menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #98401  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 06:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Przepraszam,parę godzin temu wróciłem,a po drodze zaszła konieczność tankowania.Cena nie drgnęła.To gdzie ta podwyżka?Zapewne w waszej chorej wyobraźni.

Drzazgo Szanowny!
Co się odwlecze to nie uciecze ..

Cytat:
Tymczasem 6 lipca, gdy Polacy żyli wizytą Trumpa lub wakacjami, posłowie PiS bez żadnego rozgłosu złożyli w Sejmie projekt ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych, który nałoży nowy podatek na producentów paliw. Prace nad nim mają ruszyć już w tym tygodniu.Jeśli projekt wejdzie w życie, czeka nas prawdopodobnie wzrost cen paliw.

Zwróć uwagę na tryb..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98402  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 07:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

I teraz TO:

Cytat:
Archiwalna wypowiedź Błaszczaka obnaża plany PiS

"Kiedy wzrasta cena paliwa, wzrastają ceny również i innych produktów,

w tym żywności"
- stwierdził Błaszczak.

Co nawet klientela PiSu powinna przetrawić skoro nawet Błaszczak dał radę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98403  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 07:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
no mohery i co wy na to?

Radziwiłł: oddziały geriatryczne dla seniorów 60+ niepotrzebne. Niech idą do lekarzy rodzinnych

https://oko.press/radziwill-oddzialy...zy-rodzinnych/

A jakieś kilka lat temu straszono powszechną umieralnią a ty nagle dobra zmiana staruszkom robi ...dobrze, a nawet jeszcze lepiej na drodze do ...raju.

Cytat:
Poza siecią szpitali znalazły się także opieka długoterminowa, paliatywna i hospicyjna, a więc inne dziedziny, które mają duże znaczenie w opiece zdrowotnej pacjentów w zaawansowanym wieku (choć także wśród młodszych).

Dzieje się tak, mimo że
nakłady na opiekę długoterminową należą do najniższych w Europie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98404  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 08:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
I popatrz jak to jest. Kiedy nadzór nad SKOK-ami pełniła Krajowa Kasa to nie było żadnych strat i żadnych upadłości SKOK-ów a od chwili przejęcia przez KNF zaczęły się te nieszczęścia o których piszesz. Ok. 300 osób ma postawione zarzuty popełnienia przestępstwa a niektóre z nich kiblują. Oby nie zabrakło wolnych miejsc w ZK. Niektóre SKOK-i były łowiskiem dla wyłudzaczy kredytów. Prawdopodobnie prokuratura wszczęła ponad 2 tys. śledztw dotyczących oszustw w SKOK-ach.
A tak na marginesie:czy obiektywnie o SKOK-ach powiedzą nam rzecznicy konkurencyjnych banków i ich medialni partnerzy a także eksperci z Bożej łaski. No powiedz sam.

Petrusie!
Albo mi się zdaje albo chronologia zdarzeń Ci się zaburzyła.
No i powiedz nam czy to dobrze dla klientów SKOKów że ten KNF objął nadzorem te SKOKi czy nie? Bo wydaje mi się że kręcisz.

No i czy to dobrze czy nie, że pieniądze SKOKów lądują na koncie prywatnej spółki Biereckich w Luxemburgu?

A tak na marginesie to od lat byłem i jestem przeciwnikiem pomysłu nadzoru KNF-u i odszkodowań z BGF-u dla upadłych SKOK-owiczów.
pamiętać warto, że SKOKi to kasy spółdzielcze, a każdy spółdzielca jest współodpowiedzialny za to co się z tą spółdzielnią dzieje. Także własnym majątkiem.

no i sam piszesz:
Cytat:
Ok. 300 osób ma postawione zarzuty popełnienia przestępstwa a niektóre z nich kiblują. Oby nie zabrakło wolnych miejsc w ZK. Niektóre SKOK-i były łowiskiem dla wyłudzaczy kredytów. Prawdopodobnie prokuratura wszczęła ponad 2 tys. śledztw dotyczących oszustw w SKOK-ach.

a może to dopiero dzięki wprowadzeniu nadzoru te działania prokuratur mogły mieć miejsce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98405  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 08:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Straty SKOKów to ok. 5 miliardów a w tym czasie sami bracia BIERECCY zarobili na tych samych bankrutujących SKOKach ok 50 milionów PLN i zarabiają nadal po kilka milionów rocznie. Takie sobie napisali prawo, przy pomocy braci Kaczyńskich.

