menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #10021  
Nieprzeczytane 07-06-2011, 23:13
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko zrobię w Ai już wiele, ale dzisiaj zajęłam się czym innym , ponieważ w 4shared coś mi działa Html do obrazków Swf, szukam coś podobnego, inaczej muszę wstawiać na mój blok przez hosing Fot Host ręcznym sposobem, pamiętasz jak mnie nauczyłaś, szukałam tych zrzutów Irenko od Ciebie i znalazłam, ale czasu mi dzisiaj zajęło.
Mój stary obrazek zapisany jako Swf, daję dla próby czy mi działa wszystko to co powinno być zainstalowane do flash.
http://www.swfcabin.com/open/1307477736
Otwiera się u mnie trochę wolno, ale działa, może to zależy od obrazka.
__________________
  #10022  
Nieprzeczytane 07-06-2011, 23:23
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Witajcie,piękne te wasze rysuneczki.
Ja zrobiłam tutka tłumaczonego przez Anitkę i też moje migotki są mniej widoczne jak u Jasi na obrazku który zrobiłaś myślę że to sprawka programu

http://www.silles-bastelwelt.de/Mein...oving_you.html
__________________
  #10023  
Nieprzeczytane 07-06-2011, 23:33
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Aniu to jest sprawka programu, ale kiedyś robiłam takie tuto, ty też że śniegiem i tam pisane było by dodać ostrość, być może to pomoże.
Jak robimy migotki to na tej warstwie dodać wyostrzenie popróbować można, jednak nie muszą być tak wyraziste i być
może tak lepiej.
Tu też Irenko pojedynczo wypełniałam, są to czcionki, Tobie chodziło o coś innego zrozumiałam.

Dobry sposób Irenko szybki, ale zapisywać nie będę, chyba że coś szczególnego.
__________________

Ostatnio edytowane przez jaśka 46 : 08-06-2011 o 00:03.
  #10024  
Nieprzeczytane 08-06-2011, 10:23
a-nitka's Avatar
a-nitka a-nitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Hiszpania
Posty: 1 628
Domyślnie

Udanego i dobrego dnia zycze wszystkim.
Pozdrawiam serdecznie

  #10025  
Nieprzeczytane 08-06-2011, 11:01
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Miłego dnia życzę.
Moje zrobione miasto.
__________________
  #10026  
Nieprzeczytane 08-06-2011, 11:10
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie... dopiero teraz, bo zablokowałam sobie Ai... do tego stopnia że potrzebowałam pomocy mojego informatyka, pokazał mi jak to robić, jak nic nie można zrobić! i odblokowałam. Wszystko w porzadku.
A że przy okazji miałam kłopot z drugim, który dzielnie pracował więcej jak dwa lata, a że na nim się uczyłam różności, to nic dziwnego że w końcu tak zwolnił, że nie mogłam pracować jak trzeba, no to mam wszystko wyczyszczone, i zaczynam na nowo wszystko instalować. Ale że to jest XP... to będzie samą przyjemnością, układanie wszystkiego tak jak chce.
Dzisiaj zrobiłam tylko kilka różnych prób, z mimi i nie tylko Patterne w Ai, i ze stylami.


To są Paterrnes ...


A to style.
__________________
  #10027  
Nieprzeczytane 08-06-2011, 11:28
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Jasiu juz sie dostalam. Musze zmienic jezyk!!!
__________________
  #10028  
Nieprzeczytane 08-06-2011, 11:36
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Próbuję... jak widać działa, super.
__________________
  #10029  
Nieprzeczytane 08-06-2011, 12:08
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko nie wiedziałam jakie linki wysłać przez Email, ale już masz dobrze.
Mnie też czasem coś się zablokuje w programie jak żle poklikam,ale potem zamykam na pasku okno programu i wszystko dobrze, tak że jak mi program nie działa nie mam problemu, a kogo ja bym wołała, jak nikt nic nie umie.
__________________
  #10030  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 05:26
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Wetajcie...
Jasiu, to nie było normalne zablokowanie, bo z tym daję sobie radę, nawet jak program nie odpowiada, to na dole ekranu jest pasek niebieski, klikam prawym, otwiera się takie okno


