menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #118641  
Nieprzeczytane Wczoraj, 20:01
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 748
Domyślnie

Izabel, już dzisiaj nie przeczytasz wpisu ale, piszę Ci, że dałam radę z hukiem za ścianą... już skończyli, mam nadzieję, bo słyszałam jak odkurzała ta pani.
Jestem po kolacji, po lekach, gotowa do spania. W dzień się nie udała drzemka.
Przygotowałam sobie lek w proszku na wszelki wypadek bólu... A Ty powinnaś wziąć gorącą kąpiel po powrocie do domu.
Tak piszę bez ładu i składu ale, byłam połączona z Lublinem na różaniec... była Rodzina... jutro pogrzeb... żal mi tej małej, ma 11 lat..... została jej starsza siostra, obiecała całej rodzinie, że nie odda jej... JAKOŚ TO BĘDZIE.
Nie ma dzisiaj naszych odwiedzających to i ja powiem... DOBRANOC RODZINKO I DLA ODWIEDZAJĄCYCH!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118642  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 05:47
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 748
Domyślnie

Witam i, życzę pięknego, zdrowego dnia.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118643  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:03
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 863
Domyślnie

Dzień dobry... Witaj Ninko...bidulo nie miałaś spania, że tak rano przybyłaś na wątek? Pewnie żal za zmarłą i wspomnienia nie dawały spać.
U mnie od nocy pada, ochłodziło się też znacznie...czyżby zimni ogrodnicy zawitali wcześniej? Nic to...planów na dziś nie mam żadnych, więc mogę siedzieć w domu.
Ninko...dobrze, że remont za ścianą się skończył, dobrze, że tak szybko i Cię nie bardzo zmęczył.
Miłego dnia....Wszystkim zdrowia i radości.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118644  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 13:28
Martyna321's Avatar
Martyna321 Martyna321 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: Sosnowiec, Zagłębie
Posty: 7 564
Domyślnie

Witam !

Witaj Nino ! Przeczytałam różne "Różności" i ... życzę Ci dużo, bardzo dużo zdrowia.

Wysyłam Ci troszkę muzyki, kosmicznie energetycznej muzyki. Ponieważ, jak wiesz, jestem zafiksowana astronomią, wobec tego będzie to muzyka z filmu "Gwiezdne Wojny", który w 1977 roku otrzymał Oscara. Kompozytor John Williams. Jego muzyka do filmu "Gwiezdne Wojny" została uznana za najlepszą muzykę wszech czasów.

Nino - „Niech Moc będzie z Tobą”

Trzymaj się i nie daj się. Miłego dnia

https://www.youtube.com/watch?v=tGsKzZtRwxw


Pozdrawiam
__________________

Ostatnio edytowane przez Martyna321 : Dzisiaj o 13:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118645  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 15:07
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 748
Domyślnie

Witam Izabel i Jolę!
Tak Izabel nie miałam spania... krążyłam w zakamarkach świata tak, jak piszę moja Martynka - Jola!
Była rano opiekunka, zrobiła jakieś tam zakupy, teraz wyszła pielęgniarka z Hospicjum... obrobiła mnie " dokładnie... a tak nie lubię zastrzyków! Przygotowała inhalator na dwa dni, tlen uzupełniła płynem... jest OK. Jutro jestem sama.
Jolu, też zatkało mnie w powieści jak doszłam do kosmitów... Za link - WIELKIE DZIĘKI! - Jak tylko będziesz miała czas to dawaj mi tutaj linki, może wreszcie odnajdę się i skończę pisanie.
Najgorsze co, mnie uderzyło, to błędy w powieści - Miłość Basi - nie do uwierzenia, sama w to nie wierzę że coś takiego mogłam piać... Po jaką cholerę po nią sięgnęłam... nadaje się do korekty ale, zrobioną własnoręcznie!!!!
To tyle na teraz.. muszę coś zjeść ... padam...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118646  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 15:11
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 748
Domyślnie

Nie wiem, czy źle otworzyłam link, czy to tylko napisy? Jak masz chwilkę Martynko to zajrzyj...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118647  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 15:28
Martyna321's Avatar
Martyna321 Martyna321 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: Sosnowiec, Zagłębie
Posty: 7 564
Domyślnie

Witam !

Nino ! Kliknij w ten trójkąt w środku. Początek linku to reklama. Na dole pisze "Pomiń". Kliknij w "Pomiń" i otworzy się nagranie.
https://www.youtube.com/watch?v=tGsKzZtRwxw
Miłego dnia
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118648  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 15:32
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 748
Domyślnie

Dziękuję
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118649  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 15:34
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 748
Domyślnie

MAM! 2, 28 godziny...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118650  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 15:36
Martyna321's Avatar
Martyna321 Martyna321 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: Sosnowiec, Zagłębie
Posty: 7 564
Domyślnie

Link trwa 1 min. 29 sek.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118651  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 15:52
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 748
Domyślnie

U mnie gra dalej, jeszcze połowy nie ma... DZIĘKI!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118652  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 17:12
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 213
Domyślnie