A tutaj masz UKŁAD dojący SKOKI
https://twitter.com/Piotr_Misilo/sta...18559744946176

Za to samo Plichty siedzą.
Gdzies zapodano, że to było 80 mln-ów i suma rośnie na koncie w Luxemburgu..

Ale co to tam Petrusowi...wystarczy, że w tle widnieją nazwiska proroków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98406  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 08:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

A teraz TO:

Cytat:
Jak podaje Eurostat, tylko od stycznia do kwietnia do naszego kraju wwieziono nieco ponad 3 mln ton węgla kamiennego – energetycznego i koksowego.
W tym import surowca rosyjskiego wyniósł 1,84 mln to i by
ł o 10 proc. wyższy niż przed rokiem
.

jeszcze niedawno węgiel płonął po samozapłonie na zwałach, a tu finansujemy bolshevika...
I to kto?

Funkcjonariusze z PiSu od KACZYŃSKIEGO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98407  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 09:06
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Sekskolonie polskich nastolatków
http://www.newsweek.pl/polska/spolec...,343011,1.html

Komentarz zbyteczny!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98408  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 10:45
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 722
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Napisał tar-ninka
Hipokryzja do kwadratu czy .?
Cytat:
Napisał Frat
Hipokryzja do kwadratu czy kwadrat hipokryzji? Niby to samo... ale może też kwadrat schizofrenii w załączonym cytacie.
Ten Trump, człowiek Putina i pierwsze skrzypce ubeckiego prokuratora...
Dorzuciłbym do tego:

" Na głowie ma kraśny wianek,
w ręku zielony badylek,
a przed nią bieży baranek,
a nad nią leci motylek"
Ach ci ludzie, to brudne świnie
Co napletli o mojej dziewczynie
Jakieś bzdury o jej nałogach
To po prostu litość i trwoga
Tak to bywa gdy ktoś zazdrości
Kiedy brak mu własnej miłości
Plotki płodzi, mnie nie zaszkodzi żadne obce zło
Na mój sposób widzieć ją

Na głowie kwietny ma wianek
W ręku zielony badylek
A przed nią bieży baranek
A nad nią lata motylek

Stanisław Staszewski--Adam Mickiewicz

Hmm nie wiem co ma do załączonego cytatu ten wianek i badylek .. Wianek dla mnie ? Panną juz dawno byłam
Może raczej ofiaruj go pannie profesor Pawłowicz należy jej sie, tak pieknie zagrzewała zwiezionych na powitanie Trampa wyznawcow PISU
i badylek tez jej sie przyda.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...ie,755019.html
A co do baranka ... wybacz idż sam nie po drodze mi z barankami

Ostatnio edytowane przez tar-ninka : 10-07-2017 o 11:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98409  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 13:25
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia

Francja: Prasa o wizycie Trumpa: dobre zagranie dyplomatyczne Warszawy.

