menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 23:06
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Lila toczenie bezsensownej dysputy mija się z celem.
O czym jest większość postów przeciez to fantasmagorie.Pomysły z XIX wieku a może i wcześniej.A poglądy moje znasz wyrażałem je jasno.
Ps . Dziękuję za pamięć o Musze no cóż mnie też pozostała pamięć.
  #42  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 23:14
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Mogę tylko powiedzieć,że boleję razem z Tobą,choć miłuję czworonogi ,a Ona miała tych nóg chyba więcej..

Poza tym pogadać sobie zawsze można.Polityka jest ciekawa ,niczym najlepszy teatr.Zmieniają się aktorzy ,scenografie ...narasta dramaturgia ,która ni z tego ni z owego ,przekształca się w farsę..

Jeżeli ma się odpowiedni dystans,to można o tym rozmawiać.
Tak jak o medycynie..
  #43  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 09:47
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie I gramy sztukę...

..opartą na scenariuszu niezapomnianego filmu -'' JAK BYĆ KOCHANĄ''..

W roli głównej moja ( i nie tylko moja ) ukochana posłanka -Żulia.Właściwie z owego scenariusza ostał się tylko tytuł.Ale Żulia pracuje wydajnie na miłość poddanych ,w tym także na moją.

Ja jestem pełna podziwu.Bo sami powiedzcie ,mózg lżejszy o 7 gram,a co wymyślił ?
Otóż stała się rzecz bez precedensu.Tajne służby zaczynają się kontrolować nawzajem..Tego jeszcze nie grali..
ABW kontroluje CBS !!
Agenci Abw przeglądają wszystkie dokumenty służby dowodzonej przez Kamińskiego ..Po co ? Ano proste .Zwyczajnie raport przygotowany przez minister Julię Piterę o CBA okazał się dokumentem słabym. Nie ma tam nic, co pozwalałoby odwołać Kamińskiego i obronić tę decyzję przed sądem. Argumentów mogą teraz dostarczyć funkcjonariusze ABW.

Kontrola trwa od środy.Kochajmy Żulię,naprawdę.Dzięki niej,wszelakiej maści łapówkarze i korupcyjni łgarze,będą mogli zarobić na chleb i kawałek dorsza na święta.
A przecież to święta miłości,więc kochajmy się wszyscy i wybaczajmy .A także kupujmy koperty,koniecznie,bo zabraknie.

Żulia znalazła receptę na to ,jak być kochaną.
  #44  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 11:21
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Stanley

Cytat:
Napisał Stanley
Myślę ze decydują teraz o sympatiach politycznych względy estetyczne. Po i PiS to taka sama partia poglądy mają takie same wbrew temu co tu piszecie. Ale słuchanie co mają do powiedzenia Karski Kurski Brudziński czy sam Naczelny i jeszcze trochę nazwisk a zwłaszcza forma w jakiej to mówią jest właśnie ze względów czysto estetycznych nie do strawienia. Ja w każdym razie mam po dwóch latach dość insynuacji, języka ciągłej wojny, nagrywa, podsłuchiwania, nieomylności itp specjalności Waszych idoli. Cholera znowu nie przeczytałem kartki' nie odzywaj się bo i po co"

Masz absolutną rację

Jedno i drugie prawica, razem głosowali w poprzednim Sejmie, PO poparła wiele bardzo kontrowersyjnych ustaw - ale w "obyciu" różnica jest kolosalna!!
No i jeszcze jedna ważna różnica to stosunek do Europy i świata - PiS to zaścianek (J.K. chwali się, że nie ma konta w banku!!!!) a PO to Europejczycy.

A tą kartkę to wyrzuć potrzebny jest spokojny głos rozsądku
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #45  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 12:17
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Noo,ja wolę takiego co nie ma konta,niż tych co posiadają wiele kont.W bankach szwajcarskich.
I nie mam na myśli biznesmenów..

Ale pożyjemy ,zobaczymy.Zawsze ludzkie panisko jest milsze dla oka,niż nabzdyczony konus.
  #46  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 12:32
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK

Cytat:
Napisał Lila
Noo,ja wolę takiego co nie ma konta,niż tych co posiadają wiele kont.W bankach szwajcarskich.
I nie mam na myśli biznesmenów..

