menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #93701  
Nieprzeczytane 20-02-2017, 12:31
kazio's Avatar
kazio kazio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kosmos
Posty: 526
Domyślnie

Po kiego grzyba nam śmigłowce? Chyba tylko do wożenia VIP-ów. Znacie Panowie doktrynę obronną kraju? Czy jest tam miejsce dla śmigłowców? Konkretnie dla takich jakie mamy kupić? Lepiej i taniej kupić 50 tysięcy chińskich skuterków, nawet i 100 tysięcy, na kilka dni walk wystarczą.
Proce i dzidy bojowe raczej będą nieprzydatne, sposoby i metody prowadzenia walki nieustannie się zmieniają, prześledźcie działania w ostatnich konfliktach. Co będzie za 5-10 lat nie wiadomo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93702  
Nieprzeczytane 20-02-2017, 13:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

Cytat:
Napisał kazio
Po kiego grzyba nam śmigłowce? Chyba tylko do wożenia VIP-ów. Znacie Panowie doktrynę obronną kraju? Czy jest tam miejsce dla śmigłowców? Konkretnie dla takich jakie mamy kupić? Lepiej i taniej kupić 50 tysięcy chińskich skuterków, nawet i 100 tysięcy, na kilka dni walk wystarczą.
Proce i dzidy bojowe raczej będą nieprzydatne, sposoby i metody prowadzenia walki nieustannie się zmieniają, prześledźcie działania w ostatnich konfliktach. Co będzie za 5-10 lat nie wiadomo.

Kaziu!
Powiem więcej! Z ust mnię to wyjąłeś.
A poza tem to czyż nie lepiej do tych skuterów dokooptować bojowe wozy drabiniaste i uzbroić je w brygady kapelanów bojowych z przeciwpancernymi kropidłami plus różańce antyrakietowe jako indywidualne wyposażenie każdego takiego bojowca????

Jak to co będzie?
A Wesele w Atomicach to Wasze czytałeś????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93703  
Nieprzeczytane 20-02-2017, 13:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

A tak przy okazji POGODY, to taki obrazek w temacie BOR-u:
Cytat:
W tym roku Biuro Ochrony Rządu chce zatrudnić około 130 pracowników. Wakatów jest 300.

Jak zapowiada w rozmowie z RMF FM wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, nabór do BOR będzie trwał do chwili uzupełnienia braków kadrowych, czyli - jak ocenia - około dwa, trzy lata.

Zieliński zakłada, że zatrudnienie 130 osób w 2017 roku to niezbędne minimum, ale resort liczy, że uda się jednak zatrudnić i wyszkolić większą liczbę. Zieliński podkreśla, że również w przyszłym roku nabór będzie "intensywny".

Czyż to nie jest przypadkiem sytuacja podobna do tej jaka była w specpułku lotniczym wożącym VIPów pod komendą BŁASIKA przed Smoleńskiem???

70 ludzi odeszło w wyniku dobrej zmiany tylko w ub roku?
I jest 300 vacatów???
W tym roku Biuro Ochrony Rządu chce zatrudnić około 130 pracowników. Wakatów jest 300.

http://www.rp.pl/Kraj/170229957-Biur...acownikow.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93704  
Nieprzeczytane 20-02-2017, 13:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

No i też o ..pogodzie wg życzenia

rzepa donosi:
Cytat:
5 tysięcy żołnierzy odeszło z armii w 2016 roku. Nie chcą być w wojsku Antoniego Macierewicza?

Kurde!
To chyba nie były patryjoty o których marzył MONster Antoni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93705  
Nieprzeczytane 20-02-2017, 14:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Chyba najbardziej konkretnym konkretem jest stwierdzony dawno już fakt, że do zdarzenia takiego doszło.
Poszukiwanie nowych znalezisk w sprawie, to już nie moja rola. Jeśli jednak istnieją takie możliwości, to nie widzę powodu chowania tej informacji pod dywanem.

Fracie!
To ja w związku z pogodą dopytam, bo może cuś żem przeoczył. A tyś bliżej źródeł do PRAWDY.

Czy może Jaroszewicz Piotr to jakiś poległy bojowiec WYKLĘTY był i IPN jakichś nowych dokonał w papierach???

