menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-10-2009, 11:55
Angellina Angellina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 3
Domyślnie Meble biurowe, gabinetowe, biurka


Problem jest taki: szef kazał mi urządzić biuro w nowej siedzibie, a ja nie bardzo się na tym znam i wiem od czego zacząć także jeśli macie jakieś sugestie to będę wdzięczna. Chodzi o jakieś przykłady i sposoby wyposażenia wnętrza biura w meble biurowe. Głównie będą to zwykłe meble pracownicze, np. biurka narożne. Tyle, że bardzo zależy mi również na jakiś koncepcjach na meble gabinetowe do pokoju prezesa i kilku członków managementu. Może macie jakieś zdjęcia i przykłady takich mebli i aranżacji biurowych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-10-2009, 12:11
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Pogrzeb trochę w necie, a znajdziesz wiele inspiracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-10-2009, 12:25
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Angellina
Problem jest taki: szef kazał mi urządzić biuro w nowej siedzibie, a ja nie bardzo się na tym znam i wiem od czego zacząć także jeśli macie jakieś sugestie to będę wdzięczna. Chodzi o jakieś przykłady i sposoby wyposażenia wnętrza biura w meble biurowe. Głównie będą to zwykłe meble pracownicze, np. biurka narożne. Tyle, że bardzo zależy mi również na jakiś koncepcjach na meble gabinetowe do pokoju prezesa i kilku członków managementu. Może macie jakieś zdjęcia i przykłady takich mebli i aranżacji biurowych?
Jak piszesz nie znasz się na tym. Czy szefa nie stać na kogoś -specjalistę- aranżacji wnętrz.
Pewnie wyposażenie nowego biura będzie i tak kosztować to zdecydowanie lepiej dołożyć kilkaset złotych i mieć biuro poukładane tak jak powinno być. Doradzanie przez internet nie znając branży biura, wielkości pomieszczeń jest jak strzelanie do celu z zawiązanymi oczami.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 26-11-2010, 14:42
kitty_collins kitty_collins jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 6
Domyślnie

Ja też niestety nie mogę Ci pomóc inaczej jak proponując poszukać trochę po internecie, czy poprosić o poradę kogoś kto wie jak wygląda pomieszczenie, które ma zostać urządzone, itp. Zajrzyj może na Meblopol.net, gdzie jest w sprzedaży dużo mebli biurowych, a nawet możliwość zamówienia "mebli na wymiar".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 26-11-2010, 20:12
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał kitty_collins
Ja też niestety nie mogę Ci pomóc inaczej jak proponując poszukać trochę po internecie, czy poprosić o poradę kogoś kto wie jak wygląda pomieszczenie, które ma zostać urządzone, itp. Zajrzyj może na Meblopol.net, gdzie jest w sprzedaży dużo mebli biurowych, a nawet możliwość zamówienia "mebli na wymiar".
Przez ten ponad rok czasu od pierwszego # Angellina albo urządziła biuro albo jest na zielonej trawce. Rady po roku funta kłaków warte.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 31-03-2011, 17:45
ogrodniczka11 ogrodniczka11 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 15
Domyślnie

Jeśli istotna jest kwestia ceny, to polecam meble Bodzio, jeśli zaś cena może być średnia, a wygląd lepszy, to lepiej postawić na Ikeę, a tam na meble w jasnych kolorach; dużo kwiatów, oczywiście, jasne ściany, kilka kolorowych dodatków i przyjemna wykładzina, tak by było zarazem estetycznie i przytulnie. Myślę, że się uda...a w zasadzie "udało", bo post widzę [dopiero zauważyłam] ma swoje lata
__________________
Każdy dzień to początek nowej przygody.. A pasjonują mnie porady ogrodnicze i ogrody!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 02-07-2012, 17:32
waldikluska waldikluska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Posty: 10
Domyślnie

Ja polecam meble gabinetowe formy Mikomax. Doskonała jakość i przystępna cena. Do tego jest przeogromny wybór spośród kolorystyki oraz kształtów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 27-08-2012, 17:01
50krysia 50krysia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Posty: 39
Domyślnie

co to za szef... faktycznie dziwne, że powierza aranżację biura komuś, kto się nie zna. Oszczędny jakiś...
Mi się wydaje, że jeśli chodzi o takie urządzanie to ja bym stawiała na wygodę i komfort pracy (porządne fotele, funkcjonalne biurka, itd).
Chociaż... dziś na wygodę patrzą na końcu, i gadżiety dziwne, ozdóbki, a potem kwękają, że plecy bolą..
__________________
-->Jeśli książka, to dobra, jeśli film, to mocny, jeśli wino, to czerwone!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 30-07-2013, 12:16
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