Ale pożyjemy ,zobaczymy.Zawsze ludzkie panisko jest milsze dla oka,niż nabzdyczony konus.
To prawda, ale ja mimo wszystko konusa nabzdyczonego obdarzam większym zaufaniem. Niech sobie nie ma konta i prawa jazdy dla mnie i tak pozostanie mądrym człowiekiem /politykiem/, chciał dobrze nie wyszło niestety.
  #47  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 13:35
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Sprawa zalatwiona,"szla-banki" otwarte,pogranicznicy dali sobie buzi ,prezydenci i premierzy uscisneli dlonie ,
a zlodzieje i przemytnicy co ???
Wiecie,wiecie !
Namierzyli miejsca i ruchomych celnikow wzieli pod lupe.
Wiwat strefa Schenegen !
Wy tu sie spieracie o partie i realizacje ich celow (seniorzy), a mlodzi pija do potegi strefowe piwo i zaliczaja skrety.
Europa bez granic Prosze Panstwa ,to jest to co bylo potrzeba dla............... i osiagnieto.
Na dodatek wszystkiego dwaj dorodni "redaktorzy" wydaja najswiezszy miesiecznik "Co z ta Polska ?" (chyba zapozyczyli nazwe z tego klubu). Panowie obcego pochodzenia Leszek Bubel i Boleslaw Szenicer zwarli szeregi i czuja sie dobrze. Za jedyne 9,90 (jeszcze zlotych) mozna poczytac "jak hartowala sie stal",gdzie ? Oczywiscie w Polsce. Nie ma to jak "pisma swiete" te stare i te wspolczesne. Zanosi sie na upadek GW i "rzepki" ale poczekajmy, bo zwiazek zawodowy "golebi pocztowych" wniosl protest - nie bedziemy dzwigac ciezaru antysemityzmu.
I co ? Znowu trzeba bedzie sprzedawac z pod lady albo zagladac do zakrystii.
Co z ta POLSKA,jest czy juz jej nie ma ???
  #48  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 13:52
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Ooooo,następny plagiat ?
I to jeszcze Bubla ? Lis się przewróci.Na równej,konstancińskiej drodze..
  #49  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 14:03
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

A gdzie tam !
Lis ma uznanie u kobiet.
  #50  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 14:16
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Przecie Bubel to bubel a nie baba...
  #51  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 14:59
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Bubel bublowi nie rowny ale Pan Leszek Bubel jest bardzo interesujaca postacia na polskiej scenie politycznej. Mozna o nim wiele poczytac i dowiedziec sie oraz to,ze jest odwaznym czlowiekiem,walczy o prawde w kazdym srodowisku.
Zarzuty jakie stawia sa nawet do udowodnienia przes sadem i jak do tej pory ten Pan jest na wolnosci. Cieszy sie tez zdrowiem mimo wszelkich skierowan nawet na badania psychiatryczne.
Mozesz cos wiecej o tym napisac Ty lub inny forumowiczu/ko ?
Jedno zdanie (jak "Lila") to za malo w dodatku niedokonczone.
Swiat sie budzi a ludzie przecieraja oczy ze zdumienia !
  #52  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 15:32
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

No seniorze,ludzie przecierają oczy - faktycznie..
I ja przetarłam,gdy maciupeńkim druczkiem wyczytałam w Wybiórczej coś ,co mnie poraziło.Zaczęłam szukać w źródłach niezależnych i znalazłszy,zostałam w słup soli zamieniona,niczym żona Lota.Ze zdumienia..
Wszak zawsze wiedziałam,że miłość niejedno ma imię..I na czas życzeń wigilijnych zawsze przypadało armistycjum w czasach wojennych.
A co z miłości zrobiła miłościwie nam panująca PLATFORMA,tak narzekająca na FORMĘ sprawowania władzy przez Kaczory ?

Nowy prezes PZU Andrzej Klesyk,zaprosił na opłatek dyrektorów oddziałów okręgowych..
W przerwie zebrał się zarząd,który natychmiast odwołał dwóch dyrektorów regionu warszawskiego i szczecińskiego..