Bo skoro jeden KACZYŃSKI orzekł że GIEREK był patryjot polski i imperialista komunista oraz budowniczy potęgi narodu, to może poległy Jaroszewicz też?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93706  
Nieprzeczytane 20-02-2017, 15:06
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Tzn jedynie tyle, że KAŻDY rządowy przetarg na cokolwiek powinien być kastrowany jedynie dlatego że preparowali go poprzednicy przed wyborami.
A we w miarę normalnym nie PiSowskim państwie jeśli istotny funkcjonariusz tegoż państwa opowiada coś takiego to powinien podać szczegóły i powody dla których nastąpiła kastracja i przedstawić lepsze rozwiązania.

jeśli dziś resort Antka MONstera ma ogłosić przetarg to już powinniśmy znać jego warunki.
Z opisem tego co jest lepszym rozwiązaniem niż to co spreparowali poprzednicy.

Co o tym sądzisz Fracie?
Nic nie sądzę, bo nie znam szczegółów sprawy, zwłaszcza gdy dotyczy takich maszyn, co to w nich wielkie śmigło nad głową lata mogąc czynić efekty podobne do cytowanego na tym wątku wentylatora.
A poza tym, to jak widzę sam zgodziłeś się z Kaziem, że lepsze będą chińskie skuterki, bo to i cena niższa i rozbryzgi słabsze.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93707  
Nieprzeczytane 20-02-2017, 15:30
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Fracie!
To ja w związku z pogodą dopytam, bo może cuś żem przeoczył. A tyś bliżej źródeł do PRAWDY.

Czy może Jaroszewicz Piotr to jakiś poległy bojowiec WYKLĘTY był i IPN jakichś nowych dokonał w papierach???

Bo skoro jeden KACZYŃSKI orzekł że GIEREK był patryjot polski i imperialista komunista oraz budowniczy potęgi narodu, to może poległy Jaroszewicz też?
Jeśli Kaczyński tak rzekł, a Ty o tym słyszałeś, toś bliżej prawdy i dyskutował tego nie będę.
Zostawiam ja to historykom i apolitycznej potomności.
Być może na osąd takowy zasługuje. Wszakże za jego czasów nasze polskie obywatelstwo przesiadło się z rowerów do Fiatów 126. Rzec można – liczbę kół nam dwukrotnie pomnożył, niczym ten król jeden, co to zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną.
A Jaroszewicz jego przybocznym był czas jakiś, więc możliwe, że i jemu część zasług przypada.
Ale to tylko dywagacje takie, więc najlepiej w IPN-ie pytać albo u Jackowskiego –tego, co jasno widzi.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93708  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 06:27
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

No nie przepadam za tym co robi nasz rząd. Ale PO równiez nie było takie dobre. W sumie to miałam bardzo duży problem na kogo głosować w wyborach. W końcu zagłosowałam na partię Korwina. Doszłam do wniosku,że mają najsensowniejszy program. Szkoda tylko, że dostali tak mało głósów. Tak czy inaczej patriotyzm w Polsce nadal nie jest taki zły. Z badań wynika,ze za nasz kraj walczyłoby 47% ludzi. W przypadku Niemiec jest to 19% Czyli niewiele.
http://www.worldmap.pl/edumaps/mapa-...i-o-swoj-kraj/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93709  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 10:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

[quote=Frat]
Cytat:
Nic nie sądzę, bo nie znam szczegółów sprawy, zwłaszcza gdy dotyczy takich maszyn, co to w nich wielkie śmigło nad głową lata mogąc czynić efekty podobne do cytowanego na tym wątku wentylatora.
Fracie! I znów nieuważny jesteś w konsumowaniu pisanego.
Pytanie brzmiało czy należy kastrować projekty i przetargi jedynie dlatego, że przeprowadził je poprzedni rząd.
Obojętnie czy rzecz dotyczy wentylatorów, skuterów czy bojowych długopisów typu MONster.

Cytat:
A poza tym, to jak widzę sam zgodziłeś się z Kaziem, że lepsze będą chińskie skuterki, bo to i cena niższa i rozbryzgi słabsze.

Nic z tego ja obstawałem przy bojowych wozach drabiniastych, kropidłach plot i różańca ppanc.
A co do skuterów, to po namyśle jestem PRZECIW bo inaczej przyjdzie na znów śpiewać starożytną pieśń .."Nie oddamy Chinom Związku Radzieckiego"...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93710  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 10:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

Cytat:
Napisał euraka
No nie przepadam za tym co robi nasz rząd. Ale PO równiez nie było takie dobre. W sumie to miałam bardzo duży problem na kogo głosować w wyborach. W końcu zagłosowałam na partię Korwina. Doszłam do wniosku,że mają najsensowniejszy program. Szkoda tylko, że dostali tak mało głósów. Tak czy inaczej patriotyzm w Polsce nadal nie jest taki zły. Z badań wynika,ze za nasz kraj walczyłoby 47% ludzi. W przypadku Niemiec jest to 19% Czyli niewiele.
http://www.worldmap.pl/edumaps/mapa-...i-o-swoj-kraj/

