menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-10-2019, 13:34
roslinka123 roslinka123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 38
Domyślnie Mały remoncik :)


Dzień dobry! Niedawno w naszym mieszkaniu przeprowadziliśmy niewielki remoncik i potrzebujemy paru akcesoriów do domu. Między innymi chcielibyśmy kupić jakieś rolety w Kielcach - ktoś zna tą firmę? Robią rolety z dobrych materiałów, które nie ubrudzą się permanentnie od kurzu po dwóch dniach użytkowania? Bo ostatnie z marketu własnie takie były...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 11-04-2020, 20:44
uhudson's Avatar
uhudson uhudson jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Przeciszów
Posty: 4
Domyślnie

U mnie powoli kończy się remont. Zwieńczeniem będzie zadaszenie balkonu. Stwierdziłem, że to bardzo wygodne i potrzebne rozwiązanie. Dzięki niemu łatwiej będzie zachować porządek na balkonie. Na ten pomysł wpadłem czytając artykuł na tej stronie - https://arctom.pl/pl/blog/blog/zadas...iatro%C5%82apy Może Wam też się taki daszek spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-04-2020, 13:44
Zosia_K Zosia_K jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 25
Domyślnie

A tak z ciekawości mając rolety zewnętrzne w środku zawieszacie jeszcze zasłonki? Przyznam, że rolety świetnie się sprawdzają w kwestii osłonięcia przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale w mieszkaniu jest jakoś mało przytulnie bez firan i tych dekoracyjnych materiałów na oknach.
Mam upatrzony materiał i uszyję sama, tylko nie jestem na czasie z nowościami i nie jestem pewna czy będzie to dobrze wyglądało i rolety i zasłony?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-04-2020, 23:14
pukla123 pukla123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: bogumiłowice, małopolska, Polska
Posty: 12
Domyślnie

my przy remincie dachu od razu zamontowaliśmy instalacje fotowoltaiczne teraz mozemy dzieki nim zaoszczędzic na rachunkach, a na koszty instalacji uzyskac dofinansowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-09-2020, 11:02
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

W zasadzie zastanawia mnie, czy takie elementy jak pompa hydroforowa to musi hydraulik montować, czy niekoniecznie? Jak to widzicie? Bo ja dosłownie nie mam już do tego głowy, nie wiem, jak co zrobić, żeby potem móc skorzystać na przykład z nowoczesnych rozwiązań i gwarancji na nie. To może Wy mi coś zasugerujecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 22-08-2021, 13:20
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Czasami faktycznie taki mały remont jest nam potrzebny i u mnie również się coś podobnego zaczyna. Mianowicie zdecydowaliśmy się na budowę studni głębinowej i muszę przyznać, że w sklepie https://www.dostudni.pl/ nawet już zamówiliśmy wszelkie niezbędne urządzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 30-08-2021, 11:10
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Zgadzam się z powyższym w stu procentach! Sama zaczęłam niby mały remoncik i okazało się, że praktycznie wszystko jest do wymiany... Teraz poszukuję solidnej firmy do wymiany okien wraz z montażem i zastanawiam się nad ofertą: https://okna-internorm.pl/dlaczego-warto/montaz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 07-09-2021, 10:10
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Jestem właśnie w trakcie remontu kuchni, zastanawiam się nad wyborem nowych mebli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 29-11-2021, 23:00
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Ja też powiedzmy, że przeprowadzam u siebie remoncik. Już zaczynam się spieszyć, ponieważ niedługo święta. Póki co muszę kupić wyposażenie do mojej łazienki, tutaj http://www.4katy.org.pl/budownictwo/...i-model-wybrac znalazłam całkiem fajne propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 27-02-2022, 12:18
Brodaty Brodaty jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Wrocław
Posty: 6
Domyślnie

W przypadku balustrad w województwie śląskim, polecam skorzystać z usług przedsiębiorstwa coSteel - mają w ofercie produkcję balustrad balkonowych, tarasowych, francuskich, poręczy oraz barierek. Cała oferta znajduje się w tym miejscu: https://www.costeel.pl/balustrady-barierki - gorąco polecam! Świetnie się prezentują w blokach mieszkalnych i firmach !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 09-03-2022, 20:09
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Faktycznie raz na jakiś czas mały remont jest wskazany, ale również moim zdaniem warto jest wiedzieć jakie uszczelki stosować i od kogo je brać. Właśnie dlatego zachęcam do przeczytania wpisu https://powerrubber.com/producenci-uszczelnien/ gdzie właśnie ta sprawa została bardzo dokładnie wyjaśniona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 12-05-2022, 10:53
paulinab paulinab jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 86
Domyślnie

Mały remoncik nie jest zły Sama nastawiam się na delikatne odświeżenie wnętrza w stylu japandi. Podobają Wam się aranżacje w tym stylu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mały narożnik gdzie kupić Baisa Dom, wnętrza, ogród 6 14-05-2019 12:18
Mały mój Modraszek Muzyka 1 05-01-2013 18:33
Mały Poradnik Życia - czyli...... basialwica Społeczeństwo - wątki archiwalne 447 13-04-2012 10:07
mały problem fajcik18 Menopauza/Andropauza 0 10-11-2011 11:33
Mały Chopin i jego pierwsze utwory kultura-bemowo Zaproszenia 0 03-03-2011 14:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.