Co to znaczy mieć wyczucie chwili !!
Opłatek w ręce a nóż w plecy.To z miłości,panie...z miłości.A nie można było normalnie wręczyć wymówienia ?
I co ciekawe .Gdy PO robi polityczną rzeź w PZU ,media milczą.A co ze stylem sprawowania władzy,który miał być ?

A jak wygląda odzyskiwanie prokuratury przez PO ?

Miłosz B., sędzia sądu okręgowego w Bielsku-Białej straci immunitet - poinformowała „Rz” rzeczniczka warszawskiego Sądu Apelacyjnego Barbara Trębska. Sędzia jest podejrzany o to, że za 20 tysięcy łapówki nie zgodził się na areszt dla jednego z najgroźniejszych polskich mafiosów Ryszarda Niemczyka ps. Rzeźnik. To największa do tej pory afera wykryta w polskim wymiarze sprawiedliwości.
Tymczasem prokuratorom, którzy ją wykryli grozi odsunięcie od tego śledztwa i przesunięcie na podrzędne stanowiska.
A wiecie na jakiej podstawie ?
Bo poinformowali opinię publiczną o korupcji w wymiarze sprawiedliwości ..( na uchylenie immunitetu czeka jeszcze dwóch bielskich sędziów )..

Ha...nie martwmy się zawczasu.Tylko ci co chwalili kulturę i styl PO,teraz już świecą za nią oczami..
Czy sądy kapturowe wpisują się w ten styl rządzenia ? Hę ?
  #53  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 22:00
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

To biora sie za sedziow i prokuratorow ?
Nareszcie !
  #54  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 22:05
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Jezu...jak dziecko we mgle..

Brali się,ale już nie będą.Bo władza się zmieniła..

ARMISTYCJUM - przybieżeli do stajenki...ci...noooo...pasterze.
  #55  
Nieprzeczytane 22-12-2007, 10:15
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

To musi byc ciekawe jak prokurator prokuratora sciga lub sedzia kolege ze studiow sadzi.
To niespotykane aby w stadzie sie zagryzac,chyba,ze............
Podejrzewam,ze prawnicze posilki przybyly do Polski i "zasiedlaja sie". Tak to juz jest w wymianie pokoleniowej i szukaniu korzeni przodkow.
  #56  
Nieprzeczytane 24-12-2007, 01:15
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie Mordy Wy moje...

...Jak już wiemy,dzisiaj przybieżają do stajenki różni ludzie.Zwierzęta też.I wszyscy mają się tego dnia radować i sobie przebaczać,jak i nasi politycy,śpiewający i beczący kolędy,co niesłychanie podniosło mojego ducha w nadziei na pojednanie..

I Wam też życzę ...

* udanej wigilii...oby karpie na talerzu nie przemówiły ludzkim głosem i nie powiedziały Wam ,co tak naprawdę myślą o Waszych staraniach dotyczących ich zwłok..

*aby puste miejsce przy stole nie zajął jakiś zbłąkany wędrowiec,typu pracownik na służbie ABW,CBA ( węszący czy mak w makowcu pochodzi z legalnej plantacji )lub banalny strażak.Wszak nikt nie pali już świeczek,ale jednak na sianko trza uważać..

*udanych prezentów,czasem nie w typie szybkowara -sugerującego nasz powolny sposób gotowania,czy dezodorantu.No bo wtedy jasne : mamy niepoprawnie politycznie zapach.

* zdrowia,co może być trudne.Więc w razie problemów gastrycznych ,życzę aby pogotowie w Święta pracowało i nie oglądając się na swe głodowe pensje ,przyjeżdżało z rapacholinem i kolędą na uściech swych miłosiernych.

*wstrzemięźliwości w piciu,aby eskapada do wujka w Skierniewicach nie zakończyła się sesją egzaminacyjną z prawa jazdy,oraz kredytem zbójeckim w banku,na pokrycie ewentualnego mandatu..

*realizmu w postanowieniach noworocznych,które zazwyczaj wyparowują razem z katzenmairem,z powodu li tylko nie brania pod uwagę powiedzenia - mierz siły na zamiary.

* celnych strzałów z korków od szampana.Aby czasem jakiś ,nie zaparkował w uchu przyjaciółki domu ,lub jeszcze gorzej - w naszym Kossaku ,wiszącym w salonie.

