menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #149541  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 17:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Ja się nie mogę doczekać
Żyję w rozedrganiu emocjonalnym
podobnie jak sąsiedzi i krewni...
Dzień po dniu coraz nam bliżej
do NOWEGO ŁADU, bo stary chyba padł....

Cytat:
Przypomnijmy, że Jarosław Kaczyński w niedawnej rozmowie z PAP podkreślał, że Nowy Ład jest "wielką szansą dla kraju, dla wielu polskich rodzin, ogólnie dla wielu ludzi, także tych, którzy ze względu na wiek już rodzin nie mają".

"Polski Nowy Ład" to nowy program Prawa i Sprawiedliwości, ma się poruszać w kilku obszarach, to: "Plan na zdrowie",
"Uczciwa praca - godna płaca",
"Dekada rozwoju",
"Rodzina i dom w centrum życia",
"Polska - nasza ziemia",

"Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek",

"Dobry klimat dla firm",
"Czysta energia, czyste powietrze",

"CyberPoland 2025" oraz "Złota jesień życia".

To chyba powinien medialnym patronem powinien być
OBAJTEK

Prawie w każdym puncie DILU ma osiagnięcia... wybitne w dodatku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149542  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 17:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
był w Lubomierzu?
Jak się zaraza skończy, musimy tam dotrzeć nie tylko ze względu na muzeum Kargula i Pawlaka.

a cuś bliżej może o powodach. Czy tylko turystyka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149543  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 17:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

U Rycha Cz... szaleje wyobraźnia, albo używa cuś dziwnego do mycia zebów, albo dezynfekcji jamy:

Cytat:
Gdyby pan zapytał, czy ja mogę sobie wyobrazić koalicję, gdzie poza PiS, na prawym skrzydle byłaby Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro, na lewym skrzydle Porozumienie Jarosława Gowina, Adama Bielana, wspólnie pod rękę, i jeszcze dodatkowo formacja Pawła Kukiza, to tak, mogę sobie wyobrazić taką koalicję – przyznał Ryszard Czarnecki

Sam popuścił ....... wodze, bo PAN NIE ZAPYTAŁ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149544  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 17:43
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A filmy dalej żyją... Nie tylko na polskich ekranach...
Zgadza się.
Jutro 25. rocznica śmierci naszego Taty.
Zostały nam wspomnienia oraz jego pamiętniki i wiersze, które wydałam kilkanaście lat po ...
Dzięki temu jest ciągle z nami jak filny Kieślowskiego, Wajdy, teksty Młynarskiego czy Osieckiej.
Znikam, bo zrobiło się zbyt refleksyjnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149545  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 18:21
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

#nowywał

https://www.facebook.com/photo?fbid=...10182032655124

Klaudia Jachira

NOWY ŁAD.
Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki, nie wiem dlaczego tym razem bez Obajtka, ogłosili dzisiaj zajawkę Nowego Ładu.
Cały program zostanie zaprezentowany 20 marca (w moje imieniny&#128578, ale żeby odwrócić uwagę mediów od afery z pałacami, pokazano najważniejsze jego punkty.
Oto one:
👉"Plan na zdrowie" - polega na tym, że członkowie partii rządzącej dalej będą mieli znakomitą opiekę zdrowotną. Jeśli kogoś stać na prywatną służbę zdrowia, to też nie będzie miał powodów do obaw. Reszta natomiast powinna powstrzymać się z chorowaniem, przynajmniej do końca pandemii.
👉 "Uczciwa praca to godna płaca " - planowane są nowe miejsca pracy dla swoich w przejmowanych przez państwo hotelach, bankach i mediach, które zbankrutują w wyniku pandemii.
👉"Dekada rozwoju". Tego punktu dokładnie nie rozumiem, ale chyba chodzi o to, że PiS chce psuć państwo jeszcze przez 10 lat.
👉"Rodzina i dom w centrum życia". Generalnie chodzi o to, że każdy będzie miał tyle domów ile rodzina Obajtka.
👉"Polska - nasza ziemia." Tu chodzi oto, że zakup ziemi powyzej 1 ha będzie dalej możliwy bez ograniczeń tylko dla księży, z ograniczeniami dla rolników, a w ogóle zabroniony bedzie dla obywateli.
👉"Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek." No, to jest oczko w głowie każdej dyktarury, wiadomo. Zadba juz o to minister Czarnek razem z Glinskim (to ten od zakazu wibratorów w filmach) i imperium medialnym Rydzyka.
👉 "Dobry klimat dla firm" - czyli pomimo zapewnień o niepodnoszeniu podatków, to właściciele firm będą musieli sfinansować nowe pomysły partii rządzącej.
👉"Czysta energia czyste powietrze." Chodzi o to, że rozbiorą fundamenty elektrowni węglowej Ostrołęka 2. Na wybudowanie tej dziury w ziemi wydali 2 miliardy, więc pewnie rozbiórka też nie będzie tania. No i że jednak wytną Puszczę Białowieską😡!
👉"Cyber Poland 2025." Nazwa tego punktu nawiązuje do gry Cyberpunk. Jak ktoś grał, to wie co nas już czeka pod rządami tej ekipy.
👉No i ostatni punkt - "Złota jesień życia", to o tym, że zadłużenie ZUS-u przekroczyło 700 miliardów, ale żeby seniorzy o tym za dużo nie myśleli, bo im jeszcze ciśnienie podskoczy.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149546  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 19:45
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

