menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101921  
Nieprzeczytane 24-01-2020, 17:04
Magdalila Magdalila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Sosnowiec
Posty: 574
Domyślnie Kochana Rodzinko

Witam wszystkich, z Ninką na czele.
Wypadałoby się usprawiedliwić dlaczego nie zaglądałam tak długo. No po prostu nawał pracy, koniec semestru, u nas koniec a dzieci mają koniec ferii. My zaczynamy odpoczynek. Co prawda jest sesja, ale my mamy tylko dyżury, nasze egzaminy są w czerwcu. I w tym roku mamy 4 tygodnie bez uczenia. Wyjeżdżam na tydzień do Buska - wykupiłam sobie pobyt rehabilitacyjny, zabieram ciężarną córkę - ona ma pobyt rekreacyjny.
A tak w ogóle to od 2 dni cierpię na żołądek i jelita - odezwała się stara sprawa - prawie nic nie jem, bo tak mi jest najlepiej, piję wodę i zioła. Mój żołądek zastrajkował.
Trzymajcie się.
Liliana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101922  
Nieprzeczytane 24-01-2020, 18:57
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witajcie dziewczyny wiyaj Ninko! jestem ale jakby mnie nie było wiem... nie złoście się na mnie to przejdzie tak myślę.W poniedzialek już do pracy mam pytanie może któraś zna jakiś dobry ośrodek
chce pojechać na tydzień może dwa prywatnie najchętniej nad morze.pozdrawiam wszystkich
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101923  
Nieprzeczytane 24-01-2020, 20:40
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Dobry wieczór.
Przyszłam z życzeniami miłego wieczoru i dobrej nocy....
Ninko... dzięki za wiadomość od Danusi...mam nadzieję, że wkrótce się odezwie i opisze warunki. Danusiu...przyjemnego wypoczynku i trafionych zabiegów Wam życzę....
Lilu...współczuję... żołądek i jelita to przykra sprawa. Szybkiego powrotu do pełnej sprawności życzę.
Helenko...nad morzem żadnego Ośrodka nie znam. Nasza koleżanka z Podkarpacia była gdzieś w Świnoujściu, ale to pewnie dla Ciebie za blisko. Może Pobierowo albo Rewal???
Do jutra...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101924  
Nieprzeczytane 24-01-2020, 21:23
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Witaj Lilu, Helenko, Izabel - wieczorem.
Lilu, to i w Busku będzie problem z jedzeniem.... Oj, masz Ty chorób bez liku... Odpoczniesz chociaż i pospacerujesz z Córcią.
Helenko, zauważ kochanie, że my tak już mamy ze zdrowiem, z nastrojami... mam dzisiaj -dzień płaczka - i co, nie zabije się, popłakałam sobie, sama nie wiem dlaczego i z czego... Wydobrzejesz Helenko, słoneczko zaświeci, rower pójdzie w ruch... i humorek się poprawi.
Izabel, Danusia już w sanatorium... wczorajszą noc spali i odpoczywali, dzisiaj już luksus!
Kończę pracę, idę wcześniej poleżeć...miały Córki przyjechać i samochód stanął po drodze...Córka ostatecznie straciła do niego serce. Kupi nowy!
Skończę pracę to jeszcze wpadnę na chwilkę...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101925  
Nieprzeczytane 24-01-2020, 22:13
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Fajrant....uciekam.
Dobrej nocy, Rodzinko.. mam takie myśli....ciemne jak ta noc...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101926  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 08:30
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Witam w sobotni poranek.
Dzień już zagląda do okna, dom się rozświetla, zaraz zabieram się za porządki i będę rozbierała choinkę...okres bożonarodzeniowy za tydzień się kończy, więc trzeba się z nią "rozprawić". Smutno będzie...bardzo lubiłam jak światełka świeciły i rozświetlały pokój.
Moje bóle jakby ciut mniejsze...pewnie to głaskanie Ninki pomogło.
Ninko...też jestem płaczka, więc jest nas dwie...płaczę nad książką, filmem, nieszczęściem innych, itp. Trzymaj się więc i odpędzaj ciemne myśli... jestem z Tobą. I trzymam Cię za rękę...
Znikam, choć jeszcze wpadnę. Pozdrawiam. Radosnego i miłego dnia życzę. Buźka....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101927  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 10:55
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Witam Cię kochanie bardziej serdecznie niż to słoneczko za oknem które mi sprawia ogromną radość.
Lubiłam choinkę w domu... jak były dzieci małe to choinka była żywa... potem już sztuczna, teraz w ogóle nie robię a mam, mam też stroiki, ozdoby na nią...już święta dla mnie nie mają takiego uroku jak lata temu.
Pięknie za oknem a ja muszę wejść w powieść, mam sporo materiału który muszę wstawić... znowu będą łzy.... Tak Izabel, płaczę nad ludźmi których wpakowałam w takie problemy bez wyjścia... zastanawiam się, że lepiej jest tym którzy odeszli +....nie cierpią, nie pragną chleba, wody, ciepła i ukochanego słoneczka!
Zabieram się za pracę. P. Krysi nie ma... pewnie nie przyjdzie... muszę potem buszować w kuchni aby nie paść z głodu.
Zostawiam i
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101928  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 12:08
Magdalila Magdalila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Sosnowiec
Posty: 574
Domyślnie Witam wszystkich

