menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #93541  
Stary 12-02-2017, 15:36
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 074
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Lilu takie piękne przykłady dajesz o mowie nienawiści.
Wczoraj Błaszczak też nawoływał dziennikarzy i innych aby ważono słowa.A ja zastanawiam się że u siebie nie potrafią stonować Pawłowicz ,wszak z jej ust bardzo często płynie sam miód,nic tylko spijać.


Pawłowicz się cieszyła z wypadku Komorowskiego?
Naprawdę?
Daj linka, bo mnie zaciekawiłaś. Jeśli idzie o Premier Szydło, to internauci tę radość wraz z wulgaryzmami i życzeniami ,
zamieścili w jednym miejscu, ale linka nie dam. Kto inny dostał.

A przykład naprawdę piękny. Generał Patton z ust mi to wyjął...to znaczy wyjąłby, gdybym była wtedy na świecie.
Sorki.

Mam coś dla naszych panów.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!
Poszukiwana pyskata blondynka! To nie ja, psiakość!
Uciekła w 1907r.

Uciekła mi tamtego tygodnia żona, blondynka, pyskata
z wybitym u dołu zębem.
Zgubić się nie zgubiła bo drogę zna, tylko sama poszła jakom ją wiadrem sprał.


Wczujcie się w boleść opuszczonego.

http://iv.pl/images/83011556134583092693.png

Opuściła wdowca z dziećmi .. ale mu pokazała fucka.

Wy tutaj to macie dobrze !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93542  
Stary 12-02-2017, 17:00
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila

Generał Patton o sojusznikach, tych, których polscy sympatycy wykańczali Polaków wzorem swych guru,
katyńską metodą.
Chyba Jałtę miał na myśli i durnia Roosevelta?

PS. dokładnie 8 maja 45 r powiedział;
''ta wojna zakończyła się dokładnie tam gdzie się zaczęła. Na podwórku Hunów''.
I to potomkowie tych Hunów potrafią tak drwić z wypadku czy śmierci.
Cytat:
Napisał Lila
A przykład naprawdę piękny. Generał Patton z ust mi to wyjął...to znaczy wyjąłby, gdybym była wtedy na świecie.


Lilu, tego ostatniego akurat żałować nie powinnaś, bo i po co Ci to...
A Patton jak widać jakieś wykształcenie historyczno wojskowe z tego West Point wyniósł, choć to jego "podwórko Hunów" można mniej lub bardziej ogólnie rozumieć.
Ostatni ich najazd odczuliśmy siedemdziesiąt z górą lat temu i shunowacenie pewnych grup społeczeństwa widać gołym okiem, tym bardziej, że przez długi czas było ustrojowo konserwowane.

http://polskaniepodlegla.pl/opinie/i...zeczpospolitej
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93543  
Stary 12-02-2017, 17:11
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

[quote=tar-ninka]
Cytat:
Warto przeczytac / ze zrozumieniem pomału / wypowiedz gen Janickiego ..
http://fakty.interia.pl/polska/news-...ro,nId,2351042
Chyba to ponad moje siły, bo zrozumieć nie mogę, jak teorię Janickiego mógł zastosować kierowca na drodze dwukierunkowej o jednym pasie ruch w każdym kierunku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93544  
Stary 12-02-2017, 17:40
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Kierowca seicento przepuscił pierwszy samochód i znienacka skręcił w lewo ,uderzając w drugi samochód którym podróżowała p. premier.Tyle wiem z informacji zamieszczanych w mediach. Ja dokładnie przesłuchałbym w obecności adwokatów p. Budki obu kierowców kierujących tymi pojazdami. Jakoś nie mam zaufania do nich obu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93545  
Stary 12-02-2017, 21:26
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

o wypadku PM Szydło - Max Kolonko Mówię Jak Jest
---> https://www.youtube.com/watch?v=SmESjkti5q4

dobrze że szczęśliwie wyszli z tego wypadku i p premier i chłopak.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93546  
Stary 12-02-2017, 22:56
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 074
Domyślnie

[quote=Petrus16]
Cytat:
Chyba to ponad moje siły, bo zrozumieć nie mogę, jak teorię Janickiego mógł zastosować kierowca na drodze dwukierunkowej o jednym pasie ruch w każdym kierunku.


