menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2041  
Nieprzeczytane 04-08-2013, 20:18
JEWKA's Avatar
JEWKA JEWKA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Łódż
Posty: 4 800
Domyślnie

Ale złowrogie niebo u Ciebie Anek POZDRAWIAM
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2042  
Nieprzeczytane 04-08-2013, 20:27
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

Jakos dzien przeżyty na działce .
Anek ale jak patrzyłam jak male łazi po Raju to calkiem całkiem te psiowe brudy sprzata spokojnie a tam wiesz jak wygląda podloga jak wpadną trzy sztuki takich co to akurat nad stawkiem wykopki robili .Podobno po dywanach tez łazi .
Rano jak B wstaje to puszcza maszyne i ona sobie lazi , myslelismy ze piesy będa zaczepiac ale nie ruszaja.
Marylciu jak Rodzinka zjawia sie to sama radocha ciesz sie wnusiem
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2043  
Nieprzeczytane 05-08-2013, 01:22
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Artfilka, musze dbac o siebie bo jak ja nie zadbam to kto??
No mowie Ci, odkurzacz dobrze ciagnie. Zwykle jak odkurze sypialnie i korytarzyk miedzy nimi to musze odpoczec bo pot mi oczy zalewal. A tym zrobilam cala chatynke za jednym zamachem. A ze pieskom zapuscilam klaczki z uwagi na zime to o chodnik strasznie sie drapaly zostawiajac upierzenie
Jewka Witac, ze ta fotka wyglancowana w jakim photoshopie czy w innym programie. Fotka robiona z mostu lubie ten widok. Zreszta lubie kazdy widok gdzie widac wielka wode Musze pogrzebac w swoim archiwum i znalesc widok z gory, w dzien. Co prawda robione przez szybe i wiele lat temu cyfrowki nie byly tak dobre jak teraz ale i tak slicznie.
Marylko no i wylalas zupe pomidorowa na lawe ups, to bylo kawe na lawe
Ale widzisz, mam dobra pamiec i zupa we wlasciwym czasie mi sie przypomniala
Maniu, nie wiem, ale u mnie to male nie przeszloby przez cala chate chocby dlatego ze jest bramka nie pozwalajaca pieskom isc tam gdzie sypialnie. Poza tym jak mnie nie ma to salon tez maja odciety. Wiec moglabym zostawiac tylko w jednej czesci domu. A jak juz wyzej napisalam - ten nowy calkiem latwo zbiera wszystko.
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2044  
Nieprzeczytane 05-08-2013, 06:48
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Ile to radości może sprawić nowy sprzęt AGD. Jako dziecko też się cieszyłem jak rodzice zmienili odkurzacz, nikogo nie dopuszczałem, szczególnie lubiłem odkurzać psa. On to mniej lubił a kot to już w ogóle jak mu wciągałem do rury ogon.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2045  
Nieprzeczytane 05-08-2013, 06:54
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

No Jareczku, masz calkowita i racje mozesz powiedziec ze jestem szurnieta baba. Bylam z pieskami u strzyzenia i dziewczyna to robiaca miala koralik Pandory ktory mi do pierscionka pasowal. Powiedzialam sobie ze pojade po koralik a wrocilam z odkurzaczem! Na koralik nie starczylo czasu! A odkurzacza na lancuszku nosic nie bede.....
Moje psy jak odkurzam przechodza do innego pomieszczenie... jakos nie lubia tych warczacych maszyn.
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2046  
Nieprzeczytane 05-08-2013, 12:46
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

WITAM

Anek - jestem zawsze szczera niech wiedzą te osoby, które kochają klikanie w czerwone trójkąciki, że mamy to daleko gdzieś i trzymamy się RAZEM !!!!

Mario - to fakt, radość z pobytu wnusi jest zawsze ogromna.
Ale przyznam szczerze, że po 3 dniach jesteśmy z małżonkiem wykończeni. Takie z niej żywe sreberko !!! nie odpuści, cały dzień trzeba poświęcić dla niej czas

W moim małym miasteczku była imprezka nad brzegiem jeziora.
AEROPIKNIK byliśmy tam więc kilka fotek wstawię
ANEK to nie jest wielka woda hihihihi - jednak atrakcji dla dzieci było sporo












__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #2047  
Nieprzeczytane 05-08-2013, 23:06
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