Ja tak na chwilkę, podnoszę głowę znad testów tych na papierze i oline. Takie to życie nauczyciela. Jadę na 15.00 przeegzaminować studentów. Do tego czasu sprawdzam.... sprawdzam... itd. Odmrażam domowy krupnik, więc będzie super na mój żołądek. Jem jak ptaszek, po troszeczku i zaczęłam zażywać taki lek, który mam od gastrologa - on super działa, tylko hamując wydzielanie kwasów zakłóca proces trawienia, trzeba więc jeść lekkostrawne.
Nino, do Buska jadę 10.02, do tego czasu mam nadzieję będzie lepiej. Poza tym będę jadła tylko to co mogę. Tam jest do wyboru - szwedzki stół.
Izabel, zazdroszczę Ci energii i to od świtu. Ja w ten weekend nie sprzątam, nie mam czasu, pracuję. Sprzątnęłam w poprzednią sobotę i jest ok. Sama mieszkam, nie ma kto brudzić. Choinka jeszcze stoi, jak znajdę czas to sprzątnę. Ja miałam sporo świetlnych dekoracji w oknach i na meblach - część schowałam. A choinkę mam małą, jest ubrana na stałe, więc wkładam ją do dużego wora i daję na strych (mamy prywatne pomieszczenie). Nie bawię się w ubieranie i rozbieranie. Inaczej stałaby do Wielkanocy.
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
Liliana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101929  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 14:03
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Witam Ninkę i Lilę, które po mnie przyszły. Miło mi Was widzieć.
Ja chyba w złą godzinę powiedziałam, że jest mi lepiej, bo znowu ból powrócił...tym razem boli i w klatce piersiowej i w obu półdupkach. Jestem cała obolała i pewnie spróbuję położyć się do wyrka. Nie daje siedzieć przy kompie.
Lilu...też mam wczorajszy krupnik na obiad....zaraz sobie odgrzeję.
Do jutra....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101930  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 14:47
WE115's Avatar
WE115 WE115 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 4 935
Domyślnie

Dzień dobry

Nareszcie znalazłam chwilkę czasu żeby do Was zajrzeć.
Cały tydzień miałam zajęty ponieważ moja przyjaciółka miała trochę urlopu i cały wolny czas poświęciłam dla niej.
Trochę poszalałyśmy po sklepach, trochę na spacerach, trochę w kinie, trochę w domu i tak tydzień minął.

Dzisiaj jedziemy z moim J. na imprezę rodzinną.
A różnych imprez mamy mnóstwo aż do 8 marca.
Tylko kasę trzeba wydobyć ze skarpetki bo bez tego ani rusz.

Zaraz muszę się ogarnąć i doprowadzić do ładu.

Nineczko zostawiam dla Ciebie i całej Rodzinki.

Widzę, że dziewczyny rozjeżdżają się we wszystkie strony świata.
Ja też w marcu wybieram się na kilka dni do Zakopanego a na nieco dłużej i dalej na przełomie maja i czerwca.