Tusk informuje, ze prezydent Trump "odrobił lekcje" i o sukcesie dyplomatycznym.
Cytat:
Zdaniem Tuska szczególnie ważne były słowa amerykańskiego prezydenta o Polsce jako części Zachodu, Europie jako kluczowej części Zachodu i więziach transatlantyckich. - Wszystko to pokazuje, że odrobił on lekcje z najnowszej historii w taki sposób, który może nas tylko cieszyć - powiedział. - To przemówienie było też bardzo propolskie, no ale każdy mówi to, co gospodarz chce usłyszeć. Jesteśmy z tego zadowoleni, ale wiadomo, że tak z reguły czynią goście - ocenił przewodniczący Rady Europejskiej.
- Sukces dyplomatyczny jest bezdyskusyjny. Przyjeżdża prezydent najpotężniejszego państwa na świecie i mówi fajne rzeczy o Polsce i o rządzących. Nie dziwię, że to jest akurat ten dzień, w którym władze w Polsce mogą odczuwać satysfakcję - skomentował też szef Rady Europejskiej. Tusk stwierdził też, że "na pewno dla opozycji to jest trudny moment". - Nie dziwię się, że to jest akurat ten dzień, w którym władze w Polsce mogą odczuwać satysfakcję - dodał i zażartował: - Ja się ucieszyłem, bo usłyszałem z ust setek działaczy PiS, jak skandowali "Donald, Donald!"
. (http://www.tvn24.pl)
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98410  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 13:33
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Węgierskie media: Polska duszą Europy
Cytat:
Podkreślają , że z ust Trumpa padło wiele słów uznania pod adresem Polski i że nazwał nasz kraj „duszą Europy”.
Agencja MTI zaznaczyła, że Trump zwracał uwagę na konieczność wspólnego wystąpienia przeciw terroryzmowi i zacytowała jego słowa: „nasze granice zawsze muszą być zamknięte dla terroryzmu i ekstremizmu jakiegokolwiek rodzaju”.
MTI akcentuje również słowa Trumpa o wartościach: „jeżeli nie będziemy mieli silnej rodziny, silnych wartości, będziemy słabi i nie przetrwamy”.
Agencja podkreśla też, że amerykański prezydent w superlatywach wypowiadał się o szczycie państw Trójmorza.

A tu opinia od innego kraju super przyjaznemu Polsce, ktora jest dla nich ciagle problemem... Cos wiemy o tej PRZYJAZNI...tfuu....MORDOWANIA NAS W KOMORACH GAZOWYCH!

Der Spiegel: Wyznanie miłości Trumpa do kraju, który stanowi dla Europy problem.

Cytat:
O "wyznaniu miłości Trumpa do kraju, który stanowi dla Europy problem" pisze w internetowym wydaniu "Der Spiegel". Decyzja o wyborze Warszawy na miejsce wystąpienia przed wizytą na szczycie G20 w Hamburgu nie jest przypadkiem, lecz "jednoznacznym gestem krytyki pod adresem Unii Europejskiej" - uznano.
Polska zdaniem autorów materiału jest obok Węgier krajem, w którym sceptycyzm wobec UE, podzielany także przez Trumpa, jest najsilniejszy.

"Frankfurter Allgemeine Zeitung" wybija słowa Trumpa, że Polska jest "sercem Europy".

http://www.rp.pl/Prezydent--USA/1707...blem.html#ap-1
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98411  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 14:26
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Ach ci ludzie, to brudne świnie
Co napletli o mojej dziewczynie
Jakieś bzdury o jej nałogach
To po prostu litość i trwoga
Tak to bywa gdy ktoś zazdrości
Kiedy brak mu własnej miłości
Plotki płodzi, mnie nie zaszkodzi żadne obce zło
Na mój sposób widzieć ją

Na głowie kwietny ma wianek
W ręku zielony badylek
A przed nią bieży baranek
A nad nią lata motylek

Stanisław Staszewski--Adam Mickiewicz

Hmm nie wiem co ma do załączonego cytatu ten wianek i badylek .. Wianek dla mnie ? Panną juz dawno byłam
Może raczej ofiaruj go pannie profesor Pawłowicz należy jej sie, tak pieknie zagrzewała zwiezionych na powitanie Trampa wyznawcow PISU
i badylek tez jej sie przyda.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...ie,755019.html
A co do baranka ... wybacz idż sam nie po drodze mi z barankami
Tar-ninko, ja wieszcza naszego cytowałem, który wielkim poetą był, a nie jakiegoś Staszewskiego.
Przyznaję jednak, że temat rozwinęłaś prawidłowo dorzucając kawałek tekstu piosenki, który w podobny sposób łączy się ze wspomnianym wcześniej cytatem. Brawo TY.

Pani Pawłowicz nie znam prywatnie, służbowo, ani w żaden inny sposób, więc wybacz, że Twojej prośby nie spełnię. Wianka Ci nie proponuję, o panieństwo nie podejrzewam, więc po co te nerwy...?