Dzień dobry .
Poczytałam o czym pisałyście w tym czasie jak mnie nie było i nie gniewajcie się jeśli do czegoś się nie odniosę .
Miałam trochę spraw rodzinnych i ta nagła zmiana pogody mnie wykończyła - ciśnienie wariowało , zawroty głowy itd... ale w miarę opanowane .
Nineczko , u nas w bloku co rusz jakieś remonty , wiercenia itp. ale niestety - trzeba wytrzymywać . Jak się czujesz ? Izuniu , miałaś imprezkę , to wiem ( wyczytałam ) a dziś ponoć odpoczywasz , no i dobrze . Jak ma się swoją działkę to zawsze jest coś do zrobienia .
Zosiu , mój syn chętniej pomaga innym niż rodzinie , taki z niego gagatek .
Beniu , Ciebie też nie widzę skarbie , jak stopa i w ogóle ? Byłaś u lekarza ?
Lilu , i ja Ciebie pozdrawiam serdecznie , żal mi tej kobiety okropnie , zaraz ja napiszę o innym przypadku , jeśli nie w tym to w następnym poście .
Piszecie , że u Was grzmiało , padało a u mnie tylko krążyły chmury burzowe , było parno i duszno , no i guzik .
Dziś jest o wiele chłodniej , straszą nawet przymrozkami , okaże się .
Martynko , pozdrawiam , może i ja posłucham .
Tymczasem zostawiam wszystkim buziaczki , zdrówka dziewczyny .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118653  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 18:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 863
Domyślnie

Dobry wieczór....
Dziś miałam dzień luzu...masz rację Danusiu...w niedzielę byłam na imprezie rodzinnej (zaległe urodziny i przyszłe imieniny zięcia), było bardzo przyjemnie i wesoło. Nie było nas zbyt wiele, ale ponad 10 osób, więc był ruch i radość ze spotkania.
Kochana...dzieci zazwyczaj chętniej pomagają innym niż rodzinie. Wprawdzie ja nie mam takich problemów, ale zauważyłam, że młodzi czują się swobodniej w towarzystwie rówieśników. W końcu zawsze była różnica pokoleń.
Pytasz jaka pogoda..u mnie w nocy i nad ranem padało, jednak dzień był dość ładny - temperatura niezbyt wysoka, tylko wiatr szalał. Jednak nie było źle. Też słyszałam o przymrozkach...zobaczy się jak będzie.
Ninko...fajnie, że pielęgniarka dobrze się spisała i zrobiła wokół Ciebie pielęgnację.
Miłego wieczoru i spokojnie przespanej nocki.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118654  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 19:47
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 748
Domyślnie

Witajcie Panie.
Danusiu, ja pewnie źle się odnosiłam do młodych bo, mają ze mną spokój! Omijają dużym łukiem... jedna wnuczka z moją córka a swoją mamą przyjeżdżają raz, dwa razy w miesiącu. Wiem, obie pracują, do tego dom...
U mnie nie pada i nie padało a kości i nie tylko GRAJĄ jak organy...
Izuniu, dzisiaj to nie miała wiele roboty, tylko krew, ułożyć Inhalator, znaczy wlewy do niego... coś tam jeszcze robiła...
Powiem Wam kochane DOBRANOC! DLA RODZINKI I DLA WPADAJĄCYCH NA JEDEN UŚMIECH I PODCZYTUJĄCYCH
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118655  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 22:02
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 213
Domyślnie

Dobry wieczór choć już nocka .
Ninko , Izo , z tymi młodymi różnie bywa , wiem choć ja czasem myślę , że swoich po prostu nie umiałam wychować . Ale to nie jest temat publiczny....
Opowiem Wam tylko pewną historię , o której wspomniałam wcześniej .
Pewna pani miała syna , który ożenił się ale miał problem z alkoholem , zmarł młodo , zostawił żonę i syna .
Jego matka ma w tej chwili 86 lat , ma ponoć raka jelita grubego ale ostatnio złamała biodro . Czuła się całkiem nieźle jak na swój wiek . Mieszkał z nią wnuk ale ostatnio wyprowadził się od niej i została sama bez żadnej opieki . Wcześniej ponoć przez raka załatwiała hospicjum domowe ale jak pękło jej te biodro trafiła do szpitala i niestety - synowa po znajomości wsadziła ją do hospicjum bo nikt nie chciał nią opiekować się . Moim zdaniem powinni byli załatwić jej rehabilitację itd.. ale po co taki kłopot ?
No i kobiecina jest w hospicjum , jeszcze chyba żyje ale synowa zabrała jej nawet telefon twierdząc , że ciągle śpi i nie rozmawia z nikim . Ponoć nawet jej już nie karmią tylko kroplówka idzie i kobieta gaśnie . A przecież niedawno była zupełnie na chodzie , więc co ? Musi tam umrzeć ?!
Fakt , emeryturę zabiera jej synowa , mieszkanie też zabrali.......brak mi słów na tę straszną podłość .
To nie jest nikt z mojej rodziny ale z synem tej kobiety bawiłam się jako dziecko kiedyś , tę kobietę widywałam też.... To tyle , dobrej nocy .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.