menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #48461  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 22:15
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 062
Domyślnie

Amelio kochana, jeszcze pozwolę sobie troszkę odświeżyć twą pamięć,
gdy będziesz rozpracowywała Kaczyńskich pod względem odszkodowań.

Gazeta Front Page Magazine z 27 lipca 2007 roku, łatwo odszukać w sieci, pisała, że odszkodowania z Polski będą mogły być wypłacone tylko po ''zmianie reżimu''.

Jaki to reżim chodził Żydom po głowie?

To tak na wypadek, abyś całkiem się nie zakiwała cytując Konwent Narodowy Polski.
Jakbyś mimo to chciała zostać wierna narodowym faszystom,
to ci ułatwię drogę;

http://neon24.pl/tag/32590,konwent-narodowy-polski



Boję się tylko, że po tej lekturze, weźmiesz pochodnię i ...wio!


Ach, jeszcze dodam, że powstało w związku z tym wiele wątków na różnych forach,
po wygranej PO, pt. JAK SIĘ ŻYJE PO ZMIANIE REŻIMU.

W necie nic nie ginie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48462  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 23:04
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Gaduła Jak PiS przejmie władzę to w ten sposób

będzie realizował swoje obietnice


Ach ta polityka......pod publiczkę

Marszałek Marek Jurek wyciągnął z kapelusza druk 133 z projektem a posłowie niemal jednogłośnie zagłosowali za skierowaniem do Komisji Sejmowej,
Prezydent pojechał z prezentem do Izraela a później do USA i przedstawił tam swoje cudowne projekty
A PiS w kraju?
Pracował i pracował nad spełnieniem obietnic prezydenckich

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/strk...?OpenAgent&NRM
http://orka.sejm.gov.pl/Biuletyn.nsf/wgskrnr5/NRM-1
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/pkom5?OpenAgent&NRM

Powołanie Komisji nastąpiło już po dwu miesiącach od skierowania projektu przez sejm

Następne spotkanie komisji nastąpiło juz po 9 (jak ciążą) miesiącach od jej powołania i przeprowadziła dyskusję nad: – ustaleniem harmonogramu prac Komisji.


Cytat:
pos. nr 1 26-10-2006 Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, obradująca pod przewodnictwem marszałka Sejmu Marka Jurka oraz posła Marka Suskiego (PiS): – dokonała wyboru prezydium Komisji.

pos. nr 2 05-07-2007 Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, obradująca pod przewodnictwem posła Marka Suskiego (PiS), przewodniczącego Komisji, przeprowadziła dyskusję nad: – ustaleniem harmonogramu prac Komisji.
http://orka.sejm.gov.pl/Biuletyn.nsf...5?OpenForm&NRM

__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48463  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 23:05
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Gaduła Jak PiS przejmie władzę to w ten sposób

będzie realizował swoje obietnice


Ach ta polityka......pod publiczkę

Marszałek Marek Jurek wyciągnął z kapelusza druk 133 z projektem a posłowie niemal jednogłośnie zagłosowali za skierowaniem do Komisji Sejmowej,
Prezydent pojechał z prezentem do Izraela a później do USA i przedstawił tam swoje cudowne projekty
A PiS w kraju?
Pracował i pracował nad spełnieniem obietnic prezydenckich

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/strk...?OpenAgent&NRM
http://orka.sejm.gov.pl/Biuletyn.nsf/wgskrnr5/NRM-1
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/pkom5?OpenAgent&NRM

Powołanie Komisji nastąpiło już po dwu miesiącach od skierowania projektu przez sejm

Następne spotkanie komisji nastąpiło juz po 9 (jak ciążą) miesiącach od jej powołania i przeprowadziła dyskusję nad: – ustaleniem harmonogramu prac Komisji.