Gdybyś jednak nadal miała wątpliwości co do sensu zacytowania skrawka II części Dziadów, to dla odmiany dorzucę Ci jeszcze refren:

" Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
Co to będzie, co to będzie?"
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98412  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 17:39
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Co to będzie, co to będzie?"
[/font][/color][/i]

Co to będzie, co to będzie - pani Anno Applebaum
Nie do wiary! Widac, ze granice absurdu czasami siegaja szczytu, nawet u tak swiatowych publicystek!
Cytat:
Publicystka „Washington Post” - prywatnie żona Radosława Sikorskiego - zupełnie poważnie podnosi w rozmowie z „Newsweekiem” argument… użycia przez Trumpa przykładu Powstania Warszawskiego. W ocenie Applebaum… to zły znak.
Zaskoczyło mnie tylko jedno, że tak długo mówił o Powstaniu Warszawskim. Używanie Powstania jako przykładu, który ma wyznaczać sposób myślenia o Polsce i jej przyszłości, było nieco dziwne. Powstanie Warszawskie było niesłychanie bohaterskie, ale przecież było przegranym zrywem. Był to też moment, kiedy Polska nie miała praktycznie żadnych sojuszników. (…) Co Trump chciał właściwie powiedzieć? Że Polska nadal ma być sama? Czy Polska ma rozumieć, że w razie czego nikt jej nie pomoże?

Wedlug zony Sikorskiego Polska jest bardzo specyficznym miejscem w dzisiejszej UE.Dlatego Trump wybral Polske i sojusz z Polska, bo Polska niszczy UE!

Cytat:
...również dlatego, że jest ona dziś „czarnym charakterem” w Unii Europejskiej, w której jest coraz bardziej izolowana ze względu na politykę PiS. (…) PiS gra na rozbicie UE, co zresztą jest w interesie Kremla

http://wpolityce.pl/polityka/348058-...al-ma-byc-sama
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98413  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 17:39
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Kolejna miesiączka naczelnego pisokraty

czyli dzień świra.
W DF reportaż z przesłuchań tych, którzy 20 czerwca ośmielili się pokazać kaczystom, że nie ma ich zgody na ograniczanie wolności.
Polecam:
http://wyborcza.pl/duzyformat/7,1272...zynskiemu.html
Cytat:
Na kontrmiesięcznicy 10 czerwca przeciw 300 osobom wystawiono blisko 2 tysiące policjantów.
... coś trzeba robić. Nie pójdę rzucać kamieniami, nie toleruję przemocy. Boję się tylko, zwłaszcza po napaści na KOD w Radomiu, że kiedyś po drugiej stronie nie będzie już policji, ale zupełnie inni ludzie. ... Ale ci z ONR-u czy Młodzieży Wszechpolskiej mają dużą łatwość przechodzenia do rękoczynów.
Nadciąga burza. Ta prawdziwa.
Cytat:
10 maja Jakrzewski został skuty, zabrany do auta, przeszukany i zawieziony do komendy. Nie pozwolono mu skorzystać z telefonu. – Widziałem, jak w międzyczasie policjanci uzgadniali między sobą zeznania – opowiada. – Potem dali mi do podpisania papier, że zgodziłem się na przeszukanie. Nie podpisałem, bo to nieprawda. Policjant zaczął mnie wyzywać, aż inny musiał go uspokajać.

W nocy Jakrzewski został przewieziony do komendy na Żytniej, gdzie spędził noc. Następnego dnia oskarżono go o stosowanie przemocy i gróźb „uderzenia w ucho” (cytat z aktu oskarżenia) wobec funkcjonariusza publicznego, sprawa trafiła do prokuratury, grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności lub grzywna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98414  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 17:48
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
czyli dzień świra.
W DF reportaż z przesłuchań tych, którzy 20 czerwca ośmielili się pokazać kaczystom, że nie ma ich zgody na ograniczanie wolności.
Nadciąga burza. Ta prawdziwa.
A moze PiS powinien wziasc przyklad z super demokratycznego rzadu Francji i partii LEMR majacej absolutna wiekszosc w Parlamencie...zorganizoawc wlasne organy masowego przekazu i filtrowac wiadomosci! Tak to sie dzieje od paru dni w najwiekszej demokracji w Europie. I o dziwo, Francuzi ani mrumru
Gdyby tak bylo w Polsce, juz widze krzyk PO, KOD i calej opozycji. O skargach do UE juz nie wspomne

