menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4321  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 18:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baśka H
......I to wywrzaskiwane przy każdej okazji,tak ni w d..... ni w oko "raz sierpem,raz młotem....".Żeby to chociaż było adekwatne do sytuacji...

A co mają wrzeszczeć jesli tylko to potrafią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4322  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 18:52
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
[b]
A na pytanie KTO na tym skorzystał odpowiedź jest prosta i oczywista: JAROSŁAW KACZYŃSKI.
Bez tej katastrofy już dawno padłby z głodu wraz z sektą wyznawców, którzy ewentualnie musieliby wyklepać sobie jakiś inny totem, po potwór spaghetti już zajęty.

Padlo powazne oskarzenie, ktore jaknajszybciej powinno byc przedstawione Komisji Sledczej z kopia do Brukseli.
Jezeli to tylko pomowienie "z przyzwyczajenia" - osoba, ktora tak twierdzi powinna isc za kratki i to w tempie ekspresowym.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4323  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 19:03
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

"Pomówiony" nie jest chronionym prawnie prezydentem, Naród go kiedyś nie wybrał i może spokojnie pozwać Pluta o zniesławienie. Ciekawa jestem co będzie jak w końcu zostanie opublikowana ostatnia rozmowa Braci, aż strach się bać. Coś tam już krąży po tej wrednej Ameryce .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4324  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 19:17
Baśka H's Avatar
Baśka H Baśka H jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Lublin
Posty: 72
Domyślnie

może za dużo analizuję....Krąży opinia,ze Lech Kaczyński był dla nieokreślonych bliżej niewygodny....No to jakim cudem Obama jeszcze chodzi po tej ziemi? On podpadł milion razy bardziej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4325  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 19:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Migalski b. PiSman

Cytat:
Zagadka pierwsza - co robiło stu posłów PiS w Smoleńsku, 10 kwietnia 2010 roku, w trzy godziny po tragedii? Odpowiedź - jedli obiad. Nie wierzycie Państwo? To się ich zapytajcie. Po tym, jak już się pomodlili za zmarłych i oddali im część, udali się do restauracji, żeby zjeść obiad. Głównym zaganiającym do autobusów i zachęcającym do jak najszybszego wyjazdu ze Smoleńska, był Antoni Macierewicz. Nie potrafię zgadnąć dlaczego setka polskich parlamentarzystów, posiadających paszporty dyplomatyczne, mających immunitety, nie przebiegła tych kilka kilometrów, które dzieliły ich od miejsca katastrofy, i nie pomagała ekipom ratunkowym w akcji. Dlaczego nie pobiegli tam i nie zabezpieczali terenu? Dlaczego nie fotografowali miejsca tragedii? Dlaczego dali się, jak barany, zamknąć w autobusach i zawieźć na obiad? Mam do nich tylko jedno pytanie - smakowało? - pyta na blogu Marek Migalski

To jego koledzy byli w tym stadzie co to je Antek M zaganiał jak stado baranów. To chyba wie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4326  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 20:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baśka H
a ja się tylko zastanawiam,co kieruje tymi,co wrzeszczą przy każdej okazji...na cmentarzach i w różnych temu podobnych miejscach,gdzie winna być chwila zadumy i refleksji.Te lejące się strumienie,wiadra i wanny nienawiści.Bo co? A to! Nie jesteś z nami to trzeba cię zgnoić.I tu wcale nie mam na myśli KODu.Wzorce powstały długo przed nim.I może powiecie,że uważacie to za fajne?I to wywrzaskiwane przy każdej okazji,tak ni w d..... ni w oko "raz sierpem,raz młotem....".Żeby to chociaż było adekwatne do sytuacji...

