menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 23:52
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Nie matrwcie się ,jutro
nowy będzie dzień...
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Nieprzeczytane 28-04-2012, 06:20
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Nieprzeczytane 29-04-2012, 00:36
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 812
Domyślnie Ewko, Jolinko

Dzięki za dostrzeżenie mnie...i ciepłe słowa.
Jolinko - drogi nasze się nie rozeszły, ja jestem na tej samej , no moze z ostrym zakrętem, tylko czasu brak na komp.
Łzy oczyszczają - moze tak, ale niczego nie zmienią,Studnie też wysychają.....
Idzie sobie człowiek swoją drogą przeznaczenia, ale czasem potknie się, bo słaby i ciężar ponad siły.Wtedy rodzi się bunt, którego pokonuje bezsilność i nie ma odwrotu - idzie się dalej...tylko czy...............
Dobranoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Nieprzeczytane 29-04-2012, 07:48
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Kamo-mysl pozytywnie.
Życie i tak ma gotowy
scenariusz przygotowany
dla Nas.Udanej niedzieli.
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Nieprzeczytane 29-04-2012, 21:46
kometa2 kometa2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marynka10
Samotność trzeba polubić .Każdy dzień zaplanować tak by nas nuda nie dosięgała. Jeśli mamy przyjaciół to umawiamy się z nimi się na spacery, do kina, teatru ,na kawę w kawiarni .
Możemy realizować swoje hobby, pisanie, fotografia, malarstwo.
Z radością widzę osobę z Warszawy. Jestem samotną emerytką od niedawna, całe dorosłe życie pracowałam wśród ludzi. Od 3 miesięcy pustka. Trudno o kontakty, a bardzo mi ich brakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Nieprzeczytane 02-05-2012, 19:12
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Cichutko tu nie ma nikogo co robią samotni seniorzy?Czy odpoczywają czy ta piękna pogoda nie pozwala siedzieć przy komputerze?Jak sobie radzicie w upały?Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Nieprzeczytane 02-05-2012, 19:18
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Aniu-nie mogę powiedzieć,że gorąco
w Szwajcarii jest 17st.dla mnie
to jeszcze nie upał.
Pozdrawiam Cię pa.
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 07:01
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam w sobotni poranek.U mnie zapowiada się ładna pogoda i można wybrać się na spacer lub rower.Kontakt z naturą pozwoli nam odreagować nasze złe myśli,chociaż lat coraz więcej i sił mniej to na swój sposób pozwólmy uatrakcyjnić swoje życie.
Powodzenia!Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 07:41
Anhedonia's Avatar
Anhedonia Anhedonia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 12
Domyślnie Także dla innych

Robiąc dla innych, robię dla siebie. Robiąc dla siebie, robię dla innych. Ostatnio moja samotność znowu zwiększyła. Tym razem straciłam matkę. Wokół prawie nikogo. Próbuję ratować się m.in. poprzez prowadzenie blogu. zajmuje mi to uwagę i trochę czasu. Oczywiście zapraszam serdecznie na

http://ludziezdusza.blogspot.com/?view=magazine

https://www.facebook.com/anhedonia2012
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 08:02
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam wszystkich , mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona? Dziś u mnie zrobiło sie chlodniej, nici z roweru ma ponoc padać.Ale na jakis spacer pojde nawet w kaloszach i z parasolką. Pozdrawiam wszystkich.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 08:52
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie Anhedonia

Cytat:
Napisał Anhedonia
Robiąc dla innych, robię dla siebie. Robiąc dla siebie, robię dla innych. Ostatnio moja samotność znowu zwiększyła. Tym razem straciłam matkę. Wokół prawie nikogo. Próbuję ratować się m.in. poprzez prowadzenie blogu. zajmuje mi to uwagę i trochę czasu. Oczywiście zapraszam serdecznie na

http://ludziezdusza.blogspot.com/?view=magazine

https://www.facebook.com/anhedonia2012

Wiem jakie to smutne kiedy odchodzi matka.
Jej miejsca nikt nie jest w stanie zająć,
ale ludzie którzy pojawią się w Twoim życiu
wypełnią pustkę, a czas złagodzi niechciane
rozstanie. Przytulam. - Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 09:34
anewel anewel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Myszków Śląsk Polska
Posty: 5
Domyślnie

Witam wszystkich cieplutko.
Ciesze się ze Was znalazłam.Właśnie samotność mnie umęczyła serdecznie. Przeczytałam wątek Esteli 50 zabieram rower i spróbuje uciec przed samotnością do lasu.
Jeśli mi się uda oszukać los odezwę się.Pa .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 10:12
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał anewel
Witam wszystkich cieplutko.
Ciesze się ze Was znalazłam.Właśnie samotność mnie umęczyła serdecznie. Przeczytałam wątek Esteli 50 zabieram rower i spróbuje uciec przed samotnością do lasu.
Jeśli mi się uda oszukać los odezwę się.Pa .
Brawo , dziewczyno ! pędź na tym rowerze po zdrowie i dobre samopoczucie :-) Ja dalej pieszo po moich pięknych borach. Odkrywam nowe ścieżki na różny stopień czasu, ochoty, siły, albo pięknych widoków. Co mi akurat w duszy gra. Udanego dnia.tobie i wszystkim na wątku ! :-D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 12:02
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Pada, zrobiłam remanent w szafach uf ile zbednych rzeczy! Cięzko uciec od samotności , uciekam latami...i ciagle mam pecha ale z niego się smieje.W końcu pewnie ten pech sobie pojdzie...może?Pomaga rower, chodzenie z kijkami, praca .Długi to temat , rzeka pozdrawiam.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 12:21
joannap's Avatar
joannap joannap jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Kluczbork
Posty: 12 996
Domyślnie

Witam...