#obajtekgate

i wszystko wiemy

https://www.facebook.com/sokzburaka/...3344215899585/
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149547  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 20:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia

Ten komentarzyk z boku o tym że pokazano majątek Łukaszenki i że niewiele różni się od Bajtkowych latyfundiów jest .....ciekawy.

Ale w poniedziałek ciąg dalszy taśmociągu z napisem Obajtek.. tak mówią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149548  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 21:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Jak to ma być? Nowy UkŁAD?

Cytat:
Służby podejrzewają PKP Polskie Linie Kolejowe o niegospodarność i szkody 'wielkich rozmiarów" wyrządzone kolei. O nieprawidłowościach informuje Jacka Sasina także Ryszard Kaczoruk, były działacz "Solidarności Walczącej".

Zawiadomienie do prokuratury
W notatce Kaczoruka ze stycznia 2021 r., adresowanej do wicepremiera Jacka Sasina, kierującego Ministerstwem Aktywów Państwowych, informuje on, że pod koniec 2020 r. zawiadomił prokuraturę m.in. o kontrowersjach związanych z zawarciem przez PKP PLK ugody z giełdowym ZUE, wykonawcą kontraktu na modernizację linii Łódź Kaliska – Zduńska Wola, o wartości około 340 mln zł.

Od 5 długich lat Polcy i Polacy .... oglądają co?
UKŁAD pt PiS.... i szarą sieć...made in KACZYŃSKI.

https://wyborcza.biz/biznes/7,177151...1&s=BoxBizLink

jak człowiek związany z Morawieckim, to ....MUSI być prawda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149549  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 08:54
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jak to ma być? Nowy UkŁAD?



Od 5 długich lat Polcy i Polacy .... oglądają co?
UKŁAD pt PiS.... i szarą sieć...made in KACZYŃSKI.

https://wyborcza.biz/biznes/7,177151...1&s=BoxBizLink

jak człowiek związany z Morawieckim, to ....MUSI być prawda.

Polska jest wydojona, rozgrabiona, zadłużona i z waładzą BEZKARNĄ
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149550  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 09:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Polska jest wydojona, rozgrabiona, zadłużona i z waładzą BEZKARNĄ

Ale .... jak PiSał wieszcz.
Naród jak lawa....
I jeszcze że Kto nie zaznał goryczy ni razu.. itd

I teraz lud ćwiczy
czas goryczy.

A Jaki bojowo woła, żeby UNIA nie pluła mu w twarz LGBTami i niemieckim imperializmem.
I z tego powodu chce bronić .....IMIENIA .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149551  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 09:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

A niejaki Morawiecki /znany redakcji/ i niejaki WASZCZYKOWSKI zaklinali się, że GB -sy to po brexicie są nasze przyjaciele i my ich.


Cytat:
Polscy przewoźnicy niewpuszczeni do Wielkiej Brytanii. Celnicy zażądali testów, z których kierowcy są zwolnieni

Reporter Radia ZET zadzwonił na telefon dyżurny Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Londynie. Tam usłyszał, że "jednak się okazuje, że te testy dotyczą wszystkich, nie wiem na jakiej podstawie prawnej, bazujemy na informacjach od Konsula oraz tym, co jest napisane na stronie Ambasady".

