menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9701  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 22:34
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Ale i ja pożegnam się , jutro muszę być wypoczęta o tyle o ile się da . Krysiu pięknych snów Tobie życzę i pozostałym forumowiczom również ......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9702  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 06:59
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 706
Domyślnie

Hej! Już ranek! Czas na kawę! Dziewczyny i Edzio jeszcze śpią, ale jak się obudzą, będą mieli jak znalazł. Franio po powrocie z przychodni też się pokrzepi.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9703  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 07:11
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 706
Domyślnie

Danciu, masz rację, podmiejskie wsie zasiedlają ludzie z miasta. I to nie tylko budują letnie domy, ale przeprowadzają się na stałe. Czasem dochodzi do konfrontacji z rolnikami, bo to ciągniki hałasują, obornik nie pachnie... Kiedyś w telewizji widziałam zdesperowaną kobietę, która toporkiem ucięła głowy stadku kur - koguty piały rano za wcześnie i sąsiedzi wzywali policję. Świat zwariował... A wójtowie odrolniają kolejne pola i wzdłuż szosy "wyrastają" rzędy tabliczek "Sprzedam działkę".

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9704  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 07:28
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry!Z koncertu wróciłam po 22,00.Na koniec wystąpiła grupa z Hawajów!!Tancerz wywijał pochodniami,kołami a 4 tancerki rytmicznie poruszały biodrami w takt muzyki ukulele i muszli!Cudo.Przed nimi tańczyła grupa z Rosji,chłopaki wywijały kazaczoka aż iskry szły z podłogi!!Dziewczęta chodziły drobnymi kroczkami jak matrony.No i na początek grupa z Portugalii-śliczne ludowe stroje i ostre tańce.Podobało mi się i wszystkim też!na szczęście nie padało!Dziś też uczta.Pozdrawiam Was!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9705  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 09:10
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Dzień dobry

Już jestem w domciu- godz. 8.40. Termin mam na maj. Szybko poszło bo jeszcze ludzie nie zaczęli wychodzić od lekarzy- potem to koszmarna kolejka- tylko 1 okienko zapisy robi, a rejestrację chyba 8 okienek. Niby 2 komutery stoją, ale zauważyłem że dopiero jak kolejka jest ogromna to druga Pani też rejestruje. Ale i tak byłem chyba 11 bo przyszli ludzie co wczoraj nie zdążyli się zapisać- lekarze nawet do 19-tej, a rejestracja tylko do 14.30. Prosiłem o wczesną godzinę, mam na 8 rano, bo w marcu to czekałem od 12-tej aż do 18-tej. Dobrze że dzisiaj pojechałem wcześnie. Teraz poprawka śniadania i zakupy.
Krysiu: dziękuję ślicznie za poczęstunek
Wszystkim życzę pięknego i radosnego weekendu. Bawcie się wspaniale gdzie tylko kto może- życie jest krótkie.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 28-07-2017 o 10:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9706  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 13:17
HelenaB's Avatar
HelenaB HelenaB jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Kudowa-Zdrój-Dolnośląskie-Polska
Posty: 180
Domyślnie


WSZYSTKIM ŻYCZĘ
Przepraszam ,ale przez ten remont -troche zaniedbałam prace w ogródku ,w dodatku ciągle pada ,jest ciepło (w miarę)więc chwasty rosną jak głupie,dodatkowo robię troche dzemu z agrestu i papierówek ,a to zajmuje mi sporo czasu .Wprawdzie od czasu do czasu zaglądam na wątek ,ale na pisanie nie mam już nieraz siły.Pogoda naprawde zwariowana -dzisiaj np.już 2razy padało ,a dalej zbierają sie chmurzyska -chociaż nawet jest ciepło.Pozdrawiam serdecznie wszystkich SAMOTNYCH i zycze dużo zdrówka i mniej kłopotów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9707  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 14:58
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Witam ponownie

I od Koleżanki Helenki dostaliśmy uściski- mocne jak od węża boa- D Z I Ę K I
U mnie od rana opady wisiały w powietrzu rano nawet troszkę pryskało. A teraz pada, piszą necie że ludzie odwołują rezerwacje nad morzem bo pogoda jest be...
Milutkiego popołudnia i wieczorku życzę.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9708  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 20:48
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 706
Domyślnie

Witajcie wieczorem! Franiu, wizytę u okulisty będziesz miał w maju przyszłego roku? Świat zwariował!!!
Miałam jeszcze pisać, ale zbliża się burza. Może później...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9709  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 20:54
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

I moje pisanie też przepadło ....... Może jeszcze raz spróbuję za chwilę .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9710  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 21:22
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

U mnie burzy nie ma i zupełnie nie rozumiem co się stało .
Czy tu jest jakiś limit czasowy na pisanie i wysłanie postu ?
Pisałam do Ciebie Franiu , do Krysi , Danusi i Helenki ..... potem chciałam wstawić obrazek z życzeniami miłego weekendu i trach..... skończyło się .
Dlaczego ?!
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9711  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 21:32
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Pozdrawiam Was tylko w takim razie i życzę wspaniałego weekendu , nie chce mi się nawet pisać tego samego , zajrzę na inny portal ......... do miłego .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9712  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 21:44
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie witajcie

