menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 09:22
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie To widać???

Cytat:
Napisał babciela
Och, Baburko, pisz, pisz, jakże ja Cię kocham za te odrobine- a może wiecej- szaleństwa....
A ja tak skrzętnie ukrywam...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 09:24
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Kiedyś...

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
a jak tam z tym niepaleniem?? Udalo sie??
Na ten temat nie będziemy rozmawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 09:25
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Żyję w napięciu

Cytat:
Napisał Lila
Dawniej to ja za 'baburką ' latałam bardziej niż ona za chłopami.
A ona wzięła i zniknęła.Po raz któryś.
Nie znikła, tylko mało pisze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 09:30
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał baburka

Nie znikła, tylko mało pisze.
A szkoda.
Ale dobrze wiedzieć, żeś nie znikła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 09:41
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Po 2 miesiącach

...walenia w klawiaturę, osiągnęłam jednostronny stan zainspirowania, czyli ideał związku. Co po drugiej stronie, to tylko Jankes raczy wiedzieć. Do zwierzeń nieskory.
Trochę sobie przegrzebałam, bo pociągnęłam ostro z kopyta, a gość z wrażliwych - nie przetrzymał. Odciął mnie od wszelkiego gruchania i innych słodkości. Nie reaguje nawet, gdy prowokuję dla siebie odrobinę słodyczy. Za cwany..., przynajmnie tak mi to wygląda.
Coraz bardziej staje się dla mnie jasne, że klikocząć do Ameryki, funduję sobie przyjazny internetowy byt. Czerpię więc zatem pożytki, jakie mogę mieć i cieszę się, że aż tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 09:48
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał baburka
...walenia w klawiaturę, osiągnęłam jednostronny stan zainspirowania, czyli ideał związku. Co po drugiej stronie, to tylko Jankes raczy wiedzieć. Do zwierzeń nieskory.
Trochę sobie przegrzebałam, bo pociągnęłam ostro z kopyta, a gość z wrażliwych - nie przetrzymał. Odciął mnie od wszelkiego gruchania i innych słodkości. Nie reaguje nawet, gdy prowokuję dla siebie odrobinę słodyczy. Za cwany..., przynajmnie tak mi to wygląda.
Coraz bardziej staje się dla mnie jasne, że klikocząć do Ameryki, funduję sobie przyjazny internetowy byt. Czerpię więc zatem pożytki, jakie mogę mieć i cieszę się, że aż tyle.
Baburko, a może to nie cwaniactwo - tylko właśnie wrażliwość? I w dodatku uczciwość?
Czyli chyba jednak plus
Powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 10:29
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie

Duży chłopiec wie, co robi. Też jestem dużą dziewczynką, więc nic mi nie pozostaje, jak uszanować jego wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 13:36
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Przecież mówię, że latam...

Amerykanin niebawem przylatuje do Polski, ale coś mi mówi, że rozbije się o moje żelazne zasady, zanim wyląduje.
W międzyczasie wypatrzył mnie krajowy lotnik. Nic albo prawie nic o nim nie wiem prócz tego, że nie akceptuje palaczek, piwoszek chyba też nie, jak wyczytalam z kontekstu. W każdym razie uzgodnimy osobiście stanowiska, czego tam kto jeszcze nie akceptuje.
Na razie ujęłam go, że idę z marszu, dostosowuję czas i miejsce spotkania do jego lokalnych, znaczy kaliskich, możliwości. Sam ma zostać spadochroniarzem z Poznania. Kiedy mu jeszcze w tym samym trybie podrzucę numer komórki, nabierze przekonania, że trafił na desperatkę (czyt. Samotną Kobietę w Rozpaczy).
A tu Baburka!

