menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 19:57
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Witaj Aluniu!

Tak się cieszę,że już wróciłaś i ..prosto do babińca! Brakowało mi Twoich wizyt. Dobrze,że Jadzia-Jakempa taka wspaniała gospodyni,bo mam zaproszeni do niej do Wrocławia...Fajne te nasze forumowe spotkania w realu! Wspaniale wspominam wizyty u Buni, u Małgorzaty w Warszawie, u Sabci i Ninki w Krakowie, u Basi w Busku...oraz wizyty forumowych koleżanek w moim skromnym domu.To niezapomniane chwile!
Aluniu-dla Ciebie powitalny bukiecik!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:00
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Czekam niecierpliwie na naszą kolejną podróżniczke-Marbellkę.Może wpadnie dzisiaj...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:03
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Jeszcze raz witam babiniec....witam naszą wypoczetą i podkurowaną Alunie
Dziewczyny....ponieważ nareszcie u mnie dziś była prawdziwie wiosenna pogoda, udała nam się wycieczka do lasu....i są już pierwsze grzyby....ja też kilka znalazłam....pokaże u Fezója ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:05
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Niko! Jak się cieszę! Takie miłe powitanie!
Czy to nie cudne, że dzięki znajomościom wirtualnym poznajemy na żywo takich wspaniałych ludzi?
Dla Ciebie kwiaty z Palmiarni w Lubiechowie:

Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:08
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Jadziu! Dla Ciebie też

Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:09
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Idę posortować zdjęcia. Mam ich kilka tysięcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:17
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Alunia tyle komplementów mi zafundowała, że aż mi policzki zapłonęły. Uważam, że fajnie jest tak sobie na seniorku porozmawiać, a potem poznać się w realu, Alunia jest taka super Babka, że mnie zatkało, że to jest seniorka, powinna wstąpić do klubu juniorek, a wogóle to było świetne spotkanie i napewno nie ostatnie, A swoją drogą to takie wymienne spotkania seniorek w różnych miastach powinniśmy przyjąć za normę, Mało tego, ze poznamy się bliżej, to jest okazja poznania nowych miejsc, miast, gdzie naczej byśmy nie trafili z różnych względów, Wątek wymiany wakacyjnej i nie tylko wakacyjnej powinien zakwitnąć na dobre,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:23
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Jadziu,popieram!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:28
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

ale pzryjemne zamieszanie, plany wakacyjne , wymiany...no dobrze Dziewczyny, w dobrym kierunku idziecie...hihi Aluniu witaj cieplutko u tuuu, czyli u siebie.....tak chwalisz jJadzię,z e tabuny w wakacje moga ja nawiedzac..hihi...." wypoczęta?wyzdrowiona"?Jadziu to obie byłyśmy na gzrybach i obie z pierwszymi sukcesami...moje już siedza w occie 2 słoiczki wyszły....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:28
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Witajcie.

Witam Was wszystkie i milutko pozdrawiam.Słabość jeszcze nie odeszła,ale dzisiaj nie leje i miejmy nadzieję,że wiecej szkody nie przyniesie.
Słów mi brakuje,za jaką karę jesteśmy tak skazani.
Nieszczęście idzie z Nieba a rozpacz pozostaje na ziemi.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:40
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Eledand trzymaj się, jeszcze zaswieci słoneczko, nadzieja odchodzi ostatnia,.,, nic nie poradzimy na to co spotyka ze strony natury, musimy się pogodzić,,jesteśmy z Tobą
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:50
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Witam Was wszystkie i milutko pozdrawiam.Słabość jeszcze nie odeszła,ale dzisiaj nie leje i miejmy nadzieję,że wiecej szkody nie przyniesie.
Słów mi brakuje,za jaką karę jesteśmy tak skazani.
Nieszczęście idzie z Nieba a rozpacz pozostaje na ziemi.
Trzymaj się wszyscy mamy nadzieje że to juz końcówka tych strasznych opadów. Buziaczki przesyłam - codziennie jestem myślami z tymi wszystkimi których ta powóź tak dotknęła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 20:52
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Nieszczęście idzie z nieba a rozpacz pozostaje na ziemi.Wiesz, to wstrząsające zdanie....ale zreczywiście....Eledantku..masz tylko jedno wyjście ..trzymac się..lada chwila zaświeci słoneczko dosłownie i w przenośni...nigdy nie jest ciagle pod górę.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 21:12
mirellka's Avatar
mirellka mirellka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5 699
Domyślnie

