menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #88201  
Nieprzeczytane 16-05-2016, 22:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=mieczyslaw]Pluto!
Cytat:
Nie słychać żeby min. Rostowski żądał dokumentów jako główny pomysłodawca grabieży OFE więc Ty i politycy PO musicie się zadowolić stenogramem lub internetem.
Mietek!
A po co ma żądać papierów w sprawie OFE skoro wie co robił? Ja tez wiem dlaczego.
Cytat:
Bumaga nie spowoduje naprawienia zła i zwrotu zmarnowanej kasy.Prawdę napisałeś bo to właśnie obawa przed przekroczeniem progów ostrożnościowych w sprawie deficytu w budżecie zmusiła rząd PO i PSL do grabieży i czy na to potrzebne są dokumenty, żeby wskazać kto jest winien?

Chyba nie bardzo rozumiesz w czem rzecz. OFE w ówczesnej formie grabiły budżet a dlaczego to sięgnij do materiałów z epoki. To było całkiem dobrze tłumaczone.

Cytat:
Pluto! Ty słuchasz Kaczyńskiego? Nie wierzęęęęę.
W czasie wojny słuchano Hitlera, za komuny Gomułki i Gierka, więc czemu ja mam nie słuchać Kaczyńskiego?
W końcu wypada wiedzieć co knuje.
Cytat:
W tej kadencji naprawy nie będzie bo nie było takiego zobowiązania. W II-ej wszystko możliwe.
Nie kombinuj Mietek, bo nie umiesz. Nie słuchałeś swoich Pisowskich proroków i Dudy. W przeciwieństwie do mnie
A jedna Szydło nawet okładki z gotowymi ustawami pokazywała. niebieskie były

Mietek! Przeczytaj uważnie jeden z kawałków które napisałem wczesniej o tym do czego bumaga jest potrzebna i co warte jest ględzenie sobie a muzom.
Zauważ że jeden tabletowy ględa na widok bumagi jęzor łykał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88202  
Nieprzeczytane 16-05-2016, 22:32
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Pluto!
RE #88163
Nie ma znaczenia, czy ten audyt będzie spisany na papierze, czy też pozostanie w internecie w formie nagrań lub stenogramów sejmowych, nie ma znaczenia czy nazwiesz to audytem czy informacją o sposobie rządzenia PO i PSL przez okres 8 lat, czy może raportem, możesz nazwać jak tylko chcesz ale jedno jest pewne, że 340mld. do kasy Państwa już nie wróci. Myślę,że formę jaką PiS zastosował aby przedstawić co zdziałeł poprzedni rząd była odpowiednia. Była p. premier wraz z politykami PO ma szansę niektóre złe przepisy spróbować naprawić w formie złożenia w sejmie stosownych propozycji uchwał. Czy z tej szansy skorzysta? Nie musi.Rząd PiS się tym zajmie i naprawi oby totalna opozycja w tym nie przeszkadzała.
Składane są już wnioski do prokuratury i winni tego stanu rzeczy dostaną na piśmie zarzuty i odpowiednie dowody a sąd zajmie się resztą.
Tak się zastanawiam czy Ty i inni sympatycy PO dokonałeś sprawdzenia własnej postawy i czy naprawdę Ci nie przeszkadza, że wielu polityków PO straciło swój autorytet moralny i polityczny. Czy w dalszej perspektywie będziesz ich popierał?

Dobranoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88203  
Nieprzeczytane 16-05-2016, 22:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=mieczyslaw]Pluto!
Cytat:
Czy mam robić wykład na temat sposobu realizacji inwestycji? Czy nie wiesz,że trzeba zaprojektować,wywłaszczyć tereny i zapewnić finansowanie?
Mietek!
nie musisz. a mógłbys swoim ideowym ględom zrobić. Może wtedy głupot by nie opowiadali.
Cytat:
Czy nie wiesz,że Kaczyński nie miał funduszy unijnych?
To nie wiedział czym dysponuje? Chyba jakiś szmal miał skoro chciał budować 3 miliony mieszkań i setki kilometrów autostrad w czasie gospodarczej prosperity?
Cytat:
Dlaczego nie sięgniesz do raportów NIK? Tam naprawdę są ciekawe informacje. A czy to wina podwykonawcy, że nie otrzymał zapłaty od GW który odstąpił od realizacji robót i uciekł za granicę? Czy GDDKiA otrzymała odszkodowanie od firm które odstąpiły od umowy
Mietek! Chińczyki dały jakieś zastawy, a podwykonawcy zawierali umowy na roboty mając jakieś gwarancje w umowach, bo tego nie robia krasnoludki tylko biznesmany.
A z resztą o ile wiadomo to zabawa toczyła się wśród prywatnych firm, które zawierały własne umowy i sprawdzali je prawnicy. A GDDKiA jedynie zlecała roboty i przeprowadzała przetargi, a potem rozliczała wykonanie robot. A jak pamietam to Austriaków potraktowano podobnie jak Chińczyków wypłacając jakieś pieniadze z depozytów i nierozliczonych za roboty funduszy.
Ale kończąc to od rozliczeń między stronami są sądy.

