menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1081  
Nieprzeczytane 19-04-2013, 07:45
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam i pozdrawiam.Czy wiosna poczyniła zmiany w Waszym życiu?A może zapukał Ktoś do serduszka?
Ważne ,że wiosna wzbudza nadzieje na życie na miłość,radość.Mój rower po zimie nie nadawał się do jazdy -nie było powietrza-nigdy nie wykonywałam takich czynności bo nie było potrzeby.I byłam zmuszona prosić o pomoc i tak sobie myślę gdyby tak stało się w drodze to niestety ale prowadzimy.Nie jest to powód by się zamartwiać bo jak się chce to się wszystkiego można nauczyć -jest wiosna,słoneczko i wyruszamy na wycieczkę rowerową.Miłego dnia. Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1082  
Nieprzeczytane 19-04-2013, 12:55
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam Anię-rowerzystkę i cała resztę tu zagladajacą.Ja zawsze na wiosnę daję moj rower do<przegladu>.Ja własciwie juz teraz bez roweru nie wyobrazam sobie zycia,W jezdzie rowerem mialam przerwe ponad 20lat,Kiedy lekarz powiedział mam do wyboru operacje kregosłupa ,plywanie lub jazdę rowerem,wybralam rower.jezdze latem i zima,kiedy tylko pogoda i czas mi pozwala.Kregoslup mi nie boli,nie przeziebiam się i jest o kej.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1083  
Nieprzeczytane 20-04-2013, 07:03
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam samotnych seniorów.U mnie dziś zapowiada się deszczowy dzień i wietrzny.Ale zaplanowany mam spacer do lasu-zobaczyć jak budzi się do życia.Na mojej działce wczoraj wypatrzyłam zająca i pies go zaraz przepłoszył.W tamtym roku jak byłam z psem to znikał nie było go nigdzie a jak byłam sama to biegał po działce.Zwierzyna mądra boi się.Tak jak wszyscy boimy się o nasze życie.Chociaż myślę ,że czasem nie mamy wpływu na to co się dzieje-czy to los?przeznaczenie?Byśmy mieli same dobre chwile i potrafili cieszyć się życiem .Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1084  
Nieprzeczytane 20-04-2013, 07:39
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Pozdrawiam samotnych seniorów......dziś pochmurno w Sanoku.Jadę odwiedzić do Rymanowa-Zdroju jedną seniorkę.
Jest w ;;Stomilu;;jak wrócę dam znać,jak było..pa Barbara.
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1085  
Nieprzeczytane 22-04-2013, 16:35
szczuromysz's Avatar
szczuromysz szczuromysz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 14
Uśmiech

Hej ! Witam !
Wszystkich samotnych, Nawet swego rodaka, nieznanego w realu tu widzę. Wierzę w magie wiosny. Choć się tak z przyjściem ociągała jednak JEST. Mam nadzieję, że przyniesie coś ciekawego dla każdego z nas.Ja próbuję zarabiać w jednym z ciekawych programów partnerskich. Jeszcze z Podkarpacia chyba nikogo w nim nie ma, więc szanse są duże.
Podziwiam Was dzielne rowerzystki. Ja mam problemy z chodzeniem, choć spacerów nie odpuszczam. Wiosna jest największym cudem jaki się na szczęscie co roku zdarza.Warto wtedy żyć.
Pozdrawiam słonecznie i wiosennie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1086  
Nieprzeczytane 24-04-2013, 19:24
lusia55 lusia55 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Bielsko-Biała Polska
Posty: 119
Domyślnie

Wiosna to naprawdę piękna pora roku - jest cudownie jak na świecie robi się cieplej i wszystko po zimie budzi się do życia!
Mam pytanie do rowerzystek czy któraś z was słyszała taką opinie, aby mieć tak wysoko siedzenie aby nogi prostowały się w kolanach podczas jazdy (tak mi powiedziała koleżanka) prawdopodobnie mniej obciążone są wtedy kolana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1087  
Nieprzeczytane 24-04-2013, 20:09
liha11's Avatar
liha11 liha11 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: śląskie
Posty: 391
Domyślnie

tak zawsze ustawialam siodelko rowera - wysoko - wtedy nogi pracuja i kregoslup sie doskonale czuje, bo tez jest zmuszony pracowac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1088  
Nieprzeczytane 25-04-2013, 17:21
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Prawidłowo podobno tak powinno byc ustawione siodełko, ale...ja jednak czuje sie pewniej gdy moge w każdej chwili podeprzec sie noga, więc ustawiam nieco nizej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1089  
Nieprzeczytane 25-04-2013, 19:47
lusia55 lusia55 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Bielsko-Biała Polska
Posty: 119
Domyślnie

