menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #59561  
Nieprzeczytane 08-09-2014, 23:20
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie U Lisa

Nowacka, Kalisz, Kurski.
O Kopacz. Postawa Nowackiej - OK.
Dajmy szansę i poczekajmy na nową odsłonę. Oby była.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59562  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 00:00
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie "Nie czytajcie Sienkiewicza"

to podtytuł do obszerniejszego tekstu.
Fragment o akcji czytania Trylogii:
Cytat:
To, czym Sienkiewicz pokrzepia, to nie jest bynajmniej wino z omszałego gąsiorka Zagłoby, ale bezkrytyczne uwielbienie przeszłości. To utożsamienie katolicyzmu z patriotyzmem i tożsamością narodową, ksenofobia i zaściankowość, mitomania i megalomania. To wreszcie stereotyp polskości oblężonej, która w każdym obcym upatruje wroga.

Ta piekielna mieszanka, która /.../ dzisiaj okazuje się jadem, zatruwającym życie publiczne i zbiorową wyobraźnię. Mentalny wąs naszych polityków, sarmackie postaw się, a zastaw się, skrajny indywidualizm, licytacja, kto jest Polakiem bardziej - to wszystko fatalne dziedzictwo popularnych powieści Sienkiewicza.
Symptomy tej choroby możemy spotkać na każdym kroku: od pseudodworkowej architektury przez szaleńczą jazdę na polskich drogach po wojujący katolicyzm rodem z szańców Jasnej Góry. Dorzućmy do tego jeszcze podszyte uprzedzeniami opisy Kozaków, /.../ oraz pochwałę sadystycznego okrucieństwa, a zrozumiemy, dlaczego nie warto dzisiaj czytać Sienkiewicza. ...
http://wyborcza.pl/1,75968,16601000,...nieuctwa_.html
Już widzę i słyszę protesty wielbicieli Trylogii.
Dla równowagi GW daje drugi tekst, w którym autor rozprawia się bezlitośnie z oskarżycielem Sienkiewicza.
Cytat:
Pomijam już kwestię, że pisał przepiękną i bogatą polszczyzną, która - w czasach analfabetów umiejących składać literki w słowa, ale niepiśmiennych - powinna być przepisywana przez lekarzy i refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. http://wyborcza.pl/1,75968,16607449,...#ixzz3ClPlGi11
Wybór należy do czytelników, którzy albo zechcą czytać wiekopomne dzieła, albo nie.
A młodzież? nie czyta zbyt chętnie, ale w swojej masie ona w ogóle niewiele czyta.
Korzysta raczej z bryków.

Dobrej nocki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59563  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 00:09
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał POLA
Nowacka, Kalisz, Kurski.
O Kopacz. Postawa Nowackiej - OK.
Dajmy szansę i poczekajmy na nową odsłonę. Oby była.
Fakt,ona najbardziej, rozsądna, wyważona,spokojna. Niestety panowie katastrofa. Jak słuchałam Kalisza i Kurskiego, to mi się słabo robiło, bo gadali jak potłuczeni i na ich tle coraz bardziej podobał mi się Giertych w co bym nigdy nie uwierzyła przed pięciu lub siedmiu laty.
A może zbliża się pora na neomatriarchat?!
Byle bez tych idiotycznie brzmiących w polszczyźnie końcówek żeńskich w miejscu męskich.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59564  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 00:11
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
teatr tvp1.
Powrócił po wakacjach ze świetną sztuką w świetnej obsadzie.
To Ty teraz o tym mówisz?!
A co to było i kto realizował?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59565  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 08:39
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Pani marszałkini Kopacz- najpierw zrobiła kupę balaganu w sluzbie zdrowia, potem kopała ziemie na głebokość - bodajże pól metra w Smoleńsku,następnie doskonale dała się poznać jako genetyk- bardzo dobrze z pomoca Rosjan porozkladała szczątki zabitych w katastrofie smoleńskiej. Ciągle , ciągle...A ja mówię tylko o umiejetnosciach medycznych, to jaka jest reszta?
Jest to najgorsza z możliwych opcji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59566  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 10:04
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 413
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Pani marszałkini Kopacz- najpierw zrobiła kupę balaganu w sluzbie zdrowia, potem kopała ziemie na głebokość - bodajże pól metra w Smoleńsku,następnie doskonale dała się poznać jako genetyk- bardzo dobrze z pomoca Rosjan porozkladała szczątki zabitych w katastrofie smoleńskiej. Ciągle , ciągle...A ja mówię tylko o umiejetnosciach medycznych, to jaka jest reszta?
Jest to najgorsza z możliwych opcji
A jak proponujesz umeblować nam sejm? Czy ja miałem coś do gadania jak rządził kurdupel ze swoim bratem z inteligencja podzieloną na pół? Tyle przeżyłaś to i Kopacz i jej premierostwo przeżyjesz.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59567  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 15:23
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 409
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Czy ja miałem coś do gadania jak rządził kurdupel ze swoim bratem z inteligencja podzieloną na pół? Tyle przeżyłaś to i Kopacz i jej premierostwo przeżyjesz.


