menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1821  
Nieprzeczytane 26-03-2014, 13:14
Joanna49W.'s Avatar
Joanna49W. Joanna49W. jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: xxxxxxxxx
Posty: 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał ejakewa
.Mam zamiar już w maju zrobić sobie kilkudniowy wyjazd do Kołobrzegu. Może znajdą się samotni i też skorzystają z podobnej wycieczki? co o tym sądzicie?
Pozdrawiam wszystkich samotnych.
Joanna


Morze to mam pod przysłowiowym nosem , a ja planuję coś w przeciwnym kierunku tzn. może góry, albo Roztocze, albo, albo...albo jeszcze nie wiem.
Pozdrawiam[/quote]
Nie dla każdego morze bałtyckie, można wybrać góry czy wiejskie klimaty. Są piękne na wsi Agroturystyki.Dwa lata jak byłam w Kotlinie Kłodzkiej.Polecam!!!! Wybrać się można wszędzie jak tylko ktoś ma na to ochotę i jest bez obowiązkowy. To tylko zależy od naszego zainteresowania i zamiłowania.
Pozdrawiam.Joanna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1822  
Nieprzeczytane 26-03-2014, 14:11
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie Pozdrawiam smotnych!

Joanno jesteś coś w rodzaju obieżyświata,co rocznie gdzieś wyjeżdżasz, używasz świata.Masz rację ja raczej jestem molem domowym,szczególnie teraz kiedy jestem sam.Kiedyś mówiono używaj świata kiedy służą lata.Zaczynam zazdrościć tym obieżyświatom.W tym roku nie będę siedział w domu.
Edward!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1823  
Nieprzeczytane 26-03-2014, 15:05
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 942
Domyślnie

Byłam w Sanoku w latach 80. i nawet zwiedzałam fabrykę autobusów. Bardzo podobał mi się też skansen. Czy jeszcze jest?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1824  
Nieprzeczytane 26-03-2014, 15:07
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

No jasne ,że jest i to jaki prężny i odrestaurowany..
Jest ,co podziwiac...zapraszam..
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1825  
Nieprzeczytane 26-03-2014, 16:21
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Moi mili! Piszecie na temat wyjazdów. Ja już jutro jadę do Kudowy Zdroju, nie na kurację ale chcę odwiedzić moje miasto młodości.Mieszkałam tam 18 lat a przeżycia mam dobre i radosne.Jak będzie tym razem, kogo spotkam za znajomych, kogo już nie będzie. Przygotowuje się z bijącym sercem. Pozdrawiam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1826  
Nieprzeczytane 26-03-2014, 16:27
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

To Zeniu-jak wrócisz daj znać
jak było.....Powodzenia...pa.
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1827  
Nieprzeczytane 26-03-2014, 20:13
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam.No wlasnie jak ktos nie ma obowiazków,to moze jezdzic
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1828  
Nieprzeczytane 27-03-2014, 08:17
Joanna49W.'s Avatar
Joanna49W. Joanna49W. jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: xxxxxxxxx
Posty: 324
Domyślnie

Przed emeryturą nie było możliwości na podróżowanie. Teraz jestem sama wolna i bez obowiązkowa.Robię to na co mam ochotę.Moim marzeniem jest jeszcze zwiedzić Irlandię i poznać tradycje i historię tego narodu.
Edwardzie nie oglądaj się za siebie, pakuj walizkę i "wsiąść do pociągu byle jakiego"
Pozdrawiam wszystkich samotnych!
Joanna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1829  
Nieprzeczytane 27-03-2014, 09:53
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie Witam

W Irlandii mieszka mój wnuk z rodziną,zachęca mnie ciągle do odwiedzin,chyba się skuszę
Pozdrawiam Edward!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1830  
Nieprzeczytane 27-03-2014, 16:44
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Sabciu jeżeli to nie tajemnica to zdradź jakie to obowiązki uniemożliwiają Ci np.podróże,inne przyjemności seniorki.
Pozrawiam Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1831  
Nieprzeczytane 28-03-2014, 20:24
Joanna49W.'s Avatar
Joanna49W. Joanna49W. jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: xxxxxxxxx
Posty: 324
Domyślnie

