menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 09:43
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Amelio - dzięki za utopioną utopię....
  #42  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 11:41
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Czy wierzysz w to co teraz mówi Tusk? 57% za, 43% przeciw (chwilami było 55 do 45). No ale PO ma bogatsza klientelę wyborczą. Gdzie ta kolosalna przewaga Tuskowa się podziała?

Chciałem wziąc udział w tej sondzie LIsa i wysłałem SMS na "Nie".
Otrzymałem odpowiedź: "Twoj SMS wyslany na numer 7227 (2/2,44 zł z VAT) został dostarczony, ale nierozpoznany. Wysylajac go ponownie wpisz wlasciwa tresc."

Pewnie gdybym wpisał ''właściwą treść na "TAK"-'' , mój SMS byłby rozpoznany.
Oto jak powstają wyniki sondaży!!!
  #43  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 16:24
Mavronka Freydis's Avatar
Mavronka Freydis Mavronka Freydis jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Haifa(חֵיפָה)
Posty: 807
Domyślnie

Gdybys wyslal SMS tresci; "Jestem za, a nawet przeciw" nie stracilbys 2.44 zl. i przynajmniej bylbys pewny, ze wyniki sady sa po Twojej mysli.
  #44  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 16:46
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Napisał siekierka
Wziąłem wczoraj udział w sondzie w programie T.Lisa i wysłałem SMS na "NIE".

Otrzymałem odpowiedź: "Twoj SMS wyslany na numer 7227 (2/2,44 zł z VAT) został dostarczony, ale nierozpoznany. Wysylajac go ponownie wpisz wlasciwa tresc."

O naiwny! Gdybym wpisał ''właściwą treść'' czyli dał odpowiedź "TAK" , mój SMS byłby rozpoznany i "właściwie" zaliczony.

Teraz już wiem jak powstają korzystne dla władzy wyniki sondaży !!!

Oczywiście ponownie nie wysłalem
-------------------------------------------------------------
Jeszcze jeden qusi dowód, że telewizja kłamie. Ale, to już było, czyżby wróciły dawne władze. Chyba lewe przejęli TV ?

Ciekawe, Mavronko,spotkalem ten sam post,Sikierki, na na Qvo vadis.."
  #45  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 17:05
Mavronka Freydis's Avatar
Mavronka Freydis Mavronka Freydis jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Haifa(חֵיפָה)
Posty: 807
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
...Ciekawe, Mavronko,spotkalem ten sam post,Sikierki, na na Qvo vadis.."
Sprawdzilam, masz racje. Widac Siekerka rozezlil sie nie na zarty. Skasowali go jak w autobusie, ale nie dowiezli na miejsce.
  #46  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 17:46
romek22's Avatar
romek22 romek22 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: wrocław
Posty: 36
Uśmiech Uśmiech

Cytat:
Napisał jip
Nie wiem ile masz lat, ale coś mi się wydaje, że mimo iż pracujesz to zachowujesz się jak stary tetryk i jęczeć to naprawdę umiesz. Wiesz jest taki wątek:
http://www.klub.senior.pl/spoleczens...dow.-5600.html
tam można spokojnie sobie pojęczeć , ponarzekać, że za czasów Gierka, że co tam chcesz, Lila specjalnie taki wątek dla starych tetryków utworzyła, też tam czasem narzekam
Wiesz - bardzo mi się chciało śmiać z Twojej wypowiedzi a
mianowicie jesteś prosto linijny , tak wypowiadali się ludzie
którzy piastowali jakieś stanowiska w minionych latach i Ty do
nich należysz . Co prawda ja nigdy nie poważałem takich ludzi.
Jeżeli chodzi o mnie - to mógłbym iść na emeryturę ale jestem
jeszcze aktywny na każdym polu życia tak że daleko Tobie
do mnie . Śmieszne jest to że wtórujesz Panu Kazikowi ,
co prawda że ja mam inne zdanie , jak on ale jest bardziej
powściągliwy --- ponieważ on ma jednego poszkodowanego
w bloku ja natomiast dużo ludzi z którymi się spotykam
w pracy są oni z różnych środowisk życia : miasto , miasteczko , wieś . Powiem Tobie wybitnie więcej przez
takich ludzi jest bardzo żle ( gdzie wiatr wieje tam idą )
---- mądry człowiek to zrozumie ----- a ja się śmieję
Błąd drugi nie powołuj się na drugiego bo na dzień dobry
wchodzisz na pozycję dyskryminacji ok. Jak coś piszesz
to pomyśl albo poproś o pomoc ::))) i nie załamuj się
bo takich ludzi jest bardzo dużo ..
  #47  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 17:53
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

