menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 13:46
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Sąd w Lipnie (kujawsko-pomorskie) aresztował na trzy miesiące zakonnika podejrzanego o seksualne molestowanie upośledzonej umysłowo dziewczynki.
Do zdarzenia miało dojść 22 stycznia 2001r.
-Po lekcji religii w gimnazjum w Kikole - duchowny zabrał czternastoletnią dziewczynkę swoim samochodem do pobliskiego klasztoru pod pozorem przekazania paczki z odzieżą. Jak wynika z akt sprawy, zamknął się z nastolatką w swoim pokoju, kazał się jej rozebrać i dotykał jej ciała. Kiedy dziewczynka zaczęła krzyczeć, odwiózł ją do domu.
Rodzina ofiary molestowania dowiedziała się o całym zajściu dopiero po paru dniach. Policję powiadomił anonimowy informator. Zdaniem biegłego psychologa, powołanego przez prokuraturę, zeznania dziewczynki są wiarygodne.
-Zakonnik jednak nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu i utrzymuje, że chciał jedynie przekazać nastolatce paczkę z pomocą charytatywną.
Czyżby dlatego kazał się jej rozebrać, aby mogła przymierzać ofiarowaną przez zakonnika odzież?
Aresztowanemu duchownemu grozi odpowiedzialność kama za wykorzystanie bezbronności innej osoby, wynikającej z faktu, że dziewczynka była nie tylko nieletnia, ale także upośledzona umysłowo. Prawo przewiduje za taki czyn do dziesięciu lat pozbawienia wolności.
  #62  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 14:11
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Czy to uposledzenie dziewczynki bylo umyslowe,ktore potem prowokatorzy moga wykorzystac do falszywych oskarzen ?
Dlaczego policja dziala na zawiadomienia anonimowe - gdzie byli opiekunowie/rodzice ???
  #63  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 16:46
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

POMOCNICZEK

Co jeszcze wymyślą niektórzy zwyrodniali księża uczący religii w szkołach? Czy nakaz rozbierania dzieci i biczowania ich przez kolegów to już kres ich dewiacyjnych pomysłów?

Podejrzewany o niecne czyny ksiądz Stanisław W. z Pielgrzymki opodal Złotoryi oficjalnie zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek podniósł rękę na dziecko. I chyba mówi prawdę, bowiem jako przykładny katecheta tylko wyznaczał dzieciaki z zerówki do publicznego obnażania swoich rówieśników, a potem nadzorował wykonywanie kary chłosty przez inne maluchy. Sam szlachetny duszpasterz jedynie pomagał przytrzymywać okładanych delikwentów oraz użyczał swego ukochanego kijka o ślicznej nazwie „pomocniczek”.
Klasa do nauczania religii nie wyróżnia się niczym szczególnym. Kilka ławek, małe krzesełka i dywanik, na którym kładziono obnażone dzieci w celu wykonania kary. Tuż nad tablicą, obok godła narodowego, wisi ukrzyżowany Chrystus. Zbawiciel musiał się naoglądać scen rodem z wynaturzonych koszmarów...
========
Artykuł o ,,Pomocniczku" jest obszerny, toteż całość pójdzie na mojego bloga.
Chętnych i ciekawych...zapraszam

Ostatnio edytowane przez Bajadera07 : 21-08-2008 o 18:33.
  #64  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 17:10
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda50
POMOCNICZEK

========
Artykuł o ,,Pomocniczku" jest obszerny, toteż całość pójdzie na mojego bloga.
Chętnych i ciekawych...zapraszam

Bogda, to wszystko jest potworne, w glowie sie nie mieszcza takie rzeczy.
Gdzie sa Sady?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #65  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 17:34
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Bogda, to wszystko jest potworne, w glowie sie nie mieszcza takie rzeczy.
Gdzie sa Sady?
Wszyscy wierzący czekają na Sąd Ostateczny i dlatego maltretowane dzieci nie zaznają spokoju. Nie jestem potworem, ale sama chętnie wybiczowałabym tego klechę na gołą d.. leżącego na dywaniku. Nikt nie musiałby mi pomagać. Mam mordercze myśli, nie ładnie, wydawało mi się że jestem przyzwoitym człowiekiem. A sądów poza biskupimi w Polsce nie ma. Życzę prokuratorom i sędziom, żeby to ich rodziny spotkało takie zwyrodnienie, jestem świnią, ale może to przemówiłoby do sumień wysokiego sądu.
  #66  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 17:50
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
A sądów poza biskupimi w Polsce nie ma. Życzę prokuratorom i sędziom, żeby to ich rodziny spotkało takie zwyrodnienie, jestem świnią, ale może to przemówiłoby do sumień wysokiego sądu.