Cóż moja droga. Kto zasiał nienawiść, ten zbiera.
Życzenia śmierci tutaj były bardzo częste, a obecnie nabrały nowego wymiaru pod Pałacem Prezydenckim.
Wczoraj.
Więc powtórzę ; raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę,
co wrzeszczy ''Duda na Wawel''.
Organizacja Amnesty się dystansuje i wstydzi za hołotę z KOD, ale fakt jest faktem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4327  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 20:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I dalej ten sam Migalski:
Cytat:
A teraz druga zagadka? Kto i w jakim czasopiśmie określił w tym tygodniu Lecha Kaczyńskiego takimi oto słowami - "był żenującym przez swe gafy, lapsusy czy komiczność wystąpień telewizyjnych, z recytatorsko - deklamacyjnym mruczandem i z łapkami Gucia - Pucia trzymanymi przed sobą w manierze szkolnej prymuski". I dalej: "wypiął" się na obchody rzezi wołyńskiej, bo "akurat podlizywaliśmy się haniebnie probanderowskim Ukraińcom
".
No Kto? No Kto ma tyle wdzięku???
to..
Cytat:
Te słowa napisał Waldemar Łysiak w tygodniku niepokornych pod tytułem "Uważam Rze"


To wygląda na dywersję ideologiczną uprawianą przez Lisickiego i Łysiaka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4328  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 20:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Edwardzie, akurat nie jestem znawca i Anadina. Poprostu jak tysiace Polakow chce znac prawde co spodowalo katastrofe. To co napisales - byc moze ma rece i nogi.

Zastanawia mnie ponizsze stwierdzenie:



Czyzby to oznaczalo, ze starano sie ukryc przed Prezydentem, ze samolot nie jest gotowy do lotu, ze zaloga samolotu, ktorym mial leciec najwazniejszy czlowiek w kraju - PREZYDENT POLSKI to "molodzcy pisklaki"...w glowie sie to wszystko nie miesci.

Nasuwa mi sie pytanie "nie specjalisty": kto jest odpowiedzialny za przygotowanie samolotow w tym sprawdzenie uprawnien pilotow i zalogi , ktorym lata Prezydent naszego kraju?

Ciekawe co na to powiedza specjalisci.

Znalazłam cytowanego Marka Lenarda. Chyba to ten?
Specjalista od drobiu podobno, jak wychodzi z Golden Line.

No tak. W końcu drób też lata.
Kiedyś przybłąkał się do nas kogut, specjalista od latania. Cały dzień szukałam właściciela. Cholernik fruwał jak Spitfire.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4329  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 20:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baśka H
może za dużo analizuję....Krąży opinia,ze Lech Kaczyński był dla nieokreślonych bliżej niewygodny....No to jakim cudem Obama jeszcze chodzi po tej ziemi? On podpadł milion razy bardziej!


Czy będę za bardzo natrętna, gdy poproszę o przybliżenie tej bliżej niesprecyzowanej opinii,
popartej jakimś linkiem?

A może to tylko ciotki na barykadach tak twierdzą?

PS. Obama podpadł komuś? A to ciekawa hipoteza, bo chyba nie teza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4330  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 20:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Padlo powazne oskarzenie, ktore jaknajszybciej powinno byc przedstawione Komisji Sledczej z kopia do Brukseli.
Jezeli to tylko pomowienie "z przyzwyczajenia" - osoba, ktora tak twierdzi powinna isc za kratki i to w tempie ekspresowym.


Oj tam, oj tam. Zaraz za kratki. A nie wystarczy zdjąć klamki?


PS, jak zielono na stronie.

Jak myślisz Basiu, usunąć z podpisu tego trolla, czy jeszcze nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4331  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 20:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał hutkow

I co wy na to znawcy zagadnień związanych z katastrofami
lotniczymi.


Drogi Edwardzie, tu nie ma znawców poza pasażerami samolotów, a i to nie ma ich zbyt dużo.
Chyba normalne, że ta dziwna katastrofa interesuje forowiczów, prawda? I mam nadzieję, że nie jest twoją intencją ironizowanie w sprawie ich zasobów intelektualnych?

