cie w szkolach nie uczyli, czy ci sie w oczkach mnozy po likworach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4802  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 01:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Jezeli jasno wytlumaczyłam,to bardzo proszę.
I jeszcze jak niektorzy podkreślają czytaj ze zrozumieniem.
Pozdrawiam.

Szanowna Barbaro!
Wytlumaczylas jasno.
Problem w tym, ze tlumaczenie to jedno, a przyjecie wiadomosci na klate to drugie.
Mialas okazje ogladac jak jasne tlumaczenia przyjmuja pod krzyzem na Krakowskiem wybrane przedstawiciele narodu wybranego na przemurze.
Absorbcja wiadomosci z drzewa zlego i dobrego zalezna jest jedynie od pojemnosci narzadu ktory do tego Natura przeznaczyla.
I TU jest "hund begraben"
ps czytanie ze zrozumieniem to ...trudna sztuka.
I nie na kazdym podworku tej umiejetnosci uczono.
Szczegolnie kiedy zupa chmielowa pojawia sie nadmiarze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4803  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 08:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie PiSkonkret

O tym jak PiS interesuje ekonomia i polityka ekonomiczna panstwa swiadczy obecnosc przedstawicieli tej zatroskanej stanem finansow i stanem gospodarki na sejmowej sali w czasie kiedy premier i minister finansow skladali wyjasnienia i oswiadczenia dlaczego podnosza vat
Cytat:
Debaty domagali się posłowie PiS, by usłyszeć, jaka jest sytuacja gospodarcza i jaki plan ma rząd na wyjście z kryzysu. Ale sala świeciła pustkami.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75478,8215658,T...xzz0viFEuLw 5
Zadyma jest ciekawsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4804  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 09:03
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

Ciekawy wywiad z psycholog Ewą Woydyłło na temat wypadków pod Pałacem.

Mały cytat:"Poseł Palikot jest osobą, która na nieszczęście nie jest traktowana poważnie. Chociaż w moich oczach coraz bardziej zyskuje jako człowiek o największym potencjale moralnym. Jeśli chodzi o walory charakteru, ducha, odwagi, prawdy, to na forum polityki drugiego takiego nie znam"

http://www.polskatimes.pl/stronaglow...esja,id,t.html
__________________
''Absurdem jest żądać od człowieka, aby nigdy się nie zmieniał."
http://donkaja0335.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4805  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 09:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał donka
Ciekawy wywiad z psycholog Ewą Woydyłło na temat wypadków pod Pałacem.

Mały cytat:"Poseł Palikot jest osobą, która na nieszczęście nie jest traktowana poważnie. Chociaż w moich oczach coraz bardziej zyskuje jako człowiek o największym potencjale moralnym. Jeśli chodzi o walory charakteru, ducha, odwagi, prawdy, to na forum polityki drugiego takiego nie znam"

http://www.polskatimes.pl/stronaglow...esja,id,t.html

Tez mi sie ten wywiad spodobal.
Tzn ze P.theT. nie samym Zaremba i Karnowskim stoi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4806  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 09:55
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
O tym jak PiS interesuje ekonomia i polityka ekonomiczna panstwa swiadczy obecnosc przedstawicieli tej zatroskanej stanem finansow i stanem gospodarki na sejmowej sali w czasie kiedy premier i minister finansow skladali wyjasnienia i oswiadczenia dlaczego podnosza vat

Zadyma jest ciekawsza.

Pluto, twoje tendencyjne elukubracje sięgają obecnie dna absurdu.

A co niby mieliby zrobić?
Zawetować?
A może wyjaśnić tygrysowi gospodarki, że to co robi jest bez sensu? Wtedy taki pluto podniósłby wrzask do niebios,
jak to się utrudnia życie jakże pracowitej Partii Obwiesi,
która powołała specjalny zespół do analizy wet ś.p. prezydenta.