Co ciekawe jednak, na stronie internetowej brytyjskiego rządu wciąż widnieje informacja, że spod tych rygorystycznych przepisów wyłączeni są m.in. międzynarodowi przewoźnicy - nie muszą robić testów, ani przechodzić kwarantanny.

A przy okazji wychodzi SZydłom z wora o jakości polskiej tzw. dyplomacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149552  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 09:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Sasin chyba cuś nie lubi Bielana...

Cytat:
Wiceminister aktywów państwowych Zbigniew Gryglas nie nadzoruje już Polskiej Grupy Zbrojeniowej, a także większości pozostałych państwowych firm i instytucji przemysłowego potencjału obronnego.

O zmianie zakresu kompetencji sekretarza stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych zdecydował nagle szef resortu Jacek Sasin. Teraz to on będzie nadzorował PGZ. Największą grupą kapitałową w państwowym sektorze obronnym skupiającą kluczowe spółki zbrojeniowe.

Analitycy łączą decyzje w sprawie odsunięcie wiceministra Gryglasa z ostatnimi politycznymi uzgodnieniami Zjednoczonej Prawicy co do obsady stanowisk rządowych przez członków Porozumienia Jarosława Gowina.

Ale ..... czemu? Przecie Gryglas tak dzielnie lizał stopy funkcjonariuszy i komisarzy PiSu /choć formalnie był od Gowina/ że mu Sasin taaką niewdzięczność zrobił?
Tera to on chyba będzie wiceminister od cieciów i sprzątaczy na włościach Sasina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149553  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 10:02
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Policja w oddali po drugiej stronie ulicy.

Zadnego kotła,
żadnego pałowania,
żadnego łamania rąk,
żadnego włóczenia po ulicach,
żadnego gazu po oczach,
żadnego wywożenia do odległych małomiasteczkowych komisariatów.
Bo mecze to męska sprawa i mają prawo do protestów.

A kobietom trzeba pokazać im ich miejsce w szeregu


Tłum kibiców protestował pod stadionem Legii. "Uwaga, uwaga! Mamy stan epidemii" [WIDEO]

https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...aga-uwaga.html

Protest kibiców Legii przeciwko zamknięciu stadionów. "Domagamy się rozsądnego powrotu do normalności"

https://szczecin.naszemiasto.pl/prot.../ar/c1-8181269
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149554  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 10:24
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 417
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A niejaki Morawiecki /znany redakcji/ i niejaki WASZCZYKOWSKI zaklinali się, że GB -sy to po brexicie są nasze przyjaciele i my ich.
A przy okazji wychodzi SZydłom z wora o jakości polskiej tzw. dyplomacji.

Jak nas wywalą z UNI to będziemy mogli się zemścić na Angolach i na całej Uni i nie wpuścimy ani jednego samochodu. W końcu jesteśmy potęgą samowystarczalną.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149555  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 10:34
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 417
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Policja w oddali po drugiej stronie ulicy.
Tłum kibiców protestował pod stadionem Legii. "Uwaga, uwaga! Mamy stan epidemii"

Trwa rekrutacja wśród kiboli do policji. Na razie trzy i pół tysiąca przyjęto. Będą mogli nareszcie robić to co lubią. Ponad tysiąc policjantów odeszło, bo nie chcą firmować bandyckich rozkazów.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149556  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 10:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak nas wywalą z UNI to będziemy mogli się zemścić na Angolach i na całej Uni i nie wpuścimy ani jednego samochodu. W końcu jesteśmy potęgą samowystarczalną.

Jarku!
DAMY radę!!!
Będziemy silni
wierni i tłuści
Póki ZUS nas nie opuści


Teraz spokój
Wszyscy SIAD!!!!
Jako rzecze jeden dziad....

Zara będzie NOWYJ ŁAD.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149557  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 10:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Trwa rekrutacja wśród kiboli do policji. Na razie trzy i pół tysiąca przyjęto. Będą mogli nareszcie robić to co lubią. Ponad tysiąc policjantów odeszło, bo nie chcą firmować bandyckich rozkazów.

