menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-03-2019, 01:32
krystynas53's Avatar
krystynas53 krystynas53 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: dolnośląskie
Posty: 842
Domyślnie Borelioza


Gdzie mi pomogą? Dwa lata temu przytuliła się cholera do mnie. Dostała bardzo dużą dawkę mocnego antybiotyku.
Teraz spokój się skończył.
Mam zpowrotem b.wysokie IgG -148,3 RU/ml, IgM 5,8 U/ml. Czyli nowych krętek nie ma, ale stare się rozmnożyły czy co, bo coraz bardziej atakują. Potrzebuję dobrego zakaźnika, co by mnie z tego wyleczył. Proszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-01-2020, 09:48
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie

Leczenie boreliozy we wczesnej fazie polega na podawaniu antybiotyków doustnych przez okres 3-4 tygodni, w fazie późniejszej można zastosować przedłużone leczenie antybiotykami podawanymi doustnie lub dożylnie. Jednak jeśli borelioza przechodzi w znacznie poważniejszy etap, dobrze jest skonsultować sie ze specjalistą w zakresie leczenia boreliozy.

Nie wiem jak daleko masz do Warszawy ale daję tutaj namiar na klinikę, która zajmuje się profesjonalnym leczeniem boreliozy: http://klinikaboreliozy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-02-2020, 11:15
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

Borelioza jest bardzo niebezpieczna, dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak jej zapobiegać i jakie są jej objawy. Tego wszystkiego dowiecie się z tego artykułu http://ekonsultacje.pl/borelioza-obj...-profilaktyka/, w którym opisano jakie symptomy powinny nas zaalarmować i jak przeciwdziałać tej wstrętnej chorobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-09-2020, 22:32
Milina Milina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Miasto: Kraków (małopolskie)
Posty: 15
Domyślnie

Niedawno okazalo sie ze moja babcia ma borelioze - choroba rozwiajala sie od dosyc dawna . Jej stan w domu zaczal sie pogarszac a ja nie mialam mozliwosci sprawowac opieki nad nia. Zwlaszcza ze dlugo przebywam w ciagu dnia poza domem. Zdecydowalysmy jednak wspolnie ze babcia bedzie w ciagu dnia wybierac sie do domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ i zauwazylam ze stan babci z dnia na dzien zaczal sie poprawiac. Aktywnie spedza czas i sprawuja tam nad nią wlasciwa opieke
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Borelioza.Gazetka.EU Assa Choroby, badania, terapie 32 10-09-2013 00:39

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.