menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #144601  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 16:39
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Kochana nie rób ze mnie głupka.
Wiele widzę co mi się od początku nie podoba, ale pisząc tu musiałabym gęgać w chórze.
Tutaj znacznie trudniej jest nie płynąc z prądem, a dla mnie to raj.
Swoje krytyczne uwagi kieruję gdzie indziej, czyli bliżej władzy. Wyobrażasz sobie żebym na tym wątku gdzie PiS jest oblewany od lat dziesięciu błotem, ja jeszcze miałabym się przyłączyć do krytyki?
Czyli twoja formacja zabierze te 500 Plus. Brawo na nic innego nie czekam, jak na radość, gdy babcie i dziadkowie będą musieli trząść portfelami

Co do emigracji, to wiadomo ,że jakoś tam żyją.
Jeszcze lepiej ustawiona ta emigracja co wyjechała za komuny. Natomiast jeśli ktoś miał głowę na karku to ustawił się i w Polsce bardzo dobrze.
Udało się także to tym, których rodzice oszczędzali na edukacji. Przykłady właściciel sieci Dino, która ma chyba obroty większe niż Orlen, lub zwykły stolarz z Black and White.

Poza tym piszesz o Anglii w kontekście pisowskiej ideologii? Weź się opamiętaj.
Kraj na którego terenie nigdy nie toczyła się wojna, do którego należało pół świata, porównywany z tą niszczoną przez żołdactwo, hitleryzm i komunizm, przez wiele lat Polską?
A gdzieżbym śmiała.
Przypomnę, że kiedy krytykowałam rządzącą PO, obrywałam od jej zwolenników, ba, nawet sugerowano, żebym lepiej się nie odzywała.
Nie płynę z prądem, to nie leży w mojej naturze.
I jedno po tylu latach wiem: na rzeczową dyskusje na tym wątku nie ma co liczyć.
Czasem myślę, że niektórzy mają gen kłótliwości.
Albo go nie mam, albo z lenistwa mi się nie chce.

Zgoda, tylko nie każdy ma łeb do interesu. Ty go miałaś, mój dziadek też, ale już jego syn - nie.
Jak to w życiu.

Mocno się obawiam, gdyby dotknięci zostali ideologią pisokraty i nawiedzonej prawicy, potęga tego kraju runęłaby w gruzach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144602  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 16:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Pamiętam, że krytykowałaś. Wiem, że jesteś lwem..ale ja nie mam politycznej wiedzy takiej jak ty.
Zacumowałam przy jednej partii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144603  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 17:06
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
...
Co do dania twarzy przez opozycję ekscesom wobec kościołów...moim zdaniem opozycja wpadła do wilczego dołu. Kaput. Robienie z kościoła katolickiego proxy w wojnie z Kaczyńskim jest odwrotnie skuteczne.

Miłego popołudnia Polu.
Pełna zgoda z tą różnicą, że protestujących kobiet nie nazwałabym opozycją w rozumieniu sejmowym.
One nawet nie chcą ich wsparcia i wcale im się nie dziwię.
Te starsze pamiętają, że zarówno lewica jak i PO czy PSL wcale nie broniły ich praw.

Też miłego.
Nie pij za dużo kawy i dobrze się odżywiaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144604  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 17:14
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

"A jeśli ktoś nasz Polski Dom zapali.
To każdy z nas gotowy musi być.
Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
Niż klęcząc na kolanach mieli żyć!"

Hymn Solidarności!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144605  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 17:18
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

A tu jest jeden stary spróchniały caudillo i bezmózgie pachoły dookoła....vide Karczewski, Terlecki, czy SUSKI z Radomia.

To mamrotać pod nosem mogą jedynie młodsze, niezależne finansowo /jak Ardanowski/ czy Jackowski, bo im siepacze KACZYŃSKIEGO gardzieli nie przegryzą.

Tylko po co było mamić ludzi hasłem "wystarczy nie kraść". I teraz taki owsik ponieważ ma dobry poślizg bo tam tak jest, muli ludziom w głowach w każdym temacie.