Marylko ja bym pewnie padla po jednym dniu , juz sił do dzieci brakuje ale pewnie jakbym była legalna babcia to i motywacja do opieki nad wnuczkiem byłaby inna .
A ja dzis tez nad wielka woda siedziałam znaczy w niej siedziałam bo w baseniku na działce i tylko to uratowalo mnie pewnie od padnięcia na glebę T roche za duzo popracowałam na rabatkach i nawet miałam mokry recznik na szyi zeby chłodził ale i tak jak miałam schylona głowe to pot kapał na ziemię
Anek no u nas tropiki sie zaczeły a w piatek ma byc 38 stopni i jak to przezyc dzis to rano pojechalismy na działke i woda basenikowa ratowała a jutro slubny do roboty to i plany trzeba dostosowac do niego .
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2048  
Nieprzeczytane 06-08-2013, 03:06
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Marylko, masz racje, nie damy sie.
Oj nie badz taka Wiem ze nie wszedzie dociera wielka woda przez "o" zwykle ale wszedzie dociera wielka woda przez "o" kreskowane
Fotki super! Miala wnusia rozrywke. Ja tez kilka lat temu poskakalam z dzieciakami na takim dmuchanym palacyku. Mojego ex meza siostrzenicy syn mial urodziny i postawili takie cos na ogrodzie. Przyznam, ze zmeczylam sie jak diabli, to wcale nie takie latwe! Pewnie dlatego ze swoja ciezka "posladki" wpadalam glebiej w te nadmuchane poduchy....Juz nie ten wiek ale gdzie diabel nie moze tam mnie posyla
oj Maniu, Maniu jak upal to nic sie nie robi. Wlasnie, siedzi sie w baseniku i lody zajada!
A ja dzis jestem jakas wybuchowa! Wczoraj bez powodu kolo 21 zasypialam przed tv, rano ciezko mi bylo wstac i mam jakis czerwone pryszcze na twarzy i szyji. Wszystkie dzieciece choroby przeszlam wiec mozne na cos sie uczulilam? O nie, nawet tego nie pisz - do lekarzy mi nie po drodze!!!! Poza tym 14-tego ide do ocznego, moze cos poradzi
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2049  
Nieprzeczytane 06-08-2013, 08:01
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

Dziewczynki - mnie te upały chyba wykończą !!!!
Przy mojej chorobie padam jak to pisze Maria na glebę
Dobrze, że w domu jest chłop, więc karteczka i wio codziennie na zakupy do miasta
W nocy wstaje o 3 jedzie na rybki, wraca o 10 i zajęcia dla niego są już przygotowane.
Mario fajna sprawa z tym basenikiem na działce.
Jak byłam u wnusia w Wrocku to nie patrzyłam na nic i na nikogo. Wywlekliśmy basenik na balkon ( mają duży) i babcia razem z nim pluskała się w wodzie
Syn mieszka na nowym osiedlu i ludziska zaglądają sobie w okna - pewnie mieli ubaw z babci !!! ale miałam to gdzieś
Z utęsknieniem czekam na ochłodzenie.
Anek - oj tam ... oj tam ... woda to woda zwłaszcza dla mnie ... i tak nie umie pływać
Ale wolałabym pobrodzić po oceanie - zamiast w tej brudnej i śmierdzącej wodzie w naszym jeziorze.
Życzę udanego dnia.
__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #2050  
Nieprzeczytane 06-08-2013, 10:57
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Czyz to nie piekna zima???



Dzisiaj, swiezo robione a jakie niebo!



Juz zaczyna opadac, czyli nieglugo wyskocza listki i na nastepne kwiaty rok czekac
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2051  
Nieprzeczytane 06-08-2013, 15:06
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnekSadek
Czyz to nie piekna zima???



Dzisiaj, swiezo robione a jakie niebo!



Juz zaczyna opadac, czyli nieglugo wyskocza listki i na nastepne kwiaty rok czekac


Aniu Twoja zima bardzo przypomina mi nasz maj ...bo to przecież u nas właśnie w maju to " kwiecie" tak pięknie kwitnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2052  
Nieprzeczytane 06-08-2013, 17:19
JEWKA's Avatar
JEWKA JEWKA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Łódż
Posty: 4 800
Domyślnie Palmiarnia łódz Maj