Gdyby Bozia obdarzyla autora 1/1000 podzielonej na pol inteligencji.....ale nie odarzyla.
Moze autor wyjasni znaczenie slowa kurdupel i opisze jak mierzyl inteligencje, podzielona na pol


Wyzywanie od kurduplow jest zgodne z regulaminem, wyzywanie od glupich rodziny i mnie, wysmiewanie imion moich corek , to wszystko zgodne z regulaminem.


Imie po soldacie ruskim to jego immunitet?


[quote]
Cytat:
Napisał pluto37
Basiu! nie wierzę, że dałabyś własnej córce, czy wnuczce na imie nazwę ...przyprawy do zup

[quote pluto37]żeby nie zawracać sobie głowy byle tłukiem z amerykańskiego buszu, to taki przegląd młodych zdolnych.
QUOTE]


Cytat:


Napisał pluto37

To juz wiadomo po kim ta głupota.
Biedna ta co ma imię jak przyprawa do zalewajki
może dzięki genom sąsiada wyjdzie na ludzi.






Cytat:


Napisał pluto37

Ostatni raz ci napiszę, że ty zwyczajnie głupia jesteś...




Jakos nie zauwazylam ,aby ktoras z tych oblesnych wypowiedzi zostala uznana za niezgodna z regulaminem

Ostatnio edytowane przez Miran : 09-09-2014 o 16:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59568  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 15:55
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
To Ty teraz o tym mówisz?!
A co to było i kto realizował?
Sądziłam, że wiesz. Teatr powrócił z wakacji i z premierą na otwarcie sezonu.
Tutaj masz krótkie słowo autora o realizacji:
http://www.teatrtelewizji.tvp.pl/rek...ancz_15595517/

Tutaj ciut o treści i obsadzie, doborowej, bo i Seniuk, i Celińska - wspaniała sztuka, wspaniała gra aktorów, świetny tekst.
Żałuj, bo to była uczta dla oka, ucha i rozumu.
http://www.terazteatr.pl/aktualnosci...ewizji-809,729
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59569  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 16:00
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Jarku- ja nie napisalam brzydka, glupia - więc daruj sobie tego "kurdupla'- to takie niskie i podłe.I nie wiem czy przezyję rządy pani premier- bo, że daleko jej do wybitnych- to prawda, a nie wszyscy znoszą mniej niz przeciętność w rządzie...Chociaz...jak znioslam pana premiera...człowiek jednak jest w stanie dużo znieść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59570  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 16:04
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Polu- kocham Teatr TV- wczorajsza sztuka- świetna.
Ale w czwartki lubię tez na Kulturze stare "Kobry"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59571  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 16:08
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Fakt,ona najbardziej, rozsądna, wyważona,spokojna. Niestety panowie katastrofa. Jak słuchałam Kalisza i Kurskiego, to mi się słabo robiło, bo gadali jak potłuczeni i na ich tle coraz bardziej podobał mi się Giertych w co bym nigdy nie uwierzyła przed pięciu lub siedmiu laty.
A może zbliża się pora na neomatriarchat?!
Byle bez tych idiotycznie brzmiących w polszczyźnie końcówek żeńskich w miejscu męskich.
No widzisz, zapomniałam wczoraj wymienić Giertycha.
Wiem, że kogoś zgubiłam i to takiego dłuuugiego faceta.

Nowacka jest niezła, ma polityczny pazur.
Zastanawiam się, kiedy podkupi ją Miller.
TR wydaje ostatnie tchnienia, a szkoda byłoby, żeby nie weszła do parlamentu.
Palikot powinien usunąć się w cień i na czubku swojej opcji posadzić Nowacką. Musi być jej więcej w mediach. To trochę już widać, ale za mało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59572  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 16:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Polu- kocham Teatr TV- wczorajsza sztuka- świetna.
Ale w czwartki lubię tez na Kulturze stare "Kobry"
Pamiętam czasy swojej odległej młodości i rodzinne poniedziałkowe święto teatru tv, a potem dyskusja z Rodzicami wokół sztuki, ludzkich dylematów i gry aktorów.
Czwartki z Kobrą też były ucztą - świetni aktorzy z nienaganną dykcją.