Cytat:
Wg. Ciebie ekrany budowane w czystym polu mają chronić przed zającami i włóczącymi się psami, czy tak? Nie kwestionuję ich budowy ale w uzasadnionych miejscach. A co będzie jak nie zestrzelony bocian zacznie na autostradzie szukać żabek? Jak zabezpieczysz?
Mieciu! Podobnie jak przed spadającym dronem, latawcem i bojowym F-16 nie mam pojęcia jak te autostrady zabezpieczyć.
Chociaż...... może jakiś tunel, albo dach nad tymi ekranami? Co ty na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88204  
Nieprzeczytane 16-05-2016, 22:49
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

BarbaroK,podzielam Twą radość (#88187) spowodowaną objęciem przez pana AM ważnego resortu obrony.Nie sądzę by zamierzał on gdziekolwiek nas prowadzić,natomiast pewien jestem,że weźmie to rozpuszczone wojskowe towarzystwo za twarz,to raz a dwa,że ukróci korupcję na wszystkich szczeblach armii.
Mam pytanie,czy to prawda,że ten facet - jego zdjęcie krąży w necie - w niebieskiej kurtce,z kapturem zarzuconym na głowę,demonstrujący "gest Kozakiewicza" to ów dziennikarz
sportowy z TVP?Pytam bo kiedy zobaczyłem zdjęcie j.w., pierwsze wrażenie,że to list gończy,bo z fizys typ spod ciemnej gwiazdy,żul którego broń Boże spotkać na nie oświetlonej ulicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88205  
Nieprzeczytane 16-05-2016, 23:51
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Drzazgo cieszę się że sprawiłam Ci również radość.
Tak,tak to jest najlepszy dziennikarz sportowy od czasu Ciszewskiego,to ja baba to wiem ,uwielbiam sluchać jego relacji,szkoda że Ty mężczyzna tego nie wiesz,nie znasz.A może po prostu boisz sie nie jego tylko do tego się przyznać.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88206  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 00:34
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

To dla Mieczyslawa na potwierdzenie słów Pluto

Cytat:
- Przecież to kwota absolutnie wzięta z kapelusza! Jak się mówi o stratach, to trzeba je jakoś zdefiniować, a potem powiedzieć jak się je obliczyło.

słowa doradcy prezydenta Kaczyńskiego.

http://www.fakt.pl/politycy/prof-rys...ly,634714.html
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88207  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 09:56
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
To dla Mieczyslawa na potwierdzenie słów Pluto



słowa doradcy prezydenta Kaczyńskiego.

http://www.fakt.pl/politycy/prof-rys...ly,634714.html
I co z tego?
Ma prawo gadać co mu się podoba i poglądy zmieniać też.
Czy uważasz, że rząd atakowany ze wszystkich stron pozwoliłby sobie na kłamstwo? Facet wygaduje bzdury.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88208  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 11:03
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

BarbaraK (#88206),zdaje się - jestem o tym przekonany - nie wie,że p.Bugaj od jakiegoś czasu nie jest już doradcą prezydenta.
Zapewne też nie wie,że ludzie mający się za kulturalnych,po rozstaniu z przyjaciółmi,nie szczędzą wysiłków by ich zdyskredytować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88209  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 11:28
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Bill Clinton - kolejny facet ,który zapewne zdaniem kaczystów wygaduje bzdury.
Cytat:
W czasie swojego wystąpienia Clinton odniósł się do największego konkurenta swojej żony, czyli Donalda Trumpa, i jego hasła „Uczynić znów Amerykę wielką” („Make America Great Again”). Clinton krytykował Donalda Trumpa m.in. za jego plany budowy muru na granicy kraju z Meksykiem. Przyznał jednak, że „to, co się dzieje w USA, nie jest odosobnione”.

Wymienił wówczas Polskę i Węgry jako „dwa kraje, które nie byłyby wolne, gdyby nie Stany Zjednoczone i długa zimna wojna. Kraje, które teraz zdecydowały, że demokracja jest zbyt kłopotliwa. Chcą przywództwa w stylu putinowskim” – mówił.

„Dajcie mi autorytarnego przywódcę i trzymajcie z dala cudzoziemców. Nie brzmi to znajomo?” – porównał przywódców Polski i Węgier do Trumpa, czym wywołał śmiech publiczności.