W dodatku kogo oni dali na wodza oświaty.
Zamiast prowadzić program w szkołach jak się ustrzec obcowania z pedofilami w kościele, to pewnie będzie instrukcja, że z takim "świętym to można". Dlatego takie hasła na manifach, że nie rozliczyli kleru z tej bandytki, a wręcz jedni i drudzy idą w zaparte jak Dziwisz prawa i lewa ręka JPII. Oj będzie się działo niedługo za to co kościół sobie nagrabił bo na razie to były tylko pogłaski.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144606  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 17:25
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Pamiętam, że krytykowałaś. Wiem, że jesteś lwem..ale ja nie mam politycznej wiedzy takiej jak ty.
Zacumowałam przy jednej partii.
Przesadzasz z tą wiedzą i to mocno.
Nie przyzwyczajam się, co i Tobie polecam, przynajmniej nie do partii politycznych.
Jestem wolnym człowiekiem, choć czasem ta wolność nie ułatwia mi życia wśród ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144607  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 17:40
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Nasze szanse na przetrwanie zależą — po raz pierwszy w życiu — od kwestii najzupełniej pierwotnych: wieku, schorzeń zgrabnie zwanych współistniejącymi, może DNA i grupy krwi, poziomu jakiejś witaminy lub też przyjętych wcześniej szczepionek. W starciu z koronawirusem polskie państwo skapitulowało. O naszym losie zdecyduje raczej Darwin niż Kaczyński. I to naprawdę nie jest dobra informacja
Kto lubi czytać i nie przeszkadzają mu bardzo dłuuugie teksty, polecam analizę Stankiewicza, którego opinie sobie cenię, bo nie jest tubą propagandową ani jednej, ani drugiej strony.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-o...naliza/bf4l3j9

A teraz czas na przerwę, bo życie rodzinne usycha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144608  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 18:17
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Dominik Grześkowiak
cegoeotShoriasernrsomtnd Sslffndh

Krakowska Policja "rzuciła tarcze" dołączyła do protestu - brawo WspieramyKobiety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144609  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 19:00
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Nie ja kłamie, opozycja nie jest winna

długie jak to w:
Kalendarium


15.06.2020,
Szumowski: Jesteśmy przygotowani na drugą falę epidemii jesienią

...gasimy pożar natychmiast, gdy tylko zaczyna się palić ściółka - powiedział w wywiadzie dla "Do Rzeczy" minister zdrowia Łukasz Szumowski.
Jak stwierdził, organizacyjnie jesteśmy przygotowani na drugą falę epidemii jesienią. "Możemy wrócić do szpitali jednoimiennych, są respiratory, środki ochrony. To zupełnie inna sytuacja niż w marcu" - zauważył.
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly...-epidemii.html

OKO.press
30 LIPCA 2020
Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!” Morawiecki odwołał epidemię i oszukał Polaków
https://oko.press/morawiecki-odwolal...zukal-polakow/

o pandemi ani słowa


Długie negocjacje liderów Zjednoczonej Prawicy.
W rozmowie z PAP Jarosław Kaczyński zapowiedział, że rekonstrukcja nastąpi najpóźniej na początku października.
[color="red"]
https://crowdmedia.pl/dlugie-negocja...ukcji-rzadu/2/

o pandemii ani mru, mru
9 września
Rekonstrukcja rządu: Rozmowy koalicyjne trwają za długo - mówi Marcin Ociepa, wiceprezes partii Porozumienie a w rządzie wiceszef MON

https://polskatimes.pl/rekonstrukcja...ar/c1-15170112

o covid 19 cisza
10.09.2020
Terlecki o rekonstrukcji rządu: Zbliżamy się do optymistycznego zakończenia

https://www.tvp.info/49806682/terlec...go-zakonczenia

13.10.2020
Jak Andrzej Duda zapominał o pandemii
Prezydent przebudowuje swoją kancelarię, ale nie zatrudnia ekspertów od zdrowia, nie zabiera stanowiska ws. epidemii. Zachowuje się, jakby koronawirus Polski nie dotknął.

