menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kupię, sprzedam, zamienię Ogłoszenia "handlowe" ale bez ofert firm. Niedozwolone są ogłoszenia o sprzedaży leków, na receptę i produktów, na handel którymi wymagana jest koncesja. Konieczne dokładne opisy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-09-2017, 18:44
Frydolin Frydolin jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 16
Domyślnie Reklama swojej firmy

Miejscowość: cała Polska   Rodzaj ogłoszenia: Kupię   Cena: do negocjacji   Ogłoszenie aktualne do dnia: do odwołania   

Sam dobry pomysł na biznes na biznes to jeszcze nie wszystko, nie zapomnijcie o odpowiedniej reklamie swojej nowej firmy, ponieważ bez niej w dzisiejszych czasach ciężko cokolwiek zrobić, sprawdźcie czym jest współczynnik konwersji i jakie możliwości oferuje. Firma Conversion case study optymalizacja konwersji jest najlepsza w zakresie współczynnika konwersji, to bardzo skuteczna nowoczesna forma reklamy !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 23:50
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie To nie jest odpowiednie miejsce dla reklamy

Cytat:
Napisał Frydolin
Sam dobry pomysł na biznes na biznes to jeszcze nie wszystko, nie zapomnijcie o odpowiedniej reklamie swojej nowej firmy, ponieważ bez niej w dzisiejszych czasach ciężko cokolwiek zrobić, sprawdźcie czym jest współczynnik konwersji i jakie możliwości oferuje. Firma Conversion case study optymalizacja konwersji jest najlepsza w zakresie współczynnika konwersji, to bardzo skuteczna nowoczesna forma reklamy !


Pewnie wydawało Ci się, że za darmo coś zyskasz ale nic z tego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 06:06
marianleski86 marianleski86 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Wrocław
Posty: 1
Domyślnie

Jak optymalizacja współczynnika konwersji może być reklamą hmm?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 10-10-2017, 16:01
aniastoch aniastoch jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 3
Domyślnie

Super opcja dajecie. Takie reklamy mogą pomóc !
---
additional information
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-07-2021, 15:33
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Dobrą opcją na reklamę firmy jest promocja w internecie. Tutaj https://adnext.pl/baza-wiedzy/reklama-display/ macie artykuł o banerach na stronach www które nadal są popularne i wiele firm z nich korzysta. Poczytajcie, warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 16-07-2021, 18:26
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Media społecznościowe są genialnym miejscem do działań marketingowych, dlatego polecam Wam artykuł ze strony https://cosmo.net.pl/5-wskazowek-jak...-w-interakcje/ . Jeżeli jesteście zainteresowani to znajdziecie tam wiele interesujących informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 22-07-2021, 21:52
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

Zawsze chciałam aby moja firma miała bardzo dobrą strategie marketingową Dlatego zaczełam szukać informacji w internecie i bardzo fajnie bo znalazłam fajny blog https://www.znajdzreklame.pl/blog/re...rekrutacyjnej/ cenne rady jaka forma reklamy jest najefektywniejsza, na co powinno się zwracać uwagę podczas naszej kampani marketingowej, na te oraz więcej pytań odpowiedź na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 29-03-2022, 20:15
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

W momencie gdy chodzi o takie kwestie to jak najbardziej warto jest również pomyśleć o zamieszczeniu reklamy w portalu lokalnym. Dla mnie bardzo istotną sprawą jest to, że wiadomości z poznania są jak najbardziej rzetelne i ja właśnie bardzo chętnie je czytuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 29-11-2022, 12:01
Lidka83 Lidka83 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Olsztyn
Posty: 108
Domyślnie

Teraz bardzo popularna jest reklama outdoor. I to taka w nowoczesnym wydaniu. Gdybym miała zaproponować coś konkretnego to byłby to telebim. Przyciąga wzrok, jest prestiżowy, zapada w pamięć i jest świetnym nośnikiem informacji. Popatrzcie tu https://flexvision.pl/artykuly/teleb...ymi-warto-p-i5 - ciekawy artykuł firmy, która specjalizuje się w takich formach reklamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 06-12-2022, 17:57
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

Aby dobrze ją wykonywać, trzeba wiedzieć, jak sobie z tym wszystkim radzić. I ja na przykład mam na oku takie https://bcmtl.org/dopasowanie-przyblizone/ właściwości. Wierzę, że wszystko ma być dla nas naprawdę dobrym pomysłem i ja sama w to wszystko idę i konkretnie będę działać. Mam nadzieję, że uda mi się w to wszystko iść na spokojnie i rzeczowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 18-05-2023, 15:29
Hubek Hubek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 72
Domyślnie

Szukasz agencji marketingowej, która pomoże Ci osiągnąć sukces w kampaniach Google Ads? Jeśli tak to możesz wziąć pod uwagę również agencję E-Medialni, którzy specjalizują się w tworzeniu i optymalizacji kampanii marketingowych, aby Twoja firma mogła dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców i zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe. Możesz w takim razie przyjrzeć się temu jak działają tutaj https://emedialni.pl/google-ads/ na pewno pójdzie to dużo sprawniej i co najważniejsze biznes będzie mógł się realnie rozwijać poprawiając sprzedaż oraz zasięgi na tle naszej konkurencji. Dajcie znać jakie decyzje ostatecznie podjęliście i jak to wyszło!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 28-06-2023, 13:09
Ttatakka Ttatakka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 42
Domyślnie

Kreatywne, praktyczne lub nietypowe gadżety reklamowe jak np. pomadka z logo firmy mają potencjał stania się tematem rozmów i udostępniania w mediach społecznościowych. Jeśli odbiorcy docenią gadżet, istnieje szansa, że będą go pokazywać i polecać innym, co może przyczynić się do rozszerzenia zasięgu marki i generowania darmowej reklamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polacy o swojej sytuacji materialnej - komentarze 62.87.191.xxx Ogólny 1 10-06-2015 11:15
jak sprawdzić wysokość swojej emerytury? teodor2014 Zarządzanie finansami 6 24-12-2014 08:27
Wiedza pacjentów chorych na RZS na temat swojej choroby grabosia Choroby, badania, terapie 0 27-01-2014 14:49
10 sposobów na zachowanie swojej tożsamości na emeryturze - komentarze jadwinias Ogólny 3 18-01-2011 18:12
Ubierz się stosownie do swojej figury - komentarze rebelio Ogólny 7 02-06-2010 17:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.