Petrus, odzywa się ostatnio wielu znawców Kodeksu Drogowego,
którzy bądź nie mają pojęcia o przepisach i nie powinno ich się wpuszczać na polskie drogi,
bądź są jeźdźcami z autobusów i tramwajów.
A sprawa jest prosta jak drut.
Cytat:
Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może nie stosować się do przepisów o ruchu drogowym, w tym do zatrzymania i postoju oraz znaków i sygnalizacji świetlnej. Nie może jednak nadużywać przywilejów. Może nie przestrzegać przepisów tylko wtedy, gdy uczestniczy:

• w akcji związanej z ratowaniem życia, zdrowia ludzkiego lub mienia albo koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa lub porządku publicznego;
• w przejeździe kolumny pojazdów uprzywilejowanych;
w wykonywaniu zadań związanych bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, którym przysługuje ochrona.

Wszelkie dywagacje czy wyprzedzał, czy nie wyprzedzał,
nie mają żadnego sensu.
Pojazd uprzywilejowany i koniec.

Cytat:
Wg art. 53 Prawa o ruchu drogowym pojazdem uprzywilejowanym może być samochód:

• jednostek ochrony przeciwpożarowej;
• zespołu ratownictwa medycznego;
• policji;
• jednostki ratownictwa chemicznego;
• Straży Granicznej;
• Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego;
• Agencji Wywiadu;
• Centralnego Biura Antykorupcyjnego;
• Służby Kontrwywiadu Wojskowego;
• Służby Wywiadu Wojskowego;
• Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej;
• Służby Więziennej;
• Biura Ochrony Rządu;
• kontroli skarbowej;
• Służby Celnej;
• straży gminnych (miejskich);
• podmiotów uprawnionych do wykonywania zadań z zakresu ratownictwa górskiego;
• Służby Parku Narodowego;
• podmiotów uprawnionych do wykonywania zadań z zakresu ratownictwa wodnego;
• Inspekcji Transportu Drogowego.

To dzisiaj potwierdziła na TT Polska Policja

https://twitter.com/PolskaPolicja

Zresztą jest pozamiatane;



Cytat:
21-latek przyznał, że kiedy jechał, widział zbliżające się auto na sygnałach świetlnych - dlatego zatrzymał się po prawej stronie, przy krawężniku jezdni. Wszystko po to, żeby przepuścić samochód jadący na sygnale. Za kierowcą seicento miały zatrzymać się inne samochody.

21-latek zeznał, że kiedy minęło go pierwsze auto na sygnale, chciał włączyć się do ruchu. Nie wiedział jednak, że obok przejeżdża nie jeden samochód tylko kolumna aut. Wtedy zrównał się z rządową limuzyną, którą jechała szefowa rządu - samochody otarły się. Według zeznań 21-latka kierowca BOR odbił w lewo i wjechał w drzewo. Mężczyzna przyznał też, że w momencie wypadku słuchał muzyki.



Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/news-news-...ampaign=chrome

Nikt nikogo nie wyprzedzał,
nikt nigdzie nie skręcał,
po prostu kierowca włączył się do ruchu.
Cytat:
Ja dokładnie przesłuchałbym w obecności adwokatów p. Budki obu kierowców kierujących tymi pojazdami. Jakoś nie mam zaufania do nich obu.
Adwokat pana Budki może uczestniczyć przy przesłuchaniu swojego klienta.
Nie sądzę, aby tym klientem był BORowiec, swego czasu kierowca prezydenta Komorowskiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93547  
Stary 12-02-2017, 23:05
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 074
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat


Lilu, tego ostatniego akurat żałować nie powinnaś, bo i po co Ci to...
A Patton jak widać jakieś wykształcenie historyczno wojskowe z tego West Point wyniósł, choć to jego "podwórko Hunów" można mniej lub bardziej ogólnie rozumieć.
Ostatni ich najazd odczuliśmy siedemdziesiąt z górą lat temu i shunowacenie pewnych grup społeczeństwa widać gołym okiem, tym bardziej, że przez długi czas było ustrojowo konserwowane.

