menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5481  
Nieprzeczytane 13-08-2019, 20:49
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

Witam....
Dziś jestem dopiero wieczorem, bo rano miałam problem z netem. Weszłam wprawdzie na Seniorka, napisałam post na regionalnym i... rozszalała się burza. Grzmiało, błyskało się, z nieba lały się strugi deszczu... a sygnał internetu gdzieś zniknął. Nie było go pół dnia... Ale już jest... i to bardzo cieszy.
Helenko... dzięki za zdjęcie. Bardzo miły zakątek ma Marysia. Widzę, że wkłada tam wiele pracy, bo wygląda nieziemsko.
Wszystkim miłego wieczoru i spokojnej nocki.
Do jutra - mam taką nadzieję...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5482  
Nieprzeczytane 13-08-2019, 21:31
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Zagladam tutaj wieczorem ,bo wtedy troche lepiej się czuję.Boże,kiedy bedzie dorze.Powoli brak mi siły i cierpliwości.
U nas IZO teraz zaczyna się burza.Mam nadzieję,że nie będzie długo trwała.
Helenko dziękuję Ci za zdjęcie mojego ogródka.Też mi się podoba.
Helenko wysłałaś mi jeszcze jedno zdjęcie.Mam nadzieję,że nie pogniewasz się gdy go tutaj pokaze.
Dobranoc dobre duszki

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5483  
Nieprzeczytane 14-08-2019, 08:10
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

Witam w "Witam"....
Jak miło wejść i zobaczyć dwie uśmiechnięte, zadowolone seniorki w serdecznym uścisku. Od razu świat jest piękniejszy. Marysiu...Helenko... wyglądacie cudownie. A tło, czyli ogród - brak słów.... wszystko ładnie wkomponowane, zieloniutkie... U mnie wszystko uschnięte... zamiast trawnika - rosnące siano.... nie pomogło doraźne podlewanie... a deszczu nie było przez 1,5 miesiąca... tylko żar lejący się z nieba. Dopiero teraz zaczyna padać...ale już na nic nie pomoże. I nie odrodzi się to, co uschło.
Miłego dnia wszystkim życzę... Pozdrawiam wszystkich, również tych nieobecnych...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5484  
Nieprzeczytane 14-08-2019, 09:32
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Marylko nie ja na Ciebie się nie gniewam miło mi że jesteś dziś w nocy awantura za ścianą sublokatorzy przerwa w spaniu a co...dzwoniłam do wlaściciela powiedział oni młodzi hi hi ...reagowala też inna sąsiadka....zobaczymy co będzie dalej. Pode mną od wczoraj jacyś nowi i od razu od pierwszego wieczoru impreza ...pożyjemy zobaczymy jak będzie dalej. Dziś jadę do rodzinki , na cmentarz a po poludniu spotkanie z córką....dobrego dnia dla wszystkich.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5485  
Nieprzeczytane 14-08-2019, 22:53
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Izo,masz rację obie z Helenką jesteśmy usmiechnięte.Bo jak tu się nie cieszyć z takiego spotkania.Może z Tobą tez się kiedyś zobaczę.Dziękuje za taką miłą ocenę mojego ogródka.Wiesz ten ogródek to daje mi cheć do życia.Każdą wolną chwilkę,gdy jestem w stanie poświęcam jemu i pięknie mi odpłaca.
Oj Helenko ,ale Ty masz "wesoło" z tymi różnymi mieszkańcamj.Wspólczuję,bo ja mieszkam sobie bardzo spokojnie.

Ale rozmowy z córką wszystko wynagrodzą.
Pozdrawiam Wszystkich i życze dobrej nocy![/color]
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5486  
Nieprzeczytane 15-08-2019, 09:35
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

Witam w "Witam" - ciepło i serdecznie, bo świątalnie. Niech ten dzień przyniesie wszystkim radość i zadowolenie.
Tak mi się wydaje, że nasza Marysia obchodzi dziś swoje święto - imieniny. Przyjmij więc moja droga najszczersze i najserdeczniejsze życzenia.