A są one na oficjalnej stronie.
A może chodzi o postawienie go pośmiertnie przed sądem,
tak jak mają być przed TS / za zbrodnie wojenne !!/ postawieni Kwaśniewski i Miller.
O ile Sejm się zgodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4807  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 10:02
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A co niby mieliby zrobić?
Zawetować?
Lila - mieliby posłuchać i pomyśleć.....

SLD pracuje nad dokumentem, w którym chce pokazać obszary, gdzie nie są przestrzegane zasady rozdziału Kościoła od państwa. "Projekt świeckiego państwa" - tak zatytułowany ma być tekst - miałby być punktem wyjścia do debaty o świeckości państwa w Polsce. Po wtorkowych przepychankach z obrońcami krzyża pod Pałacem Prezydenckim, SLD chce też 10 sierpnia zorganizować wiec "w obronie konstytucji" i za świeckością państwa.
Jestem za i na wybory mocno mój głos przemyślę czy nie oddam im ... patrząc na działania rządu, kościoła, PiSu, coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że chyba tylko tak można coś zmienić...
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...okumentem.html

Cytat:
Lila A może chodzi o postawienie go pośmiertnie przed sądem,
tak jak mają być przed TS / za zbrodnie wojenne !!/ postawieni Kwaśniewski i Miller.
O ile Sejm się zgodzi.

Mam nadzieję, że sejm nie będzie takim głupim sejmem, żeby się zgodzić.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4808  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 10:19
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Żarówka

Żywię nadzieję, że ostatnie wydarzenia wpłyną na zwiększenie elektoratu lewicy. Na razie jest wybór pomiedzy dwoma prawicowymi partiami (czyli dżumą i cholerą). Jeżeli ktoś ma coś zmienić to tylko lewica.
Wiele zmian w powojennej Polsce wydawało się niemożliwych, a jednak się stały, stąd moja nadzieja, że w przyszłym roku nastąpi kolejna zmiana, która poskutkuje reformą państwa, poprawą gospodarki, nowoczesnymi reformami i przywróceniem Polsce świeckiego charakteru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4809  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 10:23
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Zadyma jest ciekawsza.

A ciekawsza.

Platforma będzie w sytuacji, w której trzeba by wypowiedzieć obywatelskie posłuszeństwo takim decyzjom rządu.
..

To są słowa Donalda Tuska sprzed 3 lat.
Więc niech się nie dziwi, tylko zbiera żniwo słów swoich w pokorze. Tym bardziej że sierpień,
czas żęcia się zaczął.

Wypowiedzenie obywatelskiego posłuszeństwa...
Trzeba być osłem dardanelskim aby takie słowa powiedzieć publicznie.

I tyle..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4810  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 10:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=Lila]
Cytat:
Pluto, twoje tendencyjne elukubracje sięgają obecnie dna absurdu.
Lilu! Chyba niewyraznie napisalem cos, albo zle cos zrozumialas co damom sie czasem zdarza.
To jeszcze raz napisze wolniej.
PiS zyczyl sobie informacji od premiera o ekonomicznych planach rzadu. I dobre wychowanie wymaga, ze jesli chce sie informacji to jak juz ktos ja przedstwic zechce, to wypadaloby jej wysluchac.
moze to absurdalne zyczenie, ale w koncu swiat jest pelen absurdow. Szczegolnie kiedy patrzy sie na dzialalnosc twojej ulubionej partii i jej wodz, to mozna dojsc do wniosku ze absurd doszedl do zenitu i jeszcze sie rozwija w niewiadome przestrzenie.
Cytat:
A co niby mieliby zrobić?
Zawetować?
Nie! Lilu Szanowna. Wysluchac, a nie olac. W koncu sami chcieli.
Cytat:
A może wyjaśnić tygrysowi gospodarki, że to co robi jest bez sensu? Wtedy taki pluto podniósłby wrzask do niebios,
jak to się utrudnia życie jakże pracowitej Partii Obwiesi,
która powołała specjalny zespół do analizy wet ś.p. prezydenta.
Mogli wyjasniac i poniewierac, albo pokazac, ze maja lepsze pomysly. Ale lepsze pomysly w PiSuarze [skoro juz w tej poetyce sie obracamy] to zjawisko nieznane.
A ow zespol to calkiem rozsadne posuniecie. Skoro wetowal, to chyba jakos veta musial uzasadniac, choc w przypadku nieboszczyka, to roznie bywalo. NIE bo NIE to byl dosc czesty wykwit jego intelektu. Polecam wynurzenia Kownackiego b.szefa jego kancelarii, BEZCENNE w tej materii
Cytat:
A są one na oficjalnej stronie.
A może chodzi o postawienie go pośmiertnie przed sądem,
tak jak mają być przed TS / za zbrodnie wojenne !!/ postawieni Kwaśniewski i Miller.
O ile Sejm się zgodzi.
Lilu!
Alez Ty masz fantazje. Czy mi sie zdaje, czy ty cos o absurdach pisalas?
I czy popelnie nietakt, jesli spytam czy wszystko w rodzinie i okolicy OK?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4811  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 10:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila

