menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #143121  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 12:21
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Onet.

Minister od dróg zajmie się rybami. Pomoże mu człowiek od promu widmo

PiS po pięciu latach kasuje Ministerstwo Gospodarki Morskiej kierowane przez Marka Gróbarczyka, człowieka Joachima Brudzińskiego. Z informacji Onetu wynika jednak, że polityk PiS ze Szczecina może spać spokojnie i zostanie w administracji rządowej. Do tej pory znany był m.in. z "budowy" słynnego promu widmo.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143122  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 12:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Onet.

Minister od dróg zajmie się rybami. Pomoże mu człowiek od promu widmo

PiS po pięciu latach kasuje Ministerstwo Gospodarki Morskiej kierowane przez Marka Gróbarczyka, człowieka Joachima Brudzińskiego. Z informacji Onetu wynika jednak, że polityk PiS ze Szczecina może spać spokojnie i zostanie w administracji rządowej. Do tej pory znany był m.in. z "budowy" słynnego promu widmo.

To znaczy, że też się zna.
A gdyby KACZYŃSKI wpadł na pomysła, że potrzebne mu MINISTERSTWO od DZIERGANIA sweterków to też by się nadał.

Przecie one /te z PiSu/ są jak robot kuchenny ..... do wszystkiego. Albo nawet KOMBAJN BIZON co załatwi ciążę i snopki powiąże.

Czyli jak kiedyś na rynku wołali ..... strzyże, goli i ..... a jak trzeba...zęby rwie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143123  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 13:17
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

"Pola błagam obudź się
Sen o potędze skończył się
W swojej iluzji nie możesz trwać tak długo
Spiker z łapanki wciska kit......."

"Pola musisz z kolan wstać
Bo tu już nie ma z czego brać"
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143124  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 15:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Jarku!
Przecie wiesz!!!....
Pola lubi cisze ....
Ją Rydzyk
do snu kołysze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143125  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 17:03
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...65&oe=5F9E37E0
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143126  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 19:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Polak-lekarz o Trumpie....

Cytat:
Grzesiowski: Donald Trump jako królik doświadczalny. Upadek nauki. Brakuje tylko egzorcysty


"Upadek nauki i standardów medycznych. Brakuje tylko egzorcysty" - napisał na Twitterze immunolog dr Paweł Grzesiowski, odnosząc się do leków podawanych prezydentowi Stanów Zjednoczonych Donaldowi Trumpowi. Trump w związku z zakażeniem koronawirusem od piątku przebywa w szpitalu.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #143127  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 20:58
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

- Dopuściliśmy przestępców do władzy i nic z tym nie potrafimy zrobić. To upokarzające. Ja i szereg innych ludzi nie chcemy żyć w takim państwie. Nie tylko dlatego, że żyć tu jest wstyd, ale po prostu nie ma czym oddychać - mówi reżyser teatralny, Krystian Lupa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143128  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 22:31
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Pan Lupa okazuje się być głupszym,niż jakakolwiek ustawa dopuszcza i przyznawać się do niego to po prostu wstyd.
Po pierwsze,nikogo do władzy nie dopuszczał,bo też nikt go o zdanie w tej materii nie pytał.
Po drugie,granice są otwarte a wizy nie wymagane..W Hollywood już go wypatrują.Nawiasem mówiąc p.Tokarczuk, noblistka,też zamierzała emigrować,ale póki co urządza biuro we Wrocławiu.
Komediant.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143129  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 22:34
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał wujek
Pan Lupa okazuje się być głupszym,niż jakakolwiek ustawa dopuszcza i przyznawać się do niego to po prostu wstyd.
Po pierwsze,nikogo do władzy nie dopuszczał,bo też nikt go o zdanie w tej materii nie pytał.
Po drugie,granice są otwarte a wizy nie wymagane..W Hollywood już go wypatrują.Nawiasem mówiąc p.Tokarczuk, noblistka,też zamierzała emigrować,ale póki co urządza biuro we Wrocławiu.
Komediant.
Dla was są wszyscy komedianci, którzy mają swoje zdanie i je publicznie wyrażają!
Nie lubicie takich ludzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143130  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 22:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał wujek
Pan Lupa okazuje się być głupszym,niż jakakolwiek ustawa dopuszcza i przyznawać się do niego to po prostu wstyd.
Po pierwsze,nikogo do władzy nie dopuszczał,bo też nikt go o zdanie w tej materii nie pytał.
Po drugie,granice są otwarte a wizy nie wymagane..W Hollywood już go wypatrują.Nawiasem mówiąc p.Tokarczuk, noblistka,też zamierzała emigrować,ale póki co urządza biuro we Wrocławiu.
Komediant.

