menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Kim jestem / kim się czuję
Jestem Ateistą 78 32.23%
Jestem watpiącym Katolikiem 41 16.94%
Jestem Świadkiem Jehowy 3 1.24%
Jestem wierzący ale nie praktykujący 42 17.36%
Wciąż poszukuję tej właściwej religii 12 4.96%
Jestem Katolikiem (rzymskim) 48 19.83%
Buddyzm 6 2.48%
Inne wyznania 12 4.96%
Głosujących: 242. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2681  
Nieprzeczytane 01-10-2013, 20:12
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Dla mnie nie ma różnicy. A Ty pewnie z tych co chętnie popatrzą na damski? Był chyba taki esteta wśród posłów.
Pewnie w piekle mnie takie widoki nie ominą.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2682  
Nieprzeczytane 01-10-2013, 20:24
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Pewnie w piekle mnie takie widoki nie ominą.
A mnie chyba ominą, bo się do piekła nie wybieram. Nie zrobiłem tu na ziemi żadnego większego świństwa, więc pewnie trafię do raju - myślę, że dobry Pan Bóg machnie ręką na fakt, że za życia w Niego nie wierzyłem.

Moim zdaniem bardziej się powinni martwić katolicy, których duża część pójdzie do piekła - za pośmiewisko, które robią z własnej religii. Pan Bóg widzi, co oni tutaj wyprawiają i na pewno skręca się ze złości.
*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2683  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 07:35
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Poglądy ateistów i kwestia pedofilii to dwa odrębne tematy.
Tak samo tak pisanie o pomidorach w wątku o hafciarstwie. (prościej już wytłumaczyć nie potrafię).
Zatem o pedofilii piszemy tu:
http://www.klub.senior.pl/spoleczens...ych-13516.html
lub tu:
http://www.klub.senior.pl/spoleczens...uot--8953.html
Natomiast o ateizmie - w obecnym wątku.
Myślę, że wyraziłam się precyzyjnie,


Zatem będę ciąć a pretensje - do samego siebie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2684  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 07:52
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Zatem o pedofilii piszemy tu:

Natomiast o ateizmie - w obecnym wątku.
Myślę, że wyraziłam się precyzyjnie,


Zatem będę ciąć a pretensje - do samego siebie...
Czy to do wszystkich będziesz stosować czy tylko do niektórych? A jak będą się te dwie sprawy zazębiać to pisać w obydwu wątkach jednocześnie czy połowę tu a połowę tam?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2685  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 08:30
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Czy to do wszystkich będziesz stosować czy tylko do niektórych? A jak będą się te dwie sprawy zazębiać to pisać w obydwu wątkach jednocześnie czy połowę tu a połowę tam?
Odpowiem pytaniem na pytanie.
"Czy to próba prowokacji..?" Dam też odpowiedź" "TAK"...!
Wątek to nie konfesjonał tylko miejsce dyskusji. (jesteś strasznie konfliktowy więc zanim wyślesz-przeczytaj..)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2686  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 08:53
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Odpowiem pytaniem na pytanie.
"Czy to próba prowokacji..?" Dam też odpowiedź" "TAK"...!
Wątek to nie konfesjonał tylko miejsce dyskusji. (jesteś strasznie konfliktowy więc zanim wyślesz-przeczytaj..)
Ani myślę się spowiadać w waszym konfesjonale, zresztą nie macie telefonu do Pana Boga ani pierścienia ani stuły. Dlaczego zaraz prowokacja, po prostu pytam czego nie zabrania regulamin. Ale skoro "Tak" to będę uważnie obserwował. Ciekawy tylko jestem czy będziesz bezstronna w swoich wypowiedziach na swoim wątku.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2687  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 11:08
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

W Kulturze Liberalnej artykuł Pedofilia w Kościele katolickim. http://kulturaliberalna.pl/2013/10/01/tt/ Przeprosiny… i co dalej? Przytoczę słowa Stanisława Obirka - Lekcja powrotu do rzeczywistości.