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-C...-pandemii.html

jak tutaj znaleźć czas na walkę z pandemią?
18.09.2020
Dlaczego musiało dojść do konfliktu Ziobry z Kaczyńskim

Ziobro dostał kosza od Kaczyńskiego, doszła do uszu wszystkich polityków PiS, część wrogów Morawieckiego, którzy wcześniej grali na Ziobrę, zaczęła się od niego odsuwać. Spór stał się bowiem sporem partyjnym, a lojalność wobec PiS wymagała tego, by nie wspierać szkodzącego PiS Ziobry. Tracąc wsparcie w części sfrustrowanych Kaczyńskim i Morawieckim działaczy PiS, musiał zintensyfikować swoje działania.
https://www.rp.pl/Analizy/200919284-...aczynskim.html

pandemia to nie problem
27 września 2020,
"Ziobro jest nieobliczalny". Polityk, który uczestniczył w negocjacjach na prawicy, ujawnia kulisy

"Newsweek" relacjonuje to, jak doszło do "końca wojny" w szeregach Zjednoczonej Prawicy. Tygodnik nazywa to "pudrowanym gniciem".

https://natemat.pl/321425,newsweek-o...-nieobliczalny

o chorych ani słowa
30 września 2020
Rekonstrukcja rządu oficjalnie w przyszłym tygodniu

Szef rządu pojawił się przed południem w Pałacu Prezydenckim. Po rozmowie premiera Mateusza Morawieckiego z prezydentem Andrzejem Dudą jego rzecznik Błażej Spychalski przekazał, że tematem spotkania były "szczegółowe propozycje zmian w składzie Rady Ministrów". Politycy ustalili, że formalnie do rekonstrukcji rządu dojdzie w przyszłym tygodniu.
https://www.onet.pl/informacje/onetw...bxh9n,79cfc278


w cieniu
Zaprzysiężenie w cieniu koronawirusa. Zmiany w Radzie Ministrów
ce
Od strony organizacyjnej jesteśmy w pełni gotowi do przeprowadzenia tych zmian w radzie ministrów - mówił Spychalski. Jak dodał, "osoby, które przebywają w kwarantannie, nie będą w niej uczestniczyć, ale wszystkie, które mogą, będą brały udział".
[/i][/b]
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...zie-ministrow/

ocena
(21.10.2020)
Stracone dni w walce z pandemią w Polsce

„Medycy i tak są oburzeni na PiS od czasu, gdy wicepremier Jacek Sasin stwierdził w ubiegłym tygodniu, że rząd zapewnił to, co potrzebne w walce z pandemią, a problemem jest co najwyżej zaangażowanie personelu medycznego. Tego rodzaju ataki to typowa reakcja PiS na krytykę, a ta jest aktualnie bardzo silna. Nie tylko opozycja, ale i izby lekarskie zarzucają PiS, że nie wykorzystał minionych miesięcy na przygotowanie do drugiej fali pandemii i bagatelizował sytuację. W rzeczywistości w sierpniu i we wrześniu rząd zajmował się sam sobą” – pisze Reinhard Veser, przypominając o niedawnym sporze w polskiej koalicji rządzącej i trwających tygodnie kryzysowych negocjacjach, by ją utrzymać.

„Także prezydent Andrzej Duda nie wypowiadał się od tygodni na temat pandemii, którą jeszcze latem uznał za w dużej mierze pokonaną. Dwa dni po zaprzysiężeniu nowego rządu 6 października minister zdrowia Niedzielski musiał przyznać: Nie mamy wszystkiego pod kontrolą»
„Medycy i tak są oburzeni na PiS od czasu, gdy wicepremier Jacek Sasin stwierdził w ubiegłym tygodniu, że rząd zapewnił to, co potrzebne w walce z pandemią, a problemem jest co najwyżej zaangażowanie personelu medycznego. Tego rodzaju ataki to typowa reakcja PiS na krytykę, a ta jest aktualnie bardzo silna. Nie tylko opozycja, ale i izby lekarskie zarzucają PiS, że nie wykorzystał minionych miesięcy na przygotowanie do drugiej fali pandemii i bagatelizował sytuację. W rzeczywistości w sierpniu i we wrześniu rząd zajmował się sam sobą” – pisze Reinhard Veser, przypominając o niedawnym sporze w polskiej koalicji rządzącej i trwających tygodnie kryzysowych negocjacjach, by ją utrzymać.