Ja jedynie w kwestii noblistki.. Nie ona urządza, a jej urządzają władze Wrocławia .... dla prestiżu miasta.
Widać wolą Tokarczuk za symbol niż stępkę Morawieckiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143131  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 23:25
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Przepraszam,kto"wy"?Nie widzę obok siebie nikogo.Nie tylko komediant ale i błazen.Przyspawany jest do Polski?Czuje potrzebę emigrowania to niech jedzie.Nie on pierwszy i nie ostatni.Problem w tym,że on kłapie ozorem,a ani myśli wyjeżdżać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143132  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 23:29
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał wujek
Przepraszam,kto"wy"?Nie widzę obok siebie nikogo.Nie tylko komediant ale i błazen.Przyspawany jest do Polski?Czuje potrzebę emigrowania to niech jedzie.Nie on pierwszy i nie ostatni.Problem w tym,że on kłapie ozorem,a ani myśli wyjeżdżać.
Jeszcze trochę to twoi będą zwiewać na Madagaskar i San Ecobar! Kwestia czasu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143133  
Nieprzeczytane 03-10-2020, 23:56
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Przepraszam ponownie,ale nie nadążam.
Jacy moi?Nic nie wiem o tym,bym miał jakąś drużynę. Dowiaduję się rzeczy,o istnieniu których do tej pory nie miałem pojęcia.
I wreszcie kto w Najjaśniejszej się ostanie,jeżeli ten durnowaty filmowiec i jemu podobni,a także moja ekipa, zmienimy położenie geograficzne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143134  
Nieprzeczytane 04-10-2020, 07:55
ariadna's Avatar
ariadna ariadna jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Szczecin
Posty: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał wujek
Pan Lupa okazuje się być głupszym,niż jakakolwiek ustawa dopuszcza i przyznawać się do niego to po prostu wstyd.
Po pierwsze,nikogo do władzy nie dopuszczał,bo też nikt go o zdanie w tej materii nie pytał.
Po drugie,granice są otwarte a wizy nie wymagane..W Hollywood już go wypatrują.Nawiasem mówiąc p.Tokarczuk, noblistka,też zamierzała emigrować,ale póki co urządza biuro we Wrocławiu.
Komediant.
Wreszcie szczere wyznanie. Władza sama sobie wzięła władzę i nie musiała nikogo w tej materii pytać. Kraj też sobie wzięła ale w swej dobroci pozwala tym, którym to się nie podoba zostatwić im swoją ojczyzne do ich dyspozycji i wyemigrować. Ludzkie pany.
Wszyscy polscy nobliści też tej władzy nie pasują, jakieś fundacje bezprawnie zakładają.
Zdaje mi się, że to wszystko niezadługo skończy się jakąś deportacja. Tej władzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143135  
Nieprzeczytane 04-10-2020, 08:52
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Przesłanie dla popierających władzę.

Żadna reforma od stuleci tego nie zmieniła i nie zmieni "Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim nisko się kłaniacie." Mikołaj Rej
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143136  
Nieprzeczytane 04-10-2020, 10:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
- Dopuściliśmy przestępców do władzy i nic z tym nie potrafimy zrobić. To upokarzające. Ja i szereg innych ludzi nie chcemy żyć w takim państwie. Nie tylko dlatego, że żyć tu jest wstyd, ale po prostu nie ma czym oddychać - mówi reżyser teatralny, Krystian Lupa.

gasso!
czemu piszesz, że dopuściliśmy?
Jak dopuściliście to możesz czuć się upokorzona.

Ja /jak słowo daję/ nie dopuszczałem, więc czuję się rozgrzeszony, bo spełniłem obywatelski obowiązek jak panbóg przykazał i zgodnie z klauzulą sumienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143137  
Nieprzeczytane 04-10-2020, 10:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Przesłanie dla popierających władzę.

Żadna reforma od stuleci tego nie zmieniła i nie zmieni "Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim nisko się kłaniacie." Mikołaj Rej

I dlatego KACZYŃSKI kazał kłaniać się w pas RYDZYKOWI...
ale Rej był religijnym wywrotowcem i miał "wejścia" u władzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143138  
Nieprzeczytane 04-10-2020, 10:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Rok -nie wyrok.
Ale jak funkcjonariusz państwowy na etacie kontestuje wyroki sądów w sprawie której powinien SAM pilnować dygnitarza to ...ciekawie jest.


Cytat:
Wyrok WSA ws. decyzji premiera o przygotowaniu głosowania korespondencyjnego przez Pocztę Polską zawiera cały szereg stwierdzeń nietrafnych, zarówno odnośnie faktów, jak też ich prawnej oceny

- ocenił przewodniczący Rady Legislacyjnej przy premierze prof. Marek Szydło.

To chyba on jest marny profesor i jeszcze marniejszy legislator ..... bo gdyby nie był, to sąd nie miałby powodu do takiego wyrokowania.
Tak mi się zdaje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143139  
Nieprzeczytane 04-10-2020, 11:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

A jak już o Tokarczuk -śmy wspomnieli, to:

Cytat:
Laureatka literackiej Nagrody Nobla w październiku ubiegłego roku zapowiedziała, że powoła we Wrocławiu fundację, której celem będzie m.in. wspieranie kultury i sztuki polskiej oraz światowej w Polsce i za granicą. Fundacja ma zajmować się też wspieraniem szeroko pojętej ochrony praw człowieka, demokracji, społeczeństwa obywatelskiego, a także wspieraniem działań na rzecz środowiska naturalnego i praw zwierząt, przeciwdziałaniem dyskryminacji, wspieraniem praw kobiet oraz promocją Polski, w szczególności Wrocławia i Dolnego Śląska.

warto wspomnieć, że to nie pierwsza noblistka z Dolnego Ślaska.

No i ciekaw jestem czy może ta fundacja liczyć na finansowe wsparcie tak światłego funkcjonariusza PiSu rzuconego na front "kultury" Glińskiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143140  
Nieprzeczytane 04-10-2020, 11:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Kurde!!! Znowu??? Nawet w Toruniu???

Cytat:
Mateusz Morawiecki wygwizdany na stadionie w Toruniu.

Premier oglądał triumf żużlowca Bartosza Zmarzlika
Mateusz Morawiecki został wygwizdany przez kibiców na stadionie w Toruniu.

Premier podczas zmagań żużlowców wręczył puchar Bartoszowi Zmarzlikowi, który obronił tytuł mistrza świata.

chiba go KTUŚ nie lubi.... może za tą stępkę w Szczecinie albo cuś
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.