Bardzo dziękuje za informacje; zgadzam się - ja dzisiaj podniosłam siodełko, ale miałam tak jak piszesz problem z zejściem z rowera (mam rower z poprzeczną ramą).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1090  
Nieprzeczytane 26-04-2013, 06:35
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam.Ja też mam problem z wsiadaniem lecz pochylam go w moją stronę i po sprawie.Rzeczywiście jest ważne na jaką wysokość mamy siodełko nie zwracałam uwagi lecz teraz zrobię tak.Umawiam się ze znajomymi na wycieczkę lecz jest to dość długi odcinek i trochę się obawiam ,czy podołam.Pozdrawiam weekendowo Anna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1091  
Nieprzeczytane 28-04-2013, 11:03
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Witam samotnych w samotna niedziele...ludzi pełno wokół mnie tylko wtedy gdy mnie potrzebuja. .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1092  
Nieprzeczytane 28-04-2013, 14:38
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Cha-ga..........pozdrawiam cały wątek i Ciebie.
Od zawsze tak było....
W Sanoku leje deszczem,idę do Siostry na kawkę.
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1093  
Nieprzeczytane 29-04-2013, 01:51
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Hallo! Witam samotnych po dość długiej mojej niebytności w tych rejonach. Obiecuję solenną poprawę mimo okropnego zimna. Mam nadzieję, że serca wszystkich samotnych są bardzo gorące - wszak to wiosna. No i maj za pasem ............. Pozdrawiam majówkowo..........
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1094  
Nieprzeczytane 29-04-2013, 07:32
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Bertoldzie Ty naprawdę nie masz w nocy nic lepszego do roboty niż pisanie postów na seniorku? A może funkcjonujesz w innej strefie czasowej?
U nie dzisiaj zimno i rześko ale jest słoneczko. Wschodziło ślicznie zza różowych chmurek.
Pozdrawiam Cię więc słonecznie i wiosennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1095  
Nieprzeczytane 29-04-2013, 09:36
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał rslucja
Bertoldzie Ty naprawdę nie masz w nocy nic lepszego do roboty niż pisanie postów na seniorku? A może funkcjonujesz w innej strefie czasowej?
U nie dzisiaj zimno i rześko ale jest słoneczko. Wschodziło ślicznie zza różowych chmurek.
Pozdrawiam Cię więc słonecznie i wiosennie.

Przepraszam, chyba Cię nie obudziłem. Tej nocy, akurat nie miałem nic lepszego do roboty. Wróciłem po dość długiej nieobecności i zatęskniłem za kimś samotnym, ale niestety nikogo już nie zastałem. Wiesz, taka chwilka słabości ...... u samotnego seniora, brak snu, brak odgłosu bicia drugiego serca. Jednym słowem pustka i tyle ...... Z reguły nie zachowuję się jak sowa, tylko jak skowronek ....... Pozdrawiam cieplutko, mimo niskiej temperatury zewnętrznej, niskiego pułapu chmur i siąpiacego dżdżu........ Acha, pytałaś o strefę czasową, przebywam w Centralnej Polsce, a Ty?
P.S. Może masz jakiś pomysł, jak uruchomić mózg do pracy, bo ta nie chce czekać........ a terminy gonią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1096  
Nieprzeczytane 29-04-2013, 14:15
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Praca jest zawsze jakąs odskocznią od samotnosci, wiec chyba dobrze ze jest, choc czasem faktycznie trudno sie zmobilizowac...U mnie tez chłodno i mokro, ale mam mały remont więc na nude nie narzekam...Pozdrawiam samotnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1097  
Nieprzeczytane 29-04-2013, 14:52
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
Praca jest zawsze jakąs odskocznią od samotnosci, wiec chyba dobrze ze jest, choc czasem faktycznie trudno sie zmobilizowac...U mnie tez chłodno i mokro, ale mam mały remont więc na nude nie narzekam...Pozdrawiam samotnych.

Masz zupełną rację, że jest pożeraczem czasu i dostarczycielem środków do życia. Jest oczywiście błogosławieństwem, ale przychodzi czasami taki moment, że człowiek jest zamulony (mało twórczy). Zatem rzucam wszystko i lecę na rower, bo przestało padać. Uruchomię całą fizyczność, to i mózg się dotleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1098  
Nieprzeczytane 29-04-2013, 14:59
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

a ja tez witam wszystkich po dłuższej nieobecnosci.Moja nieobecność spowodowana była przebywaniem w szpitalu.No ,ale wróciłam i wszystko jest dobrze.Pozdrawiam I jeszcze jedno.Zawsze kiedy kwitną forsycje jest zimno.Przekitna będzie o.k
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1099  
Nieprzeczytane 29-04-2013, 16:25
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Zycze Ci duzo zdrowia! A że zimno ? Jeszcze przed nami Ogrodnicy i Zimna Zoska, a potem to juz tylko cieplej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1100  
Nieprzeczytane 30-04-2013, 06:48
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Jestem wróciłam i witam wszystkich zaglądających tu na forum.
Wycieczka super przyznam ,że zgubiłam trochę nadwagi i cieszę się że jestem już w domu.Teraz od dziś zabieram się za działkę-kosić trawę co bardzo nie lubię i koniecznie pomyślę o pomocy.Na zimę nie ściągnięta była folia z foliówki i wiatr,śnieg zrobił swoje i będzie zakładana nowa.Powiem Wam ,że każda praca jaka wykonujemy jest dla nas samotnych dobrodziejstwem-nie mamy czasu myśleć o samotności.Sabciu zdrówka życzę bo z kim będę robiła wycieczki rowerowe?Pozdrawiam.Ąnna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.