Stanowisko Billa Clintona jest ważne nie tylko dlatego, że jest on byłym prezydentem USA. Hillary Clinton wiele miesięcy temu zapowiedziała, że jeśli wygra wyścig do Białego Domu, jej mąż będzie jej doradzał w kwestiach gospodarczych. Jego opinie są więc opiniami doradcy (być może) następnego prezydenta Stanów Zjednoczonych.
Gdyby tak wyciągnąć z lamusa poniektóre wypowiedzi Lecha Kaczyńskiego - co też już kilka razy czyniono w mediach - toby z dzisiejszej perspektywy kaczystów, okazało się, że facet wygadywał bzdury.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88210  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 13:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

uuuuułaa! Znowu prawdą po oczach zrodzonego z błogosławionego łona biją. I to mocno.
Cytat:
- To taka osobowość, bardzo podatny na sugestie lub polecenia z zewnątrz człowiek,

który musi być komuś podporządkowany. Wtedy sobie świetnie radzi
-

tak o prezydencie Andrzeju Dudzie mówi w wywiadzie dla "Kultury Liberalnej" jego były szef i promotor pracy doktorskiej prof. Jan Zimmermann. -
Najpierw był podporządkowany mnie, potem Zbigniewowi Ziobrze, Lechowi

Kaczyńskiemu, a teraz jest podporządkowany Jarosławowi Kaczyńskiemu.
(http://www.tvn24.pl)

I jak tu nie wierzyć szanowanemu powszechnie krakowskiemu profesorowi.
Ale i bez jego światłych uwag nawet slepy regan zauważy że kukiełek jest kukiełek. I niczym więcej.
Co w sumie jest smutnym zjawiskiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88211  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 14:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=Hypatia]
Cytat:
Bill Clinton - kolejny facet ,który zapewne zdaniem kaczystów wygaduje bzdury.
Clinton wygaduje bzdury, senatorowie obu partii też, ambasada i kilka innych postaci z europejskiego podwórka.
Oczywiście dzielna Kempa może mieć to nisko, ale z tą Ameryka będzie kłopot, bo jesli Clintonowa [była sekretarz stanu] zostanie prezydentem, to na to co się w RP dzieje będzie mieć wpływ, a jesli Trump [ogłupiały szkop po ojcu i dziadkach] to będzie jeszcze gorzej, szczególnie jeśli idzie o sprawy związane z NATO.
Cytat:
Gdyby tak wyciągnąć z lamusa poniektóre wypowiedzi Lecha Kaczyńskiego - co też już kilka razy czyniono w mediach - toby z dzisiejszej perspektywy kaczystów, okazało się, że facet wygadywał bzdury
.
Rydzykowi milionów by nie sprezentował. To pewne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88212  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 14:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
I co z tego?
Ma prawo gadać co mu się podoba i poglądy zmieniać też.
Czy uważasz, że rząd atakowany ze wszystkich stron pozwoliłby sobie na kłamstwo? Facet wygaduje bzdury.

Mietek! Bój się boga!!!
Co ty gadasz? Toż dopiero co Sikorski Antka świrami traktował bo publicznie kłamsta snuł.
Gliński odszczekiwał kalumnie, a Szydło kłamała że ustawy ma gotowe w teczce, a miała ...... znaczy się powietrze.
Kłamała, że jej rząd będzie uczciwy, a kryminalistę zrobiła ministrem.

No i przypomnij sobie miłość wszystkich stron -szczególnie PiSu - do poprzednich rządów. Przecie aż tak wiek płyty pamięci nie starł. ... chyba.
I na ucho ci powiem, że to w parlamentaryzmie demokratycznym jest stan ....normalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88213  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 14:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
To dla Mieczyslawa na potwierdzenie słów Pluto
słowa doradcy prezydenta Kaczyńskiego.

http://www.fakt.pl/politycy/prof-rys...ly,634714.html

Dudy też! I w jakichś PiSowskich radach gospodarczych zasiadał.
Bugaja - podobnie jak Jadwini S z PiSowskich papierów nie da się łatwo wygumkować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88214  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 14:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Mietek!
Ja polecam ci ten kawałek. Szczególnie. On świadczy o tym, że Rostowski myślał o tym jak z polski nie zrobić Estonii i Łotwy gdzie rżnięto wydatki, emerytury i inne świadczenia ludziom.
Cytat:
Została zmarnowana szansa na porządny namysł nad tym, co robił poprzedni rząd, a co chce zmienić obecny i to będzie rzutować negatywnie na długi czas.
Zamiast tego oglądaliśmy ujadanie w złym stylu, a przede wszystkim bardzo niemerytoryczne.
Szczególną przykrość sprawiło mi wystąpienie wicepremiera Morawieckiego i sposób, w jaki podniósł sprawę polskiego długu.