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2053  
Nieprzeczytane 06-08-2013, 23:23
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

uuuffff jeszcze ze dwa dni do przemeczenia się ,dzis u mnie akcja wekowania ogórków bo przez łape opózniło mi sie i juz trzeba było rano wstawac i na ryneczek zapychac zeby ladne ogórki od sprawdzonych pań kupić a i był problem z zakupem ale jeszcze znalazłam takie pasowne do słoików .
Anek no licze ze moja magnolie za lat dwadziescia moze beda tez takie ładne
Anek no fajnie siedziec w cieniu ale juz nie moglam patrzec jak od frontu bajzel a ludzie chodza i widza takie badyle a przecie mój ogród najładniejszy wiec nie moge stracić pierwszego miejsca
Ciekawe co Cie uczuliło?? mnie pogryzły komary w nogi i tak paskudnie swedza nawet psikanie zelami nic nie daje
Marylciu no basenik superowa sprawa bo przy tych tropikach to da się zyć z nim ,ale dzis juz na ogród bałam się jechac bo na termometrze było momentem nawet 38 stopni i ja tez mam dolegliwosci takie co nie znoszą upału wiec w kuchni sie produkowałam bo to był ostatni gwizdek na wekowanie ogórków na kiszenie .
hihi moje hortensje tyz ładne
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2054  
Nieprzeczytane 07-08-2013, 02:15
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

No kto jak kto ale ja wiem co nieco na temat upalow! Dla mnie nie jest to uciazliwe bo klimatyzacja prawie wszedzie. Wystarczy unikac otwartych przestrzeni i jestem zdrowa…
Marylko i to jest piekne w kangurowie – nikt sie nie przejmuje podgladaczami!
I co z tego ze ja jakos plywam? Ocean czlowieka tylko sponiewiera, na baseny nie chodze…
Jadziu bo ja mieszkam pod szczesliwa gwiazda U nas zima byla strasznie lagodna. Na przyklad wczoraj 23 stopnie. Podawali ze to byl najcieplejszy lipiec od wielu, wielu lat… to tez nie dobrze!
Jewka, Twoja palmiarnia w maju biedniejsza niz moje na ulicy w zimie. Ale Wasza majowa zielen jest najpiekniejsza! Taka swieza, soczysta, czysta. Tu tego nie ma.
Maniusia nie przemeczaj sie! Ile razy Ci powtarzac? A pierwsze miejsce? Daj innym szanse Niech inny dzialkowicz choc raz ma palme pierwszenistwa.
Co mnie uczulilo? Starosc. Myslisz ze sie przejmuje???
No hortensje (jakiem nieznajaca sie) okazale

Wczoraj latalam z aparatem po fabryce.. no bo poszlam sfocic magnolie to wracajac wlazlam do srodka

Oto moj Tam



I moj Greg (Grzes)



No i dookola “moich pracowych chlopow” nasze produkty… niektore w kartonikach, niektore nie.
W sumie te za Grzesiem to z innego stanu sprowadzone bo my robimy od 250 ml do 10 litrow i pozniej 200 litrow beczki.. A 20 i 60 litrowe sprowadzamy zeby zadowolic naszych klientow, tych z Nowej Poludniowej Walii.
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2055  
Nieprzeczytane 07-08-2013, 08:51
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Wcale nie trzeba posyłać szpiegów co produkujecie, wywiad gospodarczy ma wszystko jak na dłoni. Lepiej nigdy tego nie rób bez wiedzy właścicieli.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2056  
Nieprzeczytane 07-08-2013, 09:08
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Wlasciciel zatrudnia tysiace ludzi, reklama mu sie przyda bo zwieksza sie obroty. Przeciez nie pokazuje JAK to robia a CO robia. Na stronie www mozna znalesc. A konkurencje polykaja bardzo latwo!

W takich szpuleczkach dostajemy stal, jedna srednio wazy 10 ton. Komu kulnac?


__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2057  
Nieprzeczytane 07-08-2013, 09:17
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