A już myślałem, że nudno będzie a tu śmiać Ci się chce, cieszę się, że jeszcze się uśmiechasz .....Pozdrawiam
  #48  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 18:51
stanley47 stanley47 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 446
Domyślnie

Całkiem poważnie! romek22 , doradzam Ci zmień styl wypowiedzi , który przypomina mi wystąpienie działacza związkowca z minionej epoki.
Gratuluję aktywności na każdym polu życia i związanych z tym zapewne wybitnych osiągnięć .
  #49  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 19:05
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie śmiech przez łzy

Widzę że trafił nam się Romek atomek i w dodatku z mojego miasta. Jestem emerytką pracującą, a to czy się pracowało na kierowniczym stanowisku ma się jak pięć do nosa.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  #50  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 20:16
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Do Jip i romka 22

Prezydent Klaus obawia się, że dołączona do traktatu lizbońskiego Karta praw podstawowych może w przyszłości stać się podstawą roszczeń odszkodowawczych ze strony Niemców sudeckich i Węgrów przesiedlonych po II wojnie światowej. W piątek oficjalnie potwierdził, że zanim złoży podpis pod traktatem, chce takich samych gwarancji, jakie wynegocjowała Polska i Wielka Brytania. – Jestem przekonany, że da się to zrobić szybko, choćby w sposób niestandardowy – powiedział czeski przywódca.---cytat. A tu link dla Jipka:
http://www.klub.senior.pl/polityka/t...lska-5612.html

Nasz Prezydent to wynegocjował, ale o tym się w PO nie mówi. Kwaśniewski kiedyś zawetował ustawę uwłaszczeniową, czyli wieczystej dzierżawy na własność.

Ludzie tam mieszkają od czasu wojny, ale jak Olek to zawetował, to kilka rodzin straciło dom po 60-ciu latach. Porównajcie teraz tych dwóch prezydentów, oraz kandydata (Tuska) na następnego.

To że mały wzrost się Jipkowi nie podoba, lub wymowa to tylko "nie kumaty" może oceniać na tej podstawie. Czy Jip wie, że pewien prezydent USA (b. dobry) jeździł na wózku inwalidzkim? Gdyby miał wtedy takich mądrych wyborców jak Jip to prezydentem by został jakiś amant typu Rudolfa Valentino. Piszę typu -bo to nie te same czasy były—wyjaśnienie dla Jip.

Romek22
--pisz raz Kazimierz a raz Kazik. Bo nicki podobne a zdrobnienia zaciemniają sprawę, do kogo to piszesz.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #51  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 20:35
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Prezydent Klaus obawia się, że dołączona do traktatu lizbońskiego Karta praw podstawowych może w przyszłości stać się podstawą roszczeń odszkodowawczych ze strony Niemców sudeckich i Węgrów przesiedlonych po II wojnie światowej. W piątek oficjalnie potwierdził, że zanim złoży podpis pod traktatem, chce takich samych gwarancji, jakie wynegocjowała Polska i Wielka Brytania. – Jestem przekonany, że da się to zrobić szybko, choćby w sposób niestandardowy – powiedział czeski przywódca.---cytat. A tu link dla Jipka:
http://www.klub.senior.pl/polityka/t...lska-5612.html

Nasz Prezydent to wynegocjował, ale o tym się w PO nie mówi. Kwaśniewski kiedyś zawetował ustawę uwłaszczeniową, czyli wieczystej dzierżawy na własność.

Ludzie tam mieszkają od czasu wojny, ale jak Olek to zawetował, to kilka rodzin straciło dom po 60-ciu latach. Porównajcie teraz tych dwóch prezydentów, oraz kandydata (Tuska) na następnego.