Cytat:
pos. nr 1 26-10-2006 Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, obradująca pod przewodnictwem marszałka Sejmu Marka Jurka oraz posła Marka Suskiego (PiS): – dokonała wyboru prezydium Komisji.

pos. nr 2 05-07-2007 Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, obradująca pod przewodnictwem posła Marka Suskiego (PiS), przewodniczącego Komisji, przeprowadziła dyskusję nad: – ustaleniem harmonogramu prac Komisji.
http://orka.sejm.gov.pl/Biuletyn.nsf...5?OpenForm&NRM


a potem się rozwiązali
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48464  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 23:52
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Marcinkiewicz

w PN doniósł na Millera i stwierdził w sprawie tajnych więzień, że niemożliwe, aby premier nie wiedział o tej sytuacji.
Cytat:
Wszyscy wiedzą, że za rządów Leszka Millera były różnego rodzaju problemy i duży bałagan.
Czekam na to, co zrobi prokuratura, ta sprawa powinna zostać wyjaśniona dogłębnie, ponieważ na tym polega działalność silnego państwa.

Skąd taka pewność u Marcinkiewicza, skoro Miller na swoim podwórku miał bałagan?
Mógł biedaczek nie wiedzieć, co mu służby zmajstrowały poza jego plecami.
Kto chce, niech wierzy.

Pomoc - pomocą, ale żeby w takiej formie?
Wynająć kawałek państwa i nie interesować się, co na tym kawałku wyprawia tzw. "sojusznik"?

Już przerobiliśmy podobny problem w czasie II światowej z tą różnicą, że okupant nie pytał nas o zgodę na utworzenie obozów koncentracyjnych.
Łatę nam przyklejono, teraz mamy kolejną.
Od sojusznika w walce z terroryzmem.
Ich się nie czepiają, nas - a jakże.

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu - mawiają niektórzy i nie odbiegają zbyt daleko od prawdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48465  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 08:29
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
w PN doniósł na Millera i stwierdził w sprawie tajnych więzień, że niemożliwe, aby premier nie wiedział o tej sytuacji.
Cytat:
Wszyscy wiedzą, że za rządów Leszka Millera były różnego rodzaju problemy i duży bałagan.
Czekam na to, co zrobi prokuratura, ta sprawa powinna zostać wyjaśniona dogłębnie, ponieważ na tym polega działalność silnego państwa.

Skąd taka pewność u Marcinkiewicza, skoro Miller na swoim podwórku miał bałagan?
Mógł biedaczek nie wiedzieć, co mu służby zmajstrowały poza jego plecami.
Kto chce, niech wierzy.

Pomoc - pomocą, ale żeby w takiej formie?
Wynająć kawałek państwa i nie interesować się, co na tym kawałku wyprawia tzw. "sojusznik"?

Już przerobiliśmy podobny problem w czasie II światowej z tą różnicą, że okupant nie pytał nas o zgodę na utworzenie obozów koncentracyjnych.
Łatę nam przyklejono, teraz mamy kolejną.
Od sojusznika w walce z terroryzmem.
Ich się nie czepiają, nas - a jakże.

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu - mawiają niektórzy i nie odbiegają zbyt daleko od prawdy.

Tajne działania w tajnych sprawach
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...?ticaid=112171
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48466  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 08:41
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Pomoc - pomocą, ale żeby w takiej formie?
Wynająć kawałek państwa i nie interesować się, co na tym kawałku wyprawia tzw. "sojusznik"?
Wtedy wynajęli za gotówę kawałek państwa sojusznikom a teraz wynajęli pod obrady Knesetu kawałek państwa też sojusznikom czy współwłaścicielom? Chyba jednak współwłaścicielom skoro takie rzeczy się mówi: „Parlament Izraelski jest przedstawicielem wszystkich Żydów na całym świecie, w tym obywateli polskich."
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 26-01-2014 o 09:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48467  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 09:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 753
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
w PN doniósł na Millera i stwierdził w sprawie tajnych więzień, że niemożliwe, aby premier nie wiedział o tej sytuacji.
Może Kazio ma rację. Ale to tez dziwne, albo wręcz niemozliwe, żeby premier nie wiedział, że nie jest już premierem, jak to było w przypadku Kazia M. który przekonał się o tym przykrym fakcie na schodach samolotu

Cytat:
Skąd taka pewność u Marcinkiewicza, skoro Miller na swoim podwórku miał bałagan?
Mógł biedaczek nie wiedzieć, co mu służby zmajstrowały poza jego plecami.
Kto chce, niech wierzy.
Poczekaj jeszcze moment, a okaze się, że Miller osobiscie tych terrorystów topił we wiaderku. Palikot z Piniorem na podstawie kolejnej rewelacji na 100% to wykażą w kolejnej edycji własnych przemyśleń.
W tej akurat kwestii podoba mi sie postawa Litwinów i chyba Bułgarów, którzy tropicielom pokazali srodkowy paluszek i w żadne śledztwa tego typu sie nie bawią odsyłając tropicieli we właściwe miejsce, czyli do administarcji Busha/Obamy.