A może przy okazji wiesz, czy Korwin stanąłby w pierwszej linii bojowego natarcia na wroga czy może wręcz przeciwnie?
Bo w tem departamencie jest brak jasności w temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93711  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 10:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

[quote=Frat]
Cytat:
Jeśli Kaczyński tak rzekł, a Ty o tym słyszałeś, toś bliżej prawdy i dyskutował tego nie będę.
Zostawiam ja to historykom i apolitycznej potomności.
I Znów Fracie nie chce Ci się siegać do źródeł A to w końcu niedawno było. I jeszcze bratał się z Oleksym i wołał że on TEŻ lewica..

Cytat:
Być może na osąd takowy zasługuje. Wszakże za jego czasów nasze polskie obywatelstwo przesiadło się z rowerów do Fiatów 126. Rzec można – liczbę kół nam dwukrotnie pomnożył, niczym ten król jeden, co to zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną.

I kartki i berlieta i .... z jakich rowerów? To co robił romet szło w .....świat a i tak .... szkoda gadać. Alternatywy 4 polecam i nie tylko ku odświeżeniu płyty z pamięcią.

Cytat:
A Jaroszewicz jego przybocznym był czas jakiś, więc możliwe, że i jemu część zasług przypada.
Kazali to .... był Ale nie za to go chyba towarzysze na nieboszczyka przerobili.
Cytat:
Ale to tylko dywagacje takie, więc najlepiej w IPN-ie pytać albo u Jackowskiego –tego, co jasno widzi.
Tuś dowalił ostro państwowej firmie... co ma papiren w garści i wynalazki robi ku czci obywateli RP..
Chyba że to robota wiązana jest.... Jackowski widzi, a Szarek wynajduje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93712  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 11:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

Taki dżok przy tej pogodzie znalazłem....Waszczykowskiego.

Cytat:
- Myśmy mówili Rosjanom to wielokrotnie: im dłużej przetrzymujecie wrak, im dłużej nie chcecie pomóc w wyjaśnianiu przyczyn katastrofy, tym bardziej utwierdzacie nas w przekonaniu, że jesteście współodpowiedzialni za to, co wydarzyło się w Smoleńsku – podkreślił w "Salonie politycznym Trójki" Witold Waszczykowski.

- Zapytaliśmy (Rosjan - red.), czy są nowe ustalenia. Odpowiedziano nam dość arogancko, oczywiście przez ambasadę miejscową, że nie - powiedział szef MSZ.


Po naszemu mówiąc Ruskie potraktowały go jak ścierkę skoro dostał odzew od ciecia, bo gdyby to był ruski ambasador to pewnie by nam powiedział.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93713  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 11:31
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Miejsce Polski we współczesnym świecie https://www.youtube.com/watch?v=RQX3COO30Xg
Minął rok od opublikowania.

Istnieje rzeczywistość do której nie docieramy. Trochę tej rzeczywistości odkrywają dziennikarze śledczy

Tragarze Śmierci
Polskie związki ze światowym terroryzmem--->https://www.youtube.com/watch?v=J17A9J9I7Tk

Cytat:
Witold Gadowski i Przemysław Wojciechowski jako pierwsi polscy reporterzy:

spotkali się z ostatnimi żyjącymi przywódcami grupy Baader-Meinhof;
dotarli na tajne spotkanie i przeprowadzili wywiad z Abu Daudem – ostatnim żyjącym przywódcą „Czarnego Września”, sprawcą masakry izraelskich sportowców na olimpiadzie w Monachium; człowiekiem, którego wynajęty przez Mossad zamachowiec pięciokrotnie postrzelił w warszawskim hotelu „Victoria” w 1981 roku;
w archiwach urzędu Gaucka odnaleźli przełomowe dokumenty i... „zagrozili bezpieczeństwu państwa czeskiego”;
wyjaśnili jedną z tajemnic śmierci prezydenta Egiptu – Anwara Sadata;
przeprowadzili dwie rozmowy z Czesławem Kiszczakiem;
odnaleźli kryjówkę zabójców Hansa Martina Schleyera na... Mazurach;
dotarli do „Carlosa-Szakala” (Iljicza Ramireza Sancheza) – prekursora światowego terroryzmu;
jako pierwsi ujawnili sensacyjne dokumenty PRL-owskiego wywiadu…
Z całą odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że nie byłoby „Czarnego Września”, Abu Dauda, „Carlosa” i Frakcji Czerwonej Armii – RAF, gdyby nie inspiracja, pomoc i opieka ze strony komunistycznych służb specjalnych z ZSRR, NRD, Węgier, Rumunii, Jugosławii, Bułgarii, CSRS i... PRL. Zgromadzone przez nas dokumenty pozwalają na oskarżenie komunistycznych przywódców o świadomą pomoc i wsparcie świadczone dla zbrodniczych organizacji terrorystycznych.
Witold Gadowski i Przemysław Wojciechowski

fakty o których ja nie wiedziałam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93714  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 11:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