Wypowiedzenie obywatelskiego posłuszeństwa...
Trzeba być osłem dardanelskim aby takie słowa powiedzieć publicznie.

I tyle..

A jeszcze wiekszym jesli sie nie przytacza okolicznosci takiemu wyznaniu towarzyszacych.
I ...tyle
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4812  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 10:43
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Żywię nadzieję, że ostatnie wydarzenia wpłyną na zwiększenie elektoratu lewicy. Na razie jest wybór pomiedzy dwoma prawicowymi partiami (czyli dżumą i cholerą). Jeżeli ktoś ma coś zmienić to tylko lewica.
Wiele zmian w powojennej Polsce wydawało się niemożliwych, a jednak się stały, stąd moja nadzieja, że w przyszłym roku nastąpi kolejna zmiana, która poskutkuje reformą państwa, poprawą gospodarki, nowoczesnymi reformami i przywróceniem Polsce świeckiego charakteru.

Maju
Problem w tym, ze lewica w chwili obecnej (w przeszlosci tez) jest bardzo koniunkturalna (konkordat zatwierdzony przez Kwasniewskiego).
Lewica podczas swoich rzadow nie przeprowadzila zadnych reform strukturalnych a nawet je zahamowala (likwidacja Kas Chorych).
Mam nadzieje, ze juz w niedlugim czasie poglady przywodcow partyjnych i spoleczenstwa ustabilizuja sie do tego stopnia, ze bedzie wiadomo, ktora partia jest prawicowa, ktora centrowa, liberalna czy lewicowa.
Dotychczas, od lat dwudziestu, nie ma u nas partii o sprecyzowanym programie zgodnym z encyklopedyczna definicja.
Wszystkie programy sa mieszaninami wszystkiego - z lekka przewaga na prawo lub lewo i wszystkie maja wpisane w swoj program populizm - a my musimy wybierac zawsze mniejsze zlo, patrzac na to, ktory przywodca jest mniej niebezpieczny dla kraju, finansow, gospodarki, stosunkow miedzynarodowych a zwlaszcza ze wzgledu osobiste cech charakteru wodzow.
Dzisiejsza lewica jest niezdolna do zapewnienia nam dobrobytu i bezstresowego zycia tak samo jak i pozostale partie, a moze poprzez swoj duzy populizm byc bardziej niebezpieczna od niektorych innych.
Oczywiscie jest mniejszym zlem od PiS, ale tylko troche.

Napieralski nie bedzie walczyl z kosciolem, jest zdeklarowanym katolikiem.
I wie, ze KK to wszechpotezna globalna korporacja.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4813  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 10:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Żywię nadzieję, że ostatnie wydarzenia wpłyną na zwiększenie elektoratu lewicy. Na razie jest wybór pomiedzy dwoma prawicowymi partiami (czyli dżumą i cholerą). Jeżeli ktoś ma coś zmienić to tylko lewica.