Cytat:
Pomoc - pomocą, ale żeby w takiej formie?
Wynająć kawałek państwa i nie interesować się, co na tym kawałku wyprawia tzw. "sojusznik"?
A niby w jakiej? Chyba nikt przytomny sie sądzi, że w umowie o wynajm lotniska i budynków napisano, że USmany potrzebuja pomieszczeń na basen kąpielowy dla stewardess

Cytat:
Już przerobiliśmy podobny problem w czasie II światowej z tą różnicą, że okupant nie pytał nas o zgodę na utworzenie obozów koncentracyjnych.
Ciut ryzykowne porównanie. Żeby nie rzec demagogiczne.
Cytat:
Łatę nam przyklejono, teraz mamy kolejną.
Od sojusznika w walce z terroryzmem.
Ich się nie czepiają, nas - a jakże.
W tym wypadku na nasze własne życzenie i przy pomocy naszych własnych współobywateli takich jak lawirujacy między Kwaśniewskim, Siwcem, Kaliszem i Millerem Palikot.
Moim skromnym zdaniem to to czepianie sie naprawdę niewielu interesuje, bo więcej w tym medialnych sensacji, niz konkretów.
Bo głównym "dowodem" jest zeznanie jednego szejka, ze mimo tortur zobaczył plastykową butelke po ...wodzie mineralnej z polskim napisem. I listy przelotów samolotów USArmy.

Cytat:
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu - mawiają niektórzy i nie odbiegają zbyt daleko od prawdy.
A to to już aktywiści wszelkiej maści powinni mieć na łożami wypisane.
Problem w tym, że oni zawodowo żyja w stanie nadgorliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48468  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 09:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 753
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
......Chyba jednak współwłaścicielom skoro takie rzeczy się mówi: „Parlament Izraelski jest przedstawicielem wszystkich Żydów na całym świecie, w tym obywateli polskich."
Jarek!
A polski sejm to nie?
Podobnie jak każdy inny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48469  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 10:27
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 062
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Wtedy wynajęli za gotówę kawałek państwa sojusznikom a teraz wynajęli pod obrady Knesetu kawałek państwa też sojusznikom czy współwłaścicielom? Chyba jednak współwłaścicielom skoro takie rzeczy się mówi: „Parlament Izraelski jest przedstawicielem wszystkich Żydów na całym świecie, w tym obywateli polskich."

Ponieważ jesteś najbardziej kumaty w temacie,
to zwrócę uwagę na fakt, że równa rocznica wyzwolenia Auschwitz przypada dopiero w 2015 roku.
Skąd zatem ten pośpiech?
Tak pytam retorycznie, bo sama tylko się domyślam.
Na rewelacje koleżanki feminazistki patrz ze zmrużonym okiem, które to oko już zalecałam na tym wątku,
jako dowód mądrości starożytnych Sarmatów.

Cóż, wobec milczenia wszystkich partii w tej sprawie, poza narodowcami, których cichą wielbicielką okazała się nasza wybitna koleżanka, czytelniczka Narodowego Konwentu Polskiego,
pozostaje nam tylko sobie pogadać, składając ukłon przed bohaterską koleżanką.