http://polskaniepodlegla.pl/opinie/i...zeczpospolitej

Fracie... Nie żałuję, bo byłabym strasznie stara.
Wystarczy mi tych wiosenek, jakie posiadam.
Najazd Hunów przyniósł wszy, strach i wybicie tych resztek elit,
jakie zostawili Niemcy.
A przedtem inni Hunowie zabili Wołyń.
Kto filmu nie widział...

https://www.youtube.com/watch?v=Fs25yKuGgyw

....niech pamięta, że było znacznie gorzej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93548  
Stary 13-02-2017, 13:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

Miało być o pogodzie.
No więc w związku pogodą nastąpił gremialny wytrysk intelektu poddanych prezesa PiSu nadpremiera KACZYŃSKIEGO.
Nawieksza erupcja tegoż wylała się przy pomocy funkcjonariuszki od PiSowskiej propagandy, która wyznała, że te incydenty bogobojnych funkcjonariuszy partii i rządu spowodowane są tym, że
BOR to pomiot .....stalinowski i wywodzi się w prostej linii z URZĘDU BEZPIECZEŃSTWA. A inny inteligent ze stada KACZYŃSKIEGO orzekł, że aby uzdrowić ten BOR-owski bajzel to trzeba .....zrobić z BOR- u jakiś NARODOWY stwór, bo czystki jakie zaserwował razem z BŁASZCZAKIEM nie wystarczyły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93549  
Stary 13-02-2017, 13:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

[quote=Petrus16]
Cytat:
Napisał tar-ninka
Chyba to ponad moje siły, bo zrozumieć nie mogę, jak teorię Janickiego mógł zastosować kierowca na drodze dwukierunkowej o jednym pasie ruch w każdym kierunku.

Z tymi siłami to się zgadam..
powiem tyle, że kierowca nawet na sygnałach ma jechać bezpiecznie i zwracać uwagę na także na to co robią inni użytkownicy drogi.
A w tym przypadku to po pierwsze na tej ulicy i w takich okolicznościach przyrody kolumna powinna poruszać się....wolniej.
Przy szybkości 50/h auto z Szydło nie wyglądałoby tak jak to widzieliśmy. To w końcu nie fiat 125p ...
No i zauważ, że za kadencji Janickiego żadnego premiera i prezydenta nie odwożono do szpitala.... to można domniemywać, że wie co mówi.
No i może warto wspomnieć znowu, że BOR nie ma dalej wodza na pełny wymiar.
No i informacje w temacie czas i charakter pracy tych bezpośrednio i na najniższym szczeblu w BOR pracujących z politykami też mówią wiele o tym co się dzieje w państwie PiS.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93550  
Stary 13-02-2017, 13:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti

Coś niedobrego dzieje się z BOR ---->]

Serio??? Przecie PiS KACZYŃSKIEGO RZĄDZI od poprzedniej jesieni przy pomocy BŁASZCZAKA...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93551  
Stary 13-02-2017, 13:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

A tak przy okazji o pogodzie:
Cytat:
Mimo śledztw i postępowań trwających od kilku dni (Oświęcim), przez kilka tygodni (Toruń), miesięcy (Izrael) i niemal rok (wypadek prezydenta na autostradzie pod Opolem) żaden z wypadków z udziałem osób ochranianych nie został wyjaśniony do końca.

