menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-12-2018, 12:38
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 881
Domyślnie Kwas hialuronowy czy botoks


Co da lepsze efekty w przypadku zmarszczek w okolicy oczu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 06-12-2018, 15:38
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Oba zabiegi są rożne. O róznicy poczytasz sobie tutaj
https://www.zdrowie.com.pl/kwas-hial...szczkach-4918/

Botoks daje bardzo dobre efekty, ale jest polecany w przypadku gdy zmarszczki są wynikiem mocnej mimiki. Tak wiec o wiele lepiej sprawdzi się w przypadku młodszych osób niż starszych.

Dla starszych gdy powodem zmarszczek są ubytki w skorze o wiele lepszy będzie kwas hialuronowy.

Najlepiej będzie po prostu skontaktować się z lekarzem medycyny estetycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-12-2018, 21:13
aurelia66 aurelia66 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 42
Domyślnie

Efekt zalezy od indywidualnych uwarunkowan. Nie da sie tak zakladac via internet co komu bedzie lepiej sprzyjalo. Takie rzeczy ustala sie na miejscu z kosmetologiem. Botoks czy kwas czy nawet osocze bogatopłytkowe. Wszystkie metody są dobre pytanie tylko co sprawdzi sie w naszym przypadku. U mnie skonczylo sie na wypełnianiu kwasem hialuronowym w centrum medycznym bieńkowski. To chyba jedna z najbardziej naturalnych metod i efekty sa bardzo naturalne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 17-12-2018, 13:54
Młodaduchem's Avatar
Młodaduchem Młodaduchem jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Stalowa wola
Posty: 8
Domyślnie

Wazny aby o siebie dbać dziewczyny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-01-2019, 13:42
Cynamonowa Cynamonowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Łomża
Posty: 19
Domyślnie Kwas hialuronowy

Ja należę do grona zwolenniczek kwasu hialuronowego. W końcu taki kwas występuje naturalne w ludzkim ciele i jest podstawowym składnikiem skóry. To dzięki niemu jest odpowiednio nawilżona i jędrna. Dlatego nie widzę niczego złego, aby z wiekiem uzupełniać jego niedobór. Ale wiadomo to, co się sprawdza w moim przypadku, w Twoim może przynieść kompletnie inne rezultaty. Dlatego lepiej poczytaj sobie więcej o obu zabiegach tutaj: http://panekclinic.pl/medycyna-estetyczna/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 27-07-2020, 18:03
Alicia251 Alicia251 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Miasto: UK
Posty: 10
Domyślnie

Korzystałam z usług Magicznej Kliniki, fajni lekarze ale mi osobiście efekt botoxu w ogóle nie leży a raczej znieruchomienia czoła i mimiki. Wolę kwas hialuronowy i jakość bardziej służy mojej skórze ale oczywiście z umairem! I koniecznie wykonywany przez lekarza a nie kosmetyczki- one nie mają do tego uprawnień i nie znają tak dokładnie całej siatki nerwowej twarzy!
Ostatnio odkryłam, że balsam Lipikar tak jakby zagęszczał skórę. Ja dodatkowo używam olejowe serum https://konopna-farmacja.com/pl/p/Ol...SSENZ-30ml/493 naturalne do codziennej pielęgnacji. Odkąd używam na noc zmarszczki znacznie mniej widoczne, tylko najpierw serum, odczekać 5 min i balsam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 21-09-2020, 00:32
niczka123 niczka123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Miasto: Kraków
Posty: 23
Domyślnie

Ja jestem jednak zwolenniczką botoksu, jak do tej pory zabieg wykonywałam w Wolfinger Clinic i byłam zachwycona efektami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kwas hialuronowy - mit czy eliksir młodości dla skóry? - komentarze 185.41.130.xxx Ogólny 15 19-11-2020 14:32
Botoks czy kwas hialuronowy - co lepiej odmładza? - komentarze anggie76 Ogólny 4 19-03-2019 17:20
Kwas hialuronowy na bruzdy nosowo wargowe teraska Pielęgnacja 1 30-08-2018 14:34
Kwas hialuronowy w Krakowie teraska Kraków 1 12-06-2018 11:51
Kolagen i kwas hialuronowy w pielęgnacji cery dojrzałej - komentarze Bronka Ogólny 0 21-07-2009 00:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.