PS. przybliż nam sylwetkę Marka Lenarda. Czy rzeczywiście zajmuje się drobiem,
bo może jest jakiś inny Marek Lenard, na przykład konstruktor Boeinga czy jakiś autorytet w awiacji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4332  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 20:39
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Basiu H,jeżeli w swojej analizie uwzględnisz wnioski wypływające z poniżej opisanego eventu,być może łatwiej będzie Ci pojąć dlaczego znienawidzony Obama ciągle egzystuje wśród żywych,a nasz Bogu ducha winien Prezydent już nie.
Obama miał przylecieć na pogrzeb LK.Tydzień wcześniej na lotnisko w Balicach przybyli agenci jego ochrony by je ocenić pod względem bezpieczeństwa,m.in. wyposażenie wieży kontrolnej i kwalifikacje kontrolerów.Więcej,wytypowali z imienia i nazwiska kontrolerów,którzy mieli przyjmować samolot z Obamą.
Gdyby wynik inspekcji był negatywny,Obama by w Balicach nie lądował,bo w ich procedurze decyzje w tej materii podejmuje szef ochrony.Tak się z grubsza dba o bezpieczeństwo najważniejszej w państwie osoby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4333  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 21:35
Baśka H's Avatar
Baśka H Baśka H jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Lublin
Posty: 72
Domyślnie

a czy ja muszę coś udowadniać i linkami rzucać?Nawet tu,w treści wątków szanowne koleżanki o tym pisały( odnośnie Lecha Kaczyńskiego).
Lilu! Nie rzucaj też złym słowem zaczynającym się od PO.Tu są nie tylko sympatycy PO.Jeśli chodzi o mnie,to jeszcze taka partia nie powstała,a z PISem mi kompletnie nie po drodze.Napisałaś gdzieś,że o wymianę poglądów tu chodzi...ale zaczynam myśleć,że jeśli ktoś nie lubi PISu to nie ma tu racji bytu.Sorry,ale po prostu zwolenniczki tej partii nie przebierają w słowach.Pogarda i szyderstwo.Dlaczego mnie to nie dziwi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4334  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 21:38
Baśka H's Avatar
Baśka H Baśka H jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Lublin
Posty: 72
Domyślnie drogi Drazgo!

taz ja to wszystko wiem! Tam prezydent droższy od piniądza!A my może za 100 lat taki stan osiągniemy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4335  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 21:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baśka H
a czy ja muszę coś udowadniać i linkami rzucać?Nawet tu,w treści wątków szanowne koleżanki o tym pisały( odnośnie Lecha Kaczyńskiego).
Lilu! Nie rzucaj też złym słowem zaczynającym się od PO.Tu są nie tylko sympatycy PO.Jeśli chodzi o mnie,to jeszcze taka partia nie powstała,a z PISem mi kompletnie nie po drodze.Napisałaś gdzieś,że o wymianę poglądów tu chodzi...ale zaczynam myśleć,że jeśli ktoś nie lubi PISu to nie ma tu racji bytu.Sorry,ale po prostu zwolenniczki tej partii nie przebierają w słowach.Pogarda i szyderstwo.Dlaczego mnie to nie dziwi?


A jakie zwolenniczki?
Policz dobrze. Dwie czy trzy? Z czego z Polski tylko ja?
Reszta to PO. I o przebieraniu w słowach nie ma mowy.
Dlaczego mnie to nie dziwi, że tego nie widzisz?

PS. nikt ze zwolenników PiS nie umieścił tu życzeń śmierci. Dlatego powtórzę; raz sierpem, raz młotem.
Nic nie musisz, ale byłoby dobrze.

Ostatnio edytowane przez Lila : 06-02-2016 o 21:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4336  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 21:47
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baśka H
a czy ja muszę coś udowadniać i linkami rzucać?Nawet tu,w treści wątków szanowne koleżanki o tym pisały( odnośnie Lecha Kaczyńskiego).
Lilu! Nie rzucaj też złym słowem zaczynającym się od PO.Tu są nie tylko sympatycy PO.Jeśli chodzi o mnie,to jeszcze taka partia nie powstała,a z PISem mi kompletnie nie po drodze.Napisałaś gdzieś,że o wymianę poglądów tu chodzi...ale zaczynam myśleć,że jeśli ktoś nie lubi PISu to nie ma tu racji bytu.Sorry,ale po prostu zwolenniczki tej partii nie przebierają w słowach.Pogarda i szyderstwo.Dlaczego mnie to nie dziwi?
Oj, oj, dopiero 36 post, a już takie spostrzeżenia, witaj na forum
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4337  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 21:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Ciekawa jestem co będzie jak w końcu zostanie opublikowana ostatnia rozmowa Braci, aż strach się bać. Coś tam już krąży po tej wrednej Ameryce .