* a takze Wam i sobie - zgody i miłości.Aby nasza ślubna pokraka w świetle świec i lampek choinkowych,chociaż z grubsza przypomniała nam to ,w czym zakochałyśmy się kiedyś.Wiem,że to będzie trudne...zgoła niemożliwe,ale chociaż postarajmy się...raz w roku Bóg się rodzi...

*no i dzieciątka nasze najmilejsze ,które kiedyś nas ssały ,a teraz pewnie też robiłyby to chętnie,gdyby tylko mogły.Niech nas kochają za to ,że pokazałyśmy im księżyc.W razie jakby zapomniały ,nie od rzeczy będzie przypomnienie im o tym..

Ta część mojej natury,która jest niesłychanie pragmatyczna i trzeźwa ( znikoma na szczęście ) zmusiła mnie do tych jakże praktycznych życzeń...

Wesołych Świąt..



choinka.gif
  #57  
Nieprzeczytane 24-12-2007, 01:20
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Liluś Tobie też wszystkiego dobrego i nie zmieniaj sie,broń Cie Panie Boże.Ten wątek bez Ciebie,to juz nic ciekawego.Nie zabieram na nim głosu/bynajmiej sie staram,bo jak wiesz mam ciagle te same poglady/ale z wielka przyjemnościa czytam ten wątek/chociaz większość osób zignorowałam/Pozdrawiam cieplutko i spokojnej nocy zycze.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #58  
Nieprzeczytane 27-12-2007, 00:15
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie Cieszmy się..

Święta ,święta ..i po świętach.
Ale niechaj duch przebaczenia i zgody ,nadal unosi się nad naszym forum.Ja osobiście bardzo się cieszę ze zmiany frontu szkła kontraktowego,które dotąd nie cieszyło się moim szacunkiem,jako traktujące wybiórczo tematy i telefony od widzów..

Ale za to teraz .. Ku mojej radości ,dowiedziałam się,że Grzesiu..oj figlarz z niego,oj figlarz..hii..no i ten właśnie Grzesiu M .powiedział : szkło przestanie się śmiać z polityków, a zacznie z „problemów społecznych”, albowiem obecnie rządzą nami politycy, którzy w przeciwieństwie do poprzednich śmieszni nie są.

No ja padnę chyba trupem!!
Jak to nie śmieszni ? A Donek w dniu przystąpienia do Shengen ?
Pamiętacie jak stał koło Angeli i ruszał żuchwą,jak koń dorożkarski ,gdy dostanie obroku ? Premier natomiast żuł i mełł w swej jamie gębowej -gumę.Może nomen omen balonówkę Donalda ? I na pytanie jednego z dziennikarzy,gorączkowo tę gumę wypluwał..

I teraz pytanie jak z show Majewskiego..
- co Donald zrobił z gumą ?

a) połknął ?
b) splunął nią na własne buty ?
c) przykleił Angeli do mankietu bluzki ,wystającego z rękawa kostiumu ?

Ha,to śmieszniejsze niż niezbyt czyste buty kaczora ..

A poza tym drodzy moi,jakie to śmieszne ,że Jarosław Kaczyński nie ma konta i korzysta z konta matki...ha ha..
Premier państwa !! Szkło kontaktowe wrzało głosami swych wiernych fanów .I śmiało się do rozpuku...

No ,ale wiadomość iż Donald nie ma konta ,tylko korzysta z konta żony,wcale śmieszna nie jest.A skąd!!To całkiem co innego..
Zresztą może już sobie założył ? No i czego tu się śmiać ,hę ?
  #59  
Nieprzeczytane 27-12-2007, 13:52
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Znalazłam ten blog

uważam, że warto go poczytać.
http://gregory33.bloog.pl/?ticaid=65126
  #60  
Nieprzeczytane 27-12-2007, 14:13
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie do smiechu jak czlowiek o nazwisku Gross wydaje ksiazke z kolejnymi klamstwami o Polakach.
Czy to juz nie jawny antypolonizm w dodatku na czyj uzytek ?
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17
Co z tą Polską ???..część II Lila Polityka - wątki archiwalne 490 19-12-2007 19:50
Co z tą Polską ??? Lila Polityka - wątki archiwalne 511 25-11-2007 18:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.