Brakuje Holoubka, Zapasiewicza, Bardiniego, Mrozowskiej, Szaflarskiej, Kwiatkowskiej, Śląskiej i wielu innych, którzy już odeszli.
Mieliśmy naprawdę wspaniałych aktorów.
Nie da się tego powiedzieć o wszystkich z tej młodszej półki z bełkotliwą mową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59573  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 16:48
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Jarku- ja nie napisalam brzydka, glupia - więc daruj sobie tego "kurdupla'- to takie niskie i podłe.I nie wiem czy przezyję rządy pani premier- bo, że daleko jej do wybitnych- to prawda, a nie wszyscy znoszą mniej niz przeciętność w rządzie...Chociaz...jak znioslam pana premiera...człowiek jednak jest w stanie dużo znieść.
Jaka ta Unia Europejska głupia, takiego nikogo wybrać na Przewodniczącego, wstyd, jedyna nadzieja to Jarosław, który wyprowadzi nas z Unii i wreszcie będzie dobrze. Tylko tej kasy z Unii szkoda, ale cóż najważniejsze z honorem lec.
Dla zainteresowanych dodam, że z UE polskie rolnictwo otrzymało 201 miliardów złotych ale to przecież nic nieznaczący Pikuś, no powiedzmy Pan Pikuś .
PS
Pani Kopacz jeszcze nie jest premierem a już się nie nadaje, Duch Święty szepnął w uszko????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59574  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 17:40
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala_maja
Jaka ta Unia Europejska głupia, takiego nikogo wybrać na Przewodniczącego, wstyd, jedyna nadzieja to Jarosław, który wyprowadzi nas z Unii i wreszcie będzie dobrze. Tylko tej kasy z Unii szkoda, ale cóż najważniejsze z honorem lec.
Dla zainteresowanych dodam, że z UE polskie rolnictwo otrzymało 201 miliardów złotych ale to przecież nic nieznaczący Pikuś, no powiedzmy Pan Pikuś .
PS
Pani Kopacz jeszcze nie jest premierem a już się nie nadaje, Duch Święty szepnął w uszko????

Maju, tak i nie tak. Nie wypowiem sie o panie Tusku, bo nie sledzilam na biezaco jego kariery i osiagniec. Obojetnie jaki jest jego bilans - zycze mu powodzenia. Nie latwe bedzie mial zadanie i duzo trudnosci przed nim. Europa szybko go osadzi. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Cytat:
.... takiego nikogo wybrać na Przewodniczącego,


Napewno sie orientujesz jak wygladaja kulisy tego typu wyborow, nie musze Ci rysowac obrazka. Lobby korytarzowe, uklady polityczne, uklady "rownowagi" pomiedzy zachodem i ex-wschodem.Lista dluga.

Unia, jak Unia...nie malo mamy wplywu na decyzje na ich wysokich szczeblach.

Wez np. zwyciezce na funckje Komisarza do spraw ekonomicznych i finansowych - Francuza - socjaliste Pierre Moscovici. Ten facet bedac "wladca" Ministerstwa Finansow w rzadzie Hollande, w krotkim czasie rozlozyl finanse i ekonomie Francji. Fiasco kompletne. Jezeli tego typu osobnik ma decydowac o finansach i ekonomiiu Uni - brawo -wyjdziemy na tym jak Zablocki na mydle. Akurat jego kariere sledzilam i wlosy nam wszystkim stawaly deba kiedy podpisywal nowe propozycje dekretow finansowych. Przyczynil sie do katastrofy finansowej Francji. Tu sie zatrzymam, bo co obchodzi polskiego wyborce - miernota finansowa z Francji.

Ha ha, w Uni pokaze co potrafi....pewnie polozy finanse i ekonomie na cztery lopatki.

Widzisz teraz "madrosc" Uni.....uklady, uklady i jeszcze raz uklady przy mianowaniu stanowisk.