Tyle lat robisz sobie nadzieje, że coś z tej rozmowy wyniknie,
a gdyby nie filc, zrozumiałabyś, że gdyby tam było co się ci uroiło,
już dawno Ruskie by to upubliczniły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4338  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 22:02
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Tyle lat robisz sobie nadzieje, że coś z tej rozmowy wyniknie,
a gdyby nie filc, zrozumiałabyś, że gdyby tam było co się ci uroiło,
już dawno Ruskie by to upubliczniły.
Filc mi podpowiada, że nie masz racji licząc na Ruskie, one mają swoje interesy i ujawnienie rozmowy Braci to nie jest dobry interes. Dobry interes to mieć w Polsce PiS, który wyprowadzi nas z Unii, osłabi Unię, a nas wkluczy do Niepodległych Państw, Putin nie jest wbrew temu co myślisz głupi. Ja raczej liczę na inne źródła, a one chyba zaczynają przeciekać. Jeżeli ujawni się ta rozmowa to jak myślisz co się w Polsce stanie???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4339  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 22:10
Baśka H's Avatar
Baśka H Baśka H jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Lublin
Posty: 72
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Oj, oj, dopiero 36 post, a już takie spostrzeżenia, witaj na forum

normalnie nie wiem,czy mam dziękować...aż się boję!
Do odważnych....DZIĘKI!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4340  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 22:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Filc mi podpowiada, że nie masz racji licząc na Ruskie, one mają swoje interesy i ujawnienie rozmowy Braci to nie jest dobry interes. Dobry interes to mieć w Polsce PiS, który wyprowadzi nas z Unii, osłabi Unię, a nas wkluczy do Niepodległych Państw, Putin nie jest wbrew temu co myślisz głupi. Ja raczej liczę na inne źródła, a one chyba zaczynają przeciekać. Jeżeli ujawni się ta rozmowa to jak myślisz co się w Polsce stanie???



Naprawdę? Jakimiż ścieżkami bieży myśl twoja. Czy mam grzebać jak Amelia za postami,
gdzie przez wiele lat udowadnialiście, że Kaczor chce wojny z Rosją? Darujmy sobie ten trud, wszyscy pamiętają.

Ktoś mówi, że Putin jest głupi? Jest mądry, bo wasze włażenie mu w tylną kieszeń spodni odrzucił. Także nie zrobiły na nim wrażenia znicze, jakie Michnik kazał palić po Smoleńsku,
na grobach Sowietów.

Cytat:
Adam Michnik w przerwie między wykładami o tolerancji i przyjaźni polsko-rosyjskiej udzielił wywiadu rosyjskiemu brukowcowi „Komsomolskaja Prawda”, w którym poskarżył się Rosjanom, iż „są u nas ludzie z ogrodu zoologicznego z szaleńczym kompleksem antyrosyjskim”.

http://smolensk-2010.pl/2011-04-20-m...a-polakow.html

Toteż na łamach Koszernej ogłosił go bandytą.

Naprawdę Putin cieszy się, że PiS rządzi.
Ten PiS;
Cytat:
Są idioci, którzy twierdzą, że nie ma niepodległej Polski, natomiast istnieje projekt niemiecko-rosyjski. To są ludzie z ogrodu zoologicznego z bezmyślnym kompleksem antyrosyjskim.

Droga Maju, chyba usiłujesz ubliżyć zawartości mojej czaszki,
ubliżając swojej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podatek katastralny i Wasza katastrofa ! senior A.P. Zarządzanie finansami 11 21-10-2009 21:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:44.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.