Sytuacje, które w wypadku zwykłych kierowców oceniane są na miejscu, nawet tak bezsprzeczne jak najechanie na auta stojące na czerwonym świetle, kiedy pojawiają się w nich osoby ochraniane - stają się wymagającymi licznych biegłych zagadkami, których rozwikłanie zajmuje długie tygodnie.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/to...campaign=other
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93552  
Stary 13-02-2017, 14:19
aktre's Avatar
aktre aktre jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 397
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
No i zauważ, że za kadencji Janickiego żadnego premiera i prezydenta nie odwożono do szpitala....
Do szpitala nie- na cmentarz.
I po Smoleńsku powinien podać się do dymisji. Miller również, tak jak teraz minister Błaszczak i pełniący obowiązki szefa BOR.
Nie ma znaczenia opcja polityczna, można lubić lub nie - to nie była Szydło a Beata Szydło urzędująca Premier Polski.
__________________


Ostatnio edytowane przez aktre : 13-02-2017 o 14:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93553  
Stary 13-02-2017, 14:27
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A tak przy okazji o pogodzie:
A kto to jest ten autorytet, że aż linka dajesz?
Ile czasu trwało wyjaśnienie kolizji z Komorowskim w limuzynie przy której ucierpiało dziecko? Może to ten sam kierowca który spowodował kolizję wioząc Komorowskiego i w piątek Premier?
Może masz rację, że kierowcy BOR nadają się do wożenia pizzy. Tyle się nauczyli pod patronem Janickim przez osiem lat.
Jaki to zbieg okoliczności, że kierowca fiata wybrał akurat drugą limuzynę aby włączyć się do ruchu. To mam nadzieję zostanie skrupulatnie wyjaśnione bez względu na pohukiwania zidiociałej części opozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93554  
Stary 13-02-2017, 14:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

Cytat:
Napisał aktre
...
Nie ma znaczenia opcja polityczna, można lubić lub nie - to nie była Szydło a Beata Szydło urzędujący Premier Polski.[/font][/i]

No właśnie "Nie ma znaczenia opcja polityczna".. VIP jest VIP.
Problemem jest jednak to kto i jak chroni tego VIPa. Jakie obowiązują procedury ochrony i transportu.
I jak są one wypełniane.

A jak już wspomniałaś Smoleńsk to ... instrukcje i przepisy były a pierwszym który je olał był niejaki Błasik odpowiadający za pułk transportowy.
Ci z BORu byli jedynie dodatkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93555  
Stary 13-02-2017, 14:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

Cytat:

- Minister Macierewicz jechał z jednej uroczystości o charakterze państwowym na inną uroczystość o charakterze państwowym -
powiedział na antenie Radia Zet Jarosław Sellin, odnosząc się do niedawnego karambolu z udziałem szefa MON.
-

powiedział na antenie Radia Zet Jarosław Sellin, odnosząc się do niedawnego karambolu z udziałem szefa MON.

No i wszystko .....jasne.
To gdyby kto nie wiedział jaka panuje pogoda w tym PiSpaństwie i dla kogo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93556  
Stary 13-02-2017, 14:59
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 074
Domyślnie

Tak jest. Ja bym przywróciła Terenię na stanowisko.
Błaszczak nie umie piec serniczka.

PS. wyobrażam sobie tutejsze wycie, gdyby na wstępie zwolnił BORowców. A powinien, bo w jednym tylko 2014 spowodowali 24 wypadki.
W pozostałych tylko o kilka mniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93557  
Stary 13-02-2017, 15:02
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 074
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
No i wszystko .....jasne.
To gdyby kto nie wiedział jaka panuje pogoda w tym PiSpaństwie i dla kogo

I ku wściekłości większej,
mógł sobie jechać z dowolną prędkością i pod prąd.
Takie przepisy.
Policja cierpliwie odpowiada tym co poruszając się per pedes,
nie wiedzą jak jeżdżą takie kolumny.

https://twitter.com/PolskaPolicja/st...96301172404230
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93558  
Stary 13-02-2017, 15:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
A kto to jest ten autorytet, że aż linka dajesz?
Ile czasu trwało wyjaśnienie kolizji z Komorowskim w limuzynie przy której ucierpiało dziecko? Może to ten sam kierowca który spowodował kolizję wioząc Komorowskiego i w piątek Premier?
Może masz rację, że kierowcy BOR nadają się do wożenia pizzy. Tyle się nauczyli pod patronem Janickim przez osiem lat.
Jaki to zbieg okoliczności, że kierowca fiata wybrał akurat drugą limuzynę aby włączyć się do ruchu. To mam nadzieję zostanie skrupulatnie wyjaśnione bez względu na pohukiwania zidiociałej części opozycji.