Ja z telefonu piszę laptop już śpi oglądam film na wpolsce to nowy kanał Krysiu nie ma problemu bo to tylko kontrola w marcu tam byłem Milutkich snów życzę 💙🌛
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9713  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 22:48
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie

Pewnie cała północna Polska jest bez netu bo wszyscy zniknęli napiszcie jutro jaki.
był problem 🌺
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9714  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 23:00
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Wbiegłam jeszcze na chwilkę . Franiu , u mnie północny wschód , żadnych burz . Zajrzałam na GG , porozmawiałam chwilkę z Elfką (Danusią) , napisałam do Janka i tyle .
Dobrej nocki życzę , nie wstawiam niczego bo znów będzie kłopot . A swoją drogą Franiu , okulista dopiero w maju to jakiś koszmar ....
Do miłego i wspaniałego weekendu kochani ....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9715  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 06:52
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 706
Domyślnie

Dzień dobry! Wczoraj burza krążyła nad nami dosyć długo, więc poszłam spać. Ludzie się cieszą, bo nie muszą podlewać ogródków - dawno u nas tak często nie padało.Ostatnie lata były wręcz suche.
Helenko, dobrze, że odezwałaś się i wszystko w porządku u Ciebie.
Danciu, możliwe, że Twoje wczorajsze perypetie z komputerem były spowodowane burzami. U mnie też czasem po burzy nie ma połączenia z internetem, albo przerywa się w trakcie pracy.
Dzisiaj będzie dobry dzień! Kawa czeka.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9716  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 08:06
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry!Wczoraj niestety nie byłam na koncercie bo rozpętała sie straszna burza z ulewą!Szkoda ale nie chciałam się przemoczyć i może przeziębić na sam wyjazd!
Za to byłam u stomatologa-ostatni ząb wyleczony i mogę spokojnie jechać!Dziś spacer z grupą kijkową i kawa z plackiem na koniec.Dziś też jest koncert ale nie wiem czy pójdę?!Jestem na diecie i trzymam wagę Nie obzeram się nie jem dużo ale często.Tylko z ćwiczeniami kiepsko bo kręci mi się w głowie jak zmieniam pozycję.pozostaje mi ćwiczyć w spoczynku albo na basenie leżąc na brzuchu!Od tego kłopotu z zebem po wyrwaniu jeszcze mam te zawroty głowy!Teraz wiem Dasnciu jak Ty się czułas i czujesz przy takim schorzeniu!!Aż na wymioty bierze!!
Moi drodzy-życzę miłych dni i zdrowia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9717  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 09:47
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Witam ponownie

To dobrze że nie ma poważnej awarii. Przeglądam często portale telekomunikacyjne i wiem na pewno że czasem awaria w jednym miejscu potrafi odciąć pół kraju.
Dziękuję za poczęstunek i za wiadomości i życzę wszystkim radosnego pogodnego dzioneczka.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9718  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 21:20
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Dobry wieczór . Sobota więc porządki ale udało mi się wyjść na krótki spacer . Pogoda ładna bo było słonecznie i 24 st. na plusie . Wczoraj rozmawiałam z koleżanką przez tel i okazało się , że miała dolegliwości takie jak moje a nawet gorsze i dopiero po 4-ech latach zdiagnozowano u niej chorobę Meniere'a . Żal mi jej bo jest dużo młodsza i dużo przeszła w życiu . Dziś późnym rankiem wyszłam na balkon i oniemiałam , na ulicy leżał starszy mężczyzna , nogi były na jezdni a reszta ciała na poboczu a dokładniej w luce żywopłotu (chodnika tam nie ma) . Zadzwoniłam na nr 112 ale okazało się , że jednocześnie dzwonił pan , który zatrzymał się obok jadąc autem . Nie wiedziałam co temu człowiekowi stało się ..... po 20-stu minutach przyjechała straż miejska i zabrali tego pana . Prawdopodobnie był pijany ale czy pijany nie ma prawa zasłabnąć ? Dobrze , że chociaż niektórzy reagują choć zauważyłam , że jednak nie wszyscy . I to jest smutne...
Za chwilę odezwę się .....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9719  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 21:33
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 706
Domyślnie

Zgłaszam się wieczorem - dzień był dobry, tak jak spodziewałam się. Pogoda dopisała, zdrowie i kondycja też, a i towarzystwo miłe także. Niedawno użalałam się, że nie ma koni na wsi... A dzisiaj przejeżdżając obok niezamieszkanej posesji... popatrzcie:



I jeszcze taki pejzażyk:




__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9720  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 21:40
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 706
Domyślnie

Danciu, rzeczywiście, taki widok może być wstrząsający. Wiele osób usprawiedliwia swoją obojętność przekonaniem, że to pewnie pijany, ale w takim stanie jeszcze łatwiej o zasłabnięcie. A człowieka trzeba ratować bez względu na to pijany czy nie.
Danusiu, byłaś na koncercie?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.