Cytat:
Napisał seniorita51
wiesz wszystko zależy co to jest za biuro. inny styl jest potrzebny w kancelarii adwokackiej, a inne firmie budowlanej czy agencji pr...


też mi się wydaje, że aranżacja biura powinna być zależna od prowadzonej działalności, bo to wpływa też na wizerunek firmy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 18-01-2017, 13:34
Shate Shate jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 1
Domyślnie

całkiem ładne są te meble biurowe metalowe, dawno takich ładnych nie widziałem .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 01-03-2018, 12:36
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 880
Domyślnie

Meble do gabinetu powinny byc przede wszystkim wygodne. Wygląd jest ważny, ale meble powinny być komfortowe i ergonomiczne.

Tak więc zainwestujmy w:

dobre oświetlenie
szeroki blat
oraz wygodne, duże krzesło
Proponowałabym przejrzeć sobie komplety mebli tutaj:
https://zamowmeble.pl/28-meble-mlodziezowe/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 09-08-2018, 16:04
babajaga1 babajaga1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Chocianowiec
Posty: 29
Domyślnie

Świetne biurka nie dawno u nich oglądałam https://www.meblujesz.pl/meble/meble...ra/biurka-740/ Szukam czegoś takiego dla swojego syna na prezent. Jest zapalonym informatykiem oraz graczem. Porządne, funkcjonalne biurko to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 12-02-2019, 18:12
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Jeżeli macie swoje firmy, a w szczególności magazyny to powinniście równiez zajrzeć na stronkę http://futurelogistics.pl Mają tam spory wybór mebli magazynowych, a także niezbędnych urządzeń i akcesoriów magazynowych. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 19-02-2019, 10:14
arietka arietka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice, śląskie, polska
Posty: 55
Domyślnie

Jeżeli chodzi o kompleksowe wyposażenie do biur to także powinniście zwrócić uwagę na odpowiednie urządzenia biurowe, bez tych ciężko będzie normalnie, codziennie funkcjonować. Zajrzyjcie sobie na stronkę https://www.import-maszyn.eu Tu oferują specjalistyczne maszyny pakujące, laminatory, liczarki, niszczarki, a także mniejsze akcesoria jak zszywacze, czy dziurkacze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 21-02-2019, 11:18
ulaformula ulaformula jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Żarówka

Możesz zaproponować szefowi zawsze meble na zamówienie. Te cechują się solidnością i dobrym wyglądem. Poza tym będą dopasowane do wnętrza. Takie firmy zawsze dbają o najmniejsze detale, nawet zaślepki na śruby są w tym samym kolorze co okleina
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 25-02-2021, 23:34
emeryt12 emeryt12 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Miasto: Wrocław, Polska
Posty: 2
Domyślnie

Jeśli chodzi o wyposażenie gabinetu to w moim przypadku postawiłem na komfort mojej pracy inwestując w sprzęt medyczny, jak również w meble. Wysoka jakość sprzętu przełożyła się również na zadowolenie klientów. Gdy zainwestowałem np. w taboret (wrzucam link z ofertą: https://www.meble-medyczne.pl/tabore...nic-od-innych/) to przyznam się szczerze, że to chyba najlepszy zakup jaki dokonałem. To był jeden z tańszych zakupów w moim prywatnym gabinecie ale to, że mogę usiąść i czuje się dobrze to wartość dodana do moich codziennych zmagań z pacjentami. Więc moja rada taka, by nie oszczędzać na jakości produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 09-03-2021, 12:51
marcella.hagenes's Avatar
marcella.hagenes marcella.hagenes jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Czy komuś z Was udało się kupić używany komplet mebli?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 29-07-2021, 17:13
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

No słuchajcie ja do mojego biura szukam teraz też mebli. Sekretarzyk to jest coś co chcę zamówić w pierwszej kolejności. Tutaj https://www.sfmeble.pl/c/biurka-i-sekretarzyki-do-biura widziałam ofertę na nie całkiem dobrą. Ceny są konkurencyjne i opinie sklep ma dobre. Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 09-03-2022, 11:04
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

wygodny fotel biurowy to jak dla mnie najlepszy mebel do biura. Sama taki mam u siebie w domu ponieważ przy mojej zdalnej pracy bardzo się przydał. Myśle że do biura również by sie fajnie wpasował ponieważ jest on bardzo wygodny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.