…….Od początku pontyfikatu Jana Pawła II, czyli przełomu lat 70. i 80., przedstawiciele polskiego Kościoła bardzo usilnie przekonywali resztę świata, że idzie w złym kierunku, a polski Kościół – dzięki potencjałowi męczeństwa i świętości, jaki zgromadziliśmy przez ostatnie dwa wieki – tę spoganizowaną Europę Zachodnią powinien ewangelizować. Neoromantyczna wizja Polski jako Chrystusa narodów przybrała bardzo konkretny kształt. Wobec kolejnych skandali ta szalenie irytująca nie tylko dla agnostyków, ale i część katolików retoryka traci rację bytu……….

Warto przeczytać zawiera wypowiedzi Marcina Króla , Dominiki Kozłowskiej , Łukasza Jasiny , Katarzyny Kazimierskiej , Łukasza Pawłowskiego .Jest to szerokie spektrum poglądów ludzi . Zresztą ten sam temat poruszył Racjonalista http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,587429

Fronda już otwarcie nie chce Franciszka .Czy już nadszedł czas na stworzenie w Polsce Kościoła Narodowego ? Jeden z dyskutujących na racjonaliście zauważył........Co ciekawe, pierwotnie informację ilustrowało zdjęcie papieża z bardzo dziwnym krzyżem zawieszonym na szyi. Chrystus wisiał na krzyżu ale nie jak zwykle, miał bowiem skrzyżowane ręce na piersi. Serio. Nie mogę go "wkleić" bo zniknęło. Zdjęcie zmieniono ale pozostałości zdziwienia i frustracji są jeszcze w niektórych komentarzach zdezorientowanych frondmenów.

A to już pożegnanie wyrażone wprost.

"Lepiej czytajmy katechizm niż wywiady papieża Franciszka."
www.fronda(*)tajmy-katechizm-niz,35552.html

Sugestywne zdanie- "...wierzący są rozczarowani, bo mają wrażenie, że Piotr nie jest Piotrem."

Polski Kościół Narodowy zbliża się, już puka do naszych drzwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2688  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 10:20
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

...... W przypadku Kościoła jest trochę, jak z mafiąnić tylko w jeden sposób – poświęcając swoich ludzi. Najbardziej piorunująco zadziałałoby teraz „sprzątanie”. Za trzy lata papież Franciszek ma odwiedzić Polskę, a co się robi przed taką wizytą? Sprząta się własny dom – mówi w rozmowie z portalem tvp.info specjalista od wizerunku i marketingu politycznego Piotr Tymochowicz, komentując ostatnie wydarzenia w polskim Kościele w związku z oskarżeniami o pedofilię. ....
http://tvp.info/opinie/wywiady/kosci...6t0yg.facebook

Przedstawiłem poglądy tych co podjęli temat i szerzej popatrzyli na kryzys jaki przechodzi kościół katolicki w Polsce związanym z seksualnością swojej administracji.Tymochowicz też szkolił biskupów i arcybiskupów jak mówi w Licheniu z zachowań medialnych ,PR jest im znany.Zobaczymy czy Tymochowicz ma rację pisząc o Franciszku .....Papież Franciszek perfekcyjnie buduje pomost między Kościołem instytucjonalnym, a wierzącymi, atakując Kościół instytucję. Teraz buduje zaufanie ludzi, stając po stronie wiernych po to, by za chwilę stanąć w obronie instytucji.

Ciekawy dla tego artykuł bo odsłania też kulisy PR i mamy informację o tym ile kosztuje zmiana naszych poglądów przez tych co kształtują nasze postrzeganie świata . Jest najważniejszy PR a to ile kosztować będzie tą szacowną instytucję .Pytanie i odpowiedz specjalisty
Ile kosztowałaby taka usługa, opracowanie strategii PR dla polskiego Kościoła? Czy to byłyby kwoty sześciocyfrowe?