Dodaj, że po skróconym dokształcie..
Jak za wczesnej komuny.
Jak był za krótki i na ZOMOLA się nie nadawał to go na ormowca przerabiali...
Tylko KACZYŃSKI ma problem... skąd wziąć tyle brytanów żeby ich pilnowały.
Kota trudno w kaganiec ubrać i na AKCJE ochronną sanktuarium na Żoliborz wysłać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149558  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 11:59
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Dodaj, że po skróconym dokształcie..
Jak za wczesnej komuny.
Jak był za krótki i na ZOMOLA się nie nadawał to go na ormowca przerabiali...
Tylko KACZYŃSKI ma problem... skąd wziąć tyle brytanów żeby ich pilnowały.
Kota trudno w kaganiec ubrać i na AKCJE ochronną sanktuarium na Żoliborz wysłać.

może prawda może nie ale to o nas Polakach a nie Policji


GORZKA PRAWDA z ust policjanta.
Policja się z Was śmieje, hotelarze, restauratorzy, przedsiębiorcy, nauczyciele, kobiety, aktywiści, pacjenci .... , ze wszystkich, całego "pospólstwa".
To tak, jakby ktoś znowu wyrażał współczucie, bo przecież oni muszą, bo tylko wykonują rozkazy itd
Dlaczego? Warto przeczytać.
"-Policjant:
Nagrywanie filmików nic nie da. Może to zabrzmi mocno i obraźliwie, bo pracuje w policji, ale my się z was po prostu śmiejemy na komendach i nie mamy do was szacunku. To dlatego, że sami nie macie szacunku do samych siebie. Wy nagrywacie filmiki, a my was pałujemy i zamykamy biznesy. Wy składacie skargi, a my się z tego śmiejemy. Bo wiemy, ze nie jesteście zdolni do czegokolwiek więcej niż nagrywanie filmików i pisania skarg. Nawet kibiców wykastrowaliśmy. Dobrze, że nie służę we Francji, już dawno bym odszedł, tam 11 policjantów zabili, Holandia to samo, Włochy też, tylko Polska to kraj niewolników i cebuli. Przykład, w Rybniku weszliśmy tam może do lokalu w 10, reszta stala na zewnątrz, spałowaliśmy, zagazowaliśmy, a wy po rzecznikach chodzicie... Jak bijemy waszego ziomka, to słychać: "ej zostaw go no, nagrywam , złoże skargę będziesz na youtubie"... I mamy mieć do was szacunek? Jak trzymamy was od ponad roku w domach i wszystko wam zamkneliśmy? Prewencji jest 30tyś, was 35mln, tylko że nie macie jaj, dlatego , nawet jak by było nas 1000 z prewencji, to możemy z wami robić ABSOLUTNIE WSZYSTKO bo macie mentalność niewolnika.
Ja:
słuszna uwaga człowieku. Policjantom łamiącym prawo należy się coś innego niż tylko nagrywanie... Z mojej obserwacji wynika, że my Słowianie jako grupa najbardziej tolerancyjna najdłużej znosimy to co robi władza. To jest piętno nasze. Ale jak historia uczy jak nastąpi przegięcie to będzie przejebane... Jeżeli naprawde pracujesz w policji. To sobie teraz odpowiedz czy chciałbyś żyć w świecie w którym masz tylko kolegów z policji i nikogo więcej?
Policjant:
Sam służę , jeszcze za milicji, i widzę to wszystko od środka. Szczerze mówiąc, to jak leciała kostka w nas w latach 80 to cały pluton srał w gacie. Teraz się z was śmiejemy, ale to wy nam dajecie do tego powód i tylko przez was będziecie niewolnikami do końca świata. Historia pokazuje dużo, ale już nie będzie przegięcia , od lat pracujemy nad tym abyście byli tacy nijacy. Znaczy się, wypstrykacie się w internecie, zależy wam na ostatnim kawałku chleba, grunt aby sąsiad miał gorzej.
Nie po to 20 lat manipulowania abyscie teraz podskakiwali. Damy wam internet i tyle, po sprawie. Najlepsze jest to, że możemy o tym otwarcie pisać, bo zrobiliśmy was tak w konia i tak was wytresowaliśmy, że nikt nie uwierzy w co piszemy , nazwiecie to poprostu foliarstwem i to jest piękne. Dla nas to znaczy, że naszą robota wykonaliśmy perfekcyjnie. Zobacz sam. Ja jako policjant, osobiście mówilem wielu przedsiebiorcom że jak by się np w Rybniku wszystko otworzyło, lub w Kato, to policja nie ma absolutnie szans, ale jesteście tak zrobieni, że nie dość ze nie walczycie, to nawet sie nie otworzycie na raz, mimo, że nic wam za to nie grozi. Naród stracony, ale takie narody też są potrzebne, niewola, tania siła robocza, organy, eksperymenty itp. Więc jesteście potrzebni i ta świadomość wam wystarczy, no dołożymy do tego troche patriotyzmu i po sprawie. Odpowiadam na Twoje ostatnie pytanie: mam tak od samego początku jak większość psów, lekarzy, księży itp. Dlaczego? Bo my mamy tą wolność a Wy nie. I tak, stety i NIESTETY, pracuje w policji ale troche na innym szczeblu, wiadomo, troche już przepracowałem.