Często zaglądam, rzadko piszę, bo mam poważniejsze problemy niż wiosenne przeloty. Muszę się starać, żeby oprócz kasy na fajki mieć co nieco na chleb.
Pozdrawiam Szanowną Radę Starszych!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 15:25
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Baburko, zmien te żelazne zasady na takie bardziej plastyczne- czasami sie opłaca.Lotnik- cóż- bedzie latał- chociaz to nie takie pewne- bo lataja przeciez do pewnego wieku- a ze spadochronem ... to nie... nie daj Boże ,jeszcze na głowke - i co zrobisz?Napisz jak z Jankesem Ci leci?A palenie jest de' mode- wiec zarabiaj może tylko na chlebek powszedni...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 16:12
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
zmien te żelazne zasady na takie bardziej plastyczne- czasami sie opłaca.[...] a ze spadochronem ... to nie... nie daj Boże ,jeszcze na głowke - i co zrobisz?Napisz jak z Jankesem Ci leci?
Jest biel i czerń, a pomiędzy nimi ocean szarości. Nie ma jednak szarości bez czerni i bieli. Ktoś (chyba) mądrzejszy ode mnie powiedział, że postępowanie etyczne nie bardzo się opłaca. Natychmiast jednak uzupelnił pytaniem: czy wszystko w życiu musi się opłacać?
Czy można być trochę żonatym? Tu moje morale dopuszcza istnienie stwierdzającego dokumentu, ale nie dalej... W trójkącie prędzej zaprzyjaźniłabym się ze zdradzaną niż została leciwą kochanką.
Poczekam, z czym/kim Jankes wyląduje na ojczystej ziemi.
Się zobaczy.
Spadochron to już niewybuch. Mnie na kark nie wsiądzie już nikt, nie mowiąc o lądowaniu na główce. Mam 27letnie doświadczenie życia z przemocowcem.
Do roli pielęgniarki i gosposi też mi niespieszno, ale pohulałabym po Kaliszu z sympatycznym staruszkiem. Lubi jazz, a to już jest coś. Wydaje się też być nie do końca przerdzewiały.
Wychłeptać piwko, zaciągnąć się dymkiem i posłuchać muzyki z każdym można.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 16:51
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Można,Baburko, w życiu wszystko można, chodzi tylko o to aby nie zrobic sobie krzywdy( kochaj bliżniego swego jak siebie samego- najpierw Ty), i nie skrzywdzic innych,. Reszta juz poleci. A piwko, owsze, jak najbardziej ,tym bardziej ,ze w tle gdzieś ciekawa rozmowa( jazz i te klimaty). Powodzenia- trzumam kciuki, bo jestes nietuzinkowa bardzo - i duzo Ci się dobrego należy.i
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 17:04
perla123's Avatar
perla123 perla123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gdańsk
Posty: 3
Domyślnie

witaj!
Brbarka mam bardzo duzo wspolnego az sie dziwie. Te sam imię ....lotnik i lubimy te same klimaty...pozdrawiam i zyczę powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 17:14
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Witam wszystkich ! czasami buszuję po portalach i dochodzę do wniosku,że powiem jak w piosence: gdzie te chłopy???

Popisać można i porozmawiać też, ale oni nie dojrzeli do sytuacji, albo chcą się tylko zabawiać. A od kłamstw aż się roi - wspólnie z koleżanką odkrywamy czasami niespodzianki i pozostaje niesmak. Mam nadzieję,że i poważni też są i nie tracę wiary,że warto poznawać i szukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 18:27
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 454
Domyślnie

Cytat:
Napisał baburka
Amerykanin niebawem przylatuje do Polski, ale coś mi mówi, że rozbije się o moje żelazne zasady, zanim wyląduje.
W międzyczasie wypatrzył mnie krajowy lotnik. Nic albo prawie nic o nim nie wiem prócz tego, że nie akceptuje palaczek, piwoszek chyba też nie, jak wyczytalam z kontekstu. W każdym razie uzgodnimy osobiście stanowiska, czego tam kto jeszcze nie akceptuje.
Na razie ujęłam go, że idę z marszu, dostosowuję czas i miejsce spotkania do jego lokalnych, znaczy kaliskich, możliwości. Sam ma zostać spadochroniarzem z Poznania. Kiedy mu jeszcze w tym samym trybie podrzucę numer komórki, nabierze przekonania, że trafił na desperatkę (czyt. Samotną Kobietę w Rozpaczy).
A tu Baburka!

Często zaglądam, rzadko piszę, bo mam poważniejsze problemy niż wiosenne przeloty. Muszę się starać, żeby oprócz kasy na fajki mieć co nieco na chleb.
Pozdrawiam Szanowną Radę Starszych!
na fajki niekoniecznie ...ale na chleb tak czasami !!,bo nie samym chlebem człowiek żyje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 20:27
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał emerytka
oni nie dojrzeli do sytuacji, albo chcą się tylko zabawiać. A od kłamstw aż się roi - wspólnie z koleżanką odkrywamy czasami niespodzianki i pozostaje niesmak
Potraktujcie sprawę z przymrużeniem oka, a niesmaku nie będzie. Poznawanie oryginałów to przyjemność sama w sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 20:31
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał enia60
na fajki niekoniecznie ...ale na chleb tak czasami !!,bo nie samym chlebem człowiek żyje?
Bywa taki chleb, że w gardle staje.
Dymek przełkniesz zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 22:14
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał baburka
Bywa taki chleb, że w gardle staje.
Dymek przełkniesz zawsze.

I to jest oczywista oczywistość

Baburko, czytam Twoje posty jak "poradnik na wesoło"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 23:00
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 055
Domyślnie

Baburko..

Jakże miło Cię widzieć .
Ale jakże Ty przed tak wymagającym kandydatem na partnera , ukryjesz fakt palenia ?
Uściski i powodzenia .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 27-04-2009, 12:32
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Jako bywsza palaczka doradzam wypucownie porządne ząbków pastą silnie miętową i niepalenie w obecności kandydata. Palić zawsze warto przestać, ale czy od razu dla castingu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 27-04-2009, 13:51
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Baburka to Baburka

Cytat:
Napisał maja59
Jako bywsza palaczka doradzam wypucownie porządne ząbków pastą silnie miętową i niepalenie w obecności kandydata. Palić zawsze warto przestać, ale czy od razu dla castingu?

Tak pięknie być sobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.