A tymczasem, za naszą wschodnią granicą rozgrywa się najważniejsze wydarzenie od 1989 roku. Dla nas najważniejsze.
W tej sytuacji dobrze się stało, że są tam nasi parlamentarzyści, bo świat już się przechylił na stronę opozycji.
Niemniej nie sądzę, aby Rosja wypuściła Ukrainę z łap. W każdym razie część wschodnia zawsze należała do nich i Tatarów, a zachodnia to ''Swoboda'' ....no nic, nie będę krakać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48470  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 11:10
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Poczekaj jeszcze moment, a okaze się, że Miller osobiscie tych terrorystów topił we wiaderku. Palikot z Piniorem na podstawie kolejnej rewelacji na 100% to wykażą w kolejnej edycji własnych przemyśleń.
Przypomnę dla porządku, że sprawę wyciągną nie Palikot czy Pinior, ale to wypłynęło z USA.
"Rewelacje", jak to nazywasz, kolejny raz pochodzą od "sojusznika", tym razem z W.Post.
A że u nas w to wszystko włączyła się - jak zwykle kampania przedwyborcza - wiadomo.
Wystarczylo posłuchać Rozenka w śniadaniu u Moniki.
To jednak niczego nie zmienia.
Cytat:
W tej akurat kwestii podoba mi sie postawa Litwinów i chyba Bułgarów, którzy tropicielom pokazali srodkowy paluszek i w żadne śledztwa tego typu sie nie bawią odsyłając tropicieli we właściwe miejsce, czyli do administarcji Busha/Obamy.Chyba nikt przytomny sie sądzi, że w umowie o wynajm lotniska i budynków napisano, że USmany potrzebuja pomieszczeń na basen kąpielowy dla stewardess
Można było odmówić wynajęcia kawałka Polski?
Można. Dlaczego tego Miller nie zrobił, skoro inni mogli?
Cytat:
Ciut ryzykowne porównanie. Żeby nie rzec demagogiczne.
Ryzykowne?
Poczekaj na rozwój narracji.
Demagogia?
Do tej pory, przez tyle lat, jakoś nie trafia do wielu głów na świecie, że obozy koncentracyjne były niemieckie na polskiej ziemi.
Tego nie należy bagatelizować.
Cytat:
W tym wypadku na nasze własne życzenie i przy pomocy naszych własnych współobywateli takich jak lawirujacy między Kwaśniewskim, Siwcem, Kaliszem i Millerem Palikot.
Moim skromnym zdaniem to to czepianie sie naprawdę niewielu interesuje, bo więcej w tym medialnych sensacji, niz konkretów.
Na nasze?
Jeszcze raz: nie Palikot to wyciągnął, a "sojusznicy".
Stamtąd pochodzi ta informacja.
TR obrzydliwie wykorzystuje to tylko do własnych celów.
Na nasze o tyle, że wpakował nas w ten podejrzany "biznes" Miller.

Nie wierzę też w niewiedzę Kwaśniewskiego, Siwca czy kalisza i paru jeszcze innych, chociaż zważywszy tę szorstką przyjaźń w dwóch pałacach - różnie być mogło.
Co chciał uzyskać Miller?
Co on w ogóle robił w USA przez chyba 1/2 roku, kiedy przestał premierować?
Czyściec zaliczał?
Może wyspowiada się dzisiaj u Rymanowskiego.

Na razie na patelni Ukraina i jazda PiS po Protasiewiczu, Tusku i PO.
Kolejny powód do bitwy przedwyborczej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48471  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 11:19
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 062
Domyślnie

Pola
Protasiewicz wyrwał się jak Filip z konopi. Trochę empatii.

Ale ja nie o tym. Jestem jednak zmuszona zakrakać, choć Bóg mi świadkiem, że staram się ze wszystkich sił rozumieć rację stanu. A że mi to średnio wychodzi, o co ma do mnie pretensje nawet moja rodzona córuś, to naprawdę moja wina,
czy moich wstępnych?

Popieram pomoc dla Ukrainy, bo giną tam ludzie.
Niemniej proszę.... KONIECZNIE przeczytajcie co pisze mój ulubiony portal;

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spole...polski-autobus

Ja tego nie skomentuję.