Widzisz, sad to dziwna instytucja.!!!! Czasami sie zdarza, ze kara tego kogo nie powinna karac!!!!!! Na ten temat napisano juz tomy i pewnie nastepne sa w przygotowaniu.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #67  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 17:52
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Widzisz, sad to dziwna instytucja.!!!! Czasami sie zdarza, ze kara tego kogo nie powinna karac!!!!!! Na ten temat napisano juz tomy i pewnie nastepne sa w przygotowaniu.
I dlatego trzeba wziąć sprawy we własne ręce, ojcowie dzieci powinni biczować, a mamy trzymać zwyrodnialca, chętnie pomogę, a nawet pójdę do kicia za współudział. Co za bydło (za przeproszeniem parzystokopytnych, u nich tego nie ma)
  #68  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 17:59
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
I dlatego trzeba wziąć sprawy we własne ręce, ojcowie dzieci powinni biczować, a mamy trzymać zwyrodnialca, chętnie pomogę, a nawet pójdę do kicia za współudział. Co za bydło (za przeproszeniem parzystokopytnych, u nich tego nie ma)
Do kicia nie pojdziesz, osobiscie zapewnie Ci najlepszego polskiego adwokata w tej dziedzinie!!!!!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #69  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 18:39
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Do kicia nie pojdziesz, osobiscie zapewnie Ci najlepszego polskiego adwokata w tej dziedzinie!!!!!
Już go załatwiaj i to nie po to żeby mnie bronił tylko żeby nagłośnił sprawę tak szeroko jak się da. Żeby potrafił wstrząsnąć opinia publiczną i żeby pokazał co się w Polsce dzieje. Dzięki Marbello, co mnie starej mogą jeszcze zrobić, niech ich szlag trafi
  #70  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 18:41
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Wszyscy wierzący czekają na Sąd Ostateczny i dlatego maltretowane dzieci nie zaznają spokoju. Nie jestem potworem, ale sama chętnie wybiczowałabym tego klechę na gołą d.. leżącego na dywaniku. Nikt nie musiałby mi pomagać. Mam mordercze myśli, nie ładnie, wydawało mi się że jestem przyzwoitym człowiekiem. A sądów poza biskupimi w Polsce nie ma. Życzę prokuratorom i sędziom, żeby to ich rodziny spotkało takie zwyrodnienie, jestem świnią, ale może to przemówiłoby do sumień wysokiego sądu.

Chętnie Ci Maju pomogę..
Już to widzę.. Trza go za nogi przytrzymać ,bo wierzgał będzie...

ps.ja też jestem świnią.To mój chiński znak zodiaku..
  #71  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 18:45
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Chętnie Ci Maju pomogę..
Już to widzę.. Trza go za nogi przytrzymać ,bo wierzgał będzie...

ps.ja też jestem świnią.To mój chiński znak zodiaku..
Witaj Lilu, dziękuję za pomoc z trzymaniu, jestem chińskim szczurem. Niech wierzga, mozna mu coś odgryźć.
  #72  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 19:15
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Chętnie bym się z nim spotkała.W ciemnej uliczce.Mokra plama gwarantowana.Bawół.
  #73  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 19:29
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix
Chętnie bym się z nim spotkała.W ciemnej uliczce.Mokra plama gwarantowana.Bawół.
O Qurcze z Bawołem nie ma żartów, niby łagodne, ale jak ruszy, to na drzewa z szybkoscią torpedy BMX
  #74  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 19:50
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
O Qurcze z Bawołem nie ma żartów, niby łagodne, ale jak ruszy, to na drzewa z szybkoscią torpedy BMX
Zadnych strachow na pismie, zly tylko na to czeka. Jeszcze posadza nas o zamach. Zlo nie spi!!!!!!!!!!!! Znacie film Big Brother?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #75  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 19:50
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Uwaga

Zawieszam mój blog oraz wątek o molestowaniu dzieci przez osoby duchowne. Materiały z których korzystałam, to archiwum tygodnika ,,Fakty i mity". Gazeta jest wiarygodna, choć dla wielu niewygodna . Tymczasem poproszono mnie o usunięcie nazwisk zboczeńców w sutannach, i w miarę dostępu do edycji postów (48godz.) wykonuję tą prośbą. Jednakże chcę zapewnić, że zboczeniec W.P. z miejscowości W. ochraniany i ukrywany przez swojego zwierzchnika O. ścigany listem gończym m/i przez władze Ukrainy... został skazany prawomocnym wyrokiem i osadzony w więzieniu........ Czy w takim przypadku przerabianie przeze mnie tekstu (wymazywanie nazwiska..),nie mija się z celem ? czy nie jest fałszowaniem faktów.?
A jeśli chodzi o pedofilską aferę z Bostonu, o której wiedział , Arcybiskup B.L. , którą tuszował florydzki biskup A.O.... I o której mówią i piszą media na całym świecie..... to ja mam używać synonimów lub inicjałów... to prawie jak współudział...
Chciałam przedstawić wam materiał, który miał być dzwoneczkiem alarmowym.. a nie nowelkami ze strefy 11.
Ale apeluję do was : Słuchajcie tego, co mówią wasze dzieci , wnuki ...

Ostatnio edytowane przez Bajadera07 : 21-08-2008 o 20:11.
  #76  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 19:54
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Patriot 163/48 z napędem j/w
  #77  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 19:55
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Bogda jestem zszokowana tym co piszesz.Jak to musisz zawiesić blog.Nie do wiary.Ale w zasadzie to tak jak kiedys pisalam.Nic mnie juz nie zdziwi.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i dziekuje,ze tyle wiadomosci nam przekazalas.Mnie one sa znane ,ale wiele osób po raz pierwszy o tych sprawach cztało.Mam nadzieje,ze wrocisz jeszzcze kiedys do pisania blogu.DZIEKUJE!!!!
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #78  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 19:59
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Pytanie Czyli co

zawsze będą równi i równiejsi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myślałam w swojej naiwności, że przyszło do nas "nowe" a tu guzik .........
  #79  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 20:02
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Basiu nowe tak,ale "czarni" mają wszędzie swoje wtyczki i kupę kasy.Kazdego są w stanie kupic..Wisi mi czy mnie ktos dopadnie,teraz juz mi to wisi.Pozdrawiam.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #80  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 20:07
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Anielko

Cytat:
Napisał Anielka
Basiu nowe tak,ale "czarni" mają wszędzie swoje wtyczki i kupę kasy.Kazdego są w stanie kupic..Wisi mi czy mnie ktos dopadnie,teraz juz mi to wisi.Pozdrawiam.
to już jesteśmy dwie mnie też wisi.
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czarny rozbiór Polski Matrix Społeczeństwo - wątki archiwalne 497 17-11-2009 22:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.