To że mały wzrost się Jipkowi nie podoba, lub wymowa to tylko "nie kumaty" może oceniać na tej podstawie. Czy Jip wie, że pewien prezydent USA (b. dobry) jeździł na wózku inwalidzkim? Gdyby miał wtedy takich mądrych wyborców jak Jip to prezydentem by został jakiś amant typu Rudolfa Valentino. Piszę typu -bo to nie te same czasy były—wyjaśnienie dla Jip.

Romek22
--pisz raz Kazimierz a raz Kazik. Bo nicki podobne a zdrobnienia zaciemniają sprawę, do kogo to piszesz.
Kazik dzięki za wszystkie wskazówki, wszystkie podkreślenia i linki, ale i tak nie jesteś w stanie wyleczyć mnie z alergii, pozwól, że ja sobie swojego będę wybierał, mądrego i rozsądnego.... no i nie pantoflarza....
  #52  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 20:41
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 055
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Kazik dzięki za wszystkie wskazówki, wszystkie podkreślenia i linki, ale i tak nie jesteś w stanie wyleczyć mnie z alergii, pozwól, że ja sobie swojego będę wybierał, mądrego i rozsądnego.... no i nie pantoflarza....

No i nie kapciowego czasem.
  #53  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 20:42
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał romek22
Wiesz - bardzo mi się chciało śmiać z Twojej wypowiedzi a
mianowicie jesteś prosto linijny , tak wypowiadali się ludzie
którzy piastowali jakieś stanowiska w minionych latach i Ty do
nich należysz .
Chyba żartujesz romku22. Jip kiedyś nieopatrznie napisał, że ma 7 klas i to wszystko. Stanowisko miała też sprzątaczka. Nie poszukam już tego z tysięcy postów (już w archiwum). Trochę się tu (JiP) na seniorku nauczył. Już nie wkleja w co drugi post "żółwiki", a gdzie się przeniósł jego pomocnik araad? Może wrócił skąd przyszedł. To znaczy gdzie rzucanie mięsem jest dozwolone. Pewnie ma jak ryba w wodzie. A tu moderatorzy na to nie pozwalają.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #54  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 20:49
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Chyba żartujesz romku22. Jip kiedyś nieopatrznie napisał, że ma 7 klas i to wszystko. Stanowisko miała też sprzątaczka. Nie poszukam już tego z tysięcy postów (już w archiwum). Trochę się tu (JiP) na seniorku nauczył. Już nie wkleja w co drugi post "żółwiki", a gdzie się przeniósł jego pomocnik araad? Może wrócił skąd przyszedł. To znaczy gdzie rzucanie mięsem jest dozwolone. Pewnie ma jak ryba w wodzie. A tu moderatorzy na to nie pozwalają.
Kazik znowu żółwika powinienem wkleić, a co do 7klas masz rację dalej to już ze mnie samouk taki, wklejać się nauczyłem sam, i podkreślać i linki pokazywać, widzisz jak się chce to nawet , Kazik a co to prost linijny?, to tak jak głupi lud to kupi? czy to coś inszego?
  #55  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 20:52
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Kazik dzięki za wszystkie wskazówki, wszystkie podkreślenia i linki, ale i tak nie jesteś w stanie wyleczyć mnie z alergii, pozwól, że ja sobie swojego będę wybierał, mądrego i rozsądnego.... no i nie pantoflarza....
Wybierz nawet Jolę Rurowicz, a ponieważ z linku i tak nie poczytasz, to masz tu krótki artykuł (w całości):

Najgorszy reality show w historii polskiej telewizji, na szczęście, skończył się. Program wygrała najbardziej kontrowersyjna postać - Jolanta Rutowicz.

Ponieważ nikt normalny tego nie oglądał, powiemy kim jest zwyciężczyni. Jola pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, do programu dostała się z castingu w Londynie. Typowa "laska" - tipsy, wsiowe kozaki, miniówki i topy z lateksu. Ciekawą rzeczą w jej wizerunku jest fakt, że ma zawsze brudne dłonie od samoopalacza. Może nie wie, że nawet czarnoskórzy mają jasne dłonie od wewnątrz. Oprócz charakterystycznego "look". Jola powalała wszystkich swoim wysokim poziomem inteligencji. Nie wiedziała, gdzie przebiega równik, kto jest premierem...