Miłej niedzieli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48472  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 12:15
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

A ja jako Polski obywatel nie pozbawiony praw obywatelskich nie życzę sobie w moim kraju po wypędzeniu komunistów, "gości" w postaci CIA z ich "przenośnymi wiezieniami" "gości" z Knesetu, nie życzę sobie aby nasi żołnierze jeździli na "misje pokojowe" na których są okupantami, w interesie jankesów, nie życze sobie wprowadzenia obcej waluty, bo jesteśmy suwerennym krajem. A w związku z ta suwerennością, nie życzę sobie wprowadzania Unijnych przepisów w naszym codziennym życiu, i naszym kraju. Nie chcą żreć naszych wędlin, karpi, bigosu, flaków a wolą karaluchy i szarańcze to ich sprawa. Tylko co z tego, że sobie nie życzę, jak ci na których głosuję, robią to wbrew mojej woli teraz, poprzednio i w przyszłości.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48473  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 12:15
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Każdy naród musi wywalczyć swoją wolność samodzielnie, żadna zewnętrzna pomoc nie zmieni sytuacji w kraju. Polacy walczyli długo, całe dziesięciolecia licząc od 1980 roku w Gdańsku, a może nawet od 1970 w tym samych Gdańsku zresztą, pamiętacie? Ponosiliśmy bolesne straty aż wywalczyliśmy, w gruncie rzeczy dla wszystkich zainteresowanych , koniec komunizmu. Cały Świat przyglądał się naszym zmaganiom z większą lub mniejsza sympatią, a czasem z zupełną obojętnością, wiedział, że to nasza wewnętrzna sprawa. Rekonstrukcji systemu nikt za Ukraińców nie załatwi to takie pchanie paluszków w cudzą framugę drzwi. W czasach stanu wojennego dostawaliśmy paczki z pastą do zębów, solonym masłem i kawą, uważam, że dokładnie takiej pomocy możemy udzielić Ukrainie. A tak na marginesie to nie wiem co z ewentualnie odzyskaną "wolnością" zrobi naród ukraiński, na samą myśl o tym jeży mi się owłosienie plecach Przepraszam, pewnie to nie political correctness .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48474  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 12:23
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Heh, czy to zbieg okoliczności, że w jednym czasie wyraziliśmy podobne myśli pomimo, że niektóre nasze poglądy nie są zbieżne?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48475  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 12:31
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Heh, czy to zbieg okoliczności, że w jednym czasie wyraziliśmy podobne myśli pomimo, że niektóre nasze poglądy nie są zbieżne?
Najważniejsze, że rozsądek jest zbieżny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48476  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 13:07
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Najważniejsze, że rozsądek jest zbieżny
Boję się takiej zbieżności, bo na horyzoncie wygląda jak jedna linia.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48477  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 13:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 753
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Przypomnę dla porządku, że sprawę wyciągną nie Palikot czy Pinior, ale to wypłynęło z USA.
...............
To jednak niczego nie zmienia.
Palikot z Piniorem bardzo chętnie sie do tego podłączyli. Z różnych powodów. Pinior wydaje się być ideowcem, a Palikot z czysto merkantylnych powodów, czyli utopienia Millera i wyprania Kwaśniewskiego, bo juz nikt nie zostałby za wspólnika.
Cytat:
Można było odmówić wynajęcia kawałka Polski?
Można. Dlaczego tego Miller nie zrobił, skoro inni mogli?

Może tak, a moze nie. W końcu dziś dość łatwo snuć przypuszczenia bez wglądu w tamtejsze umowy. Nie ma się co czarować, ale poruszamy sie w oparach domysłów, wiadomości z drugiej ręki, bez dokumentów, bo przecie taki Snowden nie dotarł do papierów.
I dotąd bez względu na to czy rządzili postkomuniści czy PiS z Kaczyńskimi i Marcinkiewiczem, czy Tusk nikt tym nie pogrywał.
I słusznie!
Cytat:
Do tej pory, przez tyle lat, jakoś nie trafia do wielu głów na świecie, że obozy koncentracyjne były niemieckie na polskiej ziemi.
Tego nie należy bagatelizować.
jedni to robią z nieuctwa, inni żeby nam dokuczyć, a inni skoro czytają w tym kontekście o Oświęcimiu i Brzezince zamiast o Auschwitz i Birkenau, to nikt nie powinien się dziwic, że ludziska którym te historie są coraz bardziej obojętne stosuja durne skróty myślowe.
Cytat:
Jeszcze raz: nie Palikot to wyciągnął, a "sojusznicy".
Stamtąd pochodzi ta informacja.
To ja też jeszcze raz
I tam powinno się odsyłać tropicieli wszelkiej maści.
Cytat:
TR obrzydliwie wykorzystuje to tylko do własnych celów.
Toż o tym mówię.
Cytat:
Na nasze o tyle, że wpakował nas w ten podejrzany "biznes" Miller.
gdyby na Miejscu był jakikolwiek inny premier z jakiejkolwiek innej partii zrobiłby wtedy to samo.