Marysiu...cieszą Twoje słowa o naszym spotkaniu... już kiedyś na ten temat rozmawiałyśmy... być może jest to do spełnienia. Pogadamy kiedyś na priv... wprawdzie przeraża mnie odległość i ponad 12 godzin w trasie, ale.... nic nie jest niemożliwe.
Jeszcze powrócę do Twego ogródka. Widzę na ziemi węża do podlewania, więc - oprócz swojej ciężkiej pracy - zasilasz kwiatki i trawę i dlatego tak pięknie wyglądają. U nas niestety jest to niemożliwe. Po pierwsze woda z wodociągu jest droga, a po drugie - powiązano koszty wywozu śmieci ze zużyciem wody. Im więcej zużywam wody, tym więcej płacę za śmieci.. Owszem - trochę podlewam, ale jak była susza przez ponad 1,5 miesiąca, to uzbierało się tego sporo i uderzy mnie po kieszeni podwójnie.
Helenko... przykro mi, że masz takie sąsiedztwo. Spokój w domu to bardzo ważna rzecz. Ale ludzie są różni... szkoda, że trafiłaś na imprezowiczów. Współczuję nieprzespanych nocy.
Pozdrawiam...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5487  
Nieprzeczytane 15-08-2019, 21:53
Annamaria11's Avatar
Annamaria11 Annamaria11 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 197
Domyślnie

Dobry wieczór kochani. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i pragnę również złożyć serdeczne życzenia naszej Marysi. Wszystkiego najlepszego Marysiu (jeszcze raz) i niech się wszystko spełni...czego Ty sama pragniesz... zdrowia upragnionego i uśmiechu losu. To Ty jesteś tutaj dobrym, delikatnym duszkiem. Spokojnej nocy.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #5488  
Nieprzeczytane 15-08-2019, 23:04
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie

I ja życzę Ci Marysiu wszystkiego najlepszego .
Zwłaszcza zdrówka.


__________________
Janek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5489  
Nieprzeczytane 16-08-2019, 07:35
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

Witam WSZYSTKICH, którzy odwiedzają ten wątek.
Aniu... Stefanie... cieszę się, że dołączyliście do życzeń dla Marysi...zapewne się ucieszy z tylu serdeczności.
Za oknem porannym chłodem wieje...ale lubię taką pogodę... wreszcie nadaję się do życia i nic mnie nie uwiera.
Pozdrawiam... Miłego dnia życzę... Do następnego spotkania na wątku...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5490  
Nieprzeczytane 16-08-2019, 08:06
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzien dobry!
Dobry,bo na mnie czekala taka niespodzianka.Dziekuje za mile slowa ,kwiaty .TE życzenia sa dla mnie takie mile i ważne.jeszcze raz bardzo,bardzo dziekuje.wczoraj mialam smutny dzień.Nie spalam ani min,wiec do kosciola też nie dalam rady pojsć.Nie pojechalam też na 50 lecie ślubu.Tak to juz jest ze mna.Ostatnio pochwalilam sie,że duzo spie,to teraz juz tego powiedziec nie mogę.Juz druga noc z rzedu ,jak nie zmruzylam oka. Jak przetrwam dzisiaj nie wiem.
wam zycze wszystkiego dobrego od przyjaciól i rodziny.

