menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #221  
Nieprzeczytane 15-02-2009, 18:32
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Heleno, najważniejsze że miałaś odwagę odejść i przerwać koszmar w którym trwałaś, podziwiam cię za to.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #222  
Nieprzeczytane 15-02-2009, 18:45
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Helenko nie wiem dlaczego poddałaś się ocenie naszych klubowiczów, czyżbyś miała wątpliwości co do słuszności swego kroku, a gdyby większośc powiedziała, że zrobiłaś żle, to co wtedy? Odpowiadamy za swoje decyzje, my sami, nikt inny, a cała sztuka polega na tym, abyśmy ich nigdy nie żałowali. Czy żałuję, że po 25 latach małżeństwa rozeszłam się z mężem. Teraz po wielu latach od tego faktu, może trochę inaczej patrzę wstecz, ale wtedy, kiedy podjęłam tę decyzję, wiedziałam, że jest ona słuszna. Nie bito mnie, nie znęcano się nade mną, mąż nie pił, nie palił, byliśmy zgodnym dobrym małżeństwem i pozwoliłam mu zamienic mnie na inny model, bo go kochałam i chciałam aby był szczęśliwy. Dziś jesteśmy przyjaciółmi, mamy córkę, widujemy się jak zajdzie potrzeba. Trzymaj się. Pozdrawiam Cię serdecznie. Uszy do góry, a piersi naprzód.
__________________
Istotą życia jest zdolność kochania (Paulo Coelho)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #223  
Nieprzeczytane 15-02-2009, 18:49
polwieczna polwieczna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 879
Domyślnie

...czytam sobie i tak mysle, ze jak jest miedzy dwojgiem ludzi, tak naprawde tylko oni wiedza....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #224  
Nieprzeczytane 15-02-2009, 20:01
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Dziekuje bardzo za wsparcie ale tak naprawde to juz o tym zapomnialam/ staralam sie/ tylko tak jakos przypomnialo mi sie to bo czytam ,tu czasami. Nie jest ze mna az tak zle ale takie sprawy rozumia dokladnie osoby ktorym sie przytrafilo "cos takiego" pozdrawiam
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #225  
Nieprzeczytane 16-02-2009, 00:10
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Jeszcze chcialam dodac ze nie poddalam sie !!! ale nie bede tu niczego udowadniac , nie szukam problemow!
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #226  
Nieprzeczytane 21-11-2021, 20:29
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Wiem, że wiele osób decyduje się na konsultacje psychologiczne w https://psychomedic.pl/psychiatra-wroclaw/ i bardzo sobie to chwalą. Jeśli problem leży w Waszej głowie, to naprawdę może być to dla Was dobrym wyjściem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #227  
Nieprzeczytane 23-01-2024, 13:20
Jadka.Z's Avatar
Jadka.Z Jadka.Z jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Mazowsze Polska
Posty: 758
Domyślnie życie

Żyłam w toksycznym związku przez bardzo wiele lat a gdy odchowałam dzieci odważyłam się odejść. Wcześniej nie wierzyłam w siebie i brak mi było odwagi. Poszłam na terapię,
stałam się samodzielna i wróciłam do domu jako wolna osoba. Wróciłam do domu do którego miałam prawo a nie do męża tyrana. O dziwo on zrozumiał, jakiś czas myślał że mnie
odzyska ale nic z tego. Z mojej strony to już nie było możliwe, byłam wolna a on nie rozumiał innej relacji. Wolność jest piękna. Teraz mąż już jest na innym świecie, nie czuję żalu ani bólu, przepracowałam to. Nawet myślę o nim z życzliwością, byłam przy jego odejściu,trzymałam go za rękę.
__________________
Jadka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wolne związki inka-ni Miłość, przyjaźń, związki, samotność 255 24-04-2008 15:25
Burzliwe związki szkodzą zdrowiu - komentarze barabara Ogólny 18 27-02-2008 00:36
Seniorzy a związki – tu wciąż jest problem? - komentarze destiny Ogólny 64 21-05-2007 19:43

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.