Miłego dnia moje miłe


__________________
Ewa

Odpowiedź z Cytowaniem
  #101931  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 16:44
dajdziuba's Avatar
dajdziuba dajdziuba jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2 764
Domyślnie

Witam z Polańczyka

Zabiegana jestem, że nie ma czasu na odpoczynek.
Wczorajszy dzień to kocioł...
Dzisiaj juz zabiegi, mialam basen i wannę
wymoczona jestem aż pomarszczona
Po kolacji jeszcze prysznic i na wieczorek zapoznawczy.
Jutro rano wycieczka ...
Czytam że koleżanki tez wybieraja się
na wypoczynek wszelaki.
Liliano w busku byliśmy kilka lat temu wiosną,
było cudnie.
Dwa piękne parki, do spacerów mnóstwo miejsca.
WEwunia do Zakopca-tyż piknie
Helenko nie doczytałam co Ty planujesz.
Kiedyś przeczytam w spokoju.
Ninko, Ty biedna nie masz szans na wyjazdy,szkoda.
A może coś kiedyś jeszcze Ci się trafi i tego Ci życzę.

Kochane musę kończyć.
Zobowiązano mnie że mam zaklepać na ten wieczorek
stolik 8 osobowy.
Lecę, bo mi zajmą...
Jeszcze migawka z noclegu w Kazimierzu

__________________

POZDRAWIAM Z UŚMIECHEM, DANKA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101932  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 18:31
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Ano, piknie w Zakopcu, w Busku i Polańczyku! Masz rację Danusiu, że mnie już wypada siedzieć na dupsku i cieszyć się z życia... a Wam wszystkim życzę radości na każdy dzień! Całej Rodzince - bawcie się kochani!!! -
Lilu, masz rację, do 10 lutego wydobrzejesz... będziesz zadowolona z Buska w tym z Córcią!
Izabel, co znowu, skarbie ? może gdzieś krzywo stanęłaś ? może coś podniosłaś ? Mój Boże, już byłam zadowolona, że lepiej się czujesz! Może za bardzo głaskałam ?
Ewuniu, daleko można jechać póki jesteś młoda i masz opiekuna! To, że masz przyjaciółkę, serdeczną, to bardzo ważne... dobrze jest mieć kogoś takiego!
Danusiu, wróciłam do fotek - wyglądacie SUPER!!!! Dziękuję Ci za fotki! Bawcie się , radujcie się z każdej chwili!
Jeszcze nie ma wieczoru, prawdziwego a ja jestem bardzo zmęczona... pewnie polezę jak Izunia... duchowo będę z Tobą Izuniu....
Lila w pracy, Danusia bawi się, Helenka pewnie u sąsiadki na pogaduszkach... Ewunia ? nie mam pojęcia co może robić... pewnie gotuje J. obiadek na jutro...
Była p. Krysia w południe, zjadłam mielonego z buraczkami i kompot z jabłek...zupy nie chciałam to muszę się jej pozbyć... zjadłam teraz kawałeczek ciasta...
Zostawiam moc ciepełka!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101933  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 20:05
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 223
Domyślnie

Witajcie wszyscy milutko,RODZINKO sobota zbliża się ku końcowi, więc ogarnęłam trochę mieszkanko
miałam odwiedziny mojego partnera, porozmawialiśmy sobie, kawę wypiliśmy.Przebąkiwał mi,że nic mu się nie chce robić, tylko by jadł i spał,a ja na to oj to będziesz grubszy niż dłuższyi nie będziesz mógł sobie potańczyć na zabawie WALENTYNKOWEJ, organizowaną przez nasz klub, trochę posmutniał , bo to osoba nie paląca i nie pijąca.
Do wtorku czekam na jego odpowiedź, bo będą w naszym klubie trwały zapisy na zabawę
Obejrzałam skoki narciarskie i czekam na jutrzejszy konkurs indywidualny naszych skoczków (chociaż kibicuje wszystkim )

Znikam i wszystkich pozdrawiam,życząc wszystkim miłego sobotniego wieczoru.
Ewa to nie tylko ja mam imprezą za imprezą, i jak piszesz tylko trzymać się za kieszeń.Więc miłej imprezki rodzinnej Wam życzę.
W Kazimierzu Dolnym( chyba to o tą miejscowość miałaś na myśli Danusiu) byłam, będąc u siostry w Ostrowcu Świętokrzyskim, czy tam jest jeszcze "baba jaga na miotle"bo mam fotkę z nią zrobioną.
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 25-01-2020 o 20:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101934  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 20:45
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 223
Domyślnie