Skoro właśnie takie osoby, chcą oglądać widzowie, nam opadają ręce. Na koniec, nie możemy sobie darować pytania jakie Jola zadała prowadzącemu: Ile błyszczyków można kupić za 100 000 złotych?
---to pogrubione to cały artykuł.

Jola na prezydenta.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #56  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 20:55
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Wybierz nawet Jolę Rurowicz, a ponieważ z linku i tak nie poczytasz, to masz tu krótki artykuł (w całości):

Najgorszy reality show w historii polskiej telewizji, na szczęście, skończył się. Program wygrała najbardziej kontrowersyjna postać - Jolanta Rutowicz.

Ponieważ nikt normalny tego nie oglądał, powiemy kim jest zwyciężczyni. Jola pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, do programu dostała się z castingu w Londynie. Typowa "laska" - tipsy, wsiowe kozaki, miniówki i topy z lateksu. Ciekawą rzeczą w jej wizerunku jest fakt, że ma zawsze brudne dłonie od samoopalacza. Może nie wie, że nawet czarnoskórzy mają jasne dłonie od wewnątrz. Oprócz charakterystycznego "look". Jola powalała wszystkich swoim wysokim poziomem inteligencji. Nie wiedziała, gdzie przebiega równik, kto jest premierem...

Skoro właśnie takie osoby, chcą oglądać widzowie, nam opadają ręce. Na koniec, nie możemy sobie darować pytania jakie Jola zadała prowadzącemu: Ile błyszczyków można kupić za 100 000 złotych?
---to pogrubione to cały artykuł.

Jola na prezydenta.
Kazik, ale ja bym wolał linka.... podaj mi linka..
  #57  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 21:08
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Kazik, ale ja bym wolał linka.... podaj mi linka..
Masz linka. Możesz obejrzeć jej fotkę, bo artykuł cały Ci skopiowałem. http://nocoty.pl/title,Jola-wygrala-...l?ticaid=68f54

A przy okazji--czy nie nauczysz się skracać cytatów? Lub wycinać z cytatu już nie potrzebnych fotek? Nawet regulamin to zaleca. Jak stwierdzisz, że Twój post będzie następny po moim (wiesz jak to podejrzeć?), to wystarczy w tytule do Kazika i ewentualnie "odp. na nr #??? postu.

Wtedy będzie na seniorku bardziej przejrzysto do czytania.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #58  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 21:12
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Masz linka. Możesz obejrzeć jej fotkę, bo artykuł cały Ci skopiowałem. http://nocoty.pl/title,Jola-wygrala-...l?ticaid=68f54

A przy okazji--czy nie nauczysz się skracać cytatów? Lub wycinać z cytatu już nie potrzebnych fotek? Nawet regulamin to zaleca. Jak stwierdzisz, że Twój post będzie następny po moim (wiesz jak to podejrzeć?), to wystarczy w tytule do Kazika i ewentualnie "odp. na nr #??? postu.

Wtedy będzie na seniorku bardziej przejrzysto do czytania.
Kazik naprawdę nauczę się ale musisz mi czasu trochę dać, no bo przecież samouk jestem.... już prawie umiem ale tak nie do końca, jeszcze trochę i już.... Dziękuję za linka...
Adm.Dobra już będę grzeczny.
  #59  
Nieprzeczytane 21-10-2009, 20:49
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...71438.html?i=0
No i co o tym można sądzić, co można powiedzieć, można by skomentować, ale po co?
  #60  
Nieprzeczytane 21-10-2009, 21:32
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Kaziu
ja cię nie poznaję taki zgryzliwy -A FĘ
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nie jedną, a dwie elektrownie atomowe wybuduje rząd Donalda Tuska. z centrum Polityka - wątki archiwalne 372 24-05-2009 11:20
Utyskiwanie na rząd(zących) polder Polityka - wątki archiwalne 19 26-06-2008 13:21
Wcześniejsze emerytury: rząd przyjął projekt nowelizacji - komentarze macpol Ogólny 2 25-03-2008 17:35
60 - letni rencista oskarża rząd - komentarze marw66 Ogólny 6 19-02-2008 19:09
Rząd: waloryzacja emerytur co rok - komentarze filipekx52 Ogólny 3 01-08-2007 15:38

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.