Pozdrawiam wszystkich samotnych.
Joanna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1832  
Nieprzeczytane 28-03-2014, 21:03
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 942
Smutny Skansen

Cytat:
Napisał marcel20106
No jasne ,że jest i to jaki prężny i odrestaurowany..
Jest ,co podziwiac...zapraszam..
Nie zapraszaj, bo nie wiadomo co mi strzeli do głowy
A swoją drogą, cieszę się, że jest. Tak wiele pięknych zabytkowych obiektów zniszczył czas, albo po prostu zburzono.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1833  
Nieprzeczytane 29-03-2014, 08:28
rokitnikowa rokitnikowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał hutkow
[/i]

Morze to mam pod przysłowiowym nosem , a ja planuję coś w przeciwnym kierunku tzn. może góry, albo Roztocze, albo, albo...albo jeszcze nie wiem.
Pozdrawiam
Ja mam domek na Roztoczu/Krasnobród/ a Ty gdzie.
Edward[/quote]


Ja mieszkam "prawie" w Sopocie i do plaży mam 10 minut spacerkiem. Mając morze na codzień to jesli tylko mogę wyruszam gdzieś dalej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1834  
Nieprzeczytane 29-03-2014, 09:30
rokitnikowa rokitnikowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Joanna49W.
Przed emeryturą nie było możliwości na podróżowanie. Teraz jestem sama wolna i bez obowiązkowa.Robię to na co mam ochotę.Pozdrawiam wszystkich samotnych!
Joanna.

Joasiu podobnie jak i Ty "Robię to na co mam ochotę". Był czas, gdy świat mi się zawalił, wydawało się, że już wszystko poza mną, ale pozbierałam się i ŻYJĘ. Pracuję, są wnuki, koleżanki, koledzy, czasami samotnośc i "pogadanki" sama z sobą, są też większe i mniejsze przyjemności. Dziś już był spacer brzegiem morza, teraz kawka i 3-4 godziny obowiązków służbowych.Trzeba troszkę zapracowac na przyjemnosci i wyjazdy letnie. Są nowe zainteresowania i pasje, a nawet małe szaleństwa. Powtórzę "Robię to na co mam ochotę".
Pozdrawiam serdecznie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1835  
Nieprzeczytane 29-03-2014, 10:49
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie Witam samotnych!

Ten wątek był ospały,jednak bardzo ważny dla ludzi samotnych.Dopiero my go ożywiliśmy,mam nadzieję,że nadal będzie żywotny,będziemy rozmawiać,radzić jeden drugiemu,przyjaźnić się,aby nasze życie ciut zmieniło się.Mieć przyjaciela to coś ważnego w życiu.W naszym wieku trzeba się śpieszyć,ale nie podejmować głupich decyzji,chyba umiemy to robić.Jeśli jeszcze ktoś ma podobne odczucia będę szczęśliwy.
Edward!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1836  
Nieprzeczytane 29-03-2014, 15:43
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 942
Domyślnie

Też jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że mogę robić to, na co mam ochotę. Kłopot w tym, że ochotę mam na więcej, niż mogę, i to wcale nie ze wględów finansowych. Do wielu spraw potrzebne jest towarzystwo, a z tym jest akurat krucho.
Ale nic to, jakoś będzie. Dzisiaj przyprowadziłam rower z serwisu i zrobiłam pierwszą rundkę - marne 5 km. Trochę się zardzewiało po zimie, myślę jednak, że da się odrobić. Jeśli pogoda utrzyma się, to w poniedziałek zacznę pracować na działce. A tam roboty ... strach pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1837  
Nieprzeczytane 29-03-2014, 16:56
halkow halkow jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Białystok
Posty: 37
Domyślnie