„Także prezydent Andrzej Duda nie wypowiadał się od tygodni na temat pandemii, którą jeszcze latem uznał za w dużej mierze pokonaną. Dwa dni po zaprzysiężeniu nowego rządu 6 października minister zdrowia Niedzielski musiał przyznać: Nie mamy wszystkiego pod kontrolą»
https://www.dw.com/pl/faz-stracone-d...sce/a-55345494

dzisiaj
Wiemy, dlaczego wyrok Trybunału Konstytucyjnego zapadł teraz. „Wypadki losowe i strach”
https://premium.wprost.pl/10383055/w...-i-strach.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144610  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 19:08
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

W czasie niedoboru wszystkiego w związku z pandemią, kupują 308 limuzyn sobie!
Granda i banda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144612  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 19:32
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Jak nie oglądam polskich seriali i jak nie za bardzo lubię Ilonę Łebkowską, to się podpisuję!
Nie mam nadziei, że przez 3 lata wykluje się coś sensownego.
Może Kobiety w końcu w polityce zaistnieją, bo faceci się wypalili!

Ilona Łepkowska
9 godz. ·
Cytat:
Gdzie jesteś Platformo Obywatelska?

Gdzie jesteście Wy, jej prominentni działacze? Podobno jesteście główną siłą opozycyjną. Więc gdzie jest Wasz głos, a przede wszystkim - gdzie jest Wasz pomysł na wyjście z sytuacji, w której znalazł się nasz kraj?

Siedzicie w domach i oglądacie z rodzinami seriale na Netflixie? Grzegorz Schetyna chyba kolejny raz "House of Cards", szukając inspiracji, Małgorzata Kidawa-Błońska - "Figurantkę", a Borys Budka niczego nie ogląda, bo i tak żadnych wniosków nie wyciągnie i w niczym mu to nie pomoże ani nie doda cienia charyzmy...
Tylko Rafał Trzaskowski mało ogląda, ale to dlatego, że jest Prezydentem Warszawy, to musi coś robić.

Kraj płonie, Kaczyński z towarzystwem łopatą dokłada do ognia, na ulicach setki tysięcy ludzi, Żandarmeria Wojskowa i bojówki nazioli, a Wy siedzicie cichutko w mysiej dziurze.
Dlaczego nie próbujecie skonsolidować opozycji w chwili, gdy PiS-owi ostro spada poparcie? Przeciągnąć na swoją stronę Gowina? Dogadać się z PSL-em a nawet i z Czarzastym?
Podejrzewam, dlaczego tego nie robicie.
Bo gdyby się to przypadkiem udało musielibyście wziąć odpowiedzialność za kraj i wziąć się wreszcie do roboty.
A Wam się po prostu nie chce zakasać rękawów i zapieprzać, żeby naprawić to wszystko, co PiS spieprzył. Tak Was te 8 lat rządów zmęczyły, że wcale nie chcecie znów mieć władzy.
A do tego teraz pandemia, demonstracje, orzeczenie Trybunału - o kurczę, chłopaki i dziewczyny, ile tego sprzątania, normalnie stajnia Augiasza, ile wysiłku, trzeba będzie wstawać rano, podejmować jakieś decyzje, brać na klatę trudne rozstrzygnięcia...
Po ch...j nam to? W końcu nie po to szliśmy do polityki, żeby rządzić, no nie? Tylko po to, żeby czasem w TVN 24 pogadać, zwołać jakąś konferencję prasową w Sejmie, z której nic nie wyniknie... Wiecie ile kłopotu jest z takimi rozmowami koalicyjnymi? Ciągną się całymi dniami i nocami, a w domu lasagne w piecyku już wysuszone na wiór i wino wietrzeje, transmisji z Ligi Mistrzów nie można normalnie obejrzeć, bo co to za oglądanie na telefonie pod stołem, jak naprzeciwko coś Gowin nadaje? To nie jest życie...
A ile kłopotu z Kościołem teraz by było? Bo się biskupi przyzwyczaili, będą się bardziej wtrącać... Po co komu taki kłopot jak rządzenie tym popieprzonym krajem?
Nowacka coś tam pyskuje, na manifestacje chodzi, bo młoda jest, jeszcze w rządzie nie była, nie wie, co to za chu...wa robota. Spokojnie, za parę lat też jej się nie będzie chciało. Albo taki Hołownia. Jak chce, niech nas wyprzedzi, możemy być na trzecim miejscu, i tak wejdziemy do Sejmu i będzie musiał nam odpalić parę rad nadzorczych za poparcie nowej ustawy aborcyjnej...
To co, chłopaki, w niedzielę haratamy w gałę? Jak zwykle? No, to umówieni...