Maju! Tylko najpierw jakas logiczna lewica musi sie pojawic.
Na dzien dzisiejszy, to masz platikowego Napieralskiego, ktory miota sie z antyklerykalna piana na gebie i nic z tego nie wynika i lewice typu PiS. Co prezes tej lewicowej partii wyraznie oswiadczyl klaniajac sie nisko Oleksemu i duchowi Gierka.
Mozesz na wyjasnic co chcialabys, zeby ta "lewica" zalatwila zanim sama siebie zalatwi, bo na to najbardziej sie zanosi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4814  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 11:02
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Za Wikipedią:

Cytat:
Rządy III Rzeczypospolitej (od 1989)
Rząd Tadeusza Mazowieckiego
Rząd Jana Krzysztofa Bieleckiego
Rząd Jana Olszewskiego
Rząd Waldemara Pawlaka (1)
Rząd Hanny Suchockiej
Rząd Waldemara Pawlaka (2)
Rząd Józefa Oleksego
Rząd Włodzimierza Cimoszewicza
Rząd Jerzego Buzka
Rząd Leszka Millera
Rząd Marka Belki (1)
Rząd Marka Belki (2)
Rząd Kazimierza Marcinkiewicza
Rząd Jarosława Kaczyńskiego
Rząd Donalda Tuska

Tyle mieliśmy rządów po 1989 r.
Powrotu którego chcielibyśmy, bo wg mnie to ciągle karuzela...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4815  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 11:30
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Maju! Tylko najpierw jakas logiczna lewica musi sie pojawic.
Na dzien dzisiejszy, to masz platikowego Napieralskiego, ktory miota sie z antyklerykalna piana na gebie i nic z tego nie wynika i lewice typu PiS. Co prezes tej lewicowej partii wyraznie oswiadczyl klaniajac sie nisko Oleksemu i duchowi Gierka.
Mozesz na wyjasnic co chcialabys, zeby ta "lewica" zalatwila zanim sama siebie zalatwi, bo na to najbardziej sie zanosi.
Zgadzam się i czekam na odnowioną lewicę. Samo stwierdzenie, że wszyscy są oszustami i nierobami nie daje pola do wyboru i sytuacja staje się bez wyjścia. Mieliśmy okazję poznać ich wszystkich, Krystynka zamieściła wykaz i możemy teraz dyskutować, który rząd zrobił najwięcej. Możę to dziwne ale dla mnie najwięcej zrobił rząd Mazowieckiego z flagowym Balcerowiczem, zmienił system gospodarczy państwa to wielki wyczyn. Kogoś takiego nam teraz potrzeba. Co do przekonań religijnych to każdy ma jakieś i to powinno byc jego prywatną sparwą. Mnie chodzi wyłącznie o respektowanie konstytucji czego nie widzę obecnie. Prawdą jest, że Kwaśniewski zatwierdził konkordat, ale to rzady lewicy odsunęły to zatwierdzenie o pięć lat, był podpisany w 1993, a ratyfikowany w 1998, sprawdźmy kto rządził jak Kwaśniewski podpisywał, a gdyby zawetował to co 3/5 i po wecie? Jeszcze jedno pytanie o skład personalny koalicji partii AWS??????

A tu jest ten co rządził i doprowadził sprawę do końca:
Jerzy Buzek został desygnowany na premiera przez prezydenta Kwaśniewskiego w dniu 17 października 1997, po wygranych wyborach przez koalicję partii AWS. Przejął władzę po ustąpieniu rządu Włodzimierza Cimoszewicza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4816  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 11:39
aktre's Avatar
aktre aktre jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 397
Domyślnie

Lewica to nie tylko SLD z Napieralskim, ale też Socjaldemokracja Marka Borowskiego. Dzięki niej do sejmu wszedł Bartosz Arłukowicz. Chyba w 2008 roku przeszedł do klubu lewicy. A teraz - jest dobry i Napier chce się go pozbyć. Tak się podcina skrzydła lepszym od siebie.Ale to margines.
SdPL to partia z dobrym programem i ma kim go realizować.
Nie agituję - zresztą w Polsce jest sporo partii i wypadałoby zapoznać się z nimi a nie wybierać "mniejsze zło" tylko dla tego, że promują się za naszą kasę. Partie polityczne nie powinny być finansowane z naszych podatków.