Witam wszystkich samotnych. Często czytałam wpisy na tym wątku i zastanawiałam się na temat samotności. Nie wiedziałam, że tak szybko i ina mnie dotknie. Właśnie 10 marca pożegnała najbliższą mi osobę i nie mogę jeszcze w to wszystko uwierzyć, że to prawda. Pozdrawiam wszystkich w tę piękną sobotę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1838  
Nieprzeczytane 30-03-2014, 08:58
rokitnikowa rokitnikowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał halkow
Witam wszystkich samotnych. Często czytałam wpisy na tym wątku i zastanawiałam się na temat samotności. Nie wiedziałam, że tak szybko i ina mnie dotknie. Właśnie 10 marca pożegnała najbliższą mi osobę i nie mogę jeszcze w to wszystko uwierzyć, że to prawda. Pozdrawiam wszystkich w tę piękną sobotę.

Halkow nie pomogą słowa, współczucie, głaskanie. Tu jest potrzebny czas, czas, czas....... i trochę zajęć, żeby nie myśleć i rozmyślać. (patrz wątek 1834). Mieszkasz w pięknym rejonie Polski, więc przyroda, las, piesze, a może nawet rowerowe wycieczki. Krótko mówiąc COŚ z sobą zrobić, ale nie zamykać się w domu! Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1839  
Nieprzeczytane 30-03-2014, 09:19
rokitnikowa rokitnikowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rystyna
Też jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że mogę robić to, na co mam ochotę. Kłopot w tym, że ochotę mam na więcej, niż mogę, i to wcale nie ze wględów finansowych. Do wielu spraw potrzebne jest towarzystwo, a z tym jest akurat krucho.
Ale nic to, jakoś będzie. Dzisiaj przyprowadziłam rower z serwisu i zrobiłam pierwszą rundkę - marne 5 km. Trochę się zardzewiało po zimie, myślę jednak, że da się odrobić. Jeśli pogoda utrzyma się, to w poniedziałek zacznę pracować na działce. A tam roboty ... strach pomyśleć.
Rystyno w towarzystwie przyjemniej, można porozmawiać, podzielić się uwagami, ma kto pstryknąć pamiątkowe zdjęcie. Ale, jak się nie ma co się lubi.......
Brak towarzystwa i także rezygnowałam z wyjazdów, teraz wyjeżdżam sama i uwierz można. Jest sporo osób, które podróżują samotnie. Poza tym jest "takie coś" jak internet i np. Klub Seniora, ludzie poznają się, zwiedzają wspólnie, a także się zaprzyjaźniają.
Wyczytałam, że w ubiegłym roku, skrzyknęło się kilka osób na wycieczkę samochodem po Polsce: poznały się, zwiedziły kawałek Polski i zaprzyjażniły się.


"Odrdzewiejesz"szybko. Pierwszą rundkę rowerową też miałam tylko 5 km, na drugi dzień tylko 3 km, ale już po tygodniu tzn. wczoraj nakręciłam 20 km.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1840  
Nieprzeczytane 30-03-2014, 10:37
Joanna49W.'s Avatar
Joanna49W. Joanna49W. jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: xxxxxxxxx
Posty: 324
Domyślnie

Witam!!!! Rower w naszym wieku to samo zdrowie. Dawno nie jeździłam rowerem.Przyznaje- zleniwiałam,wolę spacery piechotą.
Ejakewa- Zazdroszczę Ci tych 20km wycieczki rowerowej.
Chwilowo mam zajęcie w ogrodzie.Wczoraj pracowałam nad odłogiem kilkuletnim, aby zrobić sobie rabatkę kwiatową.Wieczorem padałam ze zmęczenia ale szczęśliwa że od perzyłam i zmieniłam ziemie. Za miesiąc moje doniczkowe begonie posadzę i będę czekać na owoc mojej ciężkiej pracy.

Popieram moich przedmówców, którzy proponują dyskusje na wątku.
Tylko my samotni możemy zrozumieć i wspierać siebie nawzajem.
Pozdrawiam wszystkich samotnych.
Joanna
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.