Ja:
nie potrzebujesz świata z normalnymi ludźmi i relacjami? Wystarczy ci tylko ten zamknięty? A co z tymi na których ci zależy? oni też tak chcą?
Policjant:
Nareszcie ktoś normalny się trafił do konwersacji. Każdy ma rodzinę i o nia dba. Moja rodzina ma ok, jak rodziny innych z którymi pracuje, to jest zamknięty klimat, ALE, bardzo duży, takie państwo w państwie. Nasi bliscy maja wiedzę i świadomość, której zwykły cebulak nie ma dlatego rozumieją temat i chca tak żyć. Zobacz, że pewne lokale działają i tam nie ma policji, ale kto tam jada ? Policja itp. Zrozumiałem lata temu, że ludzie, szczególnie w polsce, w 95% są totalnymi kretynami, nie mającymi honoru, a za 500+ zrobią ABSOLUTNIE WSZYSTKO. Dlatego nie mam wyrzutów sumienia, ba, wręcz sprawia mi to przyjemność. Wierz bądź nie, tacy jak my, robimy to DLA WAS. Pewnie zastanawiasz się dlaczego pisze DLA WAS skoro rujnujemy was i wasze biznesy? Ano widzisz, normalnie, edukacja, rozmową, przykładami nie da sie wam nic wytlumaczyc. Prawda jest taka, że jak by wami rządził niemiec, rus czy inny okupant, to nie ma znaczenia, gdybyście mieli kasę i w miare dobre życie. Przykład: mieszkasz w bloku, gdzie mieszka 400 osób, gdybyśmy losowo raz na tydzień kogoś wyciągali z bloku i pałowali przy wszystkich, to ci niepałowani mówili by: nie jest tak źle, dzisiaj nie dostałem. A spałowany by powiedział: nie bili tak mocno i mam mniejsze prawdopodobieństwo dostania za tydzień. To jest wasza mentalność, powtarzam, WASZA nie nasza / moja, bo ja syna ucze lać każdego kto go atakuje, czy to w szkole czy na podwórku. Jedyną szansą dla was , w zasadzie ostateczną szansą, jest totalne stłamszenie was, ale mówie totalnie, i jeśli wtedy nie powstaniecie to nie powstaniecie nigdy. I ja własnie wypycham was w tym kierunku i sprawia mi to ogromną przyjemność, ogromną, bo robie coś dobrego, tylko wy tego nie rozumiecie, bo macie w głowie szambo typu pis po kościół aborcja itp. Kocham swoją robotę i urządzać wam różne ciekawe sprawdziany. I przyznaje, nie, nie pałuje was, to nie moja robota, ale od czasu do czasu człowiek wskakuje w mundur i trochę z wami potańczy, ale to bardziej z flustracji jak jesteście słabi, niż z jakiejś potrzeby. Widzisz , w to co pisze i tak nikt nie uwierzy, więc mogę pisać absolutnie co chcę. Moge nasrac polakom na twarz a oni, że to nie prawda, ze złoży skarge... Co mam Ci powiedzieć? Taka jest smutna prawda. PS jeśli liczycie, że ktoś z nas zostanie rozliczony to liczcie dalej, tego też potrzebujemy, bo to kolejny powód dlaczego nic nie robicie i wierzycie w osąd historii który my mamy w dupie, bo przez lata służby mamy już kontakty, a przykładowo skażemy kilku posterunkowych na 2 lata w zawiasach..
Ja
a nie masz wyrzutów sumienia jak trafisz na kogoś z tych 5% na kogoś z jajami i masz tylko przewagę munduru i nic po za tym?
Policjant:
Problem jest taki, że my nie mamy przewagi i mówię to na serio. Mamy przewage tylko psychologiczną. Jak widze młodych policjantów i jak uciekaja nie raz, jeden by dostał w łeb i ucieka jak ostatnio. Kiedyś, za zomo, młodych sie stawiało w pierwszym rzedzie, a z nim stali inni. Jak ten z pierwszego rzędu spanikował i zrobił krok w tył to od razu dostawał pałą w łeb. Nie mam wyrzutów, bo Ci z 5% albo zbiora pozostałe 95% albo... I szczerze mówiąc, oporu nie ma wcale, nie ma nawet promilu, więc smutnie stwierdzam - nie ma oporu."
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149559  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 12:31
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 417
Domyślnie