Wstyd mi, że na Was głosowałam od lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144613  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 20:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
Jak nie oglądam polskich seriali i jak nie za bardzo lubię Ilonę Łebkowską, to się podpisuję!
Nie mam nadziei, że przez 3 lata wykluje się coś sensownego.
Może Kobiety w końcu w polityce zaistnieją, bo faceci się wypalili!

Ilona Łepkowska
9 godz. ·

Podpisujesz się????
To przecie razem z POLĄ i Łebkowską poszukajcie sobie lepszej .... jest cała paleta partii do wyboru, a wam się zebrało na odprawianie halloweenu, zaduszek i tańców voodoo nad PO/KO i jeszcze nad Nowacką

Kobiety zaistnieją???? Chyba se żarciki stroisz. Albo masz jakieś kłopoty z rozróżnianiem płci na ekranie...

Powiem więcej..... istnieje ponoć PARTIA KOBIET czy cuś... tylko cuś marnie działa.

psst.... powtórzę, że gdyby wszystkie te demostrantki i podobne głosowały i to na nie na PiS i przystawki, to nie byłoby powodu do manif, wybryków Przyłebskiej z towarzyszami i podobnych ekscesów...

Jak się ciągle marudzi i wydziwia dookoła na jedyną centrową partię... Schetyna zły, Kidawa zła a reszta niedobra.
To potem kilku/nastu głosów w sejmie brakuje...
I macie coście nawydziwiały...czyli KACZYŃSKIEGO w pakiecie...

Bo cudów niet i wasz wkład w te skutki się liczy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144614  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 20:41
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Podpisujesz się????
To przecie razem z POLĄ i Łebkowską poszukajcie sobie lepszej .... jest cała paleta partii do wyboru, a wam się zebrało na odprawianie halloweenu, zaduszek i tańców voodoo nad PO/KO i jeszcze nad Nowacką

Kobiety zaistnieją???? Chyba se żarciki stroisz. Albo masz jakieś kłopoty z rozróżnianiem płci na ekranie...

Powiem więcej..... istnieje ponoć PARTIA KOBIET czy cuś... tylko cuś marnie działa.

psst.... powtórzę, że gdyby wszystkie te demostrantki i podobne głosowały i to na nie na PiS i przystawki, to nie byłoby powodu do manif, wybryków Przyłebskiej z towarzyszami i podobnych ekscesów...

Jak się ciągle marudzi i wydziwia dookoła na jedyną centrową partię... Schetyna zły, Kidawa zła a reszta niedobra.
To potem kilku/nastu głosów w sejmie brakuje...
I macie coście nawydziwiały...czyli KACZYŃSKIEGO w pakiecie...

Bo cudów niet i wasz wkład w te skutki się liczy...
Pluto nie krzycz!
Musimy krytykować PO/KO, bo nie mają pomysłu na siebie. Czekam, aż kobiety ze Strajku Kobiet zawiążą swoją partię i tak się stanie.
Mamy 3 lata, by się zastanowić jak pogonić PiS!
Ta siła teraz nie może się wypalić! Mam nadzieję, że się nie wypali.
https://wyborcza.pl/7,162657,2646773...C-B.2-L.1.duzy

Ostatnio edytowane przez gassa : 01-11-2020 o 20:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144615  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 21:34
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Podpisujesz się????
To przecie razem z POLĄ i Łebkowską poszukajcie sobie lepszej .... jest cała paleta partii ....

psst.... powtórzę, że gdyby wszystkie te demostrantki i podobne głosowały i to na nie na PiS i przystawki, to nie byłoby powodu do manif, ......