Szkoda, ze nie pomyslalas, ze wszystkie trzy pokolenia lewicy prześcigają się w akcjach i prowokacjach, w manifestacjach i konferencjach. Coraz bardziej wulgarnych i agresywnych.
Dlatego te wszystkie coraz bardziej wulgarne i agresywne akcje skrajnej lewicy to już bardziej problem PO i Nowoczesnej niż PiS.
Zawinili, zlamali prawo....zaburzyli porzadek spoleczny - odpowiedza przed sadem, ktory oceni: WINNI czy NIEWINNI. Proste jak drut...dodatkowe wyjasnienia chyba zbyteczne.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!

Ostatnio edytowane przez Mar-Basia : 10-07-2017 o 17:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98415  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 17:50
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Szef Rady Europejskiej sonduje możliwość budowy nowej partii. Miałaby ona powstać przed wyborami w 2019.

Cytat:
Donald Tusk już zabrał się do krytykowania kolegów i koleżanek. Okazji dostarczyła wizyta Donalda Trumpa. Przewodniczący RE zwrócił uwagę, że „polski rząd jest mocny po tej wizycie", a opozycja „trochę się pogubiła, nie wiedząc, jak traktować wizytę Donalda Trumpa".
– To czytelny sygnał, że Tusk dystansuje się od Platformy – uważa nasz rozmówca z PO. – Gotów jest nawet PiS pochwalić, byleby się odciąć...
W środowisku związanym z Donaldem Tuskiem już od kilku miesięcy można usłyszeć pełne sceptycyzmu uwagi na temat działania Platformy i notowań, jakie uzyskuje pod wodzą Schetyny w sondażach. Na zewnątrz politycy trzymają jednolity front, ale nieoficjalnie przyznają, że w obecnej konfiguracji PO nie ma żadnych szans, by wygrać z PiS. Potrzebna jest nowa jakość.

http://www.rp.pl/Polityka/307099955-...th_blocks#ap-3
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98416  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 18:09
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Turcy potrafili a Polacy?

https://www.facebook.com/ZeitimBild/...5378509721878/
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98417  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 18:11
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
czyli dzień świra.
W DF reportaż z przesłuchań tych, którzy 20 czerwca ośmielili się pokazać kaczystom, że nie ma ich zgody na ograniczanie wolności.
Polecam:
http://wyborcza.pl/duzyformat/7,1272...zynskiemu.html

Nadciąga burza. Ta prawdziwa.

a Polacy?
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.n...57&oe=5A0C5E81

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.n...57&oe=5A0C5E81

i mamy wielki mur warszawski
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.n...38&oe=5A0A5AB9
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/

Ostatnio edytowane przez amelia : 10-07-2017 o 18:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98418  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 18:21
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
czyli dzień świra.
W DF reportaż z przesłuchań tych, którzy 20 czerwca ośmielili się pokazać kaczystom, że nie ma ich zgody na ograniczanie wolności.
Polecam:
http://wyborcza.pl/duzyformat/7,1272...zynskiemu.html

Nadciąga burza. Ta prawdziwa.


Nie byłoby dnia świra, gdyby zaprzańcy nie zaszczuli Prezydenta,
co miało także TU miejsce,
a także nie wysyłali go jak dziada bez żadnej ochrony na teren wrogiego mocarstwa.

Za co zapłacą...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98419  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 18:29
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 049
Domyślnie



A jakąż analogię dostrzegasz Dostojna między Polską a Turcją?
Pewnie taką jaka zachodzi między Janem III Sobieskim a Mehmedem IV? Bo niejaka jest, ale ...to trudne.


Boszeeeee....

To ci numer.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98420  
Nieprzeczytane 10-07-2017, 22:00
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Radiowóz straży miejskiej wjechał na sygnale na skrzyżowanie i zderzył się z innym autem. Pędził do zgłoszenia o ugryzieniu przechodnia przez yorka. - Nie było podstaw, by użyć sygnałów - twierdzą nasi informatorzy
A co ze śledztwem w sprawie wypadku premierki Beaty?
Już coś wiadomo? Jakiś wynik?

PS Sprostowanie do mojego poprzedniego postu: w miejsce 20 należy wstawić 10.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.