ANEK odnośnie LUZU w innych krajach.
Tego wszystkim zazdroszczę !!!!
Bywałam więc wiem, że nikt na nikogo nie zwraca uwagi ( jak ubrany, jak wygląda, jak się zachowuje itd .. itd... )
Chcesz pogrzebać w nosie w środkach komunikacji to sobie wkładasz palucha w kichawe i dłubiesz, chcesz się pomalować bo nie zdążyłaś zrobić tego w domu, więc robisz sobie makijaż w trakcie jazdy do pracy itd... itd ...
U nas niby możesz robić też to samo - ale nie unikniesz gapiów i komentarzy
Mario - nie słuchaj Anek Trzymaj 1 miejsce !!! na działce.
Mnie dzisiaj czeka trochę inne zajęcie niż twoje - ryby w zalewie octowej. Nigdy tego nie robiłam i nie wiem czy będą zjadliwe hihihihi
Wędkarz w swoim żywiole wstaje w nocy i jedzie.
Mam nadzieję, że w końcu pojedzie do pracy i będzie spokój z rybkami
Konto zaczyna robić się pustawe - pracy brak
W tym roku przepracował na kontrakcie tylko 6 tyg.
Kasza z nieba sama nam nie spadnie trzeba zasuwać
A nie ma gdzie
__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #2058  
Nieprzeczytane 07-08-2013, 09:33
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Marylko z tym brakiem pracy to bardzo rozumiem. Pamietam jak swira dostawalam bedac miedzy pracami... Mania moze potwierdzic! Strach przed przyszloscia! A zasilkownia z takich jak ja to przestepcow robi. Bo taki co od urodzenia "pracuje" nad piekna, rowna opalenizna, plywajac na desce to dostaje bez problem a jak takiej "starszej pani" sie przytrafilo to przesladowywania! Na komputerze znalesc mnie nie mogli! Czyli nie bralam zasilku, ciagle pracowalam wiec chyba czasami moze cos wyjsc nie tak? Moze i moze ale nie w ich komputerach...
No nie, dlubac w nosie nie bede , ale luzacko, po domowemu ubrana nie raz jechalam do sklepu bo nagle okazalo sie ze czegos mi brakuje. Najbardziej to chyba pamieci
No nie! Podpuszczasz Manie do ciezkiej pracy... Nic sie nie stanie jak raz chwasciory beda mialy darowane zycie! Zapewniam ze nie na dlugo
Hi hi... ryba w occie! Strasznie lubie! Czesto kupuje kilo i wiecej i nim usmaze to nie ma co do octu wlozyc. Psiury rybozerne! Zreszta one wszystko to co i ja. Powinnam byc chuda bo albo nie otwieram lodowki albo musze sie dzielic...
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2059  
Nieprzeczytane 07-08-2013, 13:26
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 583
Domyślnie

A ja nowych fotek nie wkleję bo aparat uszkodzony poszedł do naprawy.
Daj babie zegarek to go kłonicą będzie nakręcać- tak to było i uszkodziłam zatrzask komory akumulatorka, stało się.
Upały doskwierają ale w ostatnich dniach i burze i ulewy, te nocne nie są przyjemne bo rano człowiek jak śnięta ryba- snu brak i powietrza brak...Mało tego że pioruny biją w jezioro to jeszcze alarmy samochodowe wyją... Uffff.
Przez trzy dni miałam zalaną piwnicę i nie mogłam wyprowadzić swojego welocypeda, dziś podejrzałam- sucho. Po obiedzie rowerowy wypad...
O chwastach na ogrodzie wolę nie wspominać. Pała się należy, jeszcze na szynach....
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2060  
Nieprzeczytane 07-08-2013, 21:35
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

Szuanka a te zalanie to awaria czy od ulewy ??? a chwastów to ja za duzo nie mam bo taki gąszcz ze zagłuszyło chwasty ale juz kupa przekwitło i brzydko wygląda wiec trzeba wycinac paskudztwa
Dziś był niezły dzien bo rano pojechalismy na działke a co było za ciepło to właziłam do baseniku i nawet dałam rade oczyscic kawał rabatki a jak wiecej paliło słonce to w cieniu z mokra pupa na lezaczku sobie siedziałam hihi chyba mi nie wykasują posta za brzydkie słowo
Anek racja nie ma darowania zycia dzis ubrałam taka kiecka co jak podomka wyglada i w niej jechalam na działke ale
przynajmniej luzna wiec chłodniej w niej było
Marylko nie ma strachu ryba w occie prosta robota na bank wyjdzie najlepsza po kilku dniach jak sie osci przegryzą
Hihi pierwsze miejsce utrzymane
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ostatnie godziny z naszym ulubieńcem... Arnika-tarnina Wszystkie zwierzęta duże i małe 67 25-06-2011 08:59
Rzeczy dziwne i ciekawe z tego i tamtego swiata,a nawet z kosmosu Karol X Różności - wątki archiwalne 5 27-09-2010 18:34
Najgorszy zawod swiata Rozia Humor, zabawa - wątki archiwalne 2 05-11-2009 15:15
Kryzys finansowy swiata ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 86 22-02-2009 01:38

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.