__________________
http://joasia-po.blogspot.com/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 12:26
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał helena62
Pada, zrobiłam remanent w szafach uf ile zbednych rzeczy! Cięzko uciec od samotności , uciekam latami...i ciagle mam pecha ale z niego się smieje.W końcu pewnie ten pech sobie pojdzie...może?Pomaga rower, chodzenie z kijkami, praca .Długi to temat , rzeka pozdrawiam.
Świetnie, to jest już tu na wątku kilka odganiających samotność wyprawami w plener ! Pożytek dla ciała i ducha :-) Ale człowiek to istota społeczna, potrzebuje kontaktu z drugim człowiekiem. Jak sobie z tym radzicie ? Ja tkwiłam w toksycznym dla mnie związku więc wolność i swobodę cenię sobie nad wyraz. Ale ludzie są potrzebni, żeby po
prostu pogadać, prawda ? Pozdrawiam i udanego dnia życzę !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 13:11
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witaj-estelo50.Twoje słowa"Nie można tkwić w tym co było"są dla mnie jak mantrą powtarzam to sobie w myślach,nie wiem czy to mi pomaga ale zaczynam pogodniej patrzyć na życie-dzięki.
{ Bądźmy dobrzy dla siebie na wiosnę }Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 14:16
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Uśmiech

Cytat:
Napisał aniak2015
Witaj-estelo50.Twoje słowa"Nie można tkwić w tym co było"są dla mnie jak mantrą powtarzam to sobie w myślach,nie wiem czy to mi pomaga ale zaczynam pogodniej patrzyć na życie-dzięki.
{ Bądźmy dobrzy dla siebie na wiosnę }Anna
Aniu, to miód na moje serce! Bardzo się cieszę, że jakoś tam pomogłam Ale wiesz, ja też jeszcze sobie te słowa powtarzam, bo bywa, że do przeszłości wracam. To trzeba po prostu w sobie przepracować. Tym szybciej to się stanie, im więcej swojego czasu poświęcimy na ycie tu i teraz. Nie wiem jak ty, ale ja planuję jeszcze 20-25 lat życia i to życie musi być zdrowe (jestem wegetarianką) i fajne. To przecież MOJE życie, innego mieć nie będę. Ściskam ciebie mocno !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 19:04
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Cytat:
Napisał estella50
Świetnie, to jest już tu na wątku kilka odganiających samotność wyprawami w plener ! Pożytek dla ciała i ducha :-) Ale człowiek to istota społeczna, potrzebuje kontaktu z drugim człowiekiem. Jak sobie z tym radzicie ? Ja tkwiłam w toksycznym dla mnie związku więc wolność i swobodę cenię sobie nad wyraz. Ale ludzie są potrzebni, żeby po
prostu pogadać, prawda ? Pozdrawiam i udanego dnia życzę !
Masz rację jeśteśmy i potrzebujemy drugiego człowieka choć to bardzo trudne, nawet znalezienie przyjaciolki. Ludzie śa rózni i trudno dobrac wspólne zainteresowania, hobbi, charaktery.Też kupe lat tkwiłam w toksycznym zwiazku, nabawiłam wielu kompleksów, staram się jakoś z tego wyjśc.Wyruszam więc w plener i tak jak pisałam ale...mam chwile zwatpienia, boję się że zostanę skrytykowana, odrzucona. No ale to w realu tutaj nie ma się czego bać choć wiem ze bywa różnie,milego wieczoru , pozdrawiam.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Nieprzeczytane 05-05-2012, 19:35
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał helena62
Masz rację jeśteśmy i potrzebujemy drugiego człowieka choć to bardzo trudne, nawet znalezienie przyjaciolki. Ludzie śa rózni i trudno dobrac wspólne zainteresowania, hobbi, charaktery.Też kupe lat tkwiłam w toksycznym zwiazku, nabawiłam wielu kompleksów, staram się jakoś z tego wyjśc.Wyruszam więc w plener i tak jak pisałam ale...mam chwile zwatpienia, boję się że zostanę skrytykowana, odrzucona. No ale to w realu tutaj nie ma się czego bać choć wiem ze bywa różnie,milego wieczoru , pozdrawiam.
Oj, Helenko! dostałaś ty od życia po głowie ! Jakaś wredota chodząca wmówiła w ciebie, że może ciebie źle traktować. A ty się nie daj ! Dziewczyny, ja myślę, że my same mamy prawo i powinnyśmy dbać o siebie i siebie cenić. O swoje zdrowie dbamy (rower, kijki, spacery, nie wiem jak wy -ja jeszcze jestem wege). Dbajmy jeszcze zawsze o swój
wygląd: fryzjej, kosmetyczka, ładna sukienka, umalować się się nawet na zakupy. Jesteśmy kobietami, a kobietom tworzy się dobry nastrój, kiedy wiedzą, że ładnie wyglądają. To takie moje luźne pomysły, żebyśmy lepiej się czuły same z sobą, co myślicie ? Spokojnego wieczoru !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.