Mister Antoni MOnster :
Cytat:
- Wydaje się, iż najwyższy czas, żeby NATO włączyło się do wyjaśnienia tej sprawy, do wsparcia Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego, która w tej materii działa, i uzyskałem taką zapowiedź, zarówno ze strony pana generała Scaparrottiego (...), jak i pana Michaela Fallona - powiedział szef MON.

Dodał, że Polska oczekuje "pełnej współpracy przede wszystkim w dziedzinie przekazania wszystkich informacji, jakie zarówno NATO, jak i poszczególne państwa w tej materii posiadają, jak i współpracy technicznej w badaniach specjalistycznych, w których nie zawsze my dysponujemy wszystkimi możliwościami, np. jeżeli chodzi o laboratoria czy specjalistyczne instytucje". Szczegóły - powiedział Macierewicz - zostaną ustalone w najbliższym czasie.

iiiiiiiiiiiiiiiiiii....


Cytat:
Spytaliśmy o to rzecznika Sojuszu. "Kwaterze głównej NATO nic nie wiadomo o tej prośbie" - napisał nam rzecznik NATO Daniele Riggio.
Iiiiiiiiiiiii..............

Cytat:
O to samo Macierewicz został zapytany w poniedziałek podczas rozmowy w TV Republika. I co powiedział?

- Ani ja o to nie prosiłem, ani się z tym nie zwracałem, ani gen. Scaparotti o tym nie mówił.
Za to mówiłem o włączeniu się poprzez przekazanie informacji, jakie NATO posiada, i taka obietnica została potwierdzona przez pana generała - odpowiedział.

A drony i smigłowce lataja, latają ..... i ten wentylator pryska i pryska

innemy słowy Antek z rana ....jak śmietana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93715  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 11:52
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
..................................
fakty o których ja nie wiedziałam.

A to da się wyjaśnić naukowo... Nie było jeszcze youtuba, radia wnet i Kolonko jeszcze carpetu w jUeS Massaczjusets nie sprzedawał
To skąd miałas wiedzieć??? No! skąd???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93716  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 13:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

Kolejny unijny antypolski spisek:

Cytat:
Bruksela chce, by wszelkie nowe elektrownie, które miałyby korzystać ze wsparcia w ramach mechanizmu zdolności wytwórczych, spełniały wyśrubowane normy środowiskowe.

Również w przegłosowanym w środę przez Parlament Europejski kształcie reformy unijnego systemu pozwoleń na emisję CO2 (ETS) znalazły się zapisy - co podkreślają eksperci - bardzo niebezpieczne dla polskiej energetyki opartej w znacznej mierze o węgiel.

Atom NIEEEEEEEEEEEE! Gaz NIEEEEEEEEEE! to może to nauczy rządzących [KAŻDYCH], że węgiel w tym brunatny jest drogim paliwem. Nie tylko w wydobyciu.

A tu jakiś energetyk wyznał, że miał nie zostanie wycofany z publicznej sprzedaży na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93717  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 13:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

To ja znowu w związku z klimatem w pogodzie:

W ub. roku było głośno o mafii aptekarzy:
Cytat:
Dowiedzieliśmy się, że mafia lekowa funkcjonuje między innymi dzięki udziałowi byłych i obecnych prokuratorów. Czy ma pan negatywne doświadczenia z prokuratorami lub zna historie, które mogłyby potwierdzać te informacje?
Cytat:
Z mojego doświadczenia wynika, że nagminną praktyką prokuratury jest umarzanie wszelkich postępowań. Mam wrażenie, że prokuratorzy chcą na siłę wyręczać sąd. Ja jestem konsekwentny i zawsze zaskarżam każde postanowienie prokuratorskie. I za każdym razem sąd postanawia zwrócić sprawę do ponownego rozpatrzenia. No ale przecież sprawa trafia do tej samej prokuratury, więc temat znów upada. To paradoks, który zezwala na to, że parasol ochronny może swobodnie działać. Przykładowo posiadam stwierdzenia prokuratorskie o umorzeniu sprawy, gdzie w uzasadnieniu czytam, że uchyla się skargę, bo zaskarżona strona uważa, że jej postępowanie jest legalne. To absurd.
Tak zeznawał w mediach
http://forsal.pl/artykuly/1004811,ma...ld-wywiad.html

jeden inspektor farmaceutyczny i co???
I to samo co przeważnie wtedy kiedy lobbyści mają interes w tym, żeby dochodzenie udupić. A nawet
wzmocnić wraże siły o czym świadczy pomysł, żeby apteki były własnością aptekarzy, którzy w wywozie dotowanych leków rączęta maczają po ...kolana.