Witam miłe pogaduszki.Zajrzałam dopiero teraz bo dzisiejszy dzień poświeciłam wnukom.Szaleństwo w Aqua Parku,kilka godzin wspaniałej zabawy.A i pogoda dopisała.
Jest mi tak smutno że znowu rejony południa są zagrożone.Miejmy jednak nadzieję,że tym razem nie dojdzie do najgorszego.Czego wszystkim z tych terenów życzę.Milo jest czytać,że tak wszyscy dobrze się znacie i spotykacie w realu.Macie tyle wspólnych wspomnień które zostaną Wam na zawsze.Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 21:50
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
A swoją drogą to takie wymienne spotkania seniorek w różnych miastach powinniśmy przyjąć za normę, Mało tego, ze poznamy się bliżej, to jest okazja poznania nowych miejsc, miast, gdzie inaczej byśmy nie trafili z różnych względów, Wątek wymiany wakacyjnej i nie tylko wakacyjnej powinien zakwitnąć na dobre,
Odczytałaś moje myśli Jadziu!
Pamiętam, że kiedyś któraś seniorka proponowała gościnę z wymianą wakacyjną mieszkania. Chciała pojechać na wakacje z wnuczką.
Taka forma wymiany propagowana jest w skali międzynarodowej. Gdzieś mam link do takiej strony.
Dotyczyło to wprawdzie młodych osób, co jednak stoi na przeszkodzie, aby popularyzować takie wyjazdy
pomiędzy seniorami - w kraju?
Można się umawiać na wymianę mieszkań, gościnę z gospodarzami lub bez nich w różnych regionach itd.
Wszak koszt noclegu jest dosyć istotnym obciążeniem budżetu podczas wyjazdu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 21:50
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Mirellko, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby bliżej się poznać, już sporo jest Was z łódzkiego, przecież mozecie zorganizować spotkanie, a kiedyś może zorganizujemy gdzieś większe w realu i w dogodnym dla większości miejscu, wszystko przed nami, a narazie baw się tutaj dobrze,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 21:50
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Póki co zachęcam do pomysłu Jadzi.
Aby poznać cokolwiek w nowym miejscu dobrze byłoby planować wyjazdy z jednym lub dwoma noclegami. Można wtedy zaplanować ciekawie pobyt.
Warto wysilać główkę, , uczyć się, poznawać nowe miejsca i ludzi!
Wszystko - by zniechęcać do siebie pana A.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 21:56
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
Aluniu witaj cieplutko u tuuu, czyli u siebie.....tak chwalisz jJadzię,z e tabuny w wakacje moga ja nawiedzac..hihi...." wypoczęta?wyzdrowiona"? .
Witaj Malwinko!
Wypoczęta jestem i "zabiegana"
Wszystkich kuracjuszy wprawiała w zdziwienie ilość zabiegów jaką nam (13 osobom) przydzielono.
Nie dosyć, że turnus trwał 28 dni to zabiegów mieliśmy 120!!
Na turnusach 21 dniowych jest ich około 54.
Nie wiem co z nas za szczęściarze, nikt specjalnie poturbowany nie przyjechał - nazywało się to "pobyt rehabilitacyjny".
Coś chyba NFZ do podziału zostało?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 21:58
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Alu, właśnie tak, jak się gdzieś wyjeżdża to zasadniczo noclegi pochłaniają 2/3 wydatków, a niestety zdecydowana większość z nas musi liczyć wydatki związane z codziennością i często na urlopy nie wystarcza, więc uważam, ze taki sposób spędzenia czasu jest wspaniały, ja za komuny nawiązałam kontakty z Rosjankami, byłam u nich kilkakrotnie, one były u mnie i było wspaniale, a gosciliśmy się wzajemnie ''czym chata bogata'' -pamiętam, ze nigdy i nigdzie tak nie smakowały mi kartoszki z sałom i samogonka jak na wsi białoruskiej, bo dodane do nich było serce i szczera gościnnośc tych biednych ludzi.
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 22:10
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Witam Was wszystkie i milutko pozdrawiam.Słabość jeszcze nie odeszła,ale dzisiaj nie leje i miejmy nadzieję,że wiecej szkody nie przyniesie.
Słów mi brakuje,za jaką karę jesteśmy tak skazani.
Nieszczęście idzie z Nieba a rozpacz pozostaje na ziemi.
Elu!
W sanatorium nie chciałyśmy mieć w pokoju telewizora, laptopa tez nie zabierałam. Na telewizję chodziłam do kącika telewizyjnego.
Jedyne co oglądałam w tv, to były wszystkie wiadomości o powodzi. Patrzyłam ze zgrozą na to co się dzieje! Na rozpacz ludzi, potopione pola, domy i dobytek.
Na szczątkowe informacje o dramatach ludzi z małych miejscowości i żenującą bezradność włodarzy.
A potem jeszcze informacje - walka o zapomogi.
Bardzo Ci współczuję, jeżeli i Ciebie ten dramat dosięgnął.
Nie mam wiele. Zawsze jednak można się czymś podzielić. Pomóc w uprzątaniu po powodzi, przyjąć dziecko na wakacje,
coś kupić i wysłać, lub inaczej?
Jeżeli mogłabym w czymś pomóc, Tobie lub jakiejś rodzinie dotkniętej powodzią, podaj proszę bezpośredni adres na priv.
Nie popieram wysyłania sms-ów. Chciałabym, aby żadne wsparcie nie przeciekało przez pośredników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Babskie pogaduchy 39 Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 504 01-06-2010 08:52
Babskie Pogaduchy Cz. 38 Paula Humor, zabawa - wątki archiwalne 504 16-05-2010 13:47
Babskie Pogaduchy Cz. 37 Paula Humor, zabawa - wątki archiwalne 500 04-05-2010 17:00
Babskie pogaduchy cz.36 Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 24-04-2010 09:09
Babskie pogaduchy cz.35 Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 502 12-04-2010 11:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.