Jak się ciągle marudzi i wydziwia dookoła na jedyną centrową partię... Schetyna zły, Kidawa zła a reszta niedobra.

I macie coście nawydziwiały......
Syndrom Adama.
To nie ja, to Ewa. )
No bo ktoś musi być winny, nie?

A co do Łepkowskiej - zbyt spóźniona ta refleksja, ale i tak jest szybsza od Ciebie, choć Ty masz więcej czasu na obserwację sceny politycznej niż ona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144616  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 21:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=gassa]
Cytat:
Pluto nie krzycz!
Musimy krytykować PO/KO, bo nie mają pomysłu na siebie.
Skoro musicie... bo macie taki przymus wewnętrzny to w celach leczniczych działajcie...
No i co was boli ich brak pomysłu na siebie skoro ich nie lubicie???

Cytat:
Czekam, aż kobiety ze Strajku Kobiet zawiążą swoją partię i tak się stanie.
Mamy 3 lata, by się zastanowić jak pogonić PiS!
Ta siła teraz nie może się wypalić! Mam nadzieję, że się nie wypali.

I znowu będziesz mogła swobodnie je krytykować bo mogą nie mieć pomysłu I w dodatku na siebie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144617  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 21:42
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Bo to jest ta pandemia czy jej nie ma?
https://wiernipolsce1.wordpress.com/...XyKzuyY6ZPH3Ww
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144618  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 21:44
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
Pluto nie krzycz!
Musimy krytykować PO/KO, bo nie mają pomysłu na siebie. Czekam, aż kobiety ze Strajku Kobiet zawiążą swoją partię i tak się stanie.
Mamy 3 lata, by się zastanowić jak pogonić PiS!
Ta siła teraz nie może się wypalić! Mam nadzieję, że się nie wypali.
https://wyborcza.pl/7,162657,2646773...C-B.2-L.1.duzy

Bo tak mówą PiSowcy?
Bo tak mówi Kosiniak-Kamysz?
Bo tak mówi Czarzasty z SLD?
Bo tak mówi Hołownia?
Bo tak mówią Konfederaci?
Bo tak mówi POLA?
Wespół w zespół i na tym gadaniu zyskują po kilka %
bo lud zawsze kupi krytykanctwo
Bo oni wszyscy mówili "Tusk nie strasz Kaczyńskim i PiSem"
Ja tam wolę ciepłą wodę w kranie.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144619  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 21:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Syndrom Adama.
To nie ja, to Ewa. )
No bo ktoś musi być winny, nie?
POLU! Nie kombinuj....ja jestem stały w uczuciach
A jak w gościnie podano rosół to nie wydziwiam, że nie kapuśniak z ryżem to jest, albo z kluskami zlanymi

Cytat:
A co do Łepkowskiej - zbyt spóźniona ta refleksja, ale i tak jest szybsza od Ciebie, choć Ty masz więcej czasu na obserwację sceny politycznej niż ona.

Łebkowska robi za kolumnę nr V .... w końcu ma męża i robotę, to ma o co dbać na froncie krytyki..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144620  
Nieprzeczytane 01-11-2020, 22:12
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał gassa
Skoro musicie... bo macie taki przymus wewnętrzny to w celach leczniczych działajcie...
No i co was boli ich brak pomysłu na siebie skoro ich nie lubicie???



I znowu będziesz mogła swobodnie je krytykować bo mogą nie mieć pomysłu I w dodatku na siebie...
Gdzie jest ten ruch Trzaskowskiego, na którego głosowałam?
Wszyscy jakby uśpieni, a PiS grasuje, kradnie, rozrabia i wszystko jest pod dywanem!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.