Tak, zdecydowanie. Musiałbym zatrudnić armię ludzi, PR-owców z całego świata, takie oczyszczanie wizerunku Kościoła musiałoby mieć swój wydźwięk nie tylko w Polsce, ale i poza granicami. Cały świat powinien się dowiedzieć, jak polski Kościół fantastycznie wciela w życie słowa papieża Franciszka, a on sam powinien być tym poruszony. Żeby to zrobić, sprawnie Kościół przez ten proces przeprowadzić – potrzeba od 6 do 8 milionów złotych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2689  
Nieprzeczytane 05-10-2013, 22:05
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Czym różni się Bóg filozofów od Boga prostaczków
Autor tekstu: Barbara Stanosz http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3160#p9
..........Ateistą jest ktoś, kto odmawia prawdziwości tworom językowym zwanym doktrynami religijnymi. Doktryny te ogniskują się na ogół wokół tezy o strukturze „Istnieje coś, co ma własności X, Y, Z, …" , nazywają owo coś (jedno lub więcej) bogiem (bogami) i nawołują do żywienia wobec niego (nich) uczucia miłości i/lub strachu, okazywania posłuszeństwa i składania dowodów czci, obiecując w zamian rozmaite dobra i przepowiadając kary za niestosowanie się do tych zaleceń......

Warto poświęcić czas na przeczytanie tego artykułu i zastanowić się nad tym o czym pisze B.Stanosz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2690  
Nieprzeczytane 06-10-2013, 12:14
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Pani Barbara Stanosz prezentuje swój racjonalizm posunięty aż do granicy bólu. Inaczej mówiąc, pisze z pozycji ateizmu walczącego, a nie tolerancyjnego. Sama to zresztą przyznaje, pisząc o nieuznawaniu ochrony uczuć religijnych. Można i tak, tylko po co... (?)
Poza tym popełnia dość istotny błąd, nazywając doktryny religijne tworem językowym.
Doktryny to przede wszystkim twór myślowy, będący zbiorem pojęć definiujących system religijny.
Są rzecz jasna wyrażane językiem zarówno pisanym jak mówionym, ale trudno widzieć w tym ich istotę, podobnie jak trudno uważać np. matematykę za twór liczbowy lub jak ktoś woli – liczbowo-językowy.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2691  
Nieprzeczytane 06-10-2013, 12:37
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie



Z moich obserwacji i przemyśleń wynika, że to prawda...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2692  
Nieprzeczytane 06-10-2013, 13:04
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
[font=Arial][size=2]Pani Barbara Stanosz (...) popełnia dość istotny błąd, nazywając doktryny religijne tworem językowym.
Doktryny to przede wszystkim twór myślowy
Prof. Barbara Stanosz jest logikiem i doktryny religijne interesują ją jedynie z punktu widzenia ich prawdziwości lub fałszywości. Z tego zaś punktu widzenia można oceniać wyłącznie twory językowe, a mówiąc dokładniej - zdania. Żadnej myśli pana X nie jestem w stanie zweryfikować (czyli ocenić jej wartości logicznej) dopóki pan X nie wyrazi tej myśli w formie zdania oznajmującego. W tym sensie dla badacza doktryny religijne są tworami językowymi. To, co w religii nie ma postaci językowej, jest dla oceny doktryny pozbawione jakiegokolwiek znaczenia.
*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2693  
Nieprzeczytane 06-10-2013, 13:04
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501


Z moich obserwacji i przemyśleń wynika, że to prawda...