Dlatego pisałem, siedzimy na miękkim i przyzwalamy na wszystko, no.....najwyżej sobie poklikamy aby wypuścić powietrze.. Nie ma już takiego narodu z jakim się utożsamiałem w stanie wojennym będąc w Solidarności i teraz żałuję, bo nie takich owoców się spodziewałem, że teraz szmaciarze, którzy wtedy siedzieli pod kieckami mamuś rządzą moją Ojczyzną. Żegnaj Polsko. Jak opozycja nie potrafi się zjednoczyć tylko struga wariata za nasze pieniądze i lubi chodzić w garniturkach zamiast wziąć odpowiedzialność za taki piękny kraj bo naród głupi. Jak będzie jedzenie i guma do majtek na kartki i zamknięte granice to zaczniemy od nowa, teraz mam to ....gdzieś. To naród wspólnie z opozycją przetrwonił Polskę za 500+ i inne fałszywe dobra.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149560  
Nieprzeczytane 14-03-2021, 13:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 782
Domyślnie

[quote=Jarosław II]
Cytat:
Nie ma już takiego narodu z jakim się utożsamiałem w stanie wojennym będąc w Solidarności i teraz żałuję, bo nie takich owoców się spodziewałem, że teraz szmaciarze, którzy wtedy siedzieli pod kieckami mamuś rządzą moją Ojczyzną.
Jarek!!!
Mitologizujesz okrutnie... Ten NARÓD /jak powiadasz/ dostał kur...cy dopiero wtedy, kiedy mu koryta wczesnogierkowskiego brakło. Gdyby w stoczni wkładki mięsnej do zupy regeneracyjnej nie zabrakło, to żaden Borusewicz i WZZ-y nic by nie zrobiły razem z Wałęsą Walentynowicz i Wyszkowskim..
Dodam, że sam widziałem wagony z okrutnymi wyzwiskami pod adresem Śląska wracające z portów za brak wsparcia Wybrzeża.
Ten NARÓD podskakiwał z radości za talon i cieszył się ze STUDIO 2, a nie że złapał wieści o KOR, ROPCiO i KPN-e z Wolnej Europy, czy Waszyngtonu, Madrytu, albo Londynu.
Cytat:
Żegnaj Polsko. Jak opozycja nie potrafi się zjednoczyć tylko struga wariata za nasze pieniądze i lubi chodzić w garniturkach zamiast wziąć odpowiedzialność za taki piękny kraj bo naród głupi
.
Teraz to już lecisz Gomułkiem...
Jak już się ta różnorodna opozycja zjednoczy, to chcesz mieć nowy PiS czy PZPR?
Ja tam wolę, żeby zamiast zjednoczenia uzgodnili kilka tematów i nimi się zajęli.
Bo jakie to zjednoczenie miałoby być? I kogo z kim?
Korwina Mikke z Biedroniem, Czy Nowickiej z Hołownią?
No i jeszcze cuś. Opozycja może w normalny czas wziąć odpowiedzialność za TAKI PIĘKNY KRAJ tylko w ramach wyborów powszechnych.
Na dziś rewolucja Polsce nie grozi .... i nie ma takiej potrzeby.
A że naród głupi? A bo to jeden? Zależy w jakich proporcjach. Nasz oceniam na 5-7 głosów w sejmie.
Bo głupotę narodu sejmowymi głupkami się liczy.
Niektórzy się maskują
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.