I jak widzisz, wystarczy zaznaczyć to co chcesz zamknąć, nawet zblokowany program jakiś, i zamykasz.
Ale mnie się zablokował i jakby powiększył, nic nie mogłam zrobić, tej lini nie było widać, nawet wyłączenie komputera nic nie pomogło.
I on mi pokazał jak dotrzeć do Gestionnaire des taches...
Ctrl+Alt+Delet... i pokazuje się okno w którym możesz zamknąć program. Jasiu, taki drobiazg z cieszy. Okropna jest sytuacja, jak nie można nic zrobić, i nawet nie ma co kombinować, bo siedzisz przed ekranem, nic nie działa, nie można się pozbyć otwartego programu.... beznadzieja.
Ja się bałam że coś zepsułam! A on wpadł na chwileczkę, i pokazał te trzy klawiszki... i poleciał do pracy.
Muszę wszystko teraz zacząć od nowa, po formatowaniu komputera, ale to zupełnie coś innego jak się wie! Poukładam sobie od początku wszystko tak jak lubię, i będę pracować z przyjemnością bo to XP!
__________________
  #10031  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 10:05
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko to masz tak jak chciałaś, fakt dla grafiki jest dobry Windows XP ponieważ jakoś łatwiej, jednak mam W7 i muszę sobie radzić, mogłam dać wgrać W XP ale skoro już mam W7 niech zostanie trzeba wiedzieć, że W7 jest więcej nowoczesny do programów nowych, ma jednak takie jakieś blokady, boję się coś ruszyć by nie popsuć, potem znowu wgrywanie systemu, a tego nie umiem, myślę instaluje się podobnie jak każdy program, trzeba się koniecznie mi nauczyć,by być od nikogo nie zależnym. Klawiszem SHIFT+DELETE usuwam różne pliki ma to być usuwanie plików z komputera, jeżeli tak zrobię plików już nie przywrócę, a z kosza choć usunę to można przywrócić programami do przywracania plików. Jeżeli informatyk w ten sposób zrobił Ctrl+Alt+Delet i problem usunął to chyba program zlikwidował w ten sposób, tak jak by odinstalował, choć nie zupełnie, to ważne by wiedzieć ponieważ ktoś tak może zrobić i pozbyć się programu, nie znam się na tym w ten sposób nie zamykam programów. Irenko czy pózniej po tym Ctrl+Alt+Delet program działał. U nas dzisiaj pochmurno więc lepiej. Miłego dnia życzę.
__________________
  #10032  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 12:17
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Tak Jasiu, to chodziło tylko o zamknięcie kompletnie zablokowanego programu, a nie było dojścia do Gestionaire des taches... bo zniknęła też linia na dole. Nie było dojścia do niczego. Wszystko jest w porzadku teraz. To było w W7,
Siedzę od rana nad XP, dokładam różności i układam od nowa tak jak chcę.
Brakuje mi czegoś, nie mogę nigdzie znaleść Folder Mark... pamiętasz, to taki programik, do zmiany koloru naszych folderów. Próbowałam pobrać na ich stronie, i udało mi się pobrać tylko jakiś pliczek a nie program. Ratuj Jasiu!!!
__________________
  #10033  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 13:52
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko jeżeli masz z Giveaway to nic nie odzyskasz, jeżeli od innych tych różnych producentów to tak, tylko oni piszą zawsze zachować numer i intalkę. Folder Mark.. to nie taki ważny, można sobie zaznaczć foldery to jest pokoloryzować darmowym programikiem, nie jest może tak piękny ale też fajny. Teraz mam ten. http://www.sciagnij.pl/programy/p/Wi..._Folders/10831
__________________
  #10034  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 14:37
Tadek's Avatar
Tadek Tadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warmińsko-mazurskie
Posty: 1 459
Domyślnie

Witam i pozdrawiam.


Uploaded with ImageShack.us
Tutki;
- springbeach
- nougatine 12264
- eg 23(2)
Vela 2010
  #10035  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 14:38
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Jasiu, próbuję pobrać i nie jestem w stanie, coś mnie blokuje.???
Co do tego cośmy pobrały w momencie kiedy był za darmo, ja sobie jeszcze przeszukam porządnie moje klucze, i przy okazji, poumieszczam jakoś inaczej, a zwłaszcza te darmowe.
Do tej pory siedzę i ciągle coś robię.
Tadziu, minęliśmy się... witam, bardzo letni obrazek, chciało by się na wakacje!!!

Dopisuję po chwili, znalazłam ten Rainbow Folder przez stronę jakąś francuską. Już mam. Ja lubię mieć kolorowe foldery.
__________________
  #10036  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 19:05
Tadek's Avatar
Tadek Tadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warmińsko-mazurskie
Posty: 1 459
Domyślnie



Uploaded with ImageShack.us
Na podstawie; http://www.arasimages.com/Tutorials3...utorial41.html
  #10037  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 22:51
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Witajcie,poczytałam o problemie Iluzji dobrze że problem rozwiązany te trzy klawisze Ctrl+Alt+Delet to inaczej resetowanie komputera.
__________________
  #10038  
Nieprzeczytane 10-06-2011, 04:30
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie... Sanno jak to dobrze wiedzieć coś w związku z obsługą komputera. Tak po maleńkim kroczku, czegoś się dowiaduję. Teraz coś zrobię... i potem znowu zabiorę się do meblowania!
Nie mogę się skupić, bo komputer czeka puściutki... a do tego mam co przeglądać w programie, więc przeglądając znalazłam Motywy, Jasiu to to, co DJ nazywa Patternes. Pokazałam gdzie się znajdują, zajrzyj tam, do DJ. Już wiesz że można robić swoje i je zapisywać, wzorek robi się tylko jeden, po zapisaniu on się sam powiela.
A to są te które są w programie.
__________________

Ostatnio edytowane przez Iluzja : 10-06-2011 o 05:39.
  #10039  
Nieprzeczytane 10-06-2011, 08:51
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko wiem do czego służy patterns umiem go zapisywać i jak dodawać, na początku poznawania programu tego się nauczyłam jak zresztą wszystko to co można dodać do programu.
Patterns możemy dodawać ten z PSP, pobrać sobie różności do wypełniania np; domku odpowiednie kolory deski cegły dachówkę itd.
http://www.squidfingers.com/patterns/
Wszystko co narysujemy możemy potem wypełniać.
Dobrze ,że Ania napisała o tych klawiszach trzeba , choć trochę się z nimi zapoznać.
Irenko najlepiej mieć programy portable, wtedy spokój z instalacją , instalujemy to tylko co musimy.
__________________
  #10040  
Nieprzeczytane 10-06-2011, 10:44
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witaj Jasiu, mnie też się wydawało że miałam z tymi Pattern do czynienia, ale... jak zobaczyłam po francusku, to tak jakbym przejrzała na oczka. To straszne patrzeć na napisane... i nic nie rozumieć... no kilka słow, bo podobne do francuskich.
Co do programów, to teraz tylko to co mi będzie niezbędne, oczywiście jak się da zainstalowć jakiś z tych dawnych darmowych, co mi się podobały, to też. Jak nie, to nie.
Do obrazków mamy, do rysowania mamy... to na razie dość.
Ale mam ochotę na jeszcze dwa... ale nie wiem czy znajdę.
__________________
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 822 22-04-2024 04:40
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.