i co ciekawe to przy wypływie miliardów "lekowych" żadne CBA i podobne plus prokuratorska centrala ...milczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93718  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 18:51
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Fracie! I znów nieuważny jesteś w konsumowaniu pisanego.
Pytanie brzmiało czy należy kastrować projekty i przetargi jedynie dlatego, że przeprowadził je poprzedni rząd.
Obojętnie czy rzecz dotyczy wentylatorów, skuterów czy bojowych długopisów typu MONster.
Pytanie - co sądzę - brzmiało, i takoż po prawdzie odpowiedziałem, że nic nie sądzę, bo ani na przedmiocie przetargu się nie znam, ani na zasadach kastracji. A co do reguły kastrowania tego, co poprzedni rząd urodził a odchować nie zdołał, to dla lepszego zrozumienia do naszej świeckiej tradycji odwołać się by tu przyszło, albo też zerknąć przez ocean, jak inni to robią.
A wychodzi to raz dobrze, raz źle. Mówiłem już, że potomność to dopiero oceni, chyba że... Jackowski wie już teraz.
A jeśli są na to mocne dowody, to jakowyś ruch społeczny pod hasłem "Jackowski na premiera" (albo na prezydenta) powołać należy i tylko mieć baczenie, aby patron tego ruchu, co na jego czele stanie, nie zechciał swych zobowiązań dłużnych lub alimentacyjnych uspołecznić.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93719  
Nieprzeczytane 22-02-2017, 08:03
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 725
Domyślnie

premier Szydło o wycince drzew

Cytat:
- Dzisiaj najgłośniej na temat wycinki drzew krzyczą ci, którzy wtedy, gdy ustawa była przyjmowana w Sejmie (16 grudnia), nie pracowali i nie chcieli się zająć procedowaniem, tylko urządzali spektakl na sali sejmowej i zajmowali się jej okupowaniem. Być może, gdyby posłowie opozycji wówczas wnikliwiej pracowali nad tą ustawą, to wnieśliby stosowne poprawki, które pozwoliłyby, żeby w projekcie poselskim dokonać zmiany - powiedziała premier Szydło we wtorek podczas konferencji po posiedzeniu rządu.
Biedna faktycznie ja potłukło bo gada jak potłuczona a i pamięć uszkodzilo .

Zapomniala w jaki sposób ustawa była uchwalana i w jaki sposób odbyło sie głosowanie
W jaki sposub opozycja miała wniesc poprawki jak nie była na sale wpuszczona
Czy kiedykolwiek , ktorykolwiek wniosek opozycji był , jest brany pod uwage ?
Sami po nocach w błyskawicznym tempie durnoty wymyślaja i sami na nie "jednomyslnie" glosuja
Potem jazgot opozycja winna .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93720  
Nieprzeczytane 22-02-2017, 08:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

Cytat:
Napisał euraka
No nie przepadam za tym co robi nasz rząd. Ale PO równiez nie było takie dobre. W sumie to miałam bardzo duży problem na kogo głosować w wyborach. W końcu zagłosowałam na partię Korwina. Doszłam do wniosku,że mają najsensowniejszy program. Szkoda tylko, że dostali tak mało głósów. Tak czy inaczej patriotyzm w Polsce nadal nie jest taki zły. Z badań wynika,ze za nasz kraj walczyłoby 47% ludzi. W przypadku Niemiec jest to 19% Czyli niewiele.
http://www.worldmap.pl/edumaps/mapa-...i-o-swoj-kraj/

To tak przy okazji Korwina:
Cytat:
W wywiadzie dla portalu Polskiego Radia Korwin-Mikke mówił, że Rosja nie stanowi zagrożenia dla Polski. Jego zdaniem jest zupełnie odwrotnie. – Były strasznie wojownicze oświadczenia i wzywanie do sankcji. Przecież to nie Rosja nakładała sankcję tylko my i to ona była zagrożona – powiedział polityk. – Tym bardziej kocham Rosję, im dalej jest od Polski – dodał.

Z tą miłością do Rosji to mam............podobnie
I wolałbym, żeby była daleko od granic naszych, białoruskich i ukraińskich.... Tylko skurczybyki jakoś nie chcą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.