Cytat:
Nie wierzę też w niewiedzę Kwaśniewskiego, Siwca czy kalisza i paru jeszcze innych, chociaż zważywszy tę szorstką przyjaźń w dwóch pałacach - różnie być mogło.

Oczywiście, ze o takich sprawach pojęcie musieli mieć oni wszyscy. Bez względu na wzajemne układy.
Cytat:
Co chciał uzyskać Miller?
Co on w ogóle robił w USA przez chyba 1/2 roku, kiedy przestał premierować?
Czyściec zaliczał?
Może chciał obejrzeć wodospad Niagara, Wielki Canion, albo zagrać w kasynie w Vegas? Albo odwiedzał córkę Cimoszewicza,
czy starego towarzysza z BP PZPR-u Olszowskiego w NYorku
Cytat:
Może wyspowiada się dzisiaj u Rymanowskiego.
Optymistka. To nie klepadło Marcinkiewicz
Cytat:
Na razie na patelni Ukraina i jazda PiS po Protasiewiczu, Tusku i PO.
Na miejscu polityków z PiSu nie pakowałbym tam paluchów bo moze się okazać, że im przytrzasną ci sami Ukraińcy, którym dziś klaszczą.
Już dostali pokazówkę od Orbana jak się robi politykę mając w głębokim podogoniu przypadkowych i zdaje się nieproszonych sojuszników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48478  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 13:36
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I dotąd bez względu na to czy rządzili postkomuniści czy PiS z Kaczyńskimi i Marcinkiewiczem, czy Tusk nikt tym nie pogrywał.
I słusznie!
Cyt:"Na nasze o tyle, że wpakował nas w ten podejrzany "biznes" Miller."
gdyby na Miejscu był jakikolwiek inny premier z jakiejkolwiek innej partii zrobiłby wtedy to samo.
Miał pecha, że znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Po co się pchał, polityka to ruletka. Jedni wygrywają i mają pomniki i sarkofagi w kryptach a drudzy kończą pod płotem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48479  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 14:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 753
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Miał pecha, że znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Po co się pchał, polityka to ruletka. Jedni wygrywają i mają pomniki i sarkofagi w kryptach a drudzy kończą pod płotem.

Jarku!
Ja rozumiem, że gdyby ten nieszczęsny Miller wydawał rozkazy do mordów i tortur, albo własnoręcznie wsadzał tym Arabom czaszki do wiadra, to można byłoby sie go czepiać.
Ale mnie akurat przemawia do wyobraźni to co dawno zaserwował Kwach, ze nie wiesza się dyrektora hotelu za to, ze zbir poderżnął gardziel ukochanej panience po niedospanej nocy.
Nie należy ułatwiać USmanom żywota rzucając Millera w charakterze padliny tylko dlatego, że sami u siebie nie potrafią trzymac geby zamkniętej na kłódke.
I tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48480  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 14:48
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jarku!
Ja rozumiem, że gdyby ten nieszczęsny Miller wydawał rozkazy do mordów i tortur, albo własnoręcznie wsadzał tym Arabom czaszki do wiadra, to można byłoby sie go czepiać.
Ale mnie akurat przemawia do wyobraźni to co dawno zaserwował Kwach, ze nie wiesza się dyrektora hotelu za to, ze zbir poderżnął gardziel ukochanej panience po niedospanej nocy.
Nie należy ułatwiać USmanom żywota rzucając Millera w charakterze padliny tylko dlatego, że sami u siebie nie potrafią trzymac geby zamkniętej na kłódke.
I tyle.
Myślę, że jak krokodyle przetrwały 220 milionów lat to i Miller przetrwa, byle by za dużo razy nie zaczynał. To cwany gad.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.