Z moich też.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2694  
Nieprzeczytane 06-10-2013, 13:21
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał martok
Prof. Barbara Stanosz jest logikiem i doktryny religijne interesują ją jedynie z punktu widzenia ich prawdziwości lub fałszywości. Z tego zaś punktu widzenia można oceniać wyłącznie twory językowe, a mówiąc dokładniej - zdania. Żadnej myśli pana X nie jestem w stanie zweryfikować (czyli ocenić jej wartości logicznej) dopóki pan X nie wyrazi tej myśli w formie zdania oznajmującego. W tym sensie dla badacza doktryny religijne są tworami językowymi. To, co w religii nie ma postaci językowej, jest dla oceny doktryny pozbawione jakiegokolwiek znaczenia.
*

Doceniam logikę i logików, zwłaszcza, że sam nim nie jestem. Mam jednak uzasadnione wątpliwości, czy przedmiot rozważań można sobie określić lub zdefiniować w zależności jedynie od zakresu zainteresowania, jakie nim przejawiam.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2695  
Nieprzeczytane 06-10-2013, 21:02
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Prawdziwe życie Jezusa Chrystusa

Nie uro*dził się w Be*tle*jem, nie był je*dy*na*kiem, nie na*uczał 12 apo*sto*łów, nie zo*stał osą*dzo*ny przez Pi*ła*ta i naj*praw*do*po*dob*niej po śmier*ci nie spo*czął w ka*mien*nym gro*bie. Kim w takim razie był Jezus z Na*za*re*tu?
http://wiadomosci.onet.pl/religia/pr...hrystusa/h76k6

Polecam przeczytać nie tylko artykuł ale i komentarze możecie swoją opinię o tych komentarzach i wziąść udział w głosowaniu lub sqamemnu napisać komentarz ,wybrałem dwa sygnalnie

setal : od pewnego czasu obserwuję na tym portalu coraz więcej artykułów szkalujących lub ośmieszających wiarę katolicką , nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale naprawdę wygląda to na jakąś zorganizowaną akcję ...schemat jest zawsze taki sam...publikuje się rzekome wyniki badań jakiejś grupy badaczy która w cudowny sposób ustaliła jakieś rzekome fakty które mają godzić w podstawy wiary chrześcijańskiej , te kundelki wychodzą z założenia że gdy się rzuca błotem to zawsze coś na człowieku zostanie...może i mają rację bo coraz więcej nawiedzonych idiotów podchwytuje temat i tak się to kręci

w imie Jezusa : 1493 r. - Bulla papieska uprawomocniła deklarację wojny przeciwko wszystkim narodom w Ameryce Południowej, które odmówiły przyjęcia chrześcijaństwa. W praktyce kobiety i mężczyzn szczuto psami karmionymi ludzkim mięsem i ćwiartowanymi żywcem indiańskimi niemowlętami. Wbijano ciężarne kobiety na pale, przywiązywano ofiary do luf armatnich i puszczano je z dymem. Mordowano, gwałcono, ucinano ręce, nosy, wargi, piersi. Gdy katoliccy "misjonarze" zawitali do Meksyku, żyło tam około 11 milionów Indian, a po stu latach już tylko półtora miliona. Szacuje się, że w ciągu 150 lat zabito co najmniej 30 milionów Indian.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2696  
Nieprzeczytane 11-10-2013, 10:45
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Bilboard "Ateiści są boscy" w sąsiedztwie bydgoskiej bazyliki. "To oczywista prowokacja"
- Przekaz tej kampanii może być niejasny dla osoby nie zaangażowanej w żadne ruchy społeczne - ocenia Paweł Kranc z firmy Green House zajmującej się doradztwem marketingowym.
- Może ona wywołać negatywne emocje i pogłębić podziały w naszym społeczeństwie, które już i tak są podsycane przez polityków. Sądzę, że może to wywołać niepotrzebne dyskusje. Co więcej, aktywiści mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Przedstawiają swoje środowisko w złym świetle. Budują zły wizerunek. Sądzę ponadto, że pieniądze, które pochłonęła kampania, ateiści powinni przeznaczyć na działania charytatywne i w ten sposób pokazać, że naprawdę są boscy http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...01%2F131019935