Petrusie!
Wyobraź sobie, że nie ma opozycji w tej kwestii i jest jedynie czysty opis w/w przypadków.
To nie opozycja prowadzi rejestr przebiegu opon w aucie Dudy, nie opozycja powoziła autem Macierewicza, czy Szydło... i nie opozycja spowodowała że BOR nie ma bossa odpowiedzialnego za stan ludzi i sprzętu wożącego VIPy.

A co do opozycji, to tak jak za PO PiS się indyczył, tak dziś aktualna ma prawo robić to samo, bo taka jest rola opozycji. I tyle..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93559  
Stary 13-02-2017, 15:44
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 074
Domyślnie Powinno być na innym wątku...polskie kobiety

W amerykańskiej Częstochowie jest pewien grób.
Frat
...przeczytaj o Hunach polskiego pochodzenia.
To nie bajka i nie scenariusz filmu.



Cytat:
Gdy wybuchło Powstanie Warszawskie, Wanda miała prawie 15 lat. W jej rodzinnym domu panował patriotyczny nastrój. W czasie okupacji należała, jak wiele jej rówieśniczek, do harcerstwa podziemnego, tam przeszła kurs sanitarny.
Była piękną, czarnowłosą, wysoką dziewczyną, o niebieskich oczach. Koledzy z plutonu AK podkochiwali się w tej wrażliwej i pięknej dziewczynie.


Cytat:
Dokładnie pamiętała, jak wynikało z jej opowiadania, zajęcie Starego Miasta przez Niemców. W tym czasie, zajmowała się ciężko rannymi w punkcie sanitarnym, który mieścił się w piwnicy zbombardowanego dużego domu.
Wokół, walki trwały cały czas. W czasie doprowadzenia kolejnych rannych żołnierzy AK do punktu sanitarnego, zobaczyła ciężko rannego młodego SS – mana, który prosił ją o pomoc - czując zbliżającą się niechybnie śmierć. Pomogła rannemu Niemcowi zabierając go na powstańczy punkt sanitarny.

.....

Oszczędził ją wróg, oszpecili swoi..

W katowniach UB, zamknięta w piwnicy pełnej lodowatej wody sięgającej do pasa, była bita kilka razy dziennie. Oprawcy wyrywają jej paznokcie i wbijają bagnet w policzek, domagając się informacji o żołnierzach AK, walczących na barykadach Warszawy.
Wanda milczy przypłacając zdrowiem. Traci na chwilę wzrok. Oprawcy wyłamują jej nogę, bijąc kołkiem po kolanie przez 4 godziny bez przerwy. W ranę wdaje się gangrena. Noga zostaje amputowana.

Zeszpeconą kalekę oprawcy komunistyczni spod znaku UB wypuszczają na wolność, wsadzają do pociągu i każą jechać do…..Niemiec.

Jej dalsze losy..
http://dziennikarstwoobywatelskie.sa...kaleczyli-kaci

A teraz trzecie pokolenie AK walczy z trzecim pokoleniem UB. Dlatego to nie jest zwykły podział.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93560  
Stary 13-02-2017, 17:14
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
W amerykańskiej Częstochowie jest pewien grób.
Frat
...przeczytaj o Hunach polskiego pochodzenia.
To nie bajka i nie scenariusz filmu.
Jej dalsze losy..
http://dziennikarstwoobywatelskie.sa...kaleczyli-kaci

Za scenariusz mogłoby posłużyć właśnie dlatego, że nie bajka.
A ci najbardziej bestialscy i zwyrodniali w służbie Polski bolszewickiej, w przeważającej części importowani ze wschodu, co mogłoby wskazywać na ich prawdziwie huński rodowód, często ujawniali inne zupełnie korzenie.
I to nie ich miał na myśli Patton, mówiąc o podwórku Hunów, choć mentalnie i obyczajowo równie dobrze wpisywali się w ten azjatycki krajobraz.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.