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5491  
Nieprzeczytane 16-08-2019, 16:06
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam Marylko ja też najlepszego choć wiem że należy mi się nagana ...rzadko tu bywam wybaczcie ciągle coś, ktoś...a to dzieci ,rodzina w poniedzialek znowu wyjazd ....marzą mi się Swinoujście ale czy wystarczy mi czasu? 26 stego do pracy.
Marylko zdrówka życzę i wszystkim rownież i zdrówka bo to najważniejsze i samych dobrych dni a to port w Gdyni...pozdrawiam wszystkich
vault repopulation
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5492  
Nieprzeczytane 18-08-2019, 09:53
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry!
Helenko,o naganie nie ma mowy.Przecież już ustaliliśmy,na wątek każdy wchodzi kiedy chce.
Ostatnio coraz smutniej na wątku.Wiem, każdy ma jakieś sprawy,a czas tak szybko umyka.Mnie też się wydawało,że mam dużo czasu,a tymczasem we wtorek idę do neurologa, a potem badania i wizyta u diabetologa .Do tego jeszcze doszła wizyta u ortopedy.Jednak nie powinnam Was zanudzać moimi sprawami.
Spędzajcie niedzielę przyjemnie i w gronie bliskich.

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5493  
Nieprzeczytane 18-08-2019, 09:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

Witam niedzielnie... WSZYSTKICH...
Marysiu... przykro mi, że miałaś problemy ze snem, a co za tym idzie fatalne samopoczucie. Może już doszłaś do siebie i jest lepiej?? Tego Ci życzę.
Ja wczoraj też fatalnie się czułam... ból i zawroty głowy, nudności, skaczące ciśnienie i lecąca z nosa krew. Już miałam lecieć na pogotowie, ale jak sobie pomyślałam, co się dzieje na SOR-ach i jakie są tam kolejki - odpuściłam i ratowałam się sama. Pod wieczór przeszło, ale jestem cała obolała i jutro idę do rodzinnego po poradę. Czy pomoże - nie wiem, zobaczy się.
Helenko... piękny statek wycieczkowy...chciałoby się na takim popływać. Ale to pewnie marzenia... taka wyprawa nie na kieszeń polskiego emeryta.
Pozdrawiam... Miłego świętowania życzę. Buźka...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5494  
Nieprzeczytane 18-08-2019, 15:37
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Witam ...witam i ja Was serdecznie:)


Takie drzewo magnoli kwitnie po raz kolejny u mnie na osiedlu...
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę pięknego popołudnia )
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5495  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 17:44
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie



Lody sama zjadłam i teraz idę odpocząć...pozdrawiam Was wszystkich serdecznie)))papapaaaa
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5496  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 20:50
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

Witam....
Coś źle ze mną... wydawało mi się, że dziś tu byłam... a nie ma mnie... Pewnie źle kontaktuję, ale mam prawo, bo samopoczucie mi siadło. Byłam dziś u rodzinnego, mam nowe leki, może pomoże.
Jagódko dosiadam się do Ciebie, do tych smakowitych lodów. - uwielbiam takie owocowe...
Też pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5497  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 21:28
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

[FONT="Cent[SIZE="4"]ury Gothic"][/size]Dobry wieczór![/font]
Dzisiaj nie mogłam sie obudzić.Potem pojechaliśmy do Gdyni i wróciliśmy wieczorem.
Jagódko tak się cieszę,że zawitałaś na wątek w dodatku z lodami.Ty wiesz co my lubimy.Dziękuję.
Izo,wiem,że ty też masz kłopoty ze zdrowiem,ale tym razem naprawdę się zaniepokoiłam.Mam nadzieję,że te nowe lekartwa Ci pomogą.Więc życzę Tobie zdrówka zdrówka.
Helenka udała się w swoje rodzinne strony,to chyba dosyć daeka wyprawa.Myślę więc ,źe Ty IZO w przyszłym roku też się wybierzesz dosyć daleko np do Gdynii.Byłoby pięknie.
Teraz życzę Wszystkim duszkom zdrowia i spokojnej przespanej nocy.