Witajcie , moje drogie co do ośrodków nad morzem, to jest Dźwirzyno, Darłowo, Darłówko,Ustka, Rowy,Mrzeżyno, Świnoujście, Kołobrzeg ale jest tam zimno,gdy byłam w sanatorium, do morza miałam przez park...było to sanatorium Kombatant, gdzie codziennie były organizowane fajfy, obsługa fajna,ja byłam na 10 piętrze( była winda)a teraz ma nazwę Perła Bałtyku z molem , promenadą i parkiem.
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 25-01-2020 o 21:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101935  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 20:55
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Witaj Zosiu wieczorem!
O, i Helenka ma podane na tacy sanatoria... super Helenko, może coś wybierzesz ....
Zosiu, z tymi spotkaniami to i ja mam spro zaproszeń, niestety, już nie to zdrowie.
A Wy się bawcie kochani... tyle nam zostanie na potem WSPOMNIENIA!
Pozdrawiam Zosiu Ciebie i Twojego Pana...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101936  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 21:12
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Idę lulu... DOBREJ NOCY...
DO JUTRA
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101937  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 22:51
WE115's Avatar
WE115 WE115 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 4 935
Domyślnie

Dobry wieczór

Ninuś nic nie gotowałam tylko byliśmy na imprezie urodzinowej naszego kuzyna- 80 lat.
J. mnie zawiózł i przywiózł. Nie miał innego wyjścia.
Wypiłam pół butelki whisky i raczej nie mogłam prowadzić samochodu.
Było wspaniale, wesoło, ubawiliśmy się po pachy.
Wieczór był uroczy.
Jutro mam spotkanie z przyjaciółką- spacerowo-kawowe.
Teraz czekam do następnej imprezy.


Pozdrawiam Cię Ninuś bardzo cieplutko i całej Rodzince życzę miłego wieczoru oraz pięknej niedzieli.
__________________
Ewa

Odpowiedź z Cytowaniem
  #101938  
Nieprzeczytane 26-01-2020, 09:38
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Ninka nas pięknie pożegnała na dobranoc, Ewunia życzyła miłego wieczoru, a ja robię pobudkę.... DZIEŃ DOBRY śpiochy. I życzę radosnej, pięknej niedzieli.
Rozruszałam się trochę, więc poszłam na poranną mszę, a teraz mam cały dzień przed sobą. Będzie niedzielne leniuchowanie - komputer, książka, krzyżówki, łóżeczko. Wprawdzie trzeba ugotować jakiś obiad, ale nie będę się wysilać....wstawię kurze udka do piekarnika, obiorę ziemniaki i zrobię mizerię i nie namęczę się.
Danusiu...dzięki za fotorelację z wyjazdu...pięknie wyglądacie.
Wszystkim, którzy mają plany wyjściowe i spotkania życzę wspaniałej pogody i dobrego samopoczucia, a pozostającym w domach - miłych chwil.
P o z d r a w i a m.....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101939  
Nieprzeczytane 26-01-2020, 11:15
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Witam niedzielnie!
Ewuniu, fajnie masz że MOŻESZ... bawić się tak ciekawie.... wspominam moją młodość...
Życzę Ci moc takich zabaw, radości!!! Może kiedyś zabłądzicie znowu do mnie...
Izabel, nie wiem dlaczego, czytałam Twój wpis w głos... tego jeszcze nie było...dobrze że lepiej się czujesz, że masz plany na cały dzień... ja nie mam... czekam na Córki, jakoś Im nie po drodze dotrzeć do mnie... ciągle Córka ma problem z samochodem... obiecała, że dzisiaj dotrą.... CZEKAM!
Nie mam innych planów CZEKAM i nic więcej...
Zostawiam pozdrowienia dla całej Rodzinki i dla tych, co podczytują!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101940  
Nieprzeczytane 26-01-2020, 14:21
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Zjadłam obiad - nie doczekałam moich dzieci....
Wam kochani życzę smacznego obiadu!!!!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 15:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 21:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 21:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.