Wszyscy wszystkich by uzdrawiali i najlepiej nie swoimi pieniędzmi ,tylko sąsiada.Wszyscy płacą podatki ktore przekazujemy państwu by się zajął jego dystrybucją .Z każego 1000 emerytury naszej poza podatkiem dochodowym ktory przed wypłatą nam tego świadczenia pobiera ZUS 18 % i przekazuje do budżetu Państwa.
Robiąc zakupy też z naszymi pieniędzmi dzielimy się zx Budżetem 23% tyle nas nas to kosztuje.Wystarczy oglądnąć paragon po wyjściu z supermarketu ile daliśmy Państwu .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2697  
Nieprzeczytane 12-10-2013, 11:41
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Skarga Fundacji Wolność od Religii do Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:
http://wolnoscodreligii.pl/data/uplo...iumrzeszow.doc

Zaczęła się druga kampania ateistyczna Kampania w całości finansowana jest z darowizn osób, które popierają założenia Fundacji Wolność od Religii i partnerskich organizacji świeckich.
Na stronie http://www.wolnoscodreligii.pl/index...ateici-s-boscy znajdziecie konto na które możecie wpłacić darowiznę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2698  
Nieprzeczytane 12-10-2013, 17:14
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wacław Puchała
w imie Jezusa : 1493 r. - Bulla papieska uprawomocniła deklarację wojny przeciwko wszystkim narodom w Ameryce Południowej, które odmówiły przyjęcia chrześcijaństwa. W praktyce kobiety i mężczyzn szczuto psami karmionymi ludzkim mięsem i ćwiartowanymi żywcem indiańskimi niemowlętami. Wbijano ciężarne kobiety na pale, przywiązywano ofiary do luf armatnich i puszczano je z dymem. Mordowano, gwałcono, ucinano ręce, nosy, wargi, piersi. Gdy katoliccy "misjonarze" zawitali do Meksyku, żyło tam około 11 milionów Indian, a po stu latach już tylko półtora miliona. Szacuje się, że w ciągu 150 lat zabito co najmniej 30 milionów Indian.

Wacławie, nie wiem skąd zaczerpnąłeś powyższe wiadomości.Tak okrutne barbarzyńskie ludobójstwo wydaje mi się wprost nieprawdopodobne. Czyż to możliwe, aby namiestnik Jezusa był aż takim zbrodniarzami. Toż przecież nam współcześni ludobójcy jak Stalin, Hitler, Pol Pot, Pinochet, byli namiastką tamtych zwyrodniałych ludobójców.
Przecież Jezus nikogo nie zabijał nawet nikogo nie potępiał. Głosił miłość wzajemną. To jak w imię Jezusa mogli być takimi zbójami. W głowie to wszystko się nie mieści.
Ja uważam Jezusa - człowieka , ( nie Boga) za swego idola z racji ,że był z ludu dla ludu, rewolucjonistą i socjalistą.
Jak obserwuję duchowieństwo (nie tylko w Polsce) to stwierdzam, że oni nie mają nic wspólnego z Jezusem i jego przesłaniem.
Od takiej organizacji musiałam więc odejść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2699  
Nieprzeczytane 12-10-2013, 17:33
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
....Wankabor napisał -
Wacławie, nie wiem skąd zaczerpnąłeś powyższe wiadomości
W tekście podałem....Polecam przeczytać nie tylko artykuł ale i komentarze możecie swoją opinię o tych komentarzach i wsiąść udział w głosowaniu lub samemu napisać komentarz ,wybrałem dwa sygnalni e.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2700  
Nieprzeczytane 12-10-2013, 20:31
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-...02082,1,0.html

Prof. Peter Higgs, laureat Nobla w dziedzinie fizyki przyznał, że o nagrodzie dowiedział się przez przypadek, dopiero po kilku godzinach. Nie miał o niej pojęcia do czasu, aż pogratulowała mu sąsiadka - powiedział dziś w pierwszym publicznym wystąpieniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.