Jeśli jest kompetentnym ekonomistą, a trzeba mieć taką nadzieję, wie doskonale, że dług powstał w okolicznościach szczególnych. Cały świat rozwinięty w tamtych latach popadał w zadłużenie
i to, że deficyt w pewnym momencie sięgnął 8 proc. PKB to było tzw. mniejsze zło, dzięki temu udało nam się uniknąć recesji. Trzeba docenić rząd Tuska, to była chyba zasługa Jacka Rostowskiego, że zachował się pragmatycznie. Dobrze, że tak się stało.

A ten deficit ub roku spadł sporo poniżej 3% i wycofano unijna kuratele nad wysokością długu, a za sprawą kombinacji spółki Szydło/Morawiecki poszedł do gory razem z kosztami jego obsługi.

Może to dla ciebie są bzdury, ale to już sprawa tego co pojmujesz jako bzdura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88215  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 14:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Taki praktyczny obrazek z PiSowskiej rzeczywistości prawnej
Cytat:
Ustawę pisano na szybko i teraz jest problem. Nie sprzedasz łatwo domu na działce z drzewami

http://nieruchomosci.dziennik.pl/kup...a-dzialke.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88216  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 15:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Taki sobie uczciwy sędzia w PiSowskim trybunale.
Jak .... ten co go zaprzysięgał
Cytat:
Ekspertyza biegłych wskazuje, że wybrany przez PiS na sędziego TK prof. Lech Morawski jest sprawcą wypadku, w którym niemal rok temu brał udział - informuje "Gazeta Wyborcza". Podczas przesłuchania sędzia nie przyznawał się do winy i podawał inna wersję wydarzeń niż poszkodowany w wypadku handlowiec (http://www.tvn24.pl)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88217  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 15:06
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
BarbaraK (#88206),zdaje się - jestem o tym przekonany - nie wie,że p.Bugaj od jakiegoś czasu nie jest już doradcą prezydenta.
Zapewne też nie wie,że ludzie mający się za kulturalnych,po rozstaniu z przyjaciółmi,nie szczędzą wysiłków by ich zdyskredytować.
Akurat to wiem jak również to że był doradcą L.Kaczyńskiego.Drzazgo mimo Twoich wątpliwości co nie co wiem.Ty o tej dyskredytacji,może tylko obserwuje rzeczywistość i wyciąga odpowiednie wnioski.
Zdaje się dyskredytacja to domena PiSu i ich elektoratu,co widać i slychać.
Cytat:
BarbaraK (#88206),zdaje się - jestem o tym przekonany - nie wie,że p.Bugaj od jakiegoś czasu nie jest już doradcą prezydenta.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88218  
Nieprzeczytane 17-05-2016, 23:45
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Sami prawi i sprawiedliwi.
A może celowo został zaprzysiężony na sędziego TK aby uniknąć odpowiedzialności?
Ciekawe jakie ten "gorący kartofel" będzie mial zakończenie?Może do sprawy "zajrzy" sam minister.

http://polska.newsweek.pl/wybrany-pr...,385811,1.html
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88219  
Nieprzeczytane 18-05-2016, 11:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Ja tam niezbyt lubię USA jako państwo.
Ich polityka bywa wredna, ale to podobno jedyna gwarancja polskiego bezpieczeństwa narodowego.
Błagania naszych kolejnych władz o kawałki USArmy sa juz śmiszne i żenujące.
PiSmany z godnością leżą plackiem przed byle portierem z ambasady amerykańskiej i sierżantem ostatniego sortu.
Ale to juz pal diabli..
Najfajniejsze wybryki dzieją się ostatnio.
Sponiewieranie senatorów, olanie ambasadora, poniewieranie mediami z górnej amerykańskiej półki, a teraz wysłanie byłego prezydenta na leczenie przez Kaczyńskiego [ ] i oświadczenie wicepremiera rządu RP, że wybór w wyścigu prezydenckim między Clinton, a Trumpem to wybór między dżumą a cholera,

to jest wybitny dowód na to, że PiS potrafi zdobywać uznanie wśród mocarzy tego świata.
Co do mnie to z niecierpliwością będę czekał na moment kiedy putinek Kaczyński wyśle do Białego Domu ekipę medyków do zbadania męża madame Prezydent, a mr Morawiecki epidemiologów czy aktualny prezydent to dżuma czy cholera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88220  
Nieprzeczytane 18-05-2016, 11:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Sami prawi i sprawiedliwi.
A może celowo został zaprzysiężony na sędziego TK aby uniknąć odpowiedzialności?
Ciekawe jakie ten "gorący kartofel" będzie mial zakończenie?Może do sprawy "zajrzy" sam minister.

http://polska.newsweek.pl/wybrany-pr...,385811,1.html

A po co minister skoro jest Duda i wzorem działania wobec innych przestępców typu Kamiński może gostka odrazu ułaskawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:44.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.