__________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #4817  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 12:48
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Możę to dziwne ale dla mnie najwięcej zrobił rząd Mazowieckiego z flagowym Balcerowiczem, zmienił system gospodarczy państwa to wielki wyczyn. Kogoś takiego nam teraz potrzeba. Co do przekonań religijnych to każdy ma jakieś i to powinno byc jego prywatną sparwą. Mnie chodzi wyłącznie o respektowanie konstytucji czego nie widzę obecnie.

Tez uwazam, ze rzad p.Mazowieckiego zrobil duzo i podobnego rzadu nam potrzeba. Tak jak Ty, glosowalam na mniejsze zlo (moj kandytat nie wszedl do II tury) - jednak obawiam sie, czy kandydat - obecnie Prezydent, bedzie mial sile aby przezwyciezyc klody rzucane mu pod nogi. Bardzo bym chciala aby Polska byla nowoczesnym, laickim panstwem, ktore jest respektowane w Europie (nie mowie na swiecie). Czy myslicie, ze my dorosniemy jednego dnia do prawdziwej "D-emokracji", gdzie sa respektowane prawa, gdzie poprostu mozna zyc spokojnie i dostatnie??????????
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4818  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 12:59
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Demokracji długo nie zaznamy niestety, bo słuchając hazardowej i takiej wściekłości jaka zapanowała tam, to już dawno nie słuchałam.
Arłukowicz dzięki tej komisji wypłyną na szerokie wody. Kempa walczy jak lwica o PIS, a przewodniczący zamiata pod dywan.
Robi mi się niedobrze, a ta zaciekłość w oczach całego kraju długo nas do demokracji nie doprowadzi.
Trzeba iść na spacer i złapać świeżego powietrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4819  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 13:07
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał saguela
Demokracji długo nie zaznamy niestety, bo słuchając hazardowej i takiej wściekłości jaka zapanowała tam, to już dawno nie słuchałam.
Arłukowicz dzięki tej komisji wypłyną na szerokie wody. Kempa walczy jak lwica o PIS, a przewodniczący zamiata pod dywan.
Robi mi się niedobrze, a ta zaciekłość w oczach całego kraju długo nas do demokracji nie doprowadzi.
Trzeba iść na spacer i złapać świeżego powietrza.
Bo wg mnie jest tak, że żadna komisja i tak nic nie wyjaśnia a jej celem wcale nie jest i nie było wyjaśnienie a tylko pokazanie się takich jak Kempa, Arłukowicz, Wróbel, Mularczyk, Urbaniak i inni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4820  
Nieprzeczytane 05-08-2010, 13:14
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Żywię nadzieję, że ostatnie wydarzenia wpłyną na zwiększenie elektoratu lewicy. Na razie jest wybór pomiedzy dwoma prawicowymi partiami (czyli dżumą i cholerą). Jeżeli ktoś ma coś zmienić to tylko lewica.
Wiele zmian w powojennej Polsce wydawało się niemożliwych, a jednak się stały, stąd moja nadzieja, że w przyszłym roku nastąpi kolejna zmiana, która poskutkuje reformą państwa, poprawą gospodarki, nowoczesnymi reformami i przywróceniem Polsce świeckiego charakteru.
A o ile nie nastąpią całkowite zmiany to myślę, że Lewica będzie miała dużo więcej do powiedzenia, jednak jest też moim zdaniem potrzeba zjednoczenia tego co się rozpirzyło no i jeszcze nie do końca mam zaufanie do Napieralskiego, trochę za duże parcie do przodu i chyba takie nie do końca powiedzmy po moim uważaniu....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.