Fajnie Cie widziec na watku
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59575  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 18:17
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Basiu, ciekawa jestem czy Twój elaborat powstałby w przypadku wybrania na przewodniczącego UE pana Kaczyńskiego. Mam nadzieje, że tez zakulisowe gry i układy zostałyby właściwie naświetlone. Jest mi przykro, że Polacy polscy i zagraniczni zamiast cieszyć się wielkim sukcesem widzą same ciemne strony i katastrofę w przyszlości. Ela napisała, że z trudem wytrzymała premiera Tuska, ale to był nasz premier i o następnym zdecyduje nasza kartka wyborcza. Znane są na forum moje poglądy i wiadomo, że pan Tusk nie jest z mojej bajki ale jako Polka cieszę się z jego sukcesu, jest to sukces nas wszystkich, nie mam zamiaru myśleć, że wybory w UE to tylko kunktatorska gra. Jeżeli wygra w Polsce pan Kaczyński czy mam napisać, że to układ nieuczciwy przy zielonym stoliku bo mi się ten pan osobiście nie podoba?
PS
Nie witaj, już mnie nie ma, to było poważne nieporozumienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59576  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 19:23
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala_maja
Basiu, ciekawa jestem czy Twój elaborat powstałby w przypadku wybrania na przewodniczącego UE pana Kaczyńskiego. Mam nadzieje, że tez zakulisowe gry i układy zostałyby właściwie naświetlone. Jest mi przykro, że Polacy polscy i zagraniczni zamiast cieszyć się wielkim sukcesem widzą same ciemne strony i katastrofę w przyszlości. Ela napisała, że z trudem wytrzymała premiera Tuska, ale to był nasz premier i o następnym zdecyduje nasza kartka wyborcza. Znane są na forum moje poglądy i wiadomo, że pan Tusk nie jest z mojej bajki ale jako Polka cieszę się z jego sukcesu, jest to sukces nas wszystkich, nie mam zamiaru myśleć, że wybory w UE to tylko kunktatorska gra. Jeżeli wygra w Polsce pan Kaczyński czy mam napisać, że to układ nieuczciwy przy zielonym stoliku bo mi się ten pan osobiście nie podoba?
PS
Nie witaj, już mnie nie ma, to było poważne nieporozumienie

Maju, mysle, ze wrocisz.

Zacytuje co w poprzedniej wypowiedzi napisalam:

Cytat:
Nie wypowiem sie o panie Tusku, bo nie sledzilam na biezaco jego kariery i osiagniec. Obojetnie jaki jest jego bilans - zycze mu powodzenia. Nie latwe bedzie mial zadanie i duzo trudnosci przed nim. Europa szybko go osadzi. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wielki sukces, ktorym my zagraniczni Polacy mamy sie cieszyc.
Zdecydowanie jestesmy mile polechtani tym wyborem ale rowniez wiemy co kryje sie za kulisami. Nie mysl, ze jestesmy zupelnie odcieci od realnego swiata. Potrafimy rowniez pragmatycznie analizowac fakty.

Hmm...p. Kaczynski. Osobiscie nie byl i nie jest moim fanem z wielu wzgledow. Zawsze mialam strach przed fanatykami i konfliktowymi politykami. Mysle a nawet jestem pewna, ze nie ma zadnych szans aby sie znazl sie kiedykolkwiek we wladzach Europy.

Napewno znasz moje poglady - nie jestem fanem EU, bo za dlugo jadlam chleb helvecki aby bylo inaczej.

A wybory?...pokaza kogo obywatele demokratycznie wybiora. Beda spali tak jak sobie posciela.

Wracaj
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59577  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 21:08
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Rzeczywiście na starość nabieramy slodyczy arszeniku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59578  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 21:49
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Smutny

Cytat:
Napisał POLA
Pamiętam czasy swojej odległej młodości i rodzinne poniedziałkowe święto teatru tv, a potem dyskusja z Rodzicami wokół sztuki, ludzkich dylematów i gry aktorów.
Czwartki z Kobrą też były ucztą - świetni aktorzy z nienaganną dykcją.

Brakuje Holoubka, Zapasiewicza, Bardiniego, Mrozowskiej, Szaflarskiej, Kwiatkowskiej, Śląskiej i wielu innych, którzy już odeszli.
Mieliśmy naprawdę wspaniałych aktorów.
Nie da się tego powiedzieć o wszystkich z tej młodszej półki z bełkotliwą mową.
A słowo wstępne wygłaszał Stefan Traugutt.
Tak,to było już tak dawno,jakby w innym życiu,w innym wymiarze......
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59579  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 21:54
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Jak to właściwie jest ,"fan" ,to jest wielbiący czy wielbiony?
Wygląda na to ,że w wielkim świecie jak popadnie.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59580  
Nieprzeczytane 09-09-2014, 23:06
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Pamiętam czasy swojej odległej młodości i rodzinne poniedziałkowe święto teatru tv, a potem dyskusja z Rodzicami wokół sztuki, ludzkich dylematów i gry aktorów.
Czwartki z Kobrą też były ucztą - świetni aktorzy z nienaganną dykcją.

Brakuje Holoubka, Zapasiewicza, Bardiniego, Mrozowskiej, Szaflarskiej, Kwiatkowskiej, Śląskiej i wielu innych, którzy już odeszli.
Mieliśmy naprawdę wspaniałych aktorów.
Nie da się tego powiedzieć o wszystkich z tej młodszej półki z bełkotliwą mową.
Zajrzałem na moment.
Teatr w TV to dobry stary pomysł.
Ciekawość mnie zżera czy TY i w/w aktorzy czytali trylogię Sienkiewicza. Czy inni piszący na tym forum czytali trylogię a może będą się wstydzić i zaprzeczą? Bo jak się przyznać po tym co napisała Wyborcza?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.