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5498  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 22:49
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie

Witam Panie.
Wróciliśmy z "rancza". Bardzo "spracowani". Opiszę, zanim pójdziecie spać.
Otóż mieliśmy "aroniobranie" . Tak, tak - dobrze zrozumiałyście.
Ale mówię Wam - takich zbiorów, od 19 lat jak tam jeździmy - jeszcze nie mieliśmy !!!
Z trzech krzaków, (które sami posadziliśmy), zebraliśmy 14,5 kg aronii !
Słownie: czternaście i pół)...hihihi...
Ten rok jest dla aronii (ale podobno i innych krzewów) wyjątkowy pod względem owocowania.
Nawet w TVP była o tym audycja.
Podobno Polska jest największym na świecie eksporterem tych jagód. Zadziwiające, co ?
A Wy drogie Panie, jak i nasze społeczeństwo, tak do końca chyba nie znacie i nie doceniacie walorów aronii. Jest nie tylko pełna witamin, ale do tego leczniczych. Jest szczególnie skuteczna na nadciśnienie.
Rozpisałem się. Pora na link jakiś, i na jakiś obrazek.
Przeczytajcie: https://mamdziecko.interia.pl/zdrowi...ch,nId,3151856

A tu mój post w wątku ZDROWIE: http://www.klub.senior.pl/ogolny/t-n...post1329604823




Więcej moich obrazków - będzie

Dobranoc.
__________________
Janek

Ostatnio edytowane przez Stefan : 19-08-2019 o 23:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5499  
Nieprzeczytane 20-08-2019, 07:15
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

Witam w "Witam"... ciepło i serdecznie.
Marysiu... dziękuję za życzenia zdrowia... przydadzą się...oby szybko forma powróciła. Wprawdzie dobrze to już nigdy nie będzie - nie ten wiek, choroby, przeżycia i stresy - ale przyzwoicie mogłoby być.
Marysiu... chętnie odwiedzę Gdynię - może nawet w tym roku (np. we wrześniu, kiedy już nie będzie tłumów wczasowiczów), jeśli oczywiście będziesz uprzejma służyć mi za przewodniczkę. Dogadamy się na priv.
Helenka w podróży... oby wyjazd był udany i... szczęśliwy.
Janku... znam aronię...wprawdzie swojej nie mam, ale dostaję od kuzynki, która ma jej zatrzęsienie. W poprzednich latach robiłam z niej soki i dżemy (w połączeniu z jabłkami), ale w tym roku odmówiłam przyjęcia, bo mam jeszcze zapasy w piwnicy... jakoś przestała mi smakować... Owoce są cierpkie, wymagają sporo cukru, a ja ograniczyłam jego spożycie. Chociaż lubię od czasu do czasu zjeść kawałek białego sera z dżemem z aronii. Za wpis i linka dzięki... czekamy teraz na obiecane fotki.
Pozdrawiam... Radosnego i miłego dnia życzę....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5500  
Nieprzeczytane 20-08-2019, 20:26
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
izo,bardzo ucieszył mnie Twój wpis.oczywiscie zapraszam,ale nie wiem,czy we wrzesniu,bo wtedy mam mieć operację.Wierzę jednak ,że dogadamy się w sprawie terminu.

Masz rację ciagle nam coś dolega,ale jak to dobrze okresliłas ,chcielibyśmy resztę zycia przeżyć w przyzwoitej formie.
Stefanie-zazdroszcze ci tych zbiorów.Nie mam tych owoców,ale mam nadzieję,ze chociaz trochę kupię.Nie wiedziałąm,że mają taki wpływ na nadciśnienie.Do tego Polska jest największym producentem tego cudownego
owocu.To rewelacja. Wiem ,że moi znajomi robią świetne nalewki,ale niestety to już nie dla mnie.
Stefanie czekam na twoje fotki.
A teraz życzę Wszystkim spokojnego snu.

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Witam! agatka jmj małopolskie 29 20-07-2011 10:33
Witam. Dusia mazowieckie 9 06-11-2010 17:32
Witam wszystkich. Gaja60 Dom, wnętrza, ogród 0 22-04-2010 23:39
